Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do Was, posiadaczy Battlefielda 3.

Więc.. Ja osobiście mam CoDa MW3, i chciałem się wymienić z kolegą na parę dni, bo on ma BFa. I czy jest tam tak jak w FIFIE12, że można pograć 3dni bez posiadania kodu? Bo w MW3 nie ma takiego kodu, a w BF właśnie jest.

Chodzi mi o ten kod, który umożliwia grę przez internet.

Przepustka sieciowa jest wymagana.Zamieńcie się konsolami na jakiś czas lub kontami i problem z głowy:)hehe. Choć nie jestem pewny na 100%co do korzystania z konta twojego kolegi czy zadziała online pass na twojej konsoli...

Edytowane przez Rafal76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostajecie bany za zabijanie adminów? Dzisiaj kolejne 2 serwy dały mi bana. 1 - admin nie mógł pojeździć tankiem , gdyż rozwalałem go co spotkanie. 2- biedak nie mogl pokampić snajperem na wyspie chark.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostajecie bany za zabijanie adminów? Dzisiaj kolejne 2 serwy dały mi bana. 1 - admin nie mógł pojeździć tankiem , gdyż rozwalałem go co spotkanie. 2- biedak nie mogl pokampić snajperem na wyspie chark.

Trzeba się modlić, żeby w następnych grach generacjach nie było takich pecetowych syndromów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie mam swoj serwer na ktorym zawsze full ludzi...

Tez banuje kolesi ale tylko z najmniejsza ranga i tylko po to zeby samemu mogl dolaczyc do wlasnego serwera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Mniejsza ranga do go zbanujmy bo wykopać nie można. Chociaż nie zdziwiłbym się gdyby się nie dało wykopać. Dla DICE kłopotem było dodanie takiej funkcji jak wyjście z serwera pomiędzy meczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie w to nie grales zeby zrobic kicka trzeba byc na serwie

Oj grałem, grałem. I powiem tyle, że zanim wrócę minie jeszcze kilka miesięcy. Nie chcę sobie znów nerwów psuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co dali możliwość wynajęcia rankingowego serwera skoro nie można ustalać na nim własnych zasad. Przydatne są one choćby dla osób które mają problem ze zdobyciem jakiejś baretki, a tak wbiją na serwer only knife i spokojnie ją wbiją w uczciwej walce, zamiast robić jakieś ustawki jak w BC2. Poza tym wielu ludzi chce pograć normalnie bez shotgunów lub jakiś wybuchowych zabawek na Metro, ale w takim wypadku to jedyne wyjście grac na unranked, więc kiedy ma wbić 100 pułkownika skoro exp się nie nalicza?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co dali możliwość wynajęcia rankingowego serwera skoro nie można ustalać na nim własnych zasad. Przydatne są one choćby dla osób które mają problem ze zdobyciem jakiejś baretki, a tak wbiją na serwer only knife i spokojnie ją wbiją w uczciwej walce, zamiast robić jakieś ustawki jak w BC2. Poza tym wielu ludzi chce pograć normalnie bez shotgunów lub jakiś wybuchowych zabawek na Metro, ale w takim wypadku to jedyne wyjście grac na unranked, więc kiedy ma wbić 100 pułkownika skoro exp się nie nalicza?

Tylko wiesz, tu trzeba zdecydować czy chcesz grać na zasadach EA czyli wszystko co jest w grze jest dozwolone i napie******* ile wlezie i zdobywasz EXP czy grasz na zasadach jakie ci pasują i masz dalej ten nie wiem 50 lvl. Nie popieram tego bo wiadomo bez usasów, RPG, M320 gra się o wiele lepiej na takim Metro lub Bazarze no ale niestety my nic na to nie poradzimy. Pozostaje granie pełnym serwerem z ogarniętymi ludźmi i wtedy można sobie coś ustalać między sobą, na Waszym serwie akurat zbytnio grać się nie da, bo gracie pełnym składem klanu + polaków i ciężko jest coś ugrać bo ciśniecie równo :D więc nie ma co narzekać Jechu bo punktów tam nabijacie dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz niby osłabili m320 ale masa ludzi z tym biega wydaję mi się,że więcej niż przed patchem - ostatnio rozgrywka na bazarze 150% ticketów i 3/4 teamu przeciwnego z granatnikiem..sam zmuszony byłem tego używać bo się nie dało normalnie..smawy to samo.

Co do patcha przekonuję się coraz bardziej na + ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz niby osłabili m320 ale masa ludzi z tym biega wydaję mi się,że więcej niż przed patchem - ostatnio rozgrywka na bazarze 150% ticketów i 3/4 teamu przeciwnego z granatnikiem..sam zmuszony byłem tego używać bo się nie dało normalnie..smawy to samo.

