Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Zauważyłem, że na PSS jest dostępne ponad 30 add-onów (niezłe spolszczenie) do gry od leveli po postaci i pojazdy. Które z nich są warte uwagi i pieniędzy? Mam na dzisiaj czystą grę i jakieś dodatki mogły by ją urozmaicić.

Edytowane przez HuNtEr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Zauważyłem, że na PSS jest dostępne ponad 30 add-onów (niezłe spolszczenie) do gry od leveli po postaci i pojazdy. Które z nich są warte uwagi i pieniędzy? Mam na dzisiaj czystą grę i jakieś dodatki mogły by ją urozmaicić.

Koszmar w Northpoint - dodatek, w którym możemy powalczyć z azjatyckimi demonami, coś na modłę dodatków z zombie w innych grach, nie jest rewelacyjne, ale za 10zł można się skusić.

Snake's Year - mały opis z mojej strony tutaj: http://www.ps3site.pl/forum/topic/71646-sleeping-dogs/page__st__1700#entry830034

Ktoś jeszcze wspominał o tym, że Turniej Zodiaka (czy coś innego z zodiakiem w nazwie) jest warte uwagi.

Cała reszta to zestawy łaszków, dodatkowe samochody, porozrzucane koperty z kasą po mieście, dodatkowe punkty doświadczenia, itp. Jak dla mnie szkoda hajsu na wirtualne spodnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turniej Zodiaca, jest akurat najsłabszym z tych trzech fabularnych dodatków - tak więc jak chcesz kupować DLC'ki, to polecam Rok Węża i Koszmar w North Point...

A co do pozostałych popierdółek to już kwestia $ - niektóre dodają punkty Triady/Policji, kasę czy parę prostych misji, a reszta to tylko "zbroja dla konia"...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Ogólnie obecnie na PSS jest promocja na niektóre dodatki do gry (do 3.04) i Koszmar z North Point jest za ponad 9 zł a dla plusowiczów za 8.08 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałam w kilka części GTA i po pewnym czasie mi się znudziły. Sleeping Dogs bardzo mi się spodobało i tak się wciągnęłam, że dzielą mnie tylko 2 trofea od platyny ;D Gra zdecydowanie warta uwagi.

Sleeping Dogs jest lepszą grą od gta4 fajniejszy klimat ,walka wręcz jest super , sterowanie pojazdami i bochaterem też lepsze nawet samochody są fajniejsze niż w gta dla mnie gta się skończyło na Vice city to była ostatnia dobra część.

Edytowane przez Squal
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja w końcu po kilku miesiącach odkąd pobrałem to z ps+ wziąłem się za ten tytuł i powiem wam, że bardzo mi się spodobał. Z sandboxami jest u mnie różnie - niby takiego Assassina 2 długo przechodziłem, ale po skończeniu stwierdziłem, że był fajny. SD wydaje mi się podobny do GTA pod względem ogółu (misje, gangi, miasto, samochody) ale powiem wam, że autorzy się postarali i te misje nie są banalne mamy np. urozmajcenie przez takie mini gierki jaką np. jest karaoke, misje typu jechać autobusem, śledzić, podziemne wyścigi samochodowe, no to jest jakby wplecenie do gry różnych gatunków i to mi się podoba. Jedyne co mnie kuje w oczy to to, że czasami są spadki płynności, szczególnie w cut-scenkach, co dla mnie jest dziwne, no i grafika mogła być ładniejsza, ale i tak najbardziej liczy się dobry gameplay.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy udało mi się w końcu skończyć Sleeping Dogs i powiem tylko... WOW ! Tak dobrze z sandboxem nie bawiłem się od czasów Red Dead Redemption. Genialny, orientalny klimat, może nie porywająca ale bardzo ładna i miła dla oka grafika, niezła historia choć zakończenie mogłoby być lepsze, bardzo przyjemne systemy walki/strzelania, rozwój postaci I to co najważniejsze, różnorodność i mnogość misji. Jasne jest sporo misji pojedź i pozamiataj. Ale do tego otrzymujemy też sporą ilość innych zadań. Podkładanie pluskwy, wyścigi uliczne, porwania ciężarówek, kradzieże samochodów, wyłudzenia, przysługi, losowe eventy. Do tego dochodzi mało znany ale bardzo przyjemny soundtrack i dostajemy grę która w mojej opinii bije na głowę GTA 4. Szkoda że ta gra jest tak mało znana w kręgach mniej zapalonych graczy. Jasne że czasem trafiamy na jakieś mniejsze lub większe bugi związane z kolizją obiektów ale nie psuje to zbytnio odbioru gry. I chociaż wierzę że Rockstar wyciągnęło wnioski z GTA4 bo przecież zarówno DLC jak i RDR były dużo lepsze fabularnie i pod względem klimatu, to nie jestem już tak na 100% przekonany czy GTA 5 okaże się lepsze od Sleeping Dogs.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i skończone cudo gra super , teraz gram sobie drugi raz polecam każdemu na razie dwie gry tego formatu (sanbox) mnie wciągły R.D.R i Sleeping Dogs reszta to przeciętne kaszany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie lubię sandboxy, a Sleeping Dogs bardzo mi się spodobało. Drugi najlepszy sandbox po GTA 4, który ograłem na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie sposoby pokazywania znajdziek na mapie. Wykonałem wszystkie randki, wszystko elegancko się pokazało, natomiast jest jeden problem. Na mapie część punktów jest szara, a część biała - każdy by się domyślił, że szara ikona oznacza znaleziony przedmiot, biała nieznaleziony. Problem w tym, że u mnie oba kolory pokazują np. statuetkę, którą już znalazłem. Jak rozpoznać te przedmioty, które zostały już zebrane? Bez sensu, żeby mapa pokazywała to co już znaleźliśmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie masz te nakładające się statuetki?

