Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Co zmienia rankingowy od nierankingowego ?

Na nierankingowym prywatnym też lecą ptk, kille i baretki - sprawdzałem na samym początki jak ustawiliśmy serwer. Rankingowy to nie jest tylko ogólnie miejsce w tabelkach na które mało kto patrzy ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zmienia rankingowy od nierankingowego ?

Na nierankingowym prywatnym też lecą ptk, kille i baretki - sprawdzałem na samym początki jak ustawiliśmy serwer. Rankingowy to nie jest tylko ogólnie miejsce w tabelkach na które mało kto patrzy ? :)

Na prywatnym nierankingowym nie liczą się punkty do rangi, ani baretki się nie dodają.

panowie , takie pytanko odnośnie battleloga, mam tam możliwość przeglądania statystyk z meczów zagranych dziś lub wczoraj , a czy jest możliwość wglądu w statystyki meczów które rozegrałem np. miesiąc temu? chciałem zobaczyć jak jako newbie kaleczyłem rzemiosło :biggrin:

Też tego szukałem ale nie mogłem znaleźć nigdzie.

EDIT: na bf3stats.com można oglądać stare raporty ale nie są dodawane automatycznie tylko jak tam zaglądasz regularnie i robisz UPDATE to się będą dodawać i już tam zostaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się aby komuś zabrali serwer bo kogoś wywalił.Jakim prawem mogli by zabrać ci serwer skoro za niego zapłaciłeś? Sam z kumplami posiadamy takowy i nie wyobrażam sobie aby to co piszecie było prawdą. Bo skoro płacę za serwer to nie chcę aby ktoś mi robił syf na serwerze, a jak już do czegoś takiego dochodzi to wywalam gościa i tyle.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym odbieraniem serwera to chodzi chyba o to, że napiszesz sobie w opisie serwera że zabronione są np.: odłamki, USASy, Famasy i ktoś będzie tego używał a ty go za to zbanujesz, to on może "poskarżyć" się i twój serwer zostanie zamknięty za te zasady w opisie.

Przynajmniej ja tak to zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się aby komuś zabrali serwer bo kogoś wywalił.Jakim prawem mogli by zabrać ci serwer skoro za niego zapłaciłeś? Sam z kumplami posiadamy takowy i nie wyobrażam sobie aby to co piszecie było prawdą. Bo skoro płacę za serwer to nie chcę aby ktoś mi robił syf na serwerze, a jak już do czegoś takiego dochodzi to wywalam gościa i tyle.

No dla nas też to jest chore, ale co zrobisz tak jest i już. Trzeba jakoś do DICE czy EA napisać czy da się to zmienić. Albo do EA Polska zadzwonić, jak będe miał czas to tam zadzwonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co wynajmować serwa jak nie można na nim grac na własnych zasadach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio gram sobie na moim servie na metroi weszło do mojego teamu 2 snajperków no nic ja sobie gram normalnie po chwili ginę respie sie przy nich i patrze co oni kombinują

a oni próbowali wejśc pod mapke tylko że im sie nie udało bo już tego buga nie ma. Ale co jak co ale jeszcze mava jako windę da się użyc bo widziałem że koles na mavie latał .

Mogłem zbanowac tych kolesi ale zostawiłem ich z ciekawości czy coś wykombinują :starwars:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co wynajmować serwa jak nie można na nim grac na własnych zasadach ??

jak nie można jak można

Ustawienia: Mamy do wyboru Hardcore. Normalne, Tylko Piechota i Własne

Co możey zmienić w ustawieniach własnych:

  • Własny ogien
  • czas po jakim wyrzuci z serwera nie aktywnego gracza
  • Równowagę w zespole
  • Ilość Team Killi w zespole
  • liczba wyrzuceń przed banem
  • Pojazdy
  • Regeneracja zdrowia
  • Odrodzenie na dowódcy
  • Pokaż minimapę
  • Pokaż HUD
  • Spotowanie na minimapie
  • spotowanie 3D
  • Kill Cam
  • Kamera pojazdów z 3os.
  • Pokazój nicki nad wrogami
  • odrodzenie gracza czyli szybkość spawnu gracza
  • czas nieprzytomności gracza
  • zdrowie gracza
  • modyfikacja obrażeń broni

Ustawienia Ticketów ( Kuponów)

Ustawienia podane są w procentach aby uzyskać konkretny wynik należy ustawić odpowiednią ilość procentów.

  • 500% - 1750 Ticketów
  • 400% - 1400 Ticketów
  • 300% - 1050 Ticketów
  • 200% - 700 Ticketów
  • 100% - 350 Ticketów

Zestawy map: Tutaj możemy zmiksować różne tryby lub ustawić gotowe zestawy map. Gotowe zestawy to Epic Battles, Classic Only itd. Maksymalna ilość map to 15.

