Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem tak samo przy BC2, pograłem kilka dni, potem tygodni i miesięcy... nie wyobrażam sobie teraz gry w FPS na myszce i klawiaturze :P

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wolę skaner, ale pancerz jest przydatny w pojedynkach z innymi tankami, gdy nie ma repa :P Poza tym jak ktoś nie ma pancerza to w sekundę idzie na szrot, wystarczy go zajechać od tyłu, strzał z tanka + arpidżi i dobranoc :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latarka w ogóle, imho, jest noobska, jak i opancerzenie w czołgu i maskowanie w heli)

 

 

 

 

 

Ty możesz, wyjątki tylko potwierdzają regułę)

Ja wolę skaner okolicy zamiast pancerza i jakoś z pancerzem czołg jest mniej zwrotny.

O_O Będzie znowu, że się czepiam, ale Say whaaaaaaaat?

Opancerzenie w czołgu noobskie ? O_o Ze skanerem wsiada gunner, a zestaw opancerzenie plus skaner sprawdza się świetnie. Jak nie ma gunnera to trzeba się trochę bardziej rozglądać, może nie tak skuteczne i lekko uprzykrza jazdę, ale bez przesady. Możliwość przyjęcia dodatkowego 1+ hita na "ciało" bez odniesienia obrażeń ? How noob is that? Czołg mniej zwrotny ? Yyy srsly ? Nie zauważyłem.Maskowanie w helce jest noobskie bo ? Lasery w snajperkach też się przydają jak ktoś nie leży jak dupa na własnym respie, a nawet wtedy jak Ci świeci tym po gałach to czasami trudno przycelować dobrze...

I na koniec przysłowie odcinka, wytłumacz mi proszę w jaki sposób wyjątek potwierdza regułę ? Bo mnie się wydaje, że wręcz przeciwnie jest jej zaprzeczeniem. Stąd "wyjątek".

Edytowane przez Entliczeq
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie miałem pisać o tym co mówi nasz kronikarz. Najlepiej wychodzi pancerz + guner ze skanem. Ale to wymaga współpracy, a przypadkowe osoby ciężko się zgrywają z ustawieniem. Trza z ziomkiem jeździć. Ale jak ktoś ma kamperski styl jazdy i mniej więcej wie gdzie się można czołgów spodziewać to można jeździć nawet na " golasa" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O_O Będzie znowu, że się czepiam, ale Say whaaaaaaaat?

 

Bo się czepiasz  :laugh:

Kluczowym słowem w moim zdaniu jest "imho", tak uważam i już, bezdyskusyjnie i bezapelacyjnie) Z opancerzeniem czy bez, zeszrotować czołg wystarczą dwie miny albo dwa ładunki C4 i tutaj pancerz tylko przeszkadza, bo skaner razem z podczerwienią lepiej się sprawdza, a na gunnera ja nie liczę, bo nie gram ze zgraną ekipą i nie wiem co tam kto ma na wyposażeniu. A potyczki z innymi czołgami, no cóż, kiedyś trzeba zginąć, bo samo wygrywanie bywa nudne)

 

@up otóż to, trzeba grać z ziomkami) a inaczej liczyć tylko na siebie.

Edytowane przez macgyverowski
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol. To może ja powiem, że nie noobska jest tylko gra nożem. Rzekłem. Koniec kropka. O_O Wypadałoby umieć uzasadnić swoje zdanie...

 

Skaner z podczerwienią. Mój ulubiony zestaw. ;) Może na sekwanie to jeszcze przejdzie, ale Caspian, Kharg i Firestorm i NouseHair Canal od strony ruskich, przy ogarniętych pilotach w birdach bardzo szybko Cię chyba powinny wyleczyć z tej kombinacji. O_o Już nie wspominając o AK, albo innych większych mapkach z DLC.
Kto wpada na miny ? Od C4 pewnie ginę częściej niż gdybym jeździł ze skanerem, ale tak przynajmniej ktoś się musi trochę natrudzić żeby podejść. Zamiast dostać raz jakimś randomowym Erpegiem w dupsko i już mogę się zaczynać zastanawiać nad wyborem kitu...



