Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

chce odkupić od kogoś slota ze SD - jest dużo ofert od razu z DLC i tutaj moje pytanie

warto brać DLC do tej gry? jeżeli tak to które ?

 

oczywiście mógłbym tylko podstawe kupić i sam sie przekonać czy dokupić DLC ale wolałbym mieć wszystko na jednym koncie a nie póżnie samo DLC na innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie DLC.

 

Są takie większe jak Turniej Smoka i Horror, ale też jest masę pierdółkowatych DLC dodających wyścigi,stroje itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi tylko i wyłącznie o jakieś grywalne DLC z fabułą  :)

Edytowane przez gnz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce odkupić od kogoś slota ze SD - jest dużo ofert od razu z DLC i tutaj moje pytanie

warto brać DLC do tej gry? jeżeli tak to które ?

 

oczywiście mógłbym tylko podstawe kupić i sam sie przekonać czy dokupić DLC ale wolałbym mieć wszystko na jednym koncie a nie póżnie samo DLC na innym

Warte uwagi są Nightmare in North Point i The Year of the Snake, ewentualnie The Zodiac Tournament...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie DLC jest tylko dla ludzi, którzy przeszli grę i chcieliby spędzić z nią jeszcze trochę czasu. Ogólnie dodatki są krótkie i nudne. Ograniczają się do kilku misji, polegających na pobiciu/zastrzeleniu paru kolesi. Fabuła jest praktycznie znikoma.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie DLC jest tylko dla ludzi, którzy przeszli grę i chcieliby spędzić z nią jeszcze trochę czasu. Ogólnie dodatki są krótkie i nudne. Ograniczają się do kilku misji, polegających na pobiciu/zastrzeleniu paru kolesi. Fabuła jest praktycznie znikoma.

 

Akurat w Koszmarze wątek fabularny jest całkiem spoko. Też miałem dylemat które dlc wybrać bo była jakaś promocja dla plusowiczów. Ostatecznie wybrałem właśnie Koszmar w North Point, który w sumie polecam. Główna nowa postać w tym dodatku, Smiley Cat, jest jak dla mnie bardzo klimatyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok juz jestem mądrzejszy w temacie troche - poczytałem że łatwa platyna w tej grze jest a do ładnego widoku 100% w profilu brakuje 2 DLC (koszmar i rok węża) i w te DLC będe celował :)

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w Koszmarze wątek fabularny jest całkiem spoko. Też miałem dylemat które dlc wybrać bo była jakaś promocja dla plusowiczów. Ostatecznie wybrałem właśnie Koszmar w North Point, który w sumie polecam. Główna nowa postać w tym dodatku, Smiley Cat, jest jak dla mnie bardzo klimatyczna.

Pomysł na dodatek z klimacie chińskiego horroru kapitalny. MEGA szkoda że nie pokusili się o coś choć w połowie tak rozbudowanego jak "Undead Nightmare" z RDR. Zodiac Tournament też niezły dla tych którym przypadł do gustu system walki(mi na przykład bardzo się podobał mimo wielu niedopracowań)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos tych nieszczęsnych kurczaków. Opisze swoją metodą do której doszłem po jakimś czasie gry w te kurczęta. Stawiajacie cały czas na tego samego kuraaka np. gdy obstawicie za pierwszym razem na białego a wygra zielony to stawiajcie w dalszej kolejności na zielonego własnie i tak dopóki zielony w końcu przegra. Gdy przegra stawiajcie na białego dopóki on nie przegra. Oczywiście zdarzą sie wyjątki od reguły ale generalnie u mnie wyglądalo to tak  że każdy z kuraków miał swoja serie zwycięstw (tak ze 3, 4 razy) Po rozkmince tego, udało mi sie wbić trophy w niedłuzej niz 20 min. Zaznaczam jednak że tak to wyglądało u mnie a grałem w tą gre ledwo po premierze ale nie zaszkodzi wam spróbować. pOZdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę że nie ma żadnej metody na te kurczaki. Ja stawiałem zawsze na tego który się pierwszy wyświetlał nie oglądając drugiego i jeśli wygrał to zapis, a jeśli przegrał to wczytywałem. I takim sposobem zrobiłem to w zdecydowanie mniej niż 20 minut. Na to nie ma żadnej metody i zamiast poświęcić czas na czytanie kolejnej super metody która zawsze działa po prostu cały próbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były różne "cudowne" metody na wygranie walk kurczaków. Na pewnym zagranicznym forum, ktoś zamieścił tabelkę z tym jak obstawiać i opierało się to na ilości wcześniej wygranych potyczek. Niestety, ale zależy to tylko i wyłącznie od szczęścia, nie od żadnego systemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sprawdzony ,,system na kurczaki'' to save/load - stawiając kasę na kolejne walki bez względu na wynik poprzedniej może spowodować, że bilans zarobku na hazardzie będzie stał w miejscu (faktycznie będzie ujemny, ale statystyka będzie stała na najwyższym dodatnim wyniku) i trzeba się będzie sporo napocic, żeby zaliczyć pucharek.

