Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam jeśli pytanie uznacie za "fatalne" ale odłożyłem B3 na pólkę gdy nie mogłem przejść misji w kampanii gdy trzeba trafić w oponę uciekającego auta z generałem...

próbowąłem setki razy albo snajperką, pzrerzuciełm się też na automat i pupa blada....mam tylko jedno podejście i znim dojadę celownikiem w "okolice" kołą to jest za późno...

jakie rady? załamany jestem...

z góry dziękuję.

kampania bf3 jest tak irytujaca, ze....

tez sie zatrzymalem na tym momecie.Mianowicie podbieglem po trafieniu tego auta zaraz do niego i kicha. Przeciwnicy pojawiali sie cala czas (respili sie nin stop), nawet stali kolo mojego kompana pol metraobok i ..... chyba z nim piwko pili. Okazalo sie, ze trzeba bylo nie przebiegac przez uice, bo kompan ,,nie nadazy,,l.Moze w Twoim przypadku to tez jakichs blad.. Ja strzelalem z pietra, bo jak zeskoczylem na ulice to tez przerywalo akcje i auto jechalo dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko w trybie mistrz broni samemu można wygrać rundę, w pozostałych z tego dodatku bez odpowiednich zespołowych działań (trzymanie min. dwóch flag na raz -dom; skutecznego eliminowania przeciwników - zdwzz) wygrana jest niemożliwa; jedyna wada to zmarginalizowanie wpływu na zwycięstwo wszystkich klas poza medykiem; BFowi brakuje jeszcze trybu Free-for-all by zastąpić coda ;)

Free for all to zdecydowanie za mało. Cod ma sporo trybów których próżno szukać w BF'ie ale jeden z lepiej grywalnych to likwidacja potwierdzona.

Co do najlepszego dodatku to wg mnie ostatni oraz Back to Karkand PS.

Na PC to świetny jest armored kill ale mimo wszystko uważam, że aftermatch jest najlepszy ze wszystkich jakie dotychczas wyszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem dziwna sytuacje,wlazlem na serwer a tu same 1 lvl albo bez patrze a ja sam mam 1 lvl,wylazlem szybko do lobby a tu spowrotem mam swoj lvl.Co to ma byc to jakis tryb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy można spotkać niestety do dzisiaj - mimo wielu poprawek.

Najciekawsze co mnie spotkało jakieś parę dni temu to niesmiertelność większości ludzi na serwerze - można było ich ubić tylko z noża......śmiesznie to wyglądało jak 10 osób biegało za jednym biednym śmiertelnikiem....bug pełnego serwera to naprawdę mało spotykane "zjawisko" w bf3 ;-)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to są goowno nie bugi. Pogralibyscie jeszcze z pół roku temu to byłoby na co narzekać, a teraz to są drobnostki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko w trybie mistrz broni samemu można wygrać rundę, w pozostałych z tego dodatku bez odpowiednich zespołowych działań (trzymanie min. dwóch flag na raz -dom; skutecznego eliminowania przeciwników - zdwzz) wygrana jest niemożliwa; jedyna wada to zmarginalizowanie wpływu na zwycięstwo wszystkich klas poza medykiem; BFowi brakuje jeszcze trybu Free-for-all by zastąpić coda ;)

Ja tam sobie akurat cenię pewna wszechstronność BF'a.Nie zawsze człowiek ma ochotę na taktyczną,przemyślaną grę (o ile dysponuje oczywiście odpowiednią do tego ekipą),czasem chce zwyczajnie postrzelać,albo pojeździć na AK pojazdami.Są lepsze dodatki i gorsze,wiadomo,że nie każdemu odpowiada to samo,zresztą gdyby wszyscy byli tacy sami to świat byłby nudny :) Są zapewne zgrane ekipy,które świetnie się bawią grając na AK, czy mniejsze ekipy zacięcie walczące na CQ itd. itp. Ale co tam, przecież BF na ps3 to gówno. Złota życiowa myśl,powtarzana przez niektórych przy każdej okazji z wypiekami na twarzy. Ja gram zwykle sam,bo moi znajomi nie grywają w ps3, ale potrafię się jakość odnaleźć, pośmiać z bugów i zrelaksować się z tą grą, jak masa innych ludzi. A jako były fan COD'a mogę powiedzieć,że z żadną inną grą nie spędziłem tyle czasu co z BF3 i do żadnych COD'ów nie zamierzam wracać :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cod ma sporo trybów których próżno szukać w BF'ie ale jeden z lepiej grywalnych to likwidacja potwierdzona.