@down
I trzech min również, ale do unieruchomienia wystarczy po 2. A Jemu chyba o to chodzi.

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo się czepiasz  :laugh:

Kluczowym słowem w moim zdaniu jest "imho", tak uważam i już, bezdyskusyjnie i bezapelacyjnie) Z opancerzeniem czy bez, zeszrotować czołg wystarczą dwie miny albo dwa ładunki C4 i tutaj pancerz tylko przeszkadza, 

 

Widać mało grasz, mało wiesz. Jest szansa, że opancerzenie uratuje przed miną i C4. I to całkiem duża szansa. Nie raz, nie dwa jakiś terrorysta-samobójca podłożył mi C4, odpalił, a ja odjechałem jakby nigdy nic tylko ze zniszczonym opancerzeniem. No i do zniszczenia czołgu nie potrzeba przypadkiem co najmniej 3 ładunków C4?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać mało grasz, mało wiesz. Jest szansa, że opancerzenie uratuje przed miną i C4. I to całkiem duża szansa. Nie raz, nie dwa jakiś terrorysta-samobójca podłożył mi C4, odpalił, a ja odjechałem jakby nigdy nic tylko ze zniszczonym opancerzeniem. No i do zniszczenia czołgu nie potrzeba przypadkiem co najmniej 3 ładunków C4?

 

Co tak skromnie, jeszcze dopisz że mam BF3 z Plusa, bo mam, żeby nie katować napęd, trollować tak trollować) 2 czy 3 ładunki C4 to są detale, ważne jest, że tyle samo ładunków niszczy czołg z pancerzem czy bez i nie chodzi tu o dżihadjeep, który wybucha parę metrów dalej, tylko zarzuconych na czołg. Ale co ja tam wiem, skoro mało gram, mało wiem i mam BF3 z Plusa)

 

Edit

No deadmau49, to teraz rozwaliłeś mnie na strzepy. Sprawdziłem na battlelogu i sam masz w czołgu ustawiony skaner okolicy, ale to opancerzenie ratowało Ciebie nie raz i nie dwa  :laugh:

Edytowane przez macgyverowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dedmał, grasz jeszcze w bf'a?

A jak to jest z tym opancerzeniem , ono zabezpiecza tylko boki front i tyłek. Ataków od góry już nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby umieć uzasadnić swoje zdanie...

@down

I trzech min również, ale do unieruchomienia wystarczy po 2. A Jemu chyba o to chodzi.

 

No przecież napisałem:

"Z opancerzeniem czy bez, zeszrotować czołg wystarczą dwie miny albo dwa ładunki C4 i tutaj pancerz tylko przeszkadza, bo skaner razem z podczerwienią lepiej się sprawdza, a na gunnera ja nie liczę, bo nie gram ze zgraną ekipą i nie wiem co tam kto ma na wyposażeniu."

 

Dwie miny wystarczą do rozwalenia czołgu, do unieruchomienia jedna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit

No deadmau49, to teraz rozwaliłeś mnie na strzepy. Sprawdziłem na battlelogu i sam masz w czołgu ustawiony skaner okolicy, ale to opancerzenie ratowało Ciebie nie raz i nie dwa  :laugh:

 

Mam też ustawioną czasami lunetę X12 do strzelby, co nie oznacza, że ciągle z tym biegam... marny troll to marny troll.

 

Widzę, że nadal błądzisz w swojej niewiedzy, że opancerzenie nie chroni przed C4 udając chojraka.

(3:17, 4:12)

http://www.youtube.com/watch?v=O9fAitOTP-A

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisałem:

"Z opancerzeniem czy bez, zeszrotować czołg wystarczą dwie miny albo dwa ładunki C4 i tutaj pancerz tylko przeszkadza, bo skaner razem z podczerwienią lepiej się sprawdza, a na gunnera ja nie liczę, bo nie gram ze zgraną ekipą i nie wiem co tam kto ma na wyposażeniu."

 

Dwie miny wystarczą do rozwalenia czołgu, do unieruchomienia jedna.

Chyba Ty. Ciekawe, że jeszcze nigdy mnie 1 mina nie unieruchomiła, już nie mówiąc o tym, że jadąc czołgiem na minę to wpadłem dawno temu...

