Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej znany jestem z RDR albo BC2, tu to był mój pierwszy post

Tylko żartowałem. Po prostu brak dźwięku w tej grze to taki klasyk jak "Nasza szkapa" w szkolnych lekturach ;).

BTW Wczoraj padł mój osobisty rekord - na ok. 2,5 h godziny grania udało mi się dokończyć aż 3 rundy. Po 3-4 "utracono połączenie z EA" na mecz...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę, że podano informacje o tym sierpniowym Bonus Contencie. Będzie 29 sierpnia a w jego skład będą wchodzić... artworki...

Co prawda kupiłem premium nie dla tych dodatków ale czuję się mocno rozczarowany tą DODATKOWĄ ZAWARTOŚCIĄ :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto druga :biggrin:

Jak się ustawiacie? Poprzez jakiś servis, po znajomości?

Jak się "załapać" na podobną ustawkę? Zdecydowanie hardcore, nie noobski normal ;)

już mnie męczy randomowe granie i częsty kick przez admina, np.llamerski kick z serwera AdHd :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest turniej reprezentacji europejskich - organizowany przy wsparciu twórców gry.

Oficjalnie na Battlelogu wszystko jest organizowane.

"Załapać" się już raczej nie da rady - chyba, że pogadasz z Deadmau'em

Gra jest tylko na normalu, bo jednak BF3 bardziej "noobski" jest na hardcorze :P

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardcore to taki easy mode. Tego nikt nie gra klanowo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ustawiacie? Poprzez jakiś servis, po znajomości?

Jak się "załapać" na podobną ustawkę? Zdecydowanie hardcore, nie noobski normal ;)

już mnie męczy randomowe granie i częsty kick przez admina, np.llamerski kick z serwera AdHd :/

tak jak Siemek napisał , zgłoś akces do któregoś z klanów ( jest tu na forum osobny dział temu poświęcony). tam, jak cię zlustrują , będziesz miał szansę pograć na dobrym poziomie przeciwko rodakom i z rodakami . na ligę europejską raczej nie ma szans , trzeba nieźle wymiatać . no chyba że jesteś lepszy od starego cheatera vvv lolka , który grając żelazkiem ma k/d ratio 10.0 :biggrin: ;) .

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można gdzieś zobaczyć stronę poświęconą rozgrywkom europejskim? Chodzi mi konkretnie żeby zobaczyć sobie tabelę itp. No i oczywiście monitorować ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko dla krezusów z premium czy szaraczki też poboostują ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można gdzieś zobaczyć stronę poświęconą rozgrywkom europejskim? Chodzi mi konkretnie żeby zobaczyć sobie tabelę itp. No i oczywiście monitorować ten temat

Tutaj jest strona na BTLogu turnieju europejskiego - http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655241350635835/

Tutaj strona naszej repry - http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655241357812402/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to dla Premium.

No tak...

Co do gry, to zaraz mnie szlag trafi ... wchodzę na serwer, po chwili "Utracono połączenie z EA Online", wchodzę na drugi serwer, po chwili ban za dobrą grę, wchodzę na trzeci serwer i oczywiście kick za dobrą grę ... Co to ma być!?

I oni chcą, żebym ja jeszcze płacił za Premium, haha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak...

Co do gry, to zaraz mnie szlag trafi ... wchodzę na serwer, po chwili "Utracono połączenie z EA Online", wchodzę na drugi serwer, po chwili ban za dobrą grę, wchodzę na trzeci serwer i oczywiście kick za dobrą grę ... Co to ma być!?

I oni chcą, żebym ja jeszcze płacił za Premium, haha.

...

Edytowane przez Rafal76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tą stratą kasy to tak nie przesadzaj . wychodzi za jedną mapę z któregokolwiek dlc ok12 zeta . tyle to pewnie na fajki dziennie wydajesz. a mapki z b2k i cq są fajne , nie wszystkie , ale dają trochę odskoczni jak komuś się metrobazarosekwana znudzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... no chyba że jesteś lepszy od starego cheatera vvv lolka , który grając żelazkiem ma k/d ratio 10.0 :biggrin: ;) .