przecież to to samo co TDM, tylko trzeba przebiec po zwłokach przeciwnika,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ten moment:

http://www.youtube.com/watch?v=5UAC3ZKBjzM

Nie słyszałem, żeby ktoś miał problemy z tym. W koło nie trzeba dokładnie strzelić, tylko w tylną część auta i wystarczy (noob-friendly). Może (prawdopodobnie) coś ci się rozklekotało z grą. Próbowałeś powtórzyć poziom?

Dzięki za odp. , popróbuje dziś postrzelać "w okolice" tyłu, dam znac czy pomogło. Tez myślałem o restarcie poziomu bo wyglada mi to na buga...pzdr

Nie musisz trafiac w opone:D Wal w niego z jakiegos automatu z duza iloscia ammo:D

Dzięki, postrzelam na maksa z automatu i się zobaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem, ze ta gra zamiast relaksowac, to podnosi wszystkim cisnienie. Nawet spokojna Ania, w pewnym momencie nie wytrzymala. :0 Ciekaw jestem ile graczu nabawilo sie nerwicy, a ilu rzucalo padem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja może nie nerwicy, ale napewno raka płuc i ślepota ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu 2 konsole, i od niedzieli nie mogę z łebkiem zagrać razem na własnym serwerze, tzn. jak on wbija na mnie to mnie wyrzuca z serwera i potem nie mogę już dobić ani na kogoś ani bezpośrednio na serwer - co dziwne, na inny serwer wchodzę bez problemu. Net z UPC 50 Mb/s, obie konsole połączone z routerem kablem, ip po dhcp (próbowałem z ip na sztywno i to samo). Nie możemy zagrać razem na jednym serwerze - chociaż w piątek i w sobotę graliśmy razem bez problemów - a nic nie grzebałem w ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pisze o wieściach z nowego dodatku? O prawdopodobnym trybie Tank Superiority, ale tym razem tylko dla pojazdów latających? Dla mnie to najlepsza wiadomość od czasu wprowadzenia prywatnych serwerów. Ciekawie jak to będzie wyglądać. Taki 4v4 dla samych myśliwców byłby niezły ;) Tylko co z przejmowaniem flag (jeśli takowe będą)? Ciekawe co wymyślili. Pewnie będzie to zwykły TDM, ale w powietrzu.

Moj7KpM.png

Opis został już zdjęty z BL, ale jak wiadomo, mieszkamy w internecie, a tutaj nic nie ginie.

Więc ciekawe czy będzie tryb dla samych myśliwców, czy może helikopterów czy może dla każdej maszyny znajdzie się miejsce.

Nie ważne jak to zrobią, ale takiego trybu potrzebowałem. Dice:

chuck-norris-approved.gif

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno dobra informacja dla fanow latania dla mnie nie za bardzo,choc kazdy dodatek,to jakas opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od latadeł stronię,ale dlaczego nie dać większej satysfakcji z gry tym,którzy je lubią? Jestem za...Swoją drogą mimo wszystkich wqrwów,śmiechów,frustracji i psioczenia na błędy tej gry,jestem pelen uznania,że potrafią mimo wszystko tak długo utrzymać przy niej graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie ma nic lepszego w tej kategorii:).Choc zaczynam dostrzegac tez ze z coraz wieksza iloscia godzin spedzonych grajac zaczynam sie ardziej denerwowac,nierozumiem tez tego jak na serwerach sa ulomnosci typu admin ustawia sobie ze orzelki w jednej a w drugiej poczatkujacy,dla mnie jest to zenujace,niestety spotkalem sie z tym tez na polskim serwerze.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie czy jakaś broń ma na wyposażeniu granatnik podwieszany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde od wczoraj mam jakieś dziwne lagi,cofa mnie do tylu.Następnie gine od pecha albo od jakiegoś strzału z dupy.Nie wiem czy to wina moja czy oni coś grzebia przy serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×