Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi, jak względnie efektywnie korzystać z granatnika M320? Potrzebuję killi do odblokowania Scarla, ale czasami to jest horror. Raz bez problemu zabijam tym trzy osoby pod rząd, innym razem wystrzeliwuję trzy granaty centralnie w grupkę stojących obok siebie ludzi i nic - hitmarker jest, a goście stoją niewzruszeni. Dzisiaj tak przesrałem sobie w Metrze, gdzie jakąkolwiek inną bronią mógłbym wyrżnąć chyba 10 osób na raz, bo zaszedłem je od tyłu. Zamiast tego wystrzeliłem trzy granaty, i skończyło się to jedynie moim zejściem.

 

Niewiele mi już brakuje i chcę to mieć z głowy. Nic innego na razie nie odblokowałem, a dziadostwo przeładowuje się w dodatku koszmarnie wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jedyne miejsca które mogę ci polecić to właśnie metro i sekwana , hasło żryj gruz cyganie zawsze na czasie ;)

trzeba spamować ciasne kąty , tam energia wybuchu się tak nie rozchodzi i łatwiej kogoś zabić. troszkę się dziwię że masz z tym granatnikiem problem bo to chyba najlepsza snajperka burząca w bf3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro i jazda najszybciej zrobisz albo zamiast strzelać typom pod nogi to próbuj strzelać w nich ;) Nie wiem czy scar-l jest warty takiego zachodu pukawka może i dobra na daleki dystans ale nie powala a na bliski to tragedia aczkolwiek idzie kogoś ubić polecam an-94 mimo tego że strzela seriami to 2 serie i typek leży a po ogarnięciu tej broni to i na blisko łatwo kille wchodzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie mam specjalnego parcia na Scar-l, ale stwierdziłem że domęczę to zadanie, skoro kille za zwykłe granaty zrobiły się "same" w zasadzie. Dzięki za rady, powbijam jeszcze na Metro, chociaż nie powiem - w ciasnych korytarzykach na Bazarze już sporo killi wpadło ;).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) polecam an-94 mimo tego że strzela seriami to 2 serie i typek leży a po ogarnięciu tej broni to i na blisko łatwo kille wchodzą :)

 

W AN-94 można mienić tryb ognia na ciągły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na razie się bawię wszystkim i testuję czym najlepiej mi się gra na poszczególnych mapach - w wypadku niektórych broni mam co prawda ochotę strzelić sam sobie w łeb, ale po odblokowaniu dodatków i odrobinie ćwiczeń jest względnie lepiej. Z broniami strzelającymi seriami idzie mi średnio, więc zabawę z AN-94 odkładam póki co ;).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AN-94 u mnie nawet na auto całkiem nieźle kosi. Ostatnio strasznie podszedł mi AK-74M. Mam wrażenie, że to jest laser a nie kałasz. Genialnie mi się też sprawdza G53 i MTAR-21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AN-94 u mnie nawet na auto całkiem nieźle kosi. Ostatnio strasznie podszedł mi AK-74M. Mam wrażenie, że to jest laser a nie kałasz. Genialnie mi się też sprawdza G53 i MTAR-21.

Wiesz n00bki na których full-auto się sprawdza zawsze się znajdą ;) Mi te kałachy za nic nie chcą podejść już m240 jest lepsze na bliski dystans :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i empe7, zerowy odrzut i sra pociskami jak nawiedzone. bliski kontakt na metro, idealna sprawa. gorzej na dalsze dystanse, ale pamiętam że dość dobrze opanowałem tę pukawkę i dało radę ściągać z dalszych odległości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ powiększony magazynek w mp7, super giwerka. I na dalsze też daje radę. mp7 czy m4k w zasadzie bez różnicy, kwestia co kto lubi tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AN-94 u mnie nawet na auto całkiem nieźle kosi. Ostatnio strasznie podszedł mi AK-74M. Mam wrażenie, że to jest laser a nie kałasz. Genialnie mi się też sprawdza G53 i MTAR-21.

Jaki laser ? AK jest strasznie wolne dzięki temu ma mały odrzut co pozwala łatwiej kontrolować to gdzie się strzela... I nie trzeba może tak burstować, ale w porównaniu z m16 czy AEK to tamtą bronią można się zastrzelić samemu chyba tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mp7+ laser i jedziemy z bioderka :D Szczerze to nie spotkałem nikogo z ponad 2000 zabić z AK, na metro trzeba grać z tą bronią bardzo defensywnie bo wyskoczy ktoś z m16/aek i pozamiatane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki dodatek kupić? Mam Close Quarters i myślę nad Dogrywką i Ostatecznym starciem (ewentualnie BtK) Dużo ludzi gra na nowych mapach, trybach? Co polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleciłbym odłożyć ta kase którą chcesz przeznaczyć na dodatek i dozbierać do bf4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki dodatek kupić? Mam Close Quarters i myślę nad Dogrywką i Ostatecznym starciem (ewentualnie BtK) Dużo ludzi gra na nowych mapach, trybach? Co polecicie?

skora masz juz jeden dodatek i chcesz kolejne 3 to moze premium w rozsądnej cenie znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując wersję używaną muszę dokupić jakiś network pass ?

Bf3 premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli masz używkę Premium z niewykorzystanym kodem na DLC, to i Pass i tak już będzie w nim uwzględniony - chociaż podejrzewam, kod jednak wykorzystany.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×