Skocz do zawartości
marcinka

The Walking Dead

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, bo ja nie widze tego odcinka...

Zalety kupowania w amerykanskim PSS ;) Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 epizod już dostępny na PSN EU.

 

Edit:

4 epizod już ograny...dużo decyzji podjętych, ważnych decyzji. Bardzo dobry odcinek zakończony standardowo w sposób budzący złość w człowieku, że następny odcinek dopiero za jakieś dwa miesiące :)

 

Ja wiem, że Rosjanie są modni, ale tutaj też musieli ich wcisnąć?!

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto olal ratowanie tego malego gnoja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli Sarę? Ja ją początkowo uratowałem, ale i tak niedługo potem jest kolejna sytuacja, w której ginie. Można ją próbować ratować, ale jakoś mi się nawet nie chciało... Tutaj leży niestety główny problem tego sezonu. W porównaniu do pierwszego, losy większości postaci zwyczajnie mnie nie obchodzą. Do tego twórcy dali już sobie spokój z wmawianiem nam, że nasze decyzje mają jakiekolwiek znaczenie. Jeśli stajemy przed wyborem uratowania kogoś to z góry wiadomo, że ta postać zginie.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobry odcinek, intensywny początek i końcówka

Bardzo ciekawe wybory, praktycznie każdy dawał do myślenia.

Wiadomo komu nie ufać , Zero zaskoczenia w tej kwestii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja olałam tego bachora, wkurzała mnie od początku

:biggrin:

A kto palnął w łeb Rebece? Ja tak, ale mam zamiar zagrać jeszcze raz i wybrać drugą opcje :P Następnym razem chyba też nie okradnę ruska. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zostawiłem Sarę...w pierwszym sezonie męczący był Ben, ale nawet on wymiękał przy Sarze. Ogólnie grając w TWD z każdym epizodem coraz bardziej czuje, że Clementine nie może mieć sentymentów jeśli chce przeżyć w tym świecie - stąd też moje decyzje są bezwzględne i w zasadzie się nie waham. Rebecca również zginęła z mojej ręki, tak samo jak dziewczyna Kena na początku odcinka. Szkoda, że Jane odeszła od grupy...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa razy próbowałem ratować Sarę, może dlatego, że przypomina mi moją koleżankę z pracy :laugh:

A gdybym nie okradł tego ruska to ta jego banda też byłaby tak wrogo do nas nastawiona?

I co robili Jane i Luke w tym magazynie jak byli sami? Bo nie zauważyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Ja ruska nie okradłem, ale wyszło na to samo, ot kolejny iluzoryczny wybór, rusek wmawiał nam, że go okradliśmy, choć odszedł ze swoją torbą, jedynie pistolet został u Jane. Co do Jane i Luke'a, to nożycowali się, a cóż innego mogliby robić, Luke dla wytrysku naraził całą grupę, i teraz mam na niego focha. Końcówka odcinka mocna, chociaż tak jak piszecie, nie ma tych emocji, bo nie obchodzą mnie zbytnio losy postaci, jedyne z charakterem to Jane, Clem, Kenny, jeszcze Mike'a polubiłem po tym odcinku, sympatyczny gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że Jane powróci, bo Kenny już się wypalił...gdybym miał obstawiać to w finałowym odcinku zginą wszyscy po za Clem, dzieciakiem i Jane, która w ostatniej chwili się pojawi i uratuje Clem, bachora i pójdą w stronę zachodzącego słońca, by powrócić w 3 sezonie :)

 

PS. Widać, że dobry odcinek, bo obsypało spoilerami :)

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie skapowałem końcówki. Ta matka się przemieniła w zombiaka ? Jak się przemieniła to kiedy została pogryziona czy nie została?