Hahah :) Podobno też nieźle ściąga czołgi jako kierowca humvee :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hjehehe, ja już go rozgryzłem czemu tak wymiata . on po prostu jako jedyny włącza tryb hardcore ,kiedy inni grają na normalu. stąd te kille na hita :biggrin: .

widzisz , supas, rzadko jest szansa aby pograć razem , a kiedy już przyjdzie to mnie wypi...ala z serwera i zwiesza konsoletę . eh , marny jest żywot szeregowca.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hjehehe, ja już go rozgryzłem czemu tak wymiata . on po prostu jako jedyny włącza tryb hardcore ,kiedy inni grają na normalu. stąd te kille na hita :biggrin: .

widzisz , supas, rzadko jest szansa aby pograć razem , a kiedy już przyjdzie to mnie wypi...ala z serwera i zwiesza konsoletę . eh , marny jest żywot szeregowca.

No właśnie wczoraj kurde nie wiedziałem co się dzieje. Myślałem, że po prostu masz dosyć naszego bladego poczucia humoru haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do grania na serwerach gdzie Was wyrzucaja to powiem, ze jest temat na forum poswiecony "dobrym polskim serwerom" gdzie właściwie ciągle coś się dzieje... nie szukajcie wrażeń gdzieś po świecie jak macie gotowy, sprawdzony i dobry serwer pod nosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być głupcem,żeby kupić śmieszne premium.Mi też często się to zdarza,że wyrzucają mnie za dobry wynik.Kiedyś,skusiłem się na btk,pograłem przez dwa tygodnie na tych mapach,po czym wróciłem do podstawowych.Już nigdy nie kupię DLC.Strata pieniędzy.Męczę jeszcze metro,bazar,sekwana,bo na tych dużych wieje nudą...

glupcem bo ktos ma wiecej kasy i nie chce jej przetracic na chlanie czy dragi? ogarnij sie koles bo w wiekszosci obrazilem chlopakow nazywajac ich glopcami. moze ty jestes glupcem bo ciagle grasz w oklepany bazar? zastanow sie za nim cos wydukasz nastepnym razem bo mnie takie dziecinne zagrywki wkurzaja. i nie becz ze premium jest be bo jest drogie. gdyby dali ci za 50 tych to bys po tylkach calowal lbow z dice.

sry za bledy itp pisze z tel

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupcem bo ktos ma wiecej kasy i nie chce jej przetracic na chlanie czy dragi? ogarnij sie koles bo w wiekszosci obrazilem chlopakow nazywajac ich glopcami. moze ty jestes glupcem bo ciagle grasz w oklepany bazar? zastanow sie za nim cos wydukasz nastepnym razem bo mnie takie dziecinne zagrywki wkurzaja. i nie becz ze premium jest be bo jest drogie. gdyby dali ci za 50 tych to bys po tylkach calowal lbow z dice.

sry za bledy itp pisze z tel

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

Teee koleś,input lag jest do tej pory,problem z dzwiękiem,zawiecha konsoli,a ty masz klapki na oczach i kupujesz premium.Dice powinno poprawić te błedy a nie wypuszczać kolejne dlc.Widać,że są tacy co dorabiają się dużych pieniędzy na ludzkiej głupocie.Dlatego nie wydam 180 zeta na kilka mapek,kamuflaży i karabinków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ma ktoś ochote wpaść dzisiaj razem ze mną na kaspiana i pozestrzeliwac pare śmigłowców z wieży? Chodzi mi o coś takiego (

).Tylko nie mówić że sie nieda, bo już pare wpadło mi :D Jeżeli jest ktoś zainteresowany, niech napisze tutaj.

Psn: ml-22kl-09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×