Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tej gry to normalka,sam często gęsto miewam takie wczytywanie i z odwzajemnioną miłością obserwuję piękny niebieski prostokącik.DICE i love you :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obserwuję piękny niebieski prostokącik.

 

Milusi pomarańczowy trójkącik w prawym górnym rogu ekranu też nie omijasz) Sponsored by Orange?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko dlaczego nie można ustawić automatycznego administratora na konsolach. Tak jak na pc. Tam jest podane zakaz zabijania przy użyciu C4 na fladze. Zabijasz i od razu lecisz z serwera z banem. A na PS3 lipa..

 

Dla przykładu wczoraj gram na serwie gdzie wyraźnie podano zakaz stosowania "shotgun'ów i innych broni tego typu". No to ok. Biegnę sobie nagle buuum. I co oczywiście shotgun. I tak chyba z 6 razy w końcu się zdenerwowałem i wybrałem DAO. Wpadłem w grupkę 3 medyków i buuum buuuum buuuummm wszyscy leżą. I nawet nie zdążyłem załadować magazynka już mnie admin wykopał. To jest frajerstwo. Takie coś powinno być poprawione, że bez wyjątku zakaz dotyczy wszystkich albo nikogo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś trafiłem na serwer gdzie mogłem ustawić tylko podstawowe bronie dla poszczególnych klas, czyli dla szturmowca było kałach i m16. Więc chyba się da tak ustawić serwer, ale widocznie nie wszyscy tak robią, wolą dać głupie opisy ograniczające tylko, a pewnie sami sadzą z czego się da. Nie wiem moze to był jakiś błąd czy coś, ale pamiętam to jak dziś że tak było, nie grałem tam za długo bo mnie wkurzał kałach ze szczerbiną tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Ty trafileś na jakiś serwer "mistrz broni" bo nie ma takiej możliwości na ps3 aby automatycznie blokować bronie . Chyba że mówisz o wersji na PC.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "mistrzu broni" nie ma ani kałacha ani M16. Wiem że jakoś da się to ustawić bo kiedyś grałem versusa na nierankingowym 5v5 i były do wyboru tylko te dwie wspomniane, z resztą w tym trybie gra się tylko w/w bronią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie był mistrz broni, tylko jakiś deadchmatch na kanałach, może faktycznie był nierankingowy, tego nie wiem bo wyszedłem. Oczywiście mówię o PS3.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba jakis blad serwera. Sam kilka razy trafilem na taki. Zadnych unlockow, tylko podstawowa bron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiając mecz przez Battlelog można wyłączyć odblokowania i kilka dodatków. 

 

4+5-full-page.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że do BF3 zniesiono online pass? ;x

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milusi pomarańczowy trójkącik w prawym górnym rogu ekranu też nie omijasz) Sponsored by Orange?

Zazdrościsz?

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdrościsz?

 

Skądże znowu, sam często go oglądam, co ciekawe, jak miałem internet komórkowy, to nie wiedziałem że coś takiego istnieje, a po przejściu do Orange przekonałem się o dobrodziejstwach łącza szerokopasmowego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś awersja w stosunku do mojej osoby czy coś bo już nie nadążam...?

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli ten pomarańczowy trójkąt w prawym górnym rogu, świadczący o kłopotach z połączeniem internetowym, przy którym musiałeś strzelić samobója na Charku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak,ale ja to odebrałem jako sugestie że maczałem w tym palce czy coś w tym stylu.Swoją drogą online pass do bf3 jest darmowy tak jak piszesz?Na wszystkich platformach?

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za inne platformy, ale wczoraj w PSS był darmowy.

 

Edit. Nawet dzisiaj jest. https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/battlefield-3-online-pass/cid=EP0006-BLES01275_00-BF3ONLINEPASSP00

Edytowane przez macgyverowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA zniosło Season Passy dla każdego swojego tytułu, który go posiadał. Więc nie obowiązują już one.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się oglądało. Pytanie które mnie nurtuje : dlaczego niektórzy snajperzy do broni dokładają laser bądź latarkę, przecież są widoczni jak na dłoni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak są widoczni bo szkiełko lunety daje refleksy :-) . Ale snajperów z latarką to tylko spotykałem na metrze, trzeba przyznać dość irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latarka w ogóle, imho, jest noobska, jak i opancerzenie w czołgu i maskowanie w heli)

 

EA zniosło Season Passy dla każdego swojego tytułu, który go posiadał. Więc nie obowiązują już one.

 

Online pass'y nadal są, ale teraz darmowe. Powodzenia w graniu online bez owej przepustki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast laser przydaje się do no scope'ów, a na hc to bardzo przydatny dodatek :biggrin:

@up Jestem nubem, bo jeżdżę z pancerzem xD

Edytowane przez Jechu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty możesz, wyjątki tylko potwierdzają regułę)

Ja wolę skaner okolicy zamiast pancerza i jakoś z pancerzem czołg jest mniej zwrotny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem trochę na PC ,ale jakoś nie przypadła mi do gustu. Teraz mam na PS3 i jako ,że w fpsach na padzie dobry nie jestem ,to zamiast zabawy mam nerwice :D Na multi nawet nie wchodzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×