Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Niby prosta tyle, że jak i w życiu szczęścia do hazardu nie mam tak i w tej grze jest tak samo. Wczoraj z godzinę to męczyłem a jestem dopiero 270 000HK do przodu a gdzie tam milion. Koguty, które obstawiam prawie zawsze przegrywają tak jakby gra robiła specjalnie "na złość" żebyś jak najdłużej nad tym siedział :down:

 

Trofika robisz oczywiście tam, gdzie można wygrać jednorazowo 100 000?? Mam nadzieję, że nie tłuczesz go w innych miejscach, bo tam było chyba maks. 15k do wygrania za jedną walkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...należy trzepać trofik na molo o ile dobrze pamiętam, gdzie można obstawiać najwięcej...niestety jak przegrasz to musisz robic load i znowu dojechać w to miejsce ale ogólnie zabawy jest na max 30min i trofik wpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób tym sposobem co Patricko opisał w poradniku, nie zawsze wychodzi ale chyba jednak częściej się wygrywa niż przegrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąć to możesz najwyżej ją z półki ;) Wałkowane trylion razy, wydania na UK zazwyczaj różnią się od tych europejskich. Inny numer Bles, zupełnie inne wersje językowe. Nie wiem jak ze SD jest ale dużo większe prawdopodobieństwo że gra z niemiec będzie w PL niż taka od Angoli.

Zacznij od porownania nr seryjnego wydania. Mój z napisami PL ma kod BLES01639

Wysłane z Nokia 3310 za pomocą Tapatalk ^^

 

Nie wiem skąd masz takie informacje ale kupiłem na amazonie blisko 60 gier i chyba wszystkie miały polskie napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koguty to jest niestety całkowity los więc żaden poradnik nic tu nie da. Tylko system save/load.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby prosta tyle, że jak i w życiu szczęścia do hazardu nie mam tak i w tej grze jest tak samo. Wczoraj z godzinę to męczyłem a jestem dopiero 270 000HK do przodu a gdzie tam milion. Koguty, które obstawiam prawie zawsze przegrywają tak jakby gra robiła specjalnie "na złość" żebyś jak najdłużej nad tym siedział :down:

W sumie mi poszło szybko, 30 min i po sprawie. Wczytuj i zapisuj, innej opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też tak robiłem, obstawiałem trzy wallki kurczaków jeżeli dwie były zwycięskie, save i dalej bo też bez sensu co jedną przegraną dojeżdzać. Też jak miałem 2 walki pod rząd to save robiłem i dalej system trzech walk w ten sposób w 40 minut wpadło 1 000 000

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu mniej więcej zajmuje przejście gry na jakimś średnim poziomie trudności ? Ciężkie są trofiki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta platyna pograsz sobie trzy cztery dni i wklepiesz. Z tego co pamiętam poziom był tylko jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wyboru poziomu trudności. Przejście głównego wątku w okolicy 10/12 godzin. Jedna z najłatwiejszych platyn do wbicia a przy tym genialna gra. Wbijanie trofeów to sama przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, platyna bardzo przyjemna, nawet znajdźki nie są żadnym problemem bo jest do nich mapa potem. Nic tylko grać i platynować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas instalowania patcha 1.02 wyskakuje mi błąd 80029563. Próbowałem odinstalować wszystko, sćiągnąć jeszcze raz i zainstalować, ale nie pomogło. Ma ktoś pomysł jak to przeskoczyć? Gra pobierana z ps+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się bez patcha. Trzeba instalować, albo dać wstecz i wrócić do menu konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne. U mnie w każdej grze jeżeli dam  :circle: to mnie wypisuje i wchodzi do gry bez aktualizacji. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane ale stawiałbym na coś z Twoją konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się bez patcha. Trzeba instalować, albo dać wstecz i wrócić do menu konsoli.

 

Odłącz internet i zobacz czy się uruchomi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiliście, że ta gra jest aż tak zajebista :)

 

Kto pyta nie błądzi :P Mam nadzieje, że Saints Row 3 będzie przynajmniej w połowie tak fajny jak SD :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiliście, że ta gra jest aż tak zajebista :)

Jest taka ale przy nabijaniu platyny może trochę zanudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka ale przy nabijaniu platyny może trochę zanudzić.

Przecież to jedna z łatwiejszych i zarazem najszybszych platyn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka ale przy nabijaniu platyny może trochę zanudzić.

 

To spróbuj wbić platynke np. w AC3, zobaczymy co wtedy powiesz xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Risen 2 na przykład...

 

 

Przez tego trofka z grindem moobow nie zrobilem platyny..... bo to byla lekka przesada.

 

Co do Sleeping Dogs to platyna byla mega przyjemnoscia, malo znajdziek, bardzo malo grindu. Gierka nawet mi sie nie zdazyla znudzic a juz mialem platyne. Jeszcze sobie dodatek machnalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tego trofka z grindem moobow nie zrobilem platyny..... bo to byla lekka przesada.

 

Co do Sleeping Dogs to platyna byla mega przyjemnoscia, malo znajdziek, bardzo malo grindu. Gierka nawet mi sie nie zdazyla znudzic a juz mialem platyne. Jeszcze sobie dodatek machnalem.

 

 

Też mi brakuje tylko tego trofika. To jest jakiś żart twórców...

 

Co do SD twierdzę dokładnie jak kolega. Dodatkowo zmaksowałem Koszmar w North Point i klimat dodatku również bardzo mi się podobał. Najgorszy trofik to chyba punkty triady, ale jest na to prosty sposób :)

Edytowane przez HuNtEr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×