I jakiś dowód na to, że jak masz pancerz to czołg jest mniej zwrotny? Czy to kolejna z tych rzeczy IMHO i tako rzecze Zaratustra?

Edit:Obejrzałem film. Mea culpa. 1 mina unieruchamia.

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. marny troll to marny troll.

 

Nie wiem z kim zwykłeś obcować, ale nie życzę sobie wycieczek osobistych, tyn bardziej, że nie znasz znaczenia słów, których używasz)

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

 

Symptomy trollowania

częste nazywanie innych dyskutantów trollami internetowymi;

 

I niby czego ten filmik ma dowodzić? Że jeden ładunek niszczy pancerz? Przecież temu nie zaprzeczam. A może chcesz pokazać, że bez pancerza jeden ładunek niszczy czołg na 61%? To w takim razie zaprzeczasz sam sobie, że potrzebne 3 ładunki by rozwalić czołg, owszem, trzy, jak czołg ma pancerz, bez pancerza wystarczą 2.

Mnogość opcji dostępnych do wyboru, pozwala każdemu dostosować wyposażenie jakie uważa za słuszne. Wolisz pancerz - Twoja sprawa, ja wolę skaner i tyle. I nie zamierzam zmieniać go na opancerzenie, które dla mnie jest mniej przydatne, z powodów opisanych wyżej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ty. Ciekawe, że jeszcze nigdy mnie 1 mina nie unieruchomiła, już nie mówiąc o tym, że jadąc czołgiem na minę to wpadłem dawno temu...

I jakiś dowód na to, że jak masz pancerz to czołg jest mniej zwrotny? Czy to kolejna z tych rzeczy IMHO i tako rzecze Zaratustra?

Dokładnie, tym bardziej jak się skanuje okolice select'em to nie ma bata żeby wpaść na mine. Skaner okolicy przydaje się wyłącznie na trybie hardcore. Też jestem noobem bo jeżdżę z dodatkowym pancerzem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myk z tym że jedna mina unieruchamia jest wtedy gdy ktoś położy jedną na drugą. Wtedy się wydaje że widzimy/ wjeżdżamy na jedną , a tu zonk.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jakiś dowód na to, że jak masz pancerz to czołg jest mniej zwrotny? Czy to kolejna z tych rzeczy IMHO i tako rzecze Zaratustra?

Edit:Obejrzałem film. Mea culpa. 1 mina unieruchamia.

 

Pojeźdź sobie czołgiem z pancerzem, a potem porównaj model jazdy czołgu bez pancerza. Własne odczucia będą bardziej miarodajne od jakichkolwiek dowodów.

 

 

Mam nadzieję, że już wierzysz, że dwie miny niszczą czołg, niezależnie czy ma pancerz czy go nie ma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myk z tym że jedna mina unieruchamia jest wtedy gdy ktoś położy jedną na drugą. Wtedy się wydaje że widzimy/ wjeżdżamy na jedną , a tu zonk.

No właśnie nie, według tego filmu od Dedmausa, po 1 minie jest unieruchomienie. Też myślałem, że to o to chodzi, ale gość wyraźnie kładzie 1 czołg wjedźa i jest bum. Także ja się przyznaję do błędu. Dawno w nic nie wpadłem,  ale byłem przekonany, że 1 miną nic się nie zdziała, wydawało mi się, że najwyżej mi pancerz z którejś strony odpadał, być może kwestia tego jeszcze jak się najedzie na minę.

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niby czego ten filmik ma dowodzić? Że jeden ładunek niszczy pancerz? Przecież temu nie zaprzeczam.

