Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie bf4 i trzy strony konfliktu.... Nie jestem jakimś narzekaczem, ale jak przypomnę sobie balans ( raczej pasuje słowo balas) jaki robili w bf3 , ile to trwało i ile musieli poprawiać niby poprawionych broni to jakoś dziwnie mi się czoło marszczy. Ale nic to , nie ma co narzekać, trzeba wierzyć że DICE wyciągnie wnioski i da lepiej zbalansowaną grę. ( a przy tym zdaniu to się nawet ubawiłem xD )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem zaczął się dopiero wtedy, gdy Dice postanowiło wziąć się za balans  :laugh: Początkowo przeszkadzał głównie USAS i FAMAS, a ci zamiast tylko je osłabić przerobili każdą broń...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bf4 i trzy strony konfliktu.... Nie jestem jakimś narzekaczem, ale jak przypomnę sobie balans ( raczej pasuje słowo balas) jaki robili w bf3 , ile to trwało i ile musieli poprawiać niby poprawionych broni to jakoś dziwnie mi się czoło marszczy. Ale nic to , nie ma co narzekać, trzeba wierzyć że DICE wyciągnie wnioski i da lepiej zbalansowaną grę. ( a przy tym zdaniu to się nawet ubawiłem xD )

Nadal jest balas,a nie balans.Medyk ma najlepsze pukawki.Hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego większość czołgistów ma więcej killi w T90 :)

Kiedyś z kumplem robiliśmy wyścig na 1/4 mili Abrams vs. T90 i amerykański czołg był odrobinę szybszy.

Faktycznie sprawdzilem i spora przewage u mnie t90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracajac do czolgow,prawda jest ze mozna wjechac na 3 miny i byc unieruchomionym ale nie zniszczonym,wazne jak sie wjedzie i z jaka predkoscia,to samo z pancerzem chroni przed minami i przed javelinami.Mam kolesia co jezdzi SPRUTEM-SD I jest w czolowce rankingow z tego czolgu i pokazal mi kilka mykow,widzialem jak wjezdzal na pelnej kor...na potrojne miny i w sprucie dokladnie widac jak przy tym pancerz spada,to samo ma sie z uderzeniami z rpg i dzial tzn pancerz nie daje 1 hita a mozna powiedziec ze 1 hit wiecej ale z kazdej ze stron wiec jak dobrze sie ustawiasz to ciezko cie dojechac.Ja osobiscie wole t-90 od abramsa bo jest zwinniejszy.Co do wypowiedzi tego kolesia co ma bf-a z plusa to mam pytanie widze ze masz swoje zlote mysli,wiec tak sie zapytam ile masz godzin albo killi w czolgach?Doswiadczenie w pojazdach to podstawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pancerz scuaga hita tam gdzie jest, wiec bwp moze przyjac 4 bez straty hp, a czolg 3. Wystarczy umiejetnie sie ustawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne pijesz do mnie, ale gdybyś przeczytał więcej postów, a nie tylko jedno zdanie, wyrwane z kontekstu, to wiedział byś, że mam beefa z plusa, żeby nie katować napęd. Wracając do moich statów, w sygnaturze mam odnośnik do profilu, więc można sprawdzić, dużo nie mam, ale mam tak jak trzeba), czyli więcej fragów w T-90 niż w Abrams'ie)

 

Co do wypowiedzi tego kolesia co ma bf-a z plusa to mam pytanie widze ze masz swoje zlote mysli,wiec tak sie zapytam ile masz godzin albo killi w czolgach?Doswiadczenie w pojazdach to podstawa...

 

Chętnie obejrzę jakiś filmik z Youtube'a, może też być obrazek z Demotywatora, na poparcie wędkarskiej bajki, jak to czołg wjeżdża na 5 min i tylko pancerz mu odpada :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trochę z ciekawości pojeździłem czołgiem i rzeczywiście najechanie pełną parą na minę robi disejbla. Później próbowałem delikatnie " kantem koła" i zabrało mi ledwo 40%. Jeździłem bez pancerza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam pytanie, czy jezeli kupie uzywke premium BF3 na pleja rzecz jasna to pogram bez online passa  ? czy jest on nadal potrzebny do gry przez interet :) ?

Dzieki, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online pass jest potrzebny, ale dostaniesz go za darmo na PSS. Zastanów się nad tą używką, bo nie będziesz miał dostępu do dodatków, a nówka kosztuje ok. 120 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie mam takie pytanie. Mam BF 3 z plusa (bez premium), ale żeby teraz mieć wersję premium i mieć dostęp wiadomo, do innych lokacji muszę kupić BF 3 premium za 120 zł z np. serwisu aukcyjnego ?