 

Obejrzałem jeszcze raz na youtube i nadal nie kapuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może

zrobili tak jak w serialu The Walking Dead, że wirus się zmutował i teraz wystarczy tylko umrzeć żeby się przemienić. Nie trzeba być ugryzionym czy zadrapanym tylko po prostu każdy nosi w sobie tą chorobę i po śmierci się przemienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmutowało. O tym, że po śmierci każdy się przemienia mówił Ben na początku drugiego odcinka pierwszego sezonu. Śmierć Rebecci jest niestety niewyjaśniona. Już po porodzie było widać, że coś z nią nie tak.

Osobiście mam nadzieję, że ten sezon zakończy tę opowieść. Twórcom kończą już się powoli pomysły. To całe czekanie też się już nudne zaczyna robić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc Rebecca zmarła po prostu z wycieńczenia po porodzie. Do tego ten mróz i głód.

Według mnie twórcom wcale pomysły się nie kończą. Nadal epizody trzymają poziom choć oczywiście nie jest to to samo co pierwszy sezon. Mam nadzieję, że na tym nie poprzestaną choć rzeczywiście przerwy są zbyt długie. Ja nie pamiętam sporej części wydarzeń z poprzedniego epizodu kiedy ogrywam bierzący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj kończą się, kończą.

Większość bohaterów przedstawionych w drugim sezonie ma swoje pięć minut, a potem umiera gdyż Telltale nie wie co z nimi dalej zrobić. Nowe postacie zaczynają przypominać stare, np. Jane - Molly 2.0 (nawet historia z siostrą jest podobna) czy Mike - połączenie Omida z Lee. Do tego Arvo i Ruscy strasznie przypominają mi sytuację z Bonnie i Carverem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem czwarty odcinek, to czego najbardziej żałuję to fakt, że nie zaczekałem z kupnem SP do wyjścia ostatniej części, bo takie granie na raty psuje klimat. co do wyborów:

zostawiłem Sarę, zabiłem dziewczynę Kennyego, okradłem małego bolszewika, zastrzeliłem Rebeccę. Ogólnie gra coraz bardziej przypomina serial, mnóstwo drobnych głupot, nieścisłości, tyle, że tu chociaż historia jest ciekawsza (choć brakuje w drugim sezonie fajnych postaci). W ogóle granie Clementine mi średnio pasuje, jakoś nie lubię tej gówniary i mam nadzieję, że w ostatnim odcinku coś ją zeżre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle granie Clementine mi średnio pasuje, jakoś nie lubię tej gówniary i mam nadzieję, że w ostatnim odcinku coś ją zeżre.

Ciekawa opinia biorąc pod uwagę fakt, że cała gra skupia się głównie na niej ;)

BTW Telltale na Comic Conie zapowiedziało trzeci sezon.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TTG ogłosiło na Facebook'u, że datę premiery finałowego odcinka poznamy w przyszłym tygodniu. Pojawiła się również informacja o braku publikacji materiałów z piątego odcinka przed jego premierą, w celu wyeliminowania ewentualnych spoilerów co do zakończenia sezonu.

 

PS. Jeszcze tylko trochę cierpliwości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dilerus w razie czego można liczyć na Ciebie, że podzielisz się tą informacją? :P  Ja zawsze byłem cienki w wyszukiwaniu takich wiadomości.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Po prostu czasami zaglądam do oficjalnego community TWD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre wiadomości odnośnie premiery 5 epizodu:

 

Release Dates:

  • PC/Mac (Telltale Store and Steam) - August 26th, 2014
  • PlayStation 3 and Vita (North America) - August 26th, 2014
  • PlayStation 3 and Vita (EU) - August 27th, 2014
  • Xbox 360 (Worldwide) - August 27th, 2014
  • iOS App Store - August 28th, 2014

A tutaj jeszcze filmik streszczający losy Clementine dla tych, którzy ograli TWD do 4 epizodu 2 sezonu włącznie:

Edytowane przez Dilerus
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i brak platyny...

A to [ciach] - nie gram... :P

 

Z jedną platyną mniej da się żyć, byleby końcówka była równie lub prawie tak samo dobra jak w pierwszym sezonie.

Edytowane przez Kryman
warned

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×