Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Liczę na poprawę lagów na serwerach prywatnych. Może po konserwacji zaczną w końcu działać VIP passy.

Edytowane przez pchylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie był twój duch jak nas wrzuciło w różne drużyny na metrze a tam wasza drużyna już jeździła walcem po naszym respie? ;-)

a co ja mogłem z tym zrobić?skoro było 12vs12? co innego jeśli wchodzisz na serwer klanowy gdzie mają adma i sami mogą równoważyć? myślisz,że cieszy mnie taka gra,siedząc na C i ostrzeliwując respa?mam gdzieś statystyki,wolę dobrą zabawę..

Wczoraj miałem lipną sesje na bf-ie. Po prostu jeśli nie grasz ze znajomymi to ciężko cokolwiek zdziałać.Zawsze dorzuca do randomów jak baza jest już zamknięta. Co do bug-ów to irytujące jest zmiana trybu strzelania w karabinie po wystrzeleniu np. z m320 czy javelina na tryb pojedyńczy - nie raz już takiego zonka zaliczyłem

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ja mogłem z tym zrobić?skoro było 12vs12? co innego jeśli wchodzisz na serwer klanowy gdzie mają adma i sami mogą równoważyć? myślisz,że cieszy mnie taka gra,siedząc na C i ostrzeliwując respa?mam gdzieś statystyki,wolę dobrą zabawę..

Wczoraj miałem lipną sesje na bf-ie. Po prostu jeśli nie grasz ze znajomymi to ciężko cokolwiek zdziałać.Zawsze dorzuca do randomów jak baza jest już zamknięta. Co do bug-ów to irytujące jest zmiana trybu strzelania w karabinie po wystrzeleniu np. z m320 czy javelina na tryb pojedyńczy - nie raz już takiego zonka zaliczyłem

Chopaku ale co tutaj się dziwić, ta gra jest stworzona po to by grać ze znajomymi. Ja jej nie włączam (no chyba ze tdm albo sqdm) jak nikt nie gra ze znajomków (na szczęście mam już wystarczająco dużo ziomów do grania i raczej o każdej porze kogoś ustrzele). Jak jest 12vs12 i jest base rape to najlepszym wyjsciem jest opuszczenie serwa po takim meczu i poszukania czegoś nowego. A w ogole jest najlepiej jak sie gra 8znajomków (+4 noNameów) na taki sam skład w drużynie przeciwnej (nawet jeśli przeciwnicy również są naszymi znajomymi) spinka jest fajna k/d moze nie jest typu 33/1 ale gra sie sympatycznie i można dużo pointów uciułać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ja mogłem z tym zrobić?skoro było 12vs12? co innego jeśli wchodzisz na serwer klanowy gdzie mają adma i sami mogą równoważyć? myślisz,że cieszy mnie taka gra,siedząc na C i ostrzeliwując respa?mam gdzieś statystyki,wolę dobrą zabawę..

Wczoraj miałem lipną sesje na bf-ie. Po prostu jeśli nie grasz ze znajomymi to ciężko cokolwiek zdziałać.Zawsze dorzuca do randomów jak baza jest już zamknięta. Co do bug-ów to irytujące jest zmiana trybu strzelania w karabinie po wystrzeleniu np. z m320 czy javelina na tryb pojedyńczy - nie raz już takiego zonka zaliczyłem

spoko , przecież widziałem że przy każdym ubiciu jednego z naszych miałeś smutną minę :biggrin: ;) . niestety takie uroki tej gry , chciało by się pograć razem , ale matematyka rządzi.

@Supas

rzeczywiście tamta rundka na kaspianie była świetna . co do kos to mieli to naprawić , a po paczu też mi się zdarzyło machać nożem w powietrzu pół metra z tyłu za gościem i zamiast zdjąć mu dogtaga , miałem zgona. dlatego teraz znów wracam do starej ,dobrej zasady że pół magazynka w plecy z metra definitywnie przekreśla szanse na odwet. :biggrin:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko , przecież widziałem że przy każdym ubiciu jednego z naszych miałeś smutną minę :biggrin: ;) . niestety takie uroki tej gry , chciało by się pograć razem , ale matematyka rządzi.

