Skocz do zawartości
marcinka

The Walking Dead

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to rzeczywiście prawda to zawiodłem się ogromnie na Telltale :down: :down: :down:

A pablosa publicznie przepraszam :blink:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dzisiaj sezon 2 z promocji, wraz z innymi grami.Zaciekawiło mnie to, że nie mam tej gry w liście pobierania. Czy to normalne i dopiero po wyjściu wszystkich 5 odcinków pojawi się coś w liście pobierania, czy to mój problem i powinienem to zgłosić do Sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem 3. odcinek. Końcówka mocarna :) Oby tylko teraz nie trzeba czekać pół roku na dwa pozostałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już zapowiedziane edycje płytowe więc piąty odcinek powinien wyjść z miesiąc przed premierą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szerze to nie wierze w jakiekolwiek zapewnienia z ich strony. Nie mieli czasem wypuszczać drugiego sezonu w krótszych odstępach niż miało to miejsce przy S1? Chciałbym się pomylić, ale lepiej być miło zaskoczonym, niż zawiedzionym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z platyna w cyfrowej, to tak na serio?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szerze to nie wierze w jakiekolwiek zapewnienia z ich strony. Nie mieli czasem wypuszczać drugiego sezonu w krótszych odstępach niż miało to miejsce przy S1? Chciałbym się pomylić, ale lepiej być miło zaskoczonym, niż zawiedzionym.

znajac życie to wzieli kilka projektów jednoczesnie nie zwiększając ekipy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem z rozpoczęciem drugiego sezonu TWD. Gdy odpalam gierkę wyskakuje mi komunikat, że nie można wczytać save'a z sezonu pierwszego. Włączam więc sezon pierwszy i save jak najbardziej jest zapisany. O co tu chodzi? Nie chciałbym zacząć drugiej części z losowymi wyborami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem z rozpoczęciem drugiego sezonu TWD. Gdy odpalam gierkę wyskakuje mi komunikat, że nie można wczytać save'a z sezonu pierwszego. Włączam więc sezon pierwszy i save jak najbardziej jest zapisany. O co tu chodzi? Nie chciałbym zacząć drugiej części z losowymi wyborami.

 

Miałem tak samo w dzień premiery, pomógł patch wypuszczony kilka godzin później. Nie pobierałeś żadnej aktualizacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyświetla, że mam już najnowszą wersję oprogramowania. Grę kupiłem jakiś tydzień temu i żadne aktualizacje się nie pobrały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,04 chyba jest patch.

Też kupowałem na ostatniej promocji i na 100% był jakieś 70MB 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie widzi save'a czy nie może wczytać? To nie do końca to samo. Jeśli nie widzi to może masz inną wersję gry, np. pierwszy sezon jest w wersji europejskiej, a drugi amerykańskiej.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unable to find save, ale już chyba wszystko jasne. Pierwszy sezon kupiłem przez allegro. Gość wysłał mi dane do konta z grą z amerykańskiego psstore, a drugi sezon ściągnąłem z naszego w plusie. Na forum telltale piszą, że w takim wypadku gra nie widzi save'a, więc chyba pozostało mi tylko zacząć grę z losowymi wyborami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BsoMnIqCMAARWYs.jpg

 

Jutro trailer. Chyba czekanie na ep4 nie będzie zbyt bolesne i wyjdzie w sensownym terminie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz slajdow czas zaczac na vicie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 epizod trafi do PSN EU 23 lipca (przyszła środa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się połechtany :) Jeszcze 24h i będzie można samemu to ocenić...a później czekanie "długie miesiące" na finał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka byla przerwa miedzy 3 a 4 odcinkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem czwarty odcinek i muszę przyznać, że średnio mi się podobał. Niby dużo się dzieje, ale to wszystko zaczyna być już zbyt przewidywalne i zwyczajnie nudne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem czwarty odcinek i muszę przyznać, że średnio mi się podobał. Niby dużo się dzieje, ale to wszystko zaczyna być już zbyt przewidywalne i zwyczajnie nudne...

Ciekawe, bo ja nie widze tego odcinka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×