Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Panowie czy możecie zalogować się na battlelog? Bo od 20 min staram się to uczynić a ciągle wyskakuje "Niewłaściwy adres e-mail lub hasło" 


Edit. Ok już wszystko gra :) wyczyściłem wszystko w przeglądarce i zaskoczyło.

Edytowane przez CroppQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, byl problem przez chwile, tez mnie odrzucało, oczywiście musiałem na ten moment trafić jak zwykle. Już jest ok, nic nie czyscilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeglądarkę serwerów wpisz : pl, pol, polski, polish . Wyskoczy Ci ich trochę do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano coś piardło, na shoutboxie ludki piszą o problemie z logowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno mnie zastanawia, bo mnie osobiście wkurza (ooo coś jednak mnie denerwuje) np. koleś grający supportem, który za chiny nie poda ammo, możesz go prosić selectem, stanąć przed nim, rzucać mu apteczkę po nogi, trzelić mu w pysk centralnie z metra, nie da i już. Takich powinni z miejsca na serwerach banować, a nie lagujących czy tam z m320, shotgunami itp. Tacy tylko mi psują zabawę i mnie wnerwiają do bólu, bo barany grać nie umieją najzwyczajniej, najdziwniejsze że często mają 100 orzełki. To samo szturmowiec który cię nie podniesie, nie rzuci apteki. Czy recon stawiający punkt odrodzenia tam gdzie mu pasuje, a nie w jakimś sensownym miejscu dla drużyny. Takim od razu ban, najlepiej na całą grę. 

 

 

Ostatnio wróciłem sobie do BF3 ale krew mnie @%^@! zalewa jak widzę kamikaze z C4. NO %@(* parę filmów na YT wystarczyło by wyrosła banda typków którzy myślą że jak podłożą C4 pod quada i wjadą nim w czołg to są mega trollami -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ominęła Cię informacja, ale ostatnio BF był do pobrania z plusa. Jest kupę nowych graczy którzy uczą się gry lub zwyczajnie trollują. Trzeba przeżyć tę falę pierwszej podjary. Niestety prawda jest taka że ostatnio grać się nie da , jak nie trolle to newbies którzy są tylko mięsem armatnim :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dzisiaj padła w końcu granica 200 zabójstw i od razu nasunęło się pytanie: 

Czy granica 300 zabójstw jest do osiągnięcia na PS3? 

 

Dodam, że zrobiłem to na metro max tickety i wg mnie serwer musiałby być pełen mięsa armatniego ale z obydwu stron, żeby zbliżyć się do tej liczby. 

Wiecie może, czy komuś się to udało na konsoli?

Edytowane przez Musialinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 376, ale nie mam premki na swoim koncie więc nie dodałem do ulubionych. Mam gdzieś zdj. z 352

Edit. A jednak nie mam, musiałem usunąć

Edytowane przez kosmala96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghost vel. ZapalZeMnaLolka robił takie wyniki. On nie musiał mieć metra 500%. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wróciłem sobie do BF3 ale krew mnie @%^@! zalewa jak widzę kamikaze z C4. NO %@(* parę filmów na YT wystarczyło by wyrosła banda typków którzy myślą że jak podłożą C4 pod quada i wjadą nim w czołg to są mega trollami -.-

 

Ja trafiłem jakiś czas temu na debila co ze spadochronu zrzucał C4 i to na kanałach w tdm (mapka mała jak wiadomo w tym trybie), szlag mnie trafiał i to nie dlatego że ginąłem, bo od niego tylko raz, a dlatego ze wieczne wybuchy i wszystko sie trzęsło, myslałem że może kilka razy i przestanie, ale gdzie tam, srał tak tymi c4 cały czas. A że nie lubię chaosu więc wyszedłem i poszedłem grać gdzie debili nie było. Na szczęście tylko raz takiego palanta spotkałem. 

 

Co do wyników o których wyżej piszecie, to jak dla mnie to bezsensowna napierdalanka dla gimbazy (albo kij wie dla kogo) bo inaczej taktycznie podchodząc do sprawy tego nie ugrasz. Nie rozumiem ludzi którzy lubią grać taki chaos i napierdalankę że nie wiadomo gdzie skąd i jak można oberwać. Dla mnie to chore. Parę razy wpadałem w taki choas między kontenery na kanałach z jakimś mp7, p90 lub shotgunem, fragi leciały, ale przyjemności z tego żadnej, nawet najmniejszej, bezsensowna napierdalanka i tyle.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym, Ty w ogóle piszesz ? Przecież te wyniki to jest na ogół metro w cq. I ciągły team switch, base rape, team switch, base rape, team switch i tak do samego końca. A spróbuj ugrać coś takiego "bezmyślną napierdalanką" to Ci pogratuluje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem udaje ci się tą bronią wykręcić taki wynik 0.o. Dla mnie ta broń jest chyba najgorszym PDW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghost vel. ZapalZeMnaLolka robił takie wyniki. On nie musiał mieć metra 500%. xD

Na 200 fragow nie trzeba mieć 500%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio maksowałem C4 i też skakałem na Kanałach i srałem C4 na łby ale skoro ty grasz taktycznie na TDM to tylko pogratulować .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I ciągły team switch, base rape, team switch, base rape, team switch i tak do samego końca.
No to jeszcze to głupsze niż napierdalanka w takim razie. Jaka przyjemnosc z czegos takiego? Zadna. Ale wróc... zapomnialem... To moje dziwne teorie na grę przecież. Lol. .
ale skoro ty grasz taktycznie na TDM to tylko pogratulować .
Jasne jasne, tak jak mowisz.Maksowales? Wlasnie o takich mowie, przez takich kretynow ta gra wyglada jak wyglada. Kupa jedna wielka. Poza tym co to za debilne slowo rodem z gimbazy. Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio maksowałem C4 i też skakałem na Kanałach i srałem C4 na łby ale skoro ty grasz taktycznie na TDM to tylko pogratulować .

 

To jeszcze mozna przelknac. Najgorsze sa te mendy na zurawia, ktore non stop tam wskakuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mendy to sie sciaga bardzo latwo, ale fakt tez troche wkurzaja, ale nie az tak jak c4 i spadachron, przynajmniej mnie. Generalnie widze ze we wszystkich grach z multi wiecej debili niz normalnych graczy.

Ostatnio jakis dzieciak mi wyslal wiadomosc 'fucking hacker', kij wie o co mu chodzilo, nie mam bladego pojecia, ja nic nie kombinuje, gram normalnie. Normalnie wziac takich i pierdzielnac w leb. Kij wie o co takiemu chodzi.

Spadam bo dosyc ze tam to jeszcze to forum zaczyna mnie wnerwiac. Zające, skoczki z c4 i jeszcze sie ciesza, ze 'maksowali', lol.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe, no na żurawiu wkurzają. Ale mało kiedy trafia się ogarnięty snajper na szczęście. Zazwyczaj okazuje się że jestem lepszym snajperem z AEK na pojedynczym strzelaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×