@Supas

rzeczywiście tamta rundka na kaspianie była świetna . co do kos to mieli to naprawić , a po paczu też mi się zdarzyło machać nożem w powietrzu pół metra z tyłu za gościem i zamiast zdjąć mu dogtaga , miałem zgona. dlatego teraz znów wracam do starej ,dobrej zasady że pół magazynka w plecy z metra definitywnie przekreśla szanse na odwet. :biggrin:

No wczoraj to w ogole nas przerzucalo losowo i mało kiedy byliśmy razem - a jak juz byliśmy to była masakra dla przeciwników z @bonesO też czesto tak mamy. Nieraz wystarczy 3-4 ogarniających w miare ziomów i plac bitwy jest zdominowany - oczywiscie jesli przeciwnicy nie graja zespolowo i z jakims pomyslem. A jak jest nas od groma i wlaczony jest VOIP zespołowy (chociaż chaos ogromy w eterze panuje) to juz "gnój" totalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodziło mi o wyrzucanie graczy którzy dostosowali się do zasad na serwerze (brak USASA, m320 itp --> gracz tego nie używa) a są wywalania za to, że grają za dobrze dla właściciela serwera ciągle go zabijając :happy:

Panowie gdzie się zgłasza takich orłów, którzy właśnie za to wyrzucają? Też mnie pare razy wyrzucili za nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem od czołgów min i karabinów - ktoś pytał - co tam trzeba :) ?

Powiem Wam że bardzo przyjemnie się gra, tylko trzeba pilnować żeby przerzucać i mieszać składy zespołów żeby były równe walki - a jak idzie łeb w łeb to rewanże na tym samych mapach po przeciwnych stronach (np kanały). Niektórzy się oburzali, nie pamiętam ksyw ale było dwóch takich którzy po zmianie drużyny gdzie na metrze zamkneli nas usa na C rzucili tylko "kurwa nuby chuje" i wyszli :biggrin:

Później szanse się zrównały i dalej grało się przyjemnie. Coraz więcej chętnych mamy do czołgów min, trzeba rozważyć wynajęcie drugiego serwera np na szturm albo na podbój hc, ale to dogadamy podczas walki.

Okoni - masz headset ? To z Tobą gram ostatnia prawda :) ?

Do zobaczenia na wojnie !

Aha, gdybyście mieli jakiś problem na tym serwie z czymkolwiek to dajcie znać. pozdr

Edytowane przez 77rpm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie się zgłasza takich orłów, którzy właśnie za to wyrzucają? Też mnie pare razy wyrzucili za nic.

Wystarczy postraszyc a zaraz cie odbanuja ,jak mialem tak ze na jakims serwerze zabile z 5 razy kolesia do ktorego ten serw nalezal i dowalil mi bana.Wiec ja mu na psn napisalem ze go zglosze za banowanie bez powodu i po 5 sekundach ban byl zdjety.Nie musi tego zrobic tylko wtedy jesli serwer ustawiony mial jako nierankingowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy postraszyc a zaraz cie odbanuja ,jak mialem tak ze na jakims serwerze zabile z 5 razy kolesia do ktorego ten serw nalezal i dowalil mi bana.Wiec ja mu na psn napisalem ze go zglosze za banowanie bez powodu i po 5 sekundach ban byl zdjety.Nie musi tego zrobic tylko wtedy jesli serwer ustawiony mial jako nierankingowy.

no szczerze mówiąc to ja bym takich siusiaków nie straszył , tylko od razu zgłoszenie za banowanie bez powodu. jak zabiorą kilka serwerów to się może co poniektóre pipki ogarną. a pewnie będzie tak : ten mnie postraszył to go odbanuję , a ten nie straszył to niech się buja , do admina strzelać nie wolno.

--------------------------------------------------------------------------------------------

@ 77rpm

hs'a mam , niestety wieczorami nie mogę używać bo mam małe dziecko .

ostatnio coś graliśmy , ale teraz ( wczoraj) dopchać się do ciebie to jakaś masakra, kilka razy próbowałem do ciebie dołączyć i byłem trzeci w kolejce .

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha takie obłożenie jest ? Trzeba było wysłać pw, to jak się zwolni miejsce to wysyłam zaproszenie... może będzie inaczej jak zrobimy jeszcze jeden serwer ze szturmem, ale to zależy od ilości chętnych :)

Ja siedzę głównie wieczorami, w dzień jak mam wolne - do ustrzelenia ! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mna prawdopodobnie najlepsza rozgrywka w BF3 w mojej karierze... operacja metro 1050 ticketow, do konca rundy +/- 40 ticektow 1 miesjsce ponad 25 000 pkt + beretki 113 - 18 bilans i co?

