Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Warto kupić tego BFa na PS3? Ocenę na gry online ma słabą moim zdaniem ledwo 7. Wcześniej grałem w CoDy, ale zrobiły się nudne.

P.S Czy przy używanej grze naprawdę nie można grać w multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w grze miałem taką akcję na multi, że mało pada nie rozwaliłem i tym samym składam do was pytanie. Ale zacznijmy od opisu zdarzenia, a więc: grałem dzisiaj na Kaspijskiej Granicy na Podboju rundkę, Tak się złożyło, że w moim zespole był gość,co bardzo dobrze latał śmigłowcami. Więc postanowiłem skorzystać z okazji, wbić na działko i zdobyć baretkę za zabicia pojazdami latającymi, rzecz jasna. Po kilku minutach udało się. Baretka zdobyta, ja zadowolony i gitara. Niestety, ale w trakcie rozgrywki wywaliło mnie z gry (w związku z konserwacją serwerów, a była godzina przed 12). Ale przecież wszystkie punkty, kille i ribony zapisują się po każdym wyjściu z gry, więc się nie przejmowałem tym. Do czasu... Po południu odpalam grę. Wchodzę w statystyki i zonk, baretki za pojazdy latające... ni ma. Zdobyte punkty w rundzie, kille, pozostałe baretki też zniknęły. Raport z bitwy na Battlelogu też wyparował. Po tym wkurzyłem się jak nie wiem, ostatnia baretka do kompletu i jak zwykle problemy.

I tu jest moje pytanie: czy istnieje możliwość, aby te dane powróciły? Bo nie uśmiecha mi się pół roku szukać kumatego pilota do śmigłowca, a latać nie umiem kompletnie... i co mam teraz zrobić?

A żeby było śmieszniej, to trofeum "Walka pojazdowa" zapisało się. Super, dostałem trofeum za baretkę, którą jakimś cudem straciłem. Pomoże ktoś?

Edytowane przez mateusz275

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

A co my możemy zrobić... chyba jedynie połączyć się z Tobą w bólu. Też bym się nieźle wnerwił... W sumie też kiedyś miałem podobną sytuację, tyle że chodziło o zabicie kogoś palnikiem dla odblokowania broni w b2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was, graczy BFa trzeciego, parę pytań związanych z tą grą. Będę się przymierzał do kupna jej, ale pierw to muszę sprzedać CoD'a Modern Warfare 3. Więc:

1. Czy sterowanie w BFie jest ciężkie? Czy łatwo celuje się snajperką? Ja doświadczenie w FPSach na konsole mam, jakieś 2 lata grałem w CoDy :)

2. Załóżmy, że będę chciał zagrać z kolegą. Mogę utworzyć jakieś party czy coś?

3. Będę grać głównie na przejmowanie flag, i pytanie - ile osób może być maksymalnie w grze? 32?

4. Słyszałem o dodatku Powrót do Karkand. Czy jest on na ps3, i czy trzeba go kupić, żeby teraz cokolwiek grać? Bo gdzieś słyszałem, że na normalnych mapach gra bardzo mało osób, prawie wszyscy grają na tym właśnie dodatku.

5. Za ile szukać BFa na allegro? Jaka cena jest dobra? Chcę kupić nówkę :)

6. Jak wygląda sprawa z levelami na BF3? Bo w codzie jest ich 80, a potem 10 prestiży. A tu?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

1.Gra jest trudniejsza od coda,a po patchu z suppresion nikogo nie trafisz;D Jesli grales tylko w cody to bedzie musial sie przyzwycaic to bardziej "realnej gry" niz bieganie po ciasnych mapach i robienie QS.

2.Tworzysz sklad

3.24 osoby

4.Teraz trzeba go kupic(wszyscy pre-orderowcy dostali za free).Sa serwery z B2K i bez .Jesli go nie kupisz to spokojnie bedziesz mogl zagrac.

5.Nie wiem

5.Chyba 45 jest max,pozniej sie zdobywa tez jakies LVL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak wyskoczy utracono połączenie to dotychczasowe statystyki na koniec rozgrywki będą zapisane?

