Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Jak uszkodzisz coś w wystarczającym stopniu (nie znam dokładnych liczb :) ) z działka i potem wlecisz w to coś jetem to zaliczy. Co nie zmienia faktu, że to chyba najbardziej faggociarskie zachowanie z możliwych. 

Wiem ale nie mogę nikogo z działka ubic, w Ace Combat wymiatałęm tu jakoś mi nie idzie :/ ale przynajmniej latac tym w miarę umiem, Heli to się rozbijam po 1 minucie lotu ;-/

 

 

Ja odblokowałem w ten sposób, że porozrzucałem placki i latałem jetem, fragi zdobyte minami szły na konto samolotu.

Dzięki, spróbuję tego sposobu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podsumowując. Pancerz chroni przed c4 i rpgami i javelinami (jednego trzeba rzucić więcej, drugim strzelać 2x w to samo miejsce, a w przypadku trzeciego może przyjąć obrażenia na siebie).

Podobno zmniejsza mobilność, ja tam przekonany nie jestem, ale może ktoś potwierdzi, albo zaprzeczy.
Skaner okolicy pomaga wyłapać na mini-mapie ludzi, którzy potencjalnie mogą chcieć położyć c4, ale zmniejsza ilość kostek potrzebnych do wysadzenia, nie chroni przed rpg, nie chroni przed javelinem. 

Dodając do tego brak dymu w Twoim "kicie" jesteś odkryty i podatny na wszystkie PZ,javeliny i rpgi. Większość plusów skanera i termo można spokojnie w mniejszym lub większym stopniu uzyskać trochę zmieniając własny gameplay i bardziej uważając. Wygląda to trochę tak jak dyskusja z pewnym tuberem, który mówi, że zwykły karabin maszynowy w czołgu jest lepszy od ciężkiego, który ma praktycznie te same zalety, może ROF mniejszy, a do tego nie przegrzewa się i można z niego cisnąć wszystko mniej opancerzeone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja odblokowałem w ten sposób, że porozrzucałem placki i latałem jetem, fragi zdobyte minami szły na konto samolotu.

Ale na to już chyba była aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na to już chyba była aktualizacja.

No to dupa :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jak mówiłeś latać umiesz to idź na bitwie powietrzną i polataj wokół tych punktów i exp ci wpadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam premium jeszcze... W Sierpniu będę kupował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dupa, odblokowałem po aktualizacjach.

 

@Entliczeq, jak mocno spamują soflamem, to zmieniam termowizję na dym, ale wtedy muszę gwałcić select)

Edytowane przez macgyverowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla sprostowania pancerz chroni też przed minami, aczkolwiek czołg nie ma go z przodu, więc często wpada unieruchomienie. Czołgiem bez unieruchomienia można wpaść i na 3 miny tylko z odpowiedniej strony trzeba na nią wjechać :P To samo się tyczy bwp tylko tam pancerz jest z każdej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem na YouTube, że praktycznie wszyscy Pro piloci robią tak, że latają z kamerą TPP a strzelają z kokpitu. Sprawdzona, najlepsza metoda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jedziesz na pełnej qrwie to się nie dziw, to samo wtedy na hita masz disabled z rpg na front.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i nie chroni, ale zdarza się, że opancerzenie bierze na siebie i pięć min. Na konsolach jest lepiej w tej kwestii, ale na PC częściej zdarza mi się wpakować na miny, bo tam więcej śmieci na ziemi leży, a jak technik mądry to umie minę postawić aby jej nawet na termowizji nie było widać i czasami opancerzenie bierze wybuch na klatę. Więc nic tutaj nie jest pewne.

 

@Cuki:

Tak latają, ale jak ci się nie chce zmieniać kamery do pierwszej osoby, to przyklej sobie na ekran w miejscu gdzie jest środek celownika kawałeczek czarnej taśmy albo czegoś co nie uszkodzi ekranu i problem rozwiązany :D Z trzeciej osoby widać więcej, a z kokpitu lepiej się celuje i widać prędkościomierz. Dlatego tyle zmieniają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jest ktoś kto ogarnia czołgi tak jak Jechu to zapytam. Jak to jest z tą mobilnością i pancerzem ? Prawda to co tu opowiadają, że jak masz pancerz to jedziesz wolniej etc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jest ktoś kto ogarnia czołgi tak jak Jechu to zapytam. Jak to jest z tą mobilnością i pancerzem ? Prawda to co tu opowiadają, że jak masz pancerz to jedziesz wolniej etc ?

bullshit.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. To załatwia sprawę. Ja nie widziałem różnicy, ale skoro kolega był tak o tym przekonany to warto było zasiegnąć zdania kogoś jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołgami trochę pojeździłem i podpisuję się pod wypowiedzią Jecha co do min / pancerza. Setki jak nie więcej razy miałem sytuację jak Javelin uszkodził mi tylko pancerz. Do tego jestem na 100% pewien że pancerz w żadnym stopniu nie zmienia tego jak czołg się prowadzi. Sam jeżdżę na co dzień z setupem - mapy typu Sekwana czyli takie gdzie mogę się szybko schować przed namierzeniem - opancerzenie/ termo /kartacz a na bardziej otwartych opancerzenie / dym / PZ. Do tego grając z kolegami często ustawiają oni sobie skaner okolicy więc gdy jeżdżą ze mną mam również skaner.