Pyk!

Straciles polaczenie....

Wrrrrrrrrrrr

odkladam na dzis juz Bf'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mna prawdopodobnie najlepsza rozgrywka w BF3 w mojej karierze... operacja metro 1050 ticketow, do konca rundy +/- 40 ticektow 1 miesjsce ponad 25 000 pkt + beretki 113 - 18 bilans i co?

Pyk!

Straciles polaczenie....

Wrrrrrrrrrrr

odkladam na dzis juz Bf'a

ja przy takich zwiechach zawsze powtarzam sobie w duchu słowa Mistrza Yody : " cierpliwości uczyć się musisz mój młody Padawanie " :P :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to mam polewkę nad Sekwaną i w Metro właśnie na x% ticketach, nie chcę mi się biegać i grać normalnie, biorę sobie wsparcie, i rozwalam budynki C4 ale frajda mówię wam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za mna prawdopodobnie najlepsza rozgrywka w BF3 w mojej karierze... operacja metro 1050 ticketow, do konca rundy +/- 40 ticektow 1 miesjsce ponad 25 000 pkt + beretki 113 - 18 bilans i co?

Pyk!

Straciles polaczenie....

Wrrrrrrrrrrr

odkladam na dzis juz Bf'a

Dlatego właśnie nie lubię takich długich rund, poza tym teraz byle nubek może kręcić takie wyniki, bo runda jest 5x dłuższa. Swoją drogą na Metro z ogarniętym składem można ładnie pocisnąć.

Wysłano z MT11i z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam rozwalanie budynków przy nudzie się KOSUJE :r2: :biggrin: A najlepiej kosi się na servie MAFI :r2:

Kurcze mam pytanie dotyczące battleloga wpisałem swój e-mail i następnym krokiem jest wybranie orginalnego nicku , wpisuje PL_Kosiarz a tu zero reakcji tylko ciągle wyskakuje żeby wybrać nick WTF?? Miał ktoś podobny problem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest w tym BF sterowanie? Bo się nie mogę zdecydować.

Jakie jest w tym BF sterowanie? Bo się nie mogę zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest w tym BF sterowanie? Bo się nie mogę zdecydować.

Jakie jest w tym BF sterowanie? Bo się nie mogę zdecydować.

Eee,ze co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest w tym BF sterowanie? Bo się nie mogę zdecydować.

Jakie jest w tym BF sterowanie? Bo się nie mogę zdecydować.

Domyślnie chodzi się lewą gałką, a prawą celuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie chodzi się lewą gałką, a prawą celuje :)

A to dzięki. To ja już wiem, dlaczego tak słabo gram. Robiłem na odwrót :rofl:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie bronie są zaliczane do broni stacjonarnych bo nie mogę zdobyć ostatniej beretki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie stojące dziwne coś - rpg na kiju :)

Masz na teheranie na spawnie usa na podboju np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie stojące dziwne coś - rpg na kiju :)

Masz na teheranie na spawnie usa na podboju np.

aha już wiem o co chodzi. Dzięki.

W ogóle tego nie używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was, graczy BFa trzeciego, parę pytań związanych z tą grą. Będę się przymierzał do kupna jej, ale pierw to muszę sprzedać CoD'a Modern Warfare 3. Więc:

1. Czy sterowanie w BFie jest ciężkie? Czy łatwo celuje się snajperką? Ja doświadczenie w FPSach na konsole mam, jakieś 2 lata grałem w CoDy :)

2. Załóżmy, że będę chciał zagrać z kolegą. Mogę utworzyć jakieś party czy coś?

3. Będę grać głównie na przejmowanie flag, i pytanie - ile osób może być maksymalnie w grze? 32?

4. Słyszałem o dodatku Powrót do Karkand. Czy jest on na ps3, i czy trzeba go kupić, żeby teraz cokolwiek grać? Bo gdzieś słyszałem, że na normalnych mapach gra bardzo mało osób, prawie wszyscy grają na tym właśnie dodatku.

5. Za ile szukać BFa na allegro? Jaka cena jest dobra? Chcę kupić nówkę :)

6. Jak wygląda sprawa z levelami na BF3? Bo w codzie jest ich 80, a potem 10 prestiży. A tu?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Edytowane przez DDSSTINY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×