Edytowane przez pescar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak wyskoczy utracono połączenie to dotychczasowe statystyki na koniec rozgrywki będą zapisane?

Niestety w takim przypadku chyba nie. Rano wywaliło serwy i statow nie zapisało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście zapisało dane. Bo chociaż rozegrałem tylko 500 tiketów na Metrze to szkoda było mi gdyby to przepadło. Na szczęście zaliczyło wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Warto kupić tego BFa na PS3? Ocenę na gry online ma słabą moim zdaniem ledwo 7. Wcześniej grałem w CoDy, ale zrobiły się nudne.

P.S Czy przy używanej grze naprawdę nie można grać w multi?

Każdy z kupujących grę sam musiał sobie na to pytanie odpowiedzieć.Jak pokazuje forum opinie są różne.Pozostaje Ci pooglądać filmiki na youtube i zastanowić się,czy to jest coś dla Ciebie czy nie.Gra z pewnością jest inna niż COD.Przy używanej grze można grać w multi jeśli dokupisz online pass,chyba,że ktoś kto sprzedaje grę go nie wykorzystał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak wyskoczy utracono połączenie to dotychczasowe statystyki na koniec rozgrywki będą zapisane?

Przed patchem zapisywało na pewno, wczoraj także utraciłem połączenie i mi rundy nie zapisało :/ WTF? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety i ja wczoraj stałem się ofiarą wyrzucenia z serwa za przysłowiowe " jajco" . dołączyłem do znajomego i po drugim wygranym meczu klanówek dostałem bana od admina bez podania przyczyny , mimo że w statystykach nie brylowałem. nie wiem czy wszyscy z mojego zespołu dostali kicka ale chyba łatwiej by było porostu wymieszać składy

off

@ boneso

dzięki za wczorajsze metro . trochę na początku brakowało ludzi i było ciężko , ale potem był ładny kontratak. gratuluję wyniku. niestety ja miałem gorsze staty , kiedy ty miło kosiłeś na " C" ja próbowałem obronić" A ". cholera , cwaniaki mieli nadajnik gdzieś na klatce schodowej, tam się respili i trochę mi krwi napsuli i zgonów przybyło ;) .

@down

boneso, powiem ci szczerze że też zaczynam reagować na te kicki uśmiechem . jak ktoś jest cienki jak dupa węża i potrafi tylko grać przeciwko niskim levelom i tym się podniecać to niech żyje w swoim świecie. ja tam wolę stoczyć ciężki i ambitny pojedynek nawet kosztem przegranej . osoba która idzie na łatwiznę i kickuje bo rywal jest za mocny nigdy w tą grę nie będzie dobra.

a tam gdzie mnie wczoraj wykopali to chyba grałem po twojej stronie . serwer - dziadki , czy jakoś tak.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety i ja wczoraj stałem się ofiarą wyrzucenia z serwa za przysłowiowe " jajco" . dołączyłem do znajomego i po drugim wygranym meczu klanówek dostałem bana od admina bez podania przyczyny , mimo że w statystykach nie brylowałem. nie wiem czy wszyscy z mojego zespołu dostali kicka ale chyba łatwiej by było porostu wymieszać składy

off

@ boneso

dzięki za wczorajsze metro . trochę na początku brakowało ludzi i było ciężko , ale potem był ładny kontratak. gratuluję wyniku. niestety ja miałem gorsze staty , kiedy ty miło kosiłeś na " C" ja próbowałem obronić" A ". cholera , cwaniaki mieli nadajnik gdzieś na klatce schodowej, tam się respili i trochę mi krwi napsuli i zgonów przybyło ;) .

Co do kicków to przed wczoraj bodajże wszedłem na serw z kolegą pierwsze co zabiłem admina rushując na bazarze i przy statach 5-0 dostałem kicka(campienie) :D raczej mnie to rozśmieszyło niż zmartwiło :D żal takich ludzi..

Wczorajsza rozgrywka na metrze miód - mój osobisty rekord jak narazie 100-16:) fajnie się grało-zacięta walka:) czasami nie rozumiem ludzi ( randomów ) z którymi gram.

