Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ta reanimacja do bólu. I leżysz przez minutę albo dłużej bo jeleń jeden z drugim zamiast zająć się najpierw tym co potrzeba czyli zabiciem typów z drużyny przeciwnej to reanimuje Cię, pewnie dla Niego super, 100+, 100+, 100+ a Ty oglądasz tylko machanie rączką i potem po 15 sekund czekania na respawn. Jak podnosisz to myśl, tak samo jak wymagasz tego przy rzucaniu amo, aptek i bekonów. 

Nie mówiąc już o rambo rewajwach gdzie jeden z drugim biegnie potykając się o siebie żeby kogoś podnieść i leżą potem w 3 albo 4. I zamiast 1 gościa mniej na fladze to jest mniej o tych 3, z czego jeden ogląda dodatkowe odliczanie...

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No i jeszcze panuje jakieś głupie przeświadczenie przy reanimacji, żeby nie robić komuś "niedźwiedzia" (czy jak to się tam nazywa), to jest dla mnie też bez sensu, wg mnie należy podnosić (reanimować) do bólu o ile jest możliwość, koleś punków nie traci za każdym razem, ale jak wstanie to ticket się wraca, na plus na drużyny, wiec dlatego tego nie robić. 

pozostałe twoje "mądrości" sobie pominę ale nie ma nic bardziej irytującego jak medyk co nie myśli i podnosi na pałe by tylko 100 punktów dostać, gdy widzisz że koleś padł zastanów się czy jest w takim miejscu że można go w spokoju i bezpiecznie podnieść, bo osoba która go przed chwilą zabiła może gdzieś stać i czekać z wycelowanym celownikiem i zabije ciebie jak i towarzysza którego przed chwilą podniosłeś.

PS. masz problem z brakiem amunicji graj klasą wsparcia jak ci nikt paczki nie chce pod nogi rzucić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, medyk z adhd i podnoszenie do upadłego oraz sznajperzy którzy próbują jetem wlecieć na wieżę czy komin (oczywiście rozpieprzając samolot kilkanaście razy przy nieudanych próbach) to moje ulubione osobistości w bf3. xD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kuźwa bo zaraz padnę, Ludzie rozumiem że dla padającego to może i jest irytujące, ale kogo to obchodzi, wygrać rzeba. I jak w końcu podniesie to ticket się cofa, czy nie? Więc WTF do cholery? Wy wogóle na tym polu bitwy coś czaicie czy tylko kille? Normalnie szok.

 

Wiadomo, że trzeba sie rozejrzeć i podnosić z głową przecież to kuźwa logiczne. Ale widzę, że w modzie jest wrzucanie wszystkich do jednego wora bo "zafundował mi niedźwiedzia", skąd wiesz jeden z drugim czy jak cie podnosi medyk to się rozejrzał czy nie.  Poza tym nie zawsze to jest takie proste, a warte ryzyka (bo cofa się kuźwa pierdzielony ticket). Paniali czy rozrysować? 

 

Ja pierdziele, czy ja gdzieś mówię że do upadłego i na pałę? Czytacie w ogóle przed odpowiedzią czy tylko patrzycie na to?

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

napisałeś "do bólu" , jak mam(y) to odczytać???

może tobie wydaje się że masz rację , ale czasem warto odpuścić ten ticket aby obronić pozycję( np: gościu zabity będzie mógł się na tobie odrodzić w bezpiecznym miejscu).

jak mam być szczery to największe killstreaki robiłem właśnie na takich sytuacjach. kolo padał, a medyk zamiast się rozejrzeć, skąd mógł paść strzał , leciał podnosić . za chwilę leżał i medyk i ten podnoszony.

pół żartem , pół serio

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc trzeba myśleć, wiadomo że nie zawsze należy podnosić. Mnie wnerwia jak mnie ktoś raz podniesie, za chwile drugi i przy tym on zginie, jakby się utrzymał to niech mnie i 5 razy podnosi albo "do bólu" czyli aż podniesie. Dokładnie o to chodzi, aby grać z głową, nigdzie nic innego nie twierdze. Natomiast jest powszechna niechęć na kilka prób reanimacji kiedy nawet nie wiesz co robi medyk, czy się rozgląda itp, nawet nie znasz kolesia, a psioczysz. Jak w piaskownicy. 

 

Jeszcze wnerwia mnie potykanie się o durne kartony. 

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy narzeka na medykow podnoszacych kilka razy z rzedu, ale kto karze wam wstawac? Wystarczy przytrzymac kolko lub dac sie zabic nie naciskajac x i nawet najbardziej uparty medyk was nie podniesie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz do bólu ergo do upadłego. I w tym stwierdzeniu ja nie widzę nigdzie miejsca na myślenie. I co z tego, że wraca ticket jak tak będziesz mnie podnosił, a może jakbyś mnie nie podnosił 4x a ja bym 4x z rzędu nie ginął i nie musiał oglądać ekranu respa przez następne 30 to utrzymalibyśmy flagę, albo zabiłbym 2 czy 3 gości etc.a przy okazji nie dostał bym czegoś próbując bezskutecznie się odrodzić. Więc, to że ktoś sam nie zginie a Ciebie podniesie 5x niekoniecznie mnie pociesza.