Część znajdziek była zlokalizowana tak blisko siebie, że na mapie wyglądały jak jedna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie sposoby pokazywania znajdziek na mapie. Wykonałem wszystkie randki, wszystko elegancko się pokazało, natomiast jest jeden problem. Na mapie część punktów jest szara, a część biała - każdy by się domyślił, że szara ikona oznacza znaleziony przedmiot, biała nieznaleziony. Problem w tym, że u mnie oba kolory pokazują np. statuetkę, którą już znalazłem. Jak rozpoznać te przedmioty, które zostały już zebrane? Bez sensu, żeby mapa pokazywała to co już znaleźliśmy...

Dla przykładu (abstrahując już od kolorów): jak najedziesz na mapce na skrytkę to pokazę Ci jeden z dwóch napisów: Skrytka lub otwarta skrytka, co jasna wskazuje czy już ją odnalazłeś czy nie. U mnie było OK, otwarte/znalezione szare, nieznalezione białe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum Mr. Nice Guy - wyświadcz wszystkie 36 przysług. Czyli te żółte ludziki na mapie. Jestem już po ukończeniu fabuły i na mapie nie mam już tych ikon, a trofeum nie wpadło. Czy można jakoś sprawdzić w menu czy na stronie internetowej jakich przysług nie wykonaliśmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, ikonka przysługi pokazywała się gdy odpowiednio blisko podejdziesz/podjedziesz. Znajdź na YT filmik z pokazanymi miejscami przysług, pojedź tam i sprawdź czy ci odpali, jeśli nie to najprawdopodbniej ją zaliczyłeś. Ile przysług wykonałeś możesz sprawdzić w menu statystyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że niektóre pojawiają się w określonych warunkach atmosferycznych np. niektóre są tylko gdy świeci słońce albo tylko w nocy. Najlepiej staraj się dotrzeć na miejsce w takich warunkach jakie są na filmiku to wtedy masz pewność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obaj mówicie o eventach (czyli wydarzeniach). Jest ich 11 i rzeczywiście losowo pojawiają się na mapie o danej porze dnia. Trofik z nimi już wbiłem.

Mi chodzi o trofik z przysługami, których jest 36. Są one na mapie zaznaczone przez cały czas - nie znikają. Są to takie żółte ikonki z czarnym człowieczkiem w środku. W miarę posuwania się w fabule przybywa ich. Problem w tym, że jak już pisałem, przeszedłem wątek fabularny, ikonek już na mapie nie mam a trofik nie wpadł :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sprawdź w statystykach ile masz już zrobione. Zrobiłeś te na statkach-szulerniach poza mapą? Łatwo je przeoczyć.

Edytowane przez HuNtEr
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz inny problem. Mianowicie zostały mi trzy ostatnie medale za statystyki dotyczące hazardu (czyli wygraj 1 000 000 HK w walce kogutów bądź mandżoga). Problem w tym, że czy wygrywam czy przegrywam to w statystykach dotyczących hazardu nadal mam: wynik "-" czyli nic się nie zmienia. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tego co pamiętam, ja tam w ogóle jakiś wynik miałem jeśli byłem zalogowany do PSN'u. (będąc offline nie wyświetlało żadnych statystyk). I chyba z racji, że te liczby są jakoś aktualizowane, czas po jakim się zmieniają może chwile trwać. Pamiętam, że u mnie było podobnie. Dodatkowo to chyba się jakoś sumuje, więc jeśli np. wygrasz dwa razy 50k i tyle samo razy przegrasz, to dalej jesteś na 0, zatem rób zapisy.

Kiedy zajrzałem ostatni raz w statystyki miałem chyba 800k, wygrałem kilka meczów pod rząd i wpadła platyna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz inny problem. Mianowicie zostały mi trzy ostatnie medale za statystyki dotyczące hazardu (czyli wygraj 1 000 000 HK w walce kogutów bądź mandżoga). Problem w tym, że czy wygrywam czy przegrywam to w statystykach dotyczących hazardu nadal mam: wynik "-" czyli nic się nie zmienia. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Tak spotkał się Jeżeli wygrasz zakład to zapisz grę, natomiast jak przegrasz to wczytaj save z ostatniej wygranej walki, jeśli żadna kasa nie rośnie w statystykach to znaczy że, wcześniej przegrałeś i musisz to odrobić i wtedy dopiero będziesz na plusie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff... dzięki pany. Już myślałem, że jakiś bug i tak wymęczana platyna przejdzie mi koło nosa przez jeden trofik. Dziękuję :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo, jeśli masz do wbicia tylko ten jeden trofik "wygrana z walk kogutów" to zrób tak jak piszą koledzy. Wygrywasz walkę, tzn. Twój kogut :), zapisujesz grę, wczytujesz, udajesz się na miejsce walk, obstawiasz, czekasz. Jeśli przegrasz nic nie rób, tylko wychodź i wczytaj poprzedni save. I tak do miliona prosta sprawa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niby prosta tyle, że jak i w życiu szczęścia do hazardu nie mam tak i w tej grze jest tak samo. Wczoraj z godzinę to męczyłem a jestem dopiero 270 000HK do przodu a gdzie tam milion. Koguty, które obstawiam prawie zawsze przegrywają tak jakby gra robiła specjalnie "na złość" żebyś jak najdłużej nad tym siedział :down:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obstawiła na słabszego. Ja tak robiłem + save i bardzo szybko wpadło. Powodzenia ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×