Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

"Nagroda" za wykonanie zadania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps store jest już dodatek Rok Węża. Ktoś grał już, warto wydawać 21 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie zakupię, więc późnym wieczorem będę mógł coś o nim napisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile można mieć na raz aktywnych ulepszeń (żarcie, apteka, masaż, energetyk)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka na prawdę fajna, aż dziwne, że ograłem dopiero jak w Plusie dali. Na serio wciągnęła mnie fabuła, całkiem dorosła, nie oszczędzająca nikogo. Ile zajęło wam mniej więcej zdobycie platynki i jak oceniacie DLC do tej gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Platynka to około 20-25h (jeżeli założysz wcześniej strój +15% exp do triady to to nawet poniżej 20h max)

@up up

Wszystkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka na prawdę fajna, aż dziwne, że ograłem dopiero jak w Plusie dali. Na serio wciągnęła mnie fabuła, całkiem dorosła, nie oszczędzająca nikogo. Ile zajęło wam mniej więcej zdobycie platynki i jak oceniacie DