Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam podstawową wersje i jestem zadowolony, nie bedę dokupywał dodatków bo porostu szkoda mi kasy, więc jak masz możliwośc to kup premium i nie będziesz się niczym przejmował tylko grał.

Na początku też mówiłem, że szkoda kasy. Przyjdzie nuda i przejedzenie się standardowymi mapami to kupisz premke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tam. Ja wolę mieć większy wybór map do gry niż czekać aż mi się znudzą mapy z podstawki, wiedząc, że po takim czasie pewnie cały BF3 mi zbrzydnie i będę miał go dość. A nowe mapy nagle nie zmienią, że będę chciał wrócić do gry w której spędziłem XXX godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica cenowa miedzy Premium a zwykłą jest nieznaczna bo tylko około 50zł różnicy, zależy oczywiście od miejsca zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto

Dodatek B2k jest fajny

CQ to gowno,chyba,ze zalezy ci na broniach

Armored kill to zenada na konsolach

Aftermatch jest swietny

Wedlug mnie CQ jest akurat jednym z lepszych dodatkow. Caly czas sie cos dzieje i nie mozna sie nudzic mimo 8vs8

Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za bardzo nie znam tych dodatków bo z grą BF3 spotykam się pierwszy raz.

Dlatego zależy mi na tym aby gra za szybko mi się nie znudziła i pozwoliła pograć trochę w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premium,robienie zadan na kamuflaze i niesmiertelniki bezcenne(nadal szukam ustawki na "ramPO"taga)

Edytowane przez Grumszak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zeby miec na posiadaniu takie giwery jak kh2002 lub acwr trzeba koniecznie kupic premium czy moze jest jakis inny sposob bo szkoda mi bulic ok 200 pln?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie CQ jest akurat jednym z lepszych dodatkow. Caly czas sie cos dzieje i nie mozna sie nudzic mimo 8vs8

Sent from my iPad using Tapatalk

Tylko,ze ten CQ nie ma nic wspolnego z teamplejem i Bfem.Gdybym chcial pograc w coda,to bym kupil sobie coda :no:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wyrazilem swoje zdanie, nie chce ciebie tez przekonywac do gry w cq.

Ale mowienie ze jest kiepski to jest troche przesadzone. W pare osob spokojnie mozna pograc zespolowo i w 4 wygrac. Co na duzych mapach nie koniecznie jest mozliwe

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko,ze ten CQ nie ma nic wspolnego z teamplejem i Bfem.Gdybym chcial pograc w coda,to bym kupil sobie coda :no:

A swoje doświadczenie opierasz na publicznych meczach, które ociekają grą zespołową? Mecze z innymi plutonami na tych mapach w stylu 4v4, 6v6 mają duże możliwości jeśli chodzi o grę zespołową (w sumie każdy mecz pomiędzy plutonami taki jest). Chcesz czy nie, te klaustrofobiczne mapy przyciągają więcej graczy niż te większe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chcial pograc w coda,to bym kupil sobie coda :no:

No widzisz. Mając CQ CoD'a kupować nie trzeba. Jak dla mnie ten dodatek to jeden z lepszych. Czasami dla odmiany fajnie jest sobie pograć coś szybszego. Dzięki niemu pozbyłem się CoD'a :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko,ze ten CQ nie ma nic wspolnego z teamplejem i Bfem.Gdybym chcial pograc w coda,to bym kupil sobie coda :no:

tylko w trybie mistrz broni samemu można wygrać rundę, w pozostałych z tego dodatku bez odpowiednich zespołowych działań (trzymanie min. dwóch flag na raz -dom; skutecznego eliminowania przeciwników - zdwzz) wygrana jest niemożliwa; jedyna wada to zmarginalizowanie wpływu na zwycięstwo wszystkich klas poza medykiem; BFowi brakuje jeszcze trybu Free-for-all by zastąpić coda ;)

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie o to chodziulo,ze CQ jest brak taktycznej rozgrywki itp

Co to napisal Nathrent tam oprocz Medyka wszytsko jest bezuzyteczne.Medyki raz,ze maja najlepsze bronie w grze,to podnosza sie jak cyborgi.Juz nawet nie mowie o graniu na normalu....