 

 

UP.

To dopiero przy drugim razie będzie działać także... Nic dobrego. ;) Zginę, podniesiesz mnie Danken, ja choćbym trzymał kółko to i tak muszę dostać kulę żebyś nie mógł mnie podnieść 2x. A czas do respa i tak już wzrasta. A jak naciśniesz X myśląc, że ktoś ogarnął to musisz czekać jeszcze jeden cykl więcej. ;)

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bolek 

Co ci z ticketa jak stracisz flage?? Zresztą czepiasz się killi, a nie jeden raz jest akcja, że jeden gracz układa rozgrywke pod siebie i nie powiesz mi, że nie bo więcej przegrałem niż Ty i więcej widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@danken

ale te "kółko" nie zawsze działa . często go używam właśnie w sytuacjach gdzie wiem że gościu kampi i zaraz po kuracji z defiblyratora i tak padnę. czasem chyba jakiś bug występuje bo po wciśnięciu kółka i tak można mnie podnieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie widzę w tym nic złego. A co by było gdyby to nikt tego nie wie. Minusów nie wiedzę żadnych (poza irytacja, ale to nie powinno mieć znaczenia bo przecież chcemy wygrać), a plusem jest ten malutki jeden ticket, czy tego wart czy nie to tego też nikt nie wie, walka się może różnie potoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cinkibolek
tych twoich teorii o grze nie da sie czytac. podnoszenie do bólu. . . bo ticketa szkoda . dobre sobie. wszystkim co tak robia nie chodzi o ticketa tylko o +100. ja czesto samoboja sobie daje zeby klase zmienic i wedlug mnie jest to bardziej przydatne od podnoszenia do bolu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie wygrałeś nigdy właśnie jednym ticketem przez dokładnie taką sytuację o jakiej mówię. Gdyby nie to, to m-com nie zdążył by ekspodować, a tak zdążył i polecieliśmy na kolejne. Na szczęście też nikomu się nie zachciało klasy zmieniać w tym momencie. Ale co ja tam wiem, 700 h. nie przegrałem, kd słabe, w królika się nie bawię.  

Edytowane przez cinkibolek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 ticketem moze 2 razy wygralem lub przegralem, ale za to czesto wygralem wieksza liczba bo sie do sytuacji potrafilem dostosowac (odpowienia klasa), przejmowalem flagi, nie podnosilem nikogo do bolu. aha zapomnialbym , skakalem tez jak krolik. Ty dzieki swojej taktyce wygrywasz 1 ticketem, ja dzieki swojej 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on wie lepiej. Taktyk z Ciebie zajebisty. Szkoda, że na polu walki Cięki jestes ;)

@Up. Jeszcze lepiej 1000 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maxxx metro 1750 tick. 1746 i już bejzrejp. to "lubię" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pincet razy sytuacja sie zdążyla odwrócic pewnie przy takiej iloscj ticketow, a na koncu z tych co grali od poczatku zostalo dwóch. Ale co tam, poskakalim, killi nabilim hehe, nie?

Edytowane przez cinkibolek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest jak się nawet ticketa nie straci :). Muszę zacząć spowrotem bo zaczynają mi zarzucać, że skacze jak orangutan i NIC NIE WNOSZĘ DO ZESPOŁU

@Up Chyba jak Team zmienię 

Edytowane przez kosmala96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ okoni. te 4 zgony to pewnie twoje byly :p. a tak na powaznie. to nie lubie jak jest "bejzrejp". gra wtedy wydaje mi sie jakas nudna i przewidywalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset stat jest dla noobów ;P

Czyli w sumie dla Kosmali xD

Edytowane przez okoni
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hao

Nie smiej się, ktoś się mi na konto wjebał i staty zresetował, chyba, że pijany byłem w co wątpie.

A pomyśleć, że zanim nie było 2xp to tylko ja i Bzykacz w Pl mielismy Spm ponad 1000  i top 20 na świecie :(

Piękne czasy to były

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy wielkość telewizora/monitora ma duży wpływ na celność. Gram na 21" monitorze 1920x1080 i często mi sie w oczach wszystko pierdzieli. A przeciwnik z dalszej odległości wygląda jak pixel. Już się przyzwyczaiłem, ale tak właśnie sobie myślę teraz czy na powiedzmy 42", albo 50" nie byłoby lepiej z celnością. 

 

Kosmala - Ty to jakiś robocop jesteś czy coś? Nie wyobrażam sobie jak można tak napieprzać w tą grę.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×