Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nabić szybko punkty triady ? Mam dziewiąty poziom i połowę zdobytego paska, tylko że strasznie wolno się napełnia i w sumie tylko to dzieli mnie od platyny. Poratuje ktoś ?

Załóź ubranie które daje 15 % punktów triady i powtarzaj te misje dla triady w których nie masz 3 trójkątów za ukończenie misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Orientuje się ktoś czy gra wysłana z Anglii posiada albo ściąga polskie napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąć to możesz najwyżej ją z półki ;) Wałkowane trylion razy, wydania na UK zazwyczaj różnią się od tych europejskich. Inny numer Bles, zupełnie inne wersje językowe. Nie wiem jak ze SD jest ale dużo większe prawdopodobieństwo że gra z niemiec będzie w PL niż taka od Angoli.

Zacznij od porownania nr seryjnego wydania. Mój z napisami PL ma kod BLES01639

Wysłane z Nokia 3310 za pomocą Tapatalk ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz sprawdzić to tak: pobierasz z UK PSS demko SD i jeśli się włączy z napisami PL to i gra też powinna je mieć natomiast jeśłi się włączy bez napisów to na 99% nie będzie PL.

edit: z uk tyko na x360 są pobierane napisy, ps3 tylko eng: http://www.ps3site.pl/forum/topic/73798-gry-z-zagranicy-z-tlumaczeniem-pl/

użyj szukajki następnym razem - szybciej dostaniesz info...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie pomóżcie bo jest w dzilnicy central ukryta kapliczka a nie mogę nigdzie znalesc miejsca gdzie ona jest. Widze ją na minimapie. Czy macioe gdzies opis ukrytych trofeów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na YT masz pełno takich poradników.

dobrze to jesli chcesz pomóc to poprosze linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych ukrytych kapliczek. Otwórz mapę i wciśnij :square: .

Zresztą nie wiem gdzie tkwi Twój problem skoro widzisz ją na minimapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki że na mini mapie jest w central ale jak wezme mape normalną to jej nie ma ... wieczorem zrobie zdjecie i podesle ... a co z ukrytymi trofeami .... jakis opis ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też taki dział na forum jak "Trofea", a w nim "Poradniki", a tam jest "Poradnik do sleeping dogs", a w tymże temacie są mapki z zaznaczonymi kapliczkami ;p

Zaczynam się zastanawiać, czy nie chodzi Ci przypadkiem o kapliczkę pod domem "grubasa", w związku z tym mam pytanie: ukończyłeś już fabułę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest też taki dział na forum jak "Trofea", a w nim "Poradniki", a tam jest "Poradnik do sleeping dogs", a w tymże temacie są mapki z zaznaczonymi kapliczkami ;p

Zaczynam się zastanawiać, czy nie chodzi Ci przypadkiem o kapliczkę pod domem "grubasa", w związku z tym mam pytanie: ukończyłeś już fabułę?

Niestety ten dział potrafią znaleźć tylko w miarę inteligentni ludzie. Reszta klepie na forum zamiast poszukać przez kilka sekund tematu na forum.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zaznaczone, że jedna z figurek jest w domu Pyzatego (tego grubasa, pyzaty, czy puchaty). Powtarzam misje, i nie ma jej tam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zaznaczone, że jedna z figurek jest w domu Pyzatego (tego grubasa, pyzaty, czy puchaty). Powtarzam misje, i nie ma jej tam!

Masz zaznaczone na biało czy na szaro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zaznaczone na biało czy na szaro?

Ja mają problem w znalezieniu "bezproblemowej" kapliczki, to skrytki na Victoria Peak w życiu nie znajdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto lokalizacja o którą pytałem ... widać ze jest coś na mapce a w rzeczywistości nic nie widze

zdjecie-2_nprwers.JPGzdjecie-1_nprwexx.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne...kapliczki nie są oznaczone białą strzałką...ta ikonka którą widzisz wskazuje miejsce, w którym możesz wykonać skok samochodem/motocyklem (powinna tam być jakaś rampa).

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobała mi się GTA 4 i mam pytanie czy Sleeping Dogs może mi się spodobac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ogólnie lubisz sandboxy to powinno ci się spodobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobała mi się GTA 4 i mam pytanie czy Sleeping Dogs może mi się spodobac?

myślę, że tak ale nie próbuj dema- jest ono totalnie bezsens bo pokazuje sam początek gry kiedy bohater nie zna żadnych praktycznie kombosów i jest wyrwane z kontekstu...

Za SD przemawia o wiele lepszy świat, ciekawszy. GTA4 było denne a miasta tak sztuczne, że szkoda komentować nawet a sam bohater nie dał się lubić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA4 było denne a miasta tak sztuczne, że szkoda komentować nawet a sam bohater nie dał się lubić...

Ja go lubiłem...więc da się ^^ Nie rozumiem o co chodzi ze sztucznością miasta, ale to nie jest właściwy temat, aby podejmować dyskusje o GTA :)

Nie podobała mi się GTA 4 i mam pytanie czy Sleeping Dogs może mi się spodobac?

Obie gry są bardzo dobre, ale zarazem bardzo różne, ciężko więc wyrobić sobie opinie na temat jednej gry, grając w drugą...stwierdzenie "nie lubię GTA, więc SD też nie dla mnie" jest za "płytkie" (bez urazy), aby cokolwiek doradzić...

PS. "Podoba mi się" to odczucie bardzo subiektywne, więc jak można cokolwiek doradzić w tej kwestii? Pooglądaj lepiej jakieś Gameplay'e i sam zdecyduj...

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobała mi się GTA 4 i mam pytanie czy Sleeping Dogs może mi się spodobac?

Mi GTA 4 nie przypadło do gustu, tak samo jak tobie. Jeśli chodzi właśnie o Sleeping Dogs to wkręciłem się już na samym początku i mogę być pewien, że będziesz miał tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobała mi się GTA 4 i mam pytanie czy Sleeping Dogs może mi się spodobac?

Mi podobało się gta 4 i SD też ale oczywiście nie sugeruj się tym że jeśli mi się gta 4 podobało i SD też to jeśli Tb gta nie to SD też nie :D (trochę zamotałem). Sądzę że śpiące psy Ci się spodobają bo te gry mimo że oba sandboxy to są od siebie różne i to znacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałam w kilka części GTA i po pewnym czasie mi się znudziły. Sleeping Dogs bardzo mi się spodobało i tak się wciągnęłam, że dzielą mnie tylko 2 trofea od platyny ;D Gra zdecydowanie warta uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×