Najlepiej po wygranej walce sejwowac, jak kolejna nam nie pójdzie to ladujemy sejwa i lecimy tak do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisalem ze to cudowna metoda i że napewno działa u każdego. U mnie zadziałała i nie bawiłem sie w żadne sejwy i loady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowalem platynowac ale wysiadlem na znajdzkach tylle ich jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sleeping Dogs ma jedną z łatwiejszych i przyjemniejszych platyn - a znajdziek nie ma wcale tak dużo jak w innych grach...

Dodatkowo na mapie masz oznaczone wszystkie znalezione i brakujące znajdźki...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest pierwsza platyna. Troszkę nudne było to zbieranie tych kapliczek i skrzynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest pierwsza platyna. Troszkę nudne było to zbieranie tych kapliczek i skrzynek.

 

Gratulacje :) Nudne trofea dopiero przed Tobą. W SD było tych kapliczek i skrzynek nie tak dużo co znajdek w niektórych grach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) Nudne trofea dopiero przed Tobą. W SD było tych kapliczek i skrzynek nie tak dużo co znajdek w niektórych grach :)

Pomijając fakt, że wszystkie były zaznaczone na mapie i szło naprawdę bardzo szybko. Nudne to było zbieranie shard'ów w Infamousie - gorąco polecam ^^

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra. Polecam każdemu kto lubi sandboxy. Fabuła ciekawa ale żałuję, że tylko 30 misji, przydałoby się tak około 50. Znajdźki, wyścigi, misje poboczne bardzo przyjemne. Wiele rzeczy w tej grze przypomina mi GTA IV, w które przegrałem masę godzin i myślę, że wielu graczy bardziej przekonało Sleeping Dogs. Dla mnie akurat GTA zawsze będzie na pierwszym miejscu co nie zmeinia faktu, że spędziłem miło czas platynując Sleeping Dogs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie się wziąłem za SD, szkoda, że dziś wyjeżdzam na wakacje bo wciągneło mnie masakrycznie! pytanie takie na początek, jak zrobie wątek główny to gram dalej ofc, jak to w piaskownicach, nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie się wziąłem za SD, szkoda, że dziś wyjeżdzam na wakacje bo wciągneło mnie masakrycznie! pytanie takie na początek, jak zrobie wątek główny to gram dalej ofc, jak to w piaskownicach, nie? ;)

Dokładnie tak jak piszesz :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem zabawę ze Sleeping Dogs - świetny, świetny tytuł z ciekawą historią i (bogu dzięki) bez jakiegoś wciśniętego na siłę dennego i nikomu niepotrzebnego multi.

Druga gra, w której miałem cierpliwość zrobić platynę :)

Jedyny zarzut to brak zbilansowania punktów triady i policji. Te drugie wpadają zdecydowanie za łatwo, a żeby wymaksować pierwsze większość ludzi zapewne musi powtarzać kika misji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu gram w Śpiące Psy ;) 

 

Wczoraj trochę zaczęła się rozkręcać akcja kiedy to

Jackie Ma został wtyką w policji

.

 

Czy komuś z Was też ta sytuacja skojarzyła się z filmem "W sieci kłamstw" z Di Caprio i Damonem? ;) 

Też tam miała miejsce podobna sytuacja gdzie policja miała kreta w mafii a mafia w policji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba miałeś na myśli "Infiltrację". "W sieci kłamstw" to film z DiCaprio i Russellem Crowe o działaniach CIA na bliskim Wschodzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd - rzeczywiście. Lubie wszystkie filmy z Di Caprio więc zdałem się na swoją pamięć, która mnie zawiodła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×