Ustawienia na mapach możemy wprowadzić jedynie na własnym zestawie map co można zmienić:

  • Ilość graczy aby rozpoczeła się runda - domyślnie 8
  • Maksymalna liczba graczy
  • Kupony (Tickety) ^^
  • Liczba rund
  • Wybór czy pierwsza mapa startowa ma być losowa czy ta którą dodaliśmy jako pierwszą.

Typ serwera:

  • Do wyboru są trzy tryby Rankingowy, Nierankingowy i Prywatny z hasłem
  • Zarządzanie graczami:
  • Możemy dodać innych administratorów
  • dodać znajomych do listy VIP (Nie działa jeszcze)
  • Jak komuś damy BANA znajdzie sięna liście zablokowanych
  • Możemy sprawdzić kto aktualnie gra na serwerze po zaznaczeniu jakiegoś gracza możemy nacisnąć X po czym ukaża nam się trzy opcje do wyboru można dać mu admina na serwerze, dodać do listy VIP lub zbanować- powinna się tam znaleść opcja kopania z serwera przecież nie chcemy banować za nic.
  • Dodano też w tym menu zakładkę przyjaciele aby dodać ich szybciej do listy VIP

fragment z http://battlefield3p...darticle&id=552

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co wynajmować serwa jak nie można na nim grac na własnych zasadach ??

O matko, przecież to nie chodzi o to, że nie można grać na własnych zasadach... Chodzi o to, że niektórzy wykorzystują prywatne serwery do nieuczciwego grania. Cały spór toczy się o wywalanie uczciwie grających graczy (co dostosowali się do zasad panujących na serwerze np. brak USAS itp), którzy mają dobrego skila i utrudniają spokojne nabijanie punktów jemu i jego ziomkom. Mam wrażenie, że co po niektórzy chcieli by żeby ludzie wchodzący na serwer ustawiali się pod ścianą w szeregu i czekali na egzekucję... paranoja. Ludzie uczciwie prowadzący serwer nie moją się czego obawiać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co wynajmować serwa jak nie można na nim grac na własnych zasadach ??

Można grać na własnych zasadach mecze prywatne (nierankingowe). Przy rankingowych wprowadzili ograniczenia po to żeby nie można było boostować. Za banowanie ludzi wbrew regulaminowi grozi blokada serwera a czy i jak sprawdzają za co był ban to już nie wiadomo. Generalnie ktoś kto dostał bana może zgłosić nadużycie i oni wtedy powinni sprawdzić czy tak faktycznie było. Ban za latanie mavem czy jakieś chamskie zachowanie powinien być dozwolony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rozmowie telefonicznej z miłą Panią z EA dowiedziałem się nawet, że nie można przenosić graczy na "własną rękę". Powiedziała, że po to jest automatyczne balansowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest fanem Operacji Metro to polecam "24/7 Vatos Locos". Włoski server, ogarnięci ludzie, 700 ticketów, zgrane teamy. Co najważniejsze - nikt nie latał z żadną SAJGĄ czy USAS'em. No i rozgrywka była zrównoważona.

Swoją drogą AEK wymiata :biggrin:

@UP: Bez przesady. W takim razie po co ktoś kupuje server skoro nic na nim nie może robić? Nie popieram bezsensownego banowania/kickowania ale przenoszenie z teamu do teamu nie jest żadną zbrodnią.

@BeckenBauer: Tu chyba chodzi o SOFLAM. (Nie pamiętam, dawno to robiłem). Ustawiasz na wzgórzu i namierzasz pojazdy/samoloty.

Edytowane przez Furai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka kupiłem 4 dni temu DLC Bakc to Karkand i mam do was pytanie :D jak wskazac celownikiem laserowym 5 obiektów jakim celownikiem i jak mam to zrobić bo chciałem odblokowac snajpe QBU-88 :)

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rozmowie telefonicznej z miłą Panią z EA dowiedziałem się nawet, że nie można przenosić graczy na "własną rękę". Powiedziała, że po to jest automatyczne balansowanie.

te ich automatyczne balansowanie niech sobie w du.........włożą nie ma jak sam z balansujesz serva

siemka kupiłem 4 dni temu DLC Bakc to Karkand i mam do was pytanie :biggrin: jak wskazac celownikiem laserowym 5 obiektów jakim celownikiem i jak mam to zrobić bo chciałem odblokowac snajpe QBU-88 :)