Edytowane przez Adrinnos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne pijesz do mnie, ale gdybyś przeczytał więcej postów, a nie tylko jedno zdanie, wyrwane z kontekstu, to wiedział byś, że mam beefa z plusa, żeby nie katować napęd. Wracając do moich statów, w sygnaturze mam odnośnik do profilu, więc można sprawdzić, dużo nie mam, ale mam tak jak trzeba), czyli więcej fragów w T-90 niż w Abrams'ie)

 

 

Chętnie obejrzę jakiś filmik z Youtube'a, może też być obrazek z Demotywatora, na poparcie wędkarskiej bajki, jak to czołg wjeżdża na 5 min i tylko pancerz mu odpada :laugh:

nie  dodawaj juz mowilem o 3 a nie o 5 to dosc istotna roznica,jadac powoli jest to spokojnie do zrobienia, 2 miny to dopiero unieruchomienie a nie rozwalka,to samo z c4 2 paczki c4 w nowy czolg unieruchomienie zeby rozwalic trzeba od 3 do 4.Wiec jak troche pojezdzisz zobaczysz roznice.Masz cos okolo 1tys zabic z czolgu wiec to nie za wiele,w czolgu trzeba troche pojezdzic zeby wiedziec co i jak,a watpie ze to ogarneles,z takim kdr i iloscia godzin w czolgu:)

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie to ma znaczenie, jak widzisz minę to ją ominiesz lub rozwalisz, a jak jej nie widzisz to ci nie pomoże wiedza czy jechać wolno czy szybko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jak pojeździsz trochę to będziesz wiedzieć jakie będą skutki wjazdu na minę, gdy masz pancerz lub nie i z jaką prędkością, bo ona też jest ważna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie  dodawaj juz mowilem o 3 a nie o 5 to dosc istotna roznica,jadac powoli jest to spokojnie do zrobienia,

 

Masz cos okolo 1tys zabic z czolgu wiec to nie za wiele,w czolgu trzeba troche pojezdzic zeby wiedziec co i jak,a watpie ze to ogarneles,z takim kdr i iloscia godzin w czolgu:)

 

To nie było do Ciebie, kto inny wlatuje na 5 min i śmiga se dalej, ino pancerze mu odpadają)

 

kdr jak kdr, są lepsze i są gorsze, nie w tym rzecz.

 

@cinkibolek

Zaczęło się z tego, jak napisałem, że uważam latarkę na broni, pancerz w czołgu i maskowanie w heli za noobskie, no i lobby dodatkowego opancerzenia wzburzyło się)

 

@Jechu

Chodzi o to, że jak podkładam dwie miny i czołg na nie trafi, to nie ma bata żeby przeżył, czy ma pancerz czy go nie ma, czy jedzie w trybie turbo czy ledwo zipie. Podam Ci świeży przykład - Kaspian, na bazie D stoi T-90, wrzucam pod niego dwa placki i kampię przy wyrzutni stacjonarnej, przejmując flagę. Do czołgu wskakuje wróg, usłyszałem tylko dźwięk odpalanego silnika i wybuch, złom od razu. Prędkość minimalna ze wskazaniem na zero, pancerz nie wiem jaki miał, nie ważne. Liczy się to, że mimo śladowej prędkości czołg padł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cinkibolek

Zaczęło się z tego, jak napisałem, że uważam latarkę na broni, pancerz w czołgu i maskowanie w heli za noobskie, no i lobby dodatkowego opancerzenia wzburzyło się)

Bez przesady ze pancerz w czolgu czy maskowane w heli jest noobowskie to jest bardzo duza przesada.Ja w czolgach w bf3 rzadko uzywam pancerza poniewaz osobiscie uwazam ze skaner sprawdza sie lepiej jezeli samemu gram,czuje sie jak golas bez stalej informacji co sie dzieje w mojej okolicy (boje sie ludzi z c4 ktorzy sa na kazdej mapie czy to otwartej czy zamknietej) w osobliwych przypadkach biore pancerz bo przystosowuje sie do warunkow panujacych w grze czyt. czolgista druzyny przeciwnej,ja z praktyki wiem ze doprowadzic do sytuacji kiedy jestesmy na tylach czolgu przeciwnika jest (na randomowym serwie) bezproblemowe a w takiej sytuacji juz kwestia czasu jest zezlomowanie klienta.Staram sie zrozumiec twoj poglad i wychodzi na to ze wedlug Cb ludzie ktorzy uzywaja sprawiedliwych srodkow zeby pozbawic cie zycia sa noobami?

PS.Co do latarek to sie zgadzam.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W battlefield gram od niedawna online i mam związku z tym pytanie czy często podczas gry online przycina dziwnie gra? tak ze bierze mnie na wymioty dosłownie i zaczyna mi się kręcić w głowie ( nie mam epilepsji) ale nie idzie tego wytrzymać , łącze mam test na konsoli wykonany 8,3 MB/s , wys 800kb/s myślę ze łącze mam normalne czy to wina moje internetu słabego? czy to po stronie serwerów gry battlefield?

 

przycinanie gry przykład : jestem w jakimś garażu chce się dostać do kontenerów zaczynam biec i tu loty typu ze już jestem za kontenerem i nagle cofa mnie do polowy drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatni tydzien na serwerach sa niewiarygodne lagi. Moze przeniesli europejskie serwery do afryki. :) Poza tym w ustawieniach nie mozna zobaczyc regionu, jest zawsze "niedostepny". 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym jest,ciekawi mnie jak to bedzie dzialac jak juz uruchomione beda dodatkowe opcje battleloga 2.0 zwiazane z BF4 i do tego dojdzie 64graczy na konsolach.Zobaczymy jak to bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi..

Transfer nie jest wyznacznikiem jakości łącza, lepiej sprawdź sobie ping http://www.pingtest.net/

 

 

Zrobilem sobie 5 testow. Ponizej moj najlepszy wynik.

 

84357106.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwszy lepszy test, a lagi i tak mam, bo coś jest z serwami:

84357818.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem sobie 5 testow. Ponizej moj najlepszy wynik.

 

84357106.png

 

Więcej pewnie powiedziałby najgorszy wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

84359476.png a też mi się lag zdarzy, więc bez spiny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×