Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

O co ci chodzi??

Wielkośc Tv chyba nie ma znaczenie. Ja gram na 32'' i jest dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszy tv=wieksza odleglosc od niego. imo komfortowe granie zaczyna sie od 42 cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nic mi nie chodzi, wszystko ok. Że nieźle wymiatasz.


Mi chodzi tylko o celność, nie o komfort, o nic więcej, tylko o celność. Najlepiej aby ktoś coś powiedział kto zna to autopsji. Ale dzięki też i pozostałym.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. po przesiadce z 37" na 47" lepiej zaczelo mi isc. lepsze ratio, spm. ale czy to dzieki 10" wiecej. . .

dluzej pograsz, bedziesz lepiej celowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gralem na 42" i po jakiś 2,3 latach kiepsko mi się grało siedząc 2m od kanapy.Po przesiadce na 55" jest po prostu perfect :D Wszytko widać jak na nie wiem czym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadmienie jeszcze jedna rzecz, wiadomo ze na wiekszym cel jest wiekszy, ale rownież i celownik jest wiekszy, a pixeli tyle samo co na mamym ekranie, wiec plynnosc przesuwu celownika taka sama powinna byc. Moze ta teoria jest bledna, ale tak mi sie wydaja, no ale czy dobra czy nie to tylko teoria, i dlatego pytam jak w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tylko jakie było pytanie? :huh:

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

 

PS 1. Tapatalk mi szwankuje i nie zawsze działa tak jak bym tego oczekiwał.

PS 2. Wg. mnie nie tak bardzo liczy się wielkość TV, a bardziej to jak daleko od niego siedzimy ...

 

Przykład: WoH238BiNjlxNUHyu924.jpeg

Oczywiście każdy siedzi jak mu jest wygodnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne, widzę że chętny do pomocy nie jesteś (nawet Ci się nie chce na drugą stronę cofnąć) więc odpuść sobie bardzo proszę. 

 

Jezu nawet na tej samej jest. 

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to trochę śmieszne z tą celnością w zależności od wielkości tv :laugh: Gram różnie na dwóch tv jeden ma coś koło 32" a drugi koło 50"(na oko) i jakoś nie zauważyłem różnicy. Jak warunki sprzyjają i masz już w sobie trochę skilla to trafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki wszystkim. Ja jakos specjalnie nie narzekam, jakos mi idzie i jestem nawet zadowolony ostatnio. Tak tylko mnie zastanowilo czy grajac na malym ekranie nie jestwm czasem od razu na gorszej pozycji, tylko tyle, a nie jak poprawic swoja celnosc. Ok dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że wracam, ale ty ze mną nie grałeś.

Co do Tv to chyba na mniejszym jest lepiej bo nie musisz tak oczami jeździć. Co prawda mam już wy ćwiczone, że po wszystkim patrze, ale na Większym jest Ciężej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo mam ja. Gram na 20 calach , jak idę na większy tv to gra mi się gorzej. Ale raczej to tylko przyzwyczajenie bo znam osoby które na 46 calach kręcą takie wyniki ze głowa mała. Ja jakoś przy większym tv też nie mogę ogarnąć wszystkiego co widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będe grał w BF na kompie to lepiej na większym TV czy może kupić sobie jakiś monitor/TV 20-30 cali na biurko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na 27" ale przy rozdzielczości 576p.. Gra wygląda do dupy ale chodzi lepiej. Na monitorze ustawiam fryb film i wszystkie krawędzie mi się rozmywają. Czyli nie kują w oczy a mam średnio k/d 1,9 i prawie 745 pkt na minute.. Wniosek jest taki, że trzeba poprostu umieć się odnaleść na mapie oraz troche skila..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będe grał w BF na kompie to lepiej na większym TV czy może kupić sobie jakiś monitor/TV 20-30 cali na biurko?

24 powinno być odpowiednie. Mniejszy = łatwiejszy do ogarnięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o FPSy - to tylko monitory. Telewizory są dobre dla gier wyścigowych, piłkarskich, czasami RPGów. Gram tylko na monitorze 22" jakieś pół metra-metr od niego i nie mógłbym na telewizorze. Im większy ekran, tym gorzej mi idzie, ale znam kolegę, co gra na 50-iluś-tam calach i dobrze tam gra. Więc to kwestia przyzwyczajenia po prostu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy wielkość telewizora/monitora ma duży wpływ na celność. Gram na 21" monitorze 1920x1080 i często mi sie w oczach wszystko pierdzieli. A przeciwnik z dalszej odległości wygląda jak pixel. Już się przyzwyczaiłem, ale tak właśnie sobie myślę teraz czy na powiedzmy 42", albo 50" nie byłoby lepiej z celnością. 

Jakim cudem grasz w 1920x1080 jak Battlefield działa chyba tylko w max 720p?

 

Włączyłem dzisiaj bf3 na tv 55" i szok, nie dałem rady normalnie wycelować. To pewnie kwestia przyzwyczajenia, ale na moim domowym 26" gra się wygodniej, bo ekran jest mniejszy i łatwiej cokolwiek zauważyć, zamiast machać głową z jednego końca ekranu na drugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez gralem na tv samsungu 46 i gralo sie zle opoznienia mialem na nim kupilem monitor iiyamy 27 cali i jest inna gra wszysto chodzi szybciej i plynniej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woko27 - Monitor 1920x1080, a nie gra. O grze w jakiej rozdzielczości nic nie pisałem, ale jeśli to ważne to w 720.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na 27" ale przy rozdzielczości 576p.. Gra wygląda do dupy ale chodzi lepiej. Na monitorze ustawiam fryb film i wszystkie krawędzie mi się rozmywają. Czyli nie kują w oczy a mam średnio k/d 1,9 i prawie 745 pkt na minute.. Wniosek jest taki, że trzeba poprostu umieć się odnaleść na mapie oraz troche skila..

 

Racja, skill jest najistotniejszy, ale jesli ktos chce "zawodowo" grac w FPS na konsoli, to polecam monitory. Nawet te ze sredniej polki sa lepsze, niz najbardziej wypasione TV. Maja z reguly dobry czas rekacji (od  2 do 8ms) oraz niewielki input lag. Z ciekawosci sprawdzilem sobie input lag na moim Samsungu Lt24B350 w 576p- wynik wyniosl 3 ramki, czyli 99ms opoznienia. Natomiast na monitorze ASUS (1ms czas rekacji) w rozdzialce 720p wynik byl ciut lepszy, 2 ramki czyli 66ms. Naprawde sa to mikroskopijne, prawie niewyczuwalne roznice. Ale mimo wszystko, te milisekundy sa wazne, szczegoleni przy wbijaniu komus kosy, :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do input laga tv dodasz ping z twojego neta to juz niekiedy ladne opoznienia wyjda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do tego w trakcie gry jest dużo niewiadomych/przypadkowosci, aby jakies tam pare milisekund mialo ogólne znaczenie. A im dluzej grasz ta róznica sie zaciera coraz wiecej. Cos jak pierdzielenie ze komus cięzarki w myszce wpływaja na wynikinw grze. Ogarnijcie sie, a tym wstawianiem kosy to jestem rozwalony. A slyszalem tez ze apteke sie rzuca szybciej, no i szybciej sie leczysz bo szybciej do niej podskoczysz. Troche powagi ludzie i prosze przetancie pierdolic glupoty, czy wy w ogole wiecie co to jest milisekunda? Chyba nie.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O lol. Input lag nie ma znaczenia. A DICE tak się męczyło żeby to naprawić. Niepotrzebnie. Co dzień nowe ciekawostki mnie tu spotykają. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×