Bo się czepiasz  :laugh:

Kluczowym słowem w moim zdaniu jest "imho", tak uważam i już, bezdyskusyjnie i bezapelacyjnie) Z opancerzeniem czy bez, zeszrotować czołg wystarczą dwie miny albo dwa ładunki C4 i tutaj pancerz tylko przeszkadza, 

Co tak skromnie, jeszcze dopisz że mam BF3 z Plusa, bo mam, żeby nie katować napęd, trollować tak trollować) 2 czy 3 ładunki C4 to są detale, ważne jest, że tyle samo ładunków niszczy czołg z pancerzem czy bez i nie chodzi tu o dżihadjeep, który wybucha parę metrów dalej, tylko zarzuconych na czołg. Ale co ja tam wiem, skoro mało gram, mało wiem i mam BF3 z Plusa)

 

No to w końcu, tyle samo ładunków niszczy czołg z pancerzem czy bez, czy jednak nie? Bo jednak wydaje mi się, że do zniszczenia (nie do unieruchomienia...) czołgu z pancerzem potrzeba 3 ładunków, a do zezłomowania czołgu bez pancerza, potrzeba tylko dwa ładunki C4. Jak na moje, to liczby 2 i 3 to jednak nie to samo. Mało grasz, mało wiesz, więc schyl głowę i przełknij wiadomość, że jednak pancerz się do czegoś przydaje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy uprawiać kazuistykę i czepiać się o słówka do upadłego, ale i tak do zniszczenia czołgu z pancerzem czy bez wystarczą dwie miny albo 3 ładunki C4, z tym, że bez pancerza wystarczą dwa ładunki. Ale nadal nie widzę przydatności pancerza, skoro po dwóch minach pada, a po dwóch ładunkach C4 trzeba go reperować i to kosztem mniejszej zwrotności i prędkości. Nadal wolę skaner okolicy, pewnie przez to, że mało gram, mało wiem i mam BF3 z Plusa)

 

I dziękuję, że porzuciłeś retorykę rodem spod budki z piwem)

 

@Entliczeq, opancerzenie w żaden sposób nie chroni przed ogarniętymi pilotami. Od góry nie ma pancerza reaktywnego. Przed Javelinem też nie uchroni.

Edytowane przez macgyverowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

And now u r just silly. Jak nie chroni przed javelinem ? :D Ile razy mi zdejmowało tylko pancerz trafienie z javelina. A poza tym mówiłem o Twoim zestawie. Skaner+Termo. Gdzie oprócz tego, że dostajesz disable po jednym hicie z erpega w dupsko to jeszcze nie masz się jak bronić przeciwko wszystkiemu działającemu na zasadzie lock,fire,forget.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musiał być Javi, który nie uderzył od góry. Błąd technika, że nie podniósł go do góry przed strzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak w jecie zrobie kamikaze i przywalę w heli to mi się to zalicza na kill i punktuję sie? Nie mogę nikogo zabic działkiem i rakiet odblokowac ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak naprawdę pancerz przydaje się w walce z latającymi rpgami i innymi czołgami. Na minę naprawdę ciężko wjechać.

A co do budek z piwem. Proszę ważyć słowa. Ostatnio wybrałem się nad mocno zapomniany warszawski szlak piwny nad Wisłą i choć mocno przykastrowany to nadal trzyma specyficzny klymat ;-).

Co do jeta, najczęściej wyskakuje PECH. Ale może się przydarzyć ze po lekkim ostrzelaniu i wpadnieciu w innego jeta killa Ci zaliczy.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wnikam kogo to był błąd. Faktem jest, że przy trafieniu, czy to było "direct hit" czy nie nie będę się sprzeczał, odpadał pancerz, a ja wychodziłem bez szwanku. Jeżdżę z dymem, więc sytuacje gdzie ktoś łapie mnie na cooldownie zdarzają się rzadko. Dzięki czemu nie muszę się też zbyt często zastanawiać nad tym co i jak mnie trafiło.



@up
Jak uszkodzisz coś w wystarczającym stopniu (nie znam dokładnych liczb :) ) z działka i potem wlecisz w to coś jetem to zaliczy. Co nie zmienia faktu, że to chyba najbardziej faggociarskie zachowanie z możliwych. 

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak w jecie zrobie kamikaze i przywalę w heli to mi się to zalicza na kill i punktuję sie? Nie mogę nikogo zabic działkiem i rakiet odblokowac ;/

 

Jak tuż przed przywaleniem zdążysz katapultować się i przeżyjesz, to powinno. Ja odblokowałem w ten sposób, że porozrzucałem placki i latałem jetem, fragi zdobyte minami szły na konto samolotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×