Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam króliczki, co u Was, skaczecie dalej? Bo ja odpuszczam tę durną grę, same m16a3, nikt nie podnosi bo niedzwiedz to samo zło, dwustrzłowe 1200 rpm mnie kładzie migiem. Więc jak tu grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najnormalniej w świecie jesteś po prostu słaby w tę grę. ale spoko , nie we wszystkim trzeba być najlepszym. ja też nie gram w niektóre gry bo ich nie ogarniam. tylko zwyczajnie się do tego przyznaję , a nie zwalam na innych. trollek też z ciebie fajny, stawiam browara że jeszcze ze dwa takie posty i wyłapiesz bana szybciej niż strzela abakan.

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie wina serwerów, tylko graczy. Wystarczy poczytać komentarze do newsów na BL, Bosze, z kim ja gram)

 

Ja "lubiłem" PPE, ale zaczęli grać tylko Sekwanę i Metro, no i przestałem ich "lubić")

PPE najgorszy serwer chyba ze wszystkich,typowo noobowski=,kicki leca jak ktos niezle gra to od razu mam tam zakaz na 2 kontach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam króliczki, co u Was, skaczecie dalej? Bo ja odpuszczam tę durną grę, same m16a3, nikt nie podnosi bo niedzwiedz to samo zło, dwustrzłowe 1200 rpm mnie kładzie migiem. Więc jak tu grać.

 

Zagraj przeciwko mnie, bede korzystal tylko z noza. Jeden mecz ze mna, i obiecuje ci ze juz nie bedzie narzekal na m16a3 czy Aek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PPE najgorszy serwer chyba ze wszystkich,typowo noobowski=,kicki leca jak ktos niezle gra to od razu mam tam zakaz na 2 kontach:)

 

No nie wiem, ja tam kick'a nie dostałem, nawet jak dwukrotnie zanożowałem admina)

Edytowane przez macgyverowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja "lubiłem" PPE, ale zaczęli grać tylko Sekwanę i Metro, no i przestałem ich "lubić")

 

Pograłem tam wczoraj na metrze dosłownie jakieś 5 minut i dostałem bana. Wynik nie jakiś zajebisty, bo chyba 1 zgon i 5 zabić, ale w tym 3 razy admina. xD

 

RZEŹNIA U BRACI to był najlepszy polski serwer, ale już nie istnieje, bo admin przesiadł się na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalają mnie takie serwery gdzie zabijesz Admina i gość cię wywala ;) A najlepsze miałem to wszedłem na serwer tak się pokazałem na mapie że gościu zabił mojego z drużyny i szybko podleciałem go zreanimować i dostałem kicka :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraj przeciwko mnie, bede korzystal tylko z noza. Jeden mecz ze mna, i obiecuje ci ze juz nie bedzie narzekal na m16a3 czy Aek. :)

Skromny jak zawsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabotyn, ostatnio na ustawce na noże z Harrym i Maxiorem Ci nie poszło:D

 

Poszlo mi, jedna blache tylko stracilem (i to nie byla ani maxior, ani harry potter) na godzinnej ustawce. Dostalem bardzo duzo" obcieruch", ale jak jej nie dostac jak jestes atakowany non stop przez trzech ludzi. Moi kompani, niestety, mi nie pomagali. Maxior stracil 2 blachy, a reszta to juz nie wspomne... bardzo duzoooo. Ja  nie "napierd^%am" R2 jak popadnie, tylko wtedy kiedy wydaje mi sie, ze moge "chwycic". Wiele osob bez opamietania molestuje R2. :)

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ja Ty to robisz, że napierdalam Ci serie, obracam się gdy skaczesz i nagle animacja kosy xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraj przeciwko mnie, bede korzystal tylko z noza. Jeden mecz ze mna, i obiecuje ci ze juz nie bedzie narzekal na m16a3 czy Aek. :)

Nie masz szans, jestem teraz w Rijadzie, wiec bede miał lag na lagu, wiadomo jak każdy stamtąd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Ja  nie "napierd^%am" R2 jak popadnie, tylko wtedy kiedy wydaje mi sie, ze moge "chwycic". Wiele osob bez opamietania molestuje R2. :)

Ja nie wiem jak Ty to robisz, ale mi nawet pewniaki na Tobie nie wchodzą. Ty za to ściągasz mi blachy nawet od przodu. Tylko na moich dogtagach na złomie byś na browar zarobił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że sprawa z OP wygląda tak iż kupuję sobie używkę ze zużytym i po zapewne próbie połączenia się online wybieram sobie pobranie darmowej sieciówki, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że sprawa z OP wygląda tak iż kupuję sobie używkę ze zużytym i po zapewne próbie połączenia się online wybieram sobie pobranie darmowej sieciówki, tak?

 

Tak ;) Pobierasz za darmo OP. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z serwerami jak? Zapełnione po brzegi?

 

Bo pamiętam, że swego czasu niezłe rozróby z tym były.

Edytowane przez True67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z serwerami jak? Zapełnione po brzegi?

 

Bo pamiętam, że swego czasu niezłe rozróby z tym były.

Od premiery nigdy nie bylo z tym problemow
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od premiery nigdy nie bylo z tym problemow

 

Coś tam rok temu obiło mi się o uszy z zastępowaniem darmowych serwów płatnymi ale skoro już z tego zrezygnowano i OP nie ma to chyba jest to najwyższa pora żeby sięgnąć bo BF'a :D

 

Dzięki panowie i być może do zobaczenia na polu bitwy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platnych serwerow jest wiecej jak od dice, ale grac mozna wszedzie... No moze, az admin kicka nie da za to, ze go zabilismy :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, czy tu na forum jest jakiś mod z battleloga, lub osoba mająca z nimi(modami) kontakt . dostałem bana na bloga w zasadzie z dupy i chciałbym się skontaktować z jegomościem który to ogarnia.

ps: jakby kto pytał , bana wyłapałem za tekst : "panienki i tankowanie mam opanowanie do perfekcji" , użyty w tonie dość żartobliwym . dlatego chciałbym osobiście porozmawiać z typkiem , który albo jest bardzo sztywny albo ma 12 lat.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz do EA. Ja dostałem bana na 7 dni za 'link hakerski', (tylko, że nie był on hakerski, a po prostu została użyta strona tinyurl.com przy skracaniu linku) napisałem do nich, bo nie można grać w BF3 na PC bez Battleloga i mi zdjęli tego samego dnia przepraszając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armored kill

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×