Mamy jedną flagę na metrze to zamiast odbić skrajną flagę to wszyscy na siłę biegną na środek. Jedna akcja z odbiciem i rozgrywka się odmieniła - przegrywaliśmy 200 ticketami ale z okonim daliśmy radę i później rape;))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. NIe wiem czy tylko ja mam ten problem. Do tej pory używałem słuchawek z mikrofonem podpiętych przez usb do konsoli i w BF3 ładnie działał, natomiast po paczu mam ikonkę przy nicku, ze mikrofon podłączony ale nie ma tych kresek gdy się mówi i chyba nikt mnie nie słyszy.. wiec lipa, a headsetów na jedno ucho zwyczajnie nie trawie... Czy ktoś ma ten sam problem i jakoś go rozwiązał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:Czy tylko mi się przydarza bardzo często bug związany z zmianą trybu strzelania po zmianie np z javelina szybko na karabin? Bardzo mnie to irytuję i nie wiem czy jest to mój błąd,że jakoś przypadkowo naciskam krzyżak czy błąd gry.

Opinia co do serwerów prywatnych- dużo częściej występują makabryczne lagi - nie wiem czy to możliwe ale zdarza się tak,że jedna drużyna biję Cię na hita a raz trzeba cały magazynek wpakować,taki chyba urok.Nie wiem czy to jest opcja,że w danej drużynie ktoś hostuję czy jak,ale spotykam się z takimi sytuacjami coraz częściej. Wczoraj na klanówce np wyrzucono nasz klan z serwera bo ponoć mieliśmy lagi mimo,że u nas wszyscy mają bardzo dobre połączenia(kabel+konsola,wysoki up i transfer) a w moim odczuciu przeciwnicy też mieli lagi. Tak ot moje przemyślenia.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ boneso

to chyba ty ostatnio mówiłeś podczas grania że coś ci joystick szwankuje bo po strzale postać ci kuca/ pada ?

ja wczoraj miałem tak kilka razy że po strzale z rpg mimo że nie chciałem przerzucało mi na karabin lub miny( jestem pewien na 200% że nic omyłkowo nie przycisnąłem). to albo mamy ten sam problem z dualshockiem , albo to rzeczywiście jakiś nowy bug gry po patchu.

edit:

a wyrzucili was pewnie nie za lagi , tylko dlatego że oklep od was dostali :biggrin:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaliście usunięci bo nie chcieliśmy już z Wami grać. Nie było sensu. Klepaliście nas mimo naszego celnego strzelania. Sam osobiście sprzedałem Jaworowi serie gdy on przeładowywał broń. Jakie było moje zdziwienie jak wyskoczyła plansza że on zabił mnie!

Druga sprawa, skoro tak lagowaliśmy to jakim cudem łupaliście takie wysokie ratio ??

Mimo serwerów prywatnych dalej gry ustawione są zdziadowane :/ Brakuje wskaźnika PING przy każdy graczu, wtedy każdy by widział kto ma laga i admin mógłby spokojnie reagować wyrzucając takiego delikwenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych lagów, też tak mam. Czasami moge cały magazynek z bliska wystrzelać w gościa i kule jakby przelatywały przez niego. A on kilka strzałów i leżę...

I z tym padaniem u mnie jest podobnie, że strzelam i padam przy tym. Ale to przed paczem też było. Ale myślałem, że to ja przyciskam R3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaliście usunięci bo nie chcieliśmy już z Wami grać. Nie było sensu. Klepaliście nas mimo naszego celnego strzelania. Sam osobiście sprzedałem Jaworowi serie gdy on przeładowywał broń. Jakie było moje zdziwienie jak wyskoczyła plansza że on zabił mnie!

Druga sprawa, skoro tak lagowaliśmy to jakim cudem łupaliście takie wysokie ratio ??

Mimo serwerów prywatnych dalej gry ustawione są zdziadowane :/ Brakuje wskaźnika PING przy każdy graczu, wtedy każdy by widział kto ma laga i admin mógłby spokojnie reagować wyrzucając takiego delikwenta.