Na mapach z pojazdami takich jak kanaly,bazar,sekwana medyk traci na wartosci.Zaczyna sie doceniac supporta,inzyniera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie o to chodziulo,ze CQ jest brak taktycznej rozgrywki itp

Co to napisal Nathrent tam oprocz Medyka wszytsko jest bezuzyteczne.Medyki raz,ze maja najlepsze bronie w grze,to podnosza sie jak cyborgi.Juz nawet nie mowie o graniu na normalu....

Na mapach z pojazdami takich jak kanaly,bazar,sekwana medyk traci na wartosci.Zaczyna sie doceniac supporta,inzyniera.

Technik to technik. Ma naprawiać pojazdy jak sama jego nazwa wskazuje. Po co on komu na małych mapach? I to normalne, że technik się przydaje na mapach z pojazdami, to Ameryki nie odkryłeś, ale medyk jest tak samo potrzebny. Ciekawe ile razy prułeś sobie w twarz, że nikt nie rzuca apteczki (szczególnie na hardkorze gdzie życie się nie regeneruje), albo czemu nikt nie podnosi. W sumie klas innych niż medyk na małych mapach nie jest tak mało jak sobie wyobrażasz, zawsze znajdzie się jakiś lamus co woli sobie ponawalać po kafelkach na Metro z RPG, zwiadowca co zacznie się opalać leżakując w swojej bazie "broniąc" jej. Nie mówiąc już o talibach zrzucających C4 z budynków, albo na schody na głowy niewiernych. I patrząc na te przydatności innych klas na małych mapach to jednak wolę medyków z apteczkami i defibrylatorami, które się faktycznie przydają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak ankiete zrobic, ktory dodatek jest najlepszy?

Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

end game xD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Poczekamy na end game iwtedy ankiete dodam

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technik to technik. Ma naprawiać pojazdy jak sama jego nazwa wskazuje. Po co on komu na małych mapach? I to normalne, że technik się przydaje na mapach z pojazdami, to Ameryki nie odkryłeś, ale medyk jest tak samo potrzebny. Ciekawe ile razy prułeś sobie w twarz, że nikt nie rzuca apteczki (szczególnie na hardkorze gdzie życie się nie regeneruje), albo czemu nikt nie podnosi. W sumie klas innych niż medyk na małych mapach nie jest tak mało jak sobie wyobrażasz, zawsze znajdzie się jakiś lamus co woli sobie ponawalać po kafelkach na Metro z RPG, zwiadowca co zacznie się opalać leżakując w swojej bazie "broniąc" jej. Nie mówiąc już o talibach zrzucających C4 z budynków, albo na schody na głowy niewiernych. I patrząc na te przydatności innych klas na małych mapach to jednak wolę medyków z apteczkami i defibrylatorami, które się faktycznie przydają.

Gram wyłącznie wsparciem na małych mapach i przyznam,że z moich usług jako dostarczyciela ammo sporo graczy korzysta :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli pytanie uznacie za "fatalne" ale odłożyłem B3 na pólkę gdy nie mogłem przejść misji w kampanii gdy trzeba trafić w oponę uciekającego auta z generałem...

próbowąłem setki razy albo snajperką, pzrerzuciełm się też na automat i pupa blada....mam tylko jedno podejście i znim dojadę celownikiem w "okolice" kołą to jest za późno...

jakie rady? załamany jestem...

z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam nic takiego. Wiem, że była misja gdzie trzeba było zatrzymać samochód Al-Bashira, ale wystarczyło tylko trochę w niego postrzelać.

BTW. Jeszcze nigdy nie słyszałem żeby ktoś odłożył BF'a tylko z powodu problemu w kampanii :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam nic takiego. Wiem, że była misja gdzie trzeba było zatrzymać samochód Al-Bashira, ale wystarczyło tylko trochę w niego postrzelać.

BTW. Jeszcze nigdy nie słyszałem żeby ktoś odłożył BF'a tylko z powodu problemu w kampanii :laugh:

No to Ci się właśnie trafił :) dokładnie o to chodzi, walę w niego z automatu, snajperką i nic....

Edytowane przez Łukasz_77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ten moment: http://www.youtube.com/watch?v=5UAC3ZKBjzM

Nie słyszałem, żeby ktoś miał problemy z tym. W koło nie trzeba dokładnie strzelić, tylko w tylną część auta i wystarczy (noob-friendly). Może (prawdopodobnie) coś ci się rozklekotało z grą. Próbowałeś powtórzyć poziom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz trafiac w opone:D Wal w niego z jakiegos automatu z duza iloscia ammo:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×