Co do patcha przekonuję się coraz bardziej na + ;)

Teraz zabic kogos z M320 jest tak latwo jak zrobic QS jakas snajpa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko, przecież to nie chodzi o to, że nie można grać na własnych zasadach... Chodzi o to, że niektórzy wykorzystują prywatne serwery do nieuczciwego grania. Cały spór toczy się o wywalanie uczciwie grających graczy (co dostosowali się do zasad panujących na serwerze np. brak USAS itp), którzy mają dobrego skila i utrudniają spokojne nabijanie punktów jemu i jego ziomkom. Mam wrażenie, że co po niektórzy chcieli by żeby ludzie wchodzący na serwer ustawiali się pod ścianą w szeregu i czekali na egzekucję... paranoja. Ludzie uczciwie prowadzący serwer nie moją się czego obawiać

Co? Z tego co zrozumiałem z tego tekstu tu wrzuconego, to jak ustawimy serwer rankingowy, napiszemy że jest zakaz korzystanie np. z USASA. A damy bana komuś co go będzie używał to starczy, że ten ktoś to zgłośi do EA i mamy po serwie. Więc jest lipa z graniem na własnych zasadach bo zostają nam nierankingowe serwy, a tam jak wiadom nie nabija expa. I już walić tego expa do rangi bo leje na to którą mam range ale odblokowania do pojazdów też się nie zapisują.

@nathrent

W tym wszystkim brakuje opcji banowania brońi i ustawiania ilości hp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co? Z tego co zrozumiałem z tego tekstu tu wrzuconego, to jak ustawimy serwer rankingowy, napiszemy że jest zakaz korzystanie np. z USASA. A damy bana komuś co go będzie używał to starczy, że ten ktoś to zgłośi do EA i mamy po serwie. Więc jest lipa z graniem na własnych zasadach bo zostają nam nierankingowe serwy, a tam jak wiadom nie nabija expa. I już walić tego expa do rangi bo leje na to którą mam range ale odblokowania do pojazdów też się nie zapisują.

Nie, chodziło mi o wyrzucanie graczy którzy dostosowali się do zasad na serwerze (brak USASA, m320 itp --> gracz tego nie używa) a są wywalania za to, że grają za dobrze dla właściciela serwera ciągle go zabijając :happy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodziło mi o wyrzucanie graczy którzy dostosowali się do zasad na serwerze (brak USASA, m320 itp --> gracz tego nie używa) a są wywalania za to, że grają za dobrze dla właściciela serwera ciągle go zabijając :happy:

A to to swoją drogą, ja zawsze po pierwszym wyrzuceniu pytam admina za co? i osztrzegam, że jeszcze jedna taka akcja to leci raport do EA. No chyba, że złamałem zasady, robie tak tylko gdy nie ma admina na serwie a inni pierwszi zaczynają je łamać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dostałem kick, bo cisnęliśmy admina równo ale szybki powrót na serwer, a gościu siedzi po naszej stronie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dostałem kick, bo cisnęliśmy admina równo ale szybki powrót na serwer, a gościu siedzi po naszej stronie :biggrin:

Ludzie to nie mają jaj, przegrywać też trzeba umieć ja tam nie zmieniam strony. Nawet do swoich nie idę jak wiem, że będzie zamknięcie bo nie lubie tak grać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechu i princ18 musicie zmienić avatary! Albo przynajmniej jeden z was :biggrin: Bo w pewnym momencie myślałem, że jedne z was pisze i sam siebie komentuje :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby sie w miare szybko uwineli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patch dobra sprawa mi się podobają mecze Zespołowego DM do 500 zabić można jakiś wynik osiągnąć a nie te do 100 :) ( moje zdanie :D ) mi się w sumie najbardziej się podoba Zespołowy DM

Jeszcze podbój albo szturm ale np TDM jest beznadziejny jak sie ma lipną ekipę :/ a na dobra to czasem trudno trafić

PS: tylko mnie wkurza że wbija nas na końcówki rund ??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem vs klan DPL (dziadki) ja sam z jakimś amatorem 11level vs 4 z DPL ..co za żenada..tylko wszedłem na serw a Ci już pod bazą siedzą i kampią na fragi..gdzie tu równoważenie frakcji,jakiś duch fair play..Straszny syf. To jest dopiero w moim mniemaniu boostowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa taka gra, ja zawsze staram się oddać choć jedna flagę lub jeśli jest miejsce przerzucić się ze znajomymi, a nie raz już wygrało się taką rundę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem vs klan DPL (dziadki) ja sam z jakimś amatorem 11level vs 4 z DPL ..co za żenada..tylko wszedłem na serw a Ci już pod bazą siedzą i kampią na fragi..gdzie tu równoważenie frakcji,jakiś duch fair play..Straszny syf. To jest dopiero w moim mniemaniu boostowanie.

Gdzie był twój duch jak nas wrzuciło w różne drużyny na metrze a tam wasza drużyna już jeździła walcem po naszym respie? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We will be making updates to game servers on PC, Xbox 360, and PlayStation 3 April 3rd starting at 8 AM UTC until 4 PM UTC. During this time you may be kicked from your game, but should be able to reconnect shortly after or connect to a different server.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up To pewnie związane z tym, że dziś xbox dostaje patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie był twój duch jak nas wrzuciło w różne drużyny na metrze a tam wasza drużyna już jeździła walcem po naszym respie? ;-)

Hehe, Wedlug mnie powinnismy zrobic niepisaną zasade ze jak nas rozrzuci i druga druzyna jest w totalnej dupie to ta dominujaca oddaje chociaz jedną flage. Mnie takie gry po prostu nudzą gdzie sobie strzelam to biednych ptaszyn wypadających w panice z respa. Co Wy na to?:)

PS. Wczoraj na kaspianie miałes fart (podobnie zreszta jak i Jin) ze zamiast kosy to nie wiem moj ludek sobie wyciagnał finke i zaczał machac na lewo i prawo wiec musiałem dojechac was z eMCzworeczki hehe:) Tamta partyjka była najlepsza wczoraj bo coś sie działo przynajmniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×