Edytowane przez Gucio79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hubcio-com, masz osobny temat na filmiki, tam przerzuciłem ten ostatni link.

Przestań spamić tym w temacie i w statusach forumowych.

Ostatnie słowne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jest ktoś kto ogarnia czołgi tak jak Jechu to zapytam. Jak to jest z tą mobilnością i pancerzem ? Prawda to co tu opowiadają, że jak masz pancerz to jedziesz wolniej etc ?

Jedyną różnicę w mobilności zauważyłem miedzy T90 a Abramsem, gdzie T90 jest dużo sterowniejszy i ma niską dupę, a co za tym idzie lepszą widoczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną różnicę w mobilności zauważyłem miedzy T90 a Abramsem, gdzie T90 jest dużo sterowniejszy i ma niską dupę, a co za tym idzie lepszą widoczność.

 

Dlatego większość czołgistów ma więcej killi w T90 :)

Kiedyś z kumplem robiliśmy wyścig na 1/4 mili Abrams vs. T90 i amerykański czołg był odrobinę szybszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną różnicę w mobilności zauważyłem miedzy T90 a Abramsem, gdzie T90 jest dużo sterowniejszy i ma niską dupę, a co za tym idzie lepszą widoczność.

To akurat zrozumiałe, podobnie jest z helkami. Czyli bullshit jak zauważył już Dedmaus. Niemniej dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego większość czołgistów ma więcej killi w T90 :)

No i dlatego, że na Kanałach jest tylko T90 i LAV z którego też więcej zabójstw wchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat czołgi to jedyna widoczna przewaga Rosyjskiej strony. BWP to kiła i mogiła z tymi całymi gąsienicami w porównaniu do LAVa. Havoc to porażka dla pilota, który mało co widzi w porównaniu do kokpitu Vipera, nawet ekran rakiety TV jest inny... gorszy bo utrudnia współprace pomiędzy pilotem, a strzelcem. Myśliwiec też odstaje od tego amerykańskiego w znacznym stopniu. Co by było, jakby bronie też były różne dla każdej nacji. Oby w BF4 była jakaś równowaga pomiędzy trzema krajami...

 

@Okoni:

Sorki, przeoczyłem pytanie. Tak gram, na PC, ale wracam na PS4 :P

Edytowane przez deadmau49
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat podstawowe bronie u US też są lepsze np M4A1 czy też M16 :P BWP ma jeden plus z tymi gąsienicami, że może się obracać w miejscu i łatwiej się wycofać lub manewrować w wąskich przejściach.

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo przy BC2, pograłem kilka dni, potem tygodni i miesięcy... nie wyobrażam sobie teraz gry w FPS na myszce i klawiaturze :P

Zjadłem zęby na Quake 3 Arena w latach '90 na Pececie. I wyszła reedycja tej gry na xbox arcade ze 2 lata temu, to kupiłem kierując się nostalgią, sentymentem.

 

Sorry ale rocket jumpy już nie są te same, ani pojedynki w powietrzu. Nie mówiąc już o plasma climbach, czy grenade jumpach. Nie da się grać w Q3A na padzie w taki sposób jak na myszy i klawiszach. Quake to walka na 360 stopni,  ze 120 stopniowym fov i sensitivity ustawione na ulala.

Na padzie ta gra sprawia, że czujesz się jak inwalida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal i Quake to gry z innej epoki, dla starych wyjadaczy. Sam spędziłem kilka roków z Unreal Tournament, a potem kolejne z UT 2004 i następne z UT3.

Uwielbiam serię Unreal i dla mnie to #1 w strzelankach sieciowych. W tamtych czasach granie w FPS'y na padzie to była po prostu herezja, niczym granie w Mario na kierownicy :)

Ale Battlefield to gra wolniejsza i bardziej taktyczna, przystosowana do pada. Mi się gra świetnie na padzie.

Siedzę tylko na TDM, bo chyba mi już tak zostało po Unrealu, że lubię choas na mapie i rozpierduchę.

Bawię się świetnie i o to w tym chodzi :) Liczę, że w BF4 na TDM też będzie można walić budynki, robić syf na mapie, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×