Z góry dzięki

bierz snajpera z soflamem i namierz 5 pojazdów i po sprawie nawet chyba możesz namierzyc z 3ciego miejsca w czołgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te bany na prywatnych schodzą po jakimś czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bana dajesz na konkretną rundę. Stałego (chyba) nie możesz dostać. (Jeśli się mylę, proszę mnie poprawić). Jak ktoś ci uprzykrza życie to można takiego delikwenta zgłosić do EA. Kilka osób straci server to się inni opamiętają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem jak go pies jeb... zwał. Ale na pewno mam jego blache, powinna się wyświetlać nazwa banującego. Jak tak dalej pójdzie to zbraknie serwerów na którym nie ma się bana :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bana dajesz na konkretną rundę. Stałego (chyba) nie możesz dostać. (Jeśli się mylę, proszę mnie poprawić). Jak ktoś ci uprzykrza życie to można takiego delikwenta zgłosić do EA. Kilka osób straci server to się inni opamiętają.

Bany sa raczej forever, dlatego na niektorych serwach jest napisane ze jesli nie zaakceptujemy zasad = PERM BAN. Ja dostalem raz na jakims serwie na kosy, gdy w grupke rzucilem granat i chyba 2 zabilem (tamci tez rzucali non stop a jakos admin ich nie wywalal). Na nastepny dzien chcialem wejsc i ni da rady.

Mozna spamowac zalozyciela serwa zeby odbanowal ale po co, jak jest pelno roznorakich serwerow.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno. Te prywatne serwery są ZAJEBISTE!. I te mecze 1000 ticketow na Operacji Metro bez mocnych USASOW,mozdzierzy nawlających z pola. Dzisiejszym meczyku na Metrze trawiła mi sie zgrana ekipa gdzie pokonaliśmy przeciwników 1158-0 :D(szkoda że w połowie meczu doszedłem)

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/LionelPL/stats/296104356/ps3/#!/bf3/pl/battlereport/show/39081918/4/296104356/

I jeszcze jedno te polskie prywatne serwery. W kóncu można pograć z rodakami :D(Dzięki za dzisiejsze mecze dla Kaziuowns-a i Gawlisza :D)

PS

Nie wiecie kto jest właścicielem serwera POLSKA 4 FUN - CZOŁGI MINY KARABINY? Bo chciałbym się z nim skontaktować i zadać mu pare pytań ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno. Te prywatne serwery są ZAJEBISTE!. I te mecze 1000 ticketow na Operacji Metro bez mocnych USASOW,mozdzierzy nawlających z pola. Dzisiejszym meczyku na Metrze trawiła mi sie zgrana ekipa gdzie pokonaliśmy przeciwników 1158-0 :biggrin:(szkoda że w połowie meczu doszedłem)

Powaznie jara Cie taki baserape? Bo dla mnie to najnudniejsze co moze byc obojetnie czy jestem po stronie przegrywajacych czy wygrywajacych. Nie ma nic gorszego od metra na tyle ticketow. Optymalnie jest na okolo 500. Wtedy mozna sie calkiem niezle pobawic,ale im wiecej tym gorzej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie kto jest właścicielem serwera POLSKA 4 FUN - CZOŁGI MINY KARABINY? Bo chciałbym się z nim skontaktować i zadać mu pare pytań ;)

http://bf34fun.cba.pl/ (http://www.ps3site.p...er/28613-77rpm/) Ten użytkownik wypowiadał się dużo na temat tego serwerka z tego co widziałem.

Edytowane przez calendd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaznie jara Cie taki baserape? Bo dla mnie to najnudniejsze co moze byc obojetnie czy jestem po stronie przegrywajacych czy wygrywajacych. Nie ma nic gorszego od metra na tyle ticketow. Optymalnie jest na okolo 500. Wtedy mozna sie calkiem niezle pobawic,ale im wiecej tym gorzej

W 100% racja. Znając życie jakby zrobili serwery z 10tys ticketów to i tak znaleźliby się amatorzy takich wynalazków

Edytowane przez michaljm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optimum to 500-700 ticketów na Metro. Innych mapek nie miałem okazji przetestować (na okrągło Kanały lub Metro ;/ ). Muszę poszukać Zatoki Omańskiej, Wyspy Wake i Szturmu na Karkand z podobną ilością kuponów ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Was, posiadaczy Battlefielda 3.

Więc.. Ja osobiście mam CoDa MW3, i chciałem się wymienić z kolegą na parę dni, bo on ma BFa. I czy jest tam tak jak w FIFIE12, że można pograć 3dni bez posiadania kodu? Bo w MW3 nie ma takiego kodu, a w BF właśnie jest.

Chodzi mi o ten kod, który umożliwia grę przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×