Przyznam lagi były straszne, ale widocznie to wina serwera skoro wszyscy się na nie skarżyli. Sam nieraz już tak miałem z tym przeładowaniem, więc jak już to widzę nie wkurza mnie tak jak kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaliście usunięci bo nie chcieliśmy już z Wami grać. Nie było sensu. Klepaliście nas mimo naszego celnego strzelania. Sam osobiście sprzedałem Jaworowi serie gdy on przeładowywał broń. Jakie było moje zdziwienie jak wyskoczyła plansza że on zabił mnie!

Druga sprawa, skoro tak lagowaliśmy to jakim cudem łupaliście takie wysokie ratio ??

Mimo serwerów prywatnych dalej gry ustawione są zdziadowane :/ Brakuje wskaźnika PING przy każdy graczu, wtedy każdy by widział kto ma laga i admin mógłby spokojnie reagować wyrzucając takiego delikwenta.

Wszystko spoko tylko,wg mnie nie robi się tak-skoro się umawialiśmy to mogliście powiedzieć,że jest problem to byśmy wyszli a nie rage kick.-

No ale to nie wiem jaki jest problem-u nas też odczuwali lagi-Wy również to jest teraz hejt na nasz team? bo wg mnie obiektywnie to serwery tak działają jak to przedstawiłem.

Lubię z Wami grać ale taka jest rzeczywistość.Jak widać nie tylko ja odczuwam zmiany na prywatnych serwerach. Co do wysokiego ratio to mogę tylko powiedzieć i nie myśl sobie,że z jakąś złością - jawor to naprawdę bardzo dobry gracz-sprawdź staty.-tylko mogę powiedzieć :)

Edytowane przez boneso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko tylko,wg mnie nie robi się tak-skoro się umawialiśmy to mogliście powiedzieć,że jest problem to byśmy wyszli a nie rage kick.-

No ale to nie wiem jaki jest problem-u nas też odczuwali lagi-Wy również to jest teraz hejt na nasz team? bo wg mnie obiektywnie to serwery tak działają jak to przedstawiłem.

Lubię z Wami grać ale taka jest rzeczywistość.Jak widać nie tylko ja odczuwam zmiany na prywatnych serwerach. Co do wysokiego ratio to mogę tylko powiedzieć i nie myśl sobie,że z jakąś złością - jawor to naprawdę bardzo dobry gracz-sprawdź staty.-tylko mogę powiedzieć :)

Z przyjemnością zapoznałbym się z jakimś filmem z tego spotkania aby zobaczyć jak to wyglądało z waszej strony. Któryś z was mógłby podzielić się na czymś takim ? Ostatecznie rozwiązalibyśmy sprawę lagowania serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety nikt nie dysponuje sprzętem do nagrywania z tego co wiem:) ale nizi ma w Spol może nagrywał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kogo mogę w piątek dodać do znajomych na psn? :happy: Bo niestety często nie mam z kim grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety nikt nie dysponuje sprzętem do nagrywania z tego co wiem:) ale nizi ma w Spol może nagrywał?

Hmmm stara gadka :happy: A co do jawor-a to taki super to on nie jest a staty to można sobie nabić i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety nikt nie dysponuje sprzętem do nagrywania z tego co wiem:) ale nizi ma w Spol może nagrywał?

No właśnie chodziło Boneso o to żeby ktoś z waszej ekipy pokazał jak to wyglądało - to rozwiałoby wszelkie wątpliwości i oskarżenia o oszustwa podczas klanówek.....szkoda bo pozostanie niesmak w naszej drużynie po spotkaniu z wami......

Edytowane przez monkey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kogo mogę w piątek dodać do znajomych na psn? :happy: Bo niestety często nie mam z kim grać...

Dodaj kogo zechcesz :) im wiecej tym lepiej... tylko czy druga strona zaakceptuje prosbe o dodanie znajomego...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kogo mogę w piątek dodać do znajomych na psn? :happy: Bo niestety często nie mam z kim grać...

Nie masz z kim grać? Wpisz w wyszukiwarkę serwerów "pol" i wybierz serwer z Polakami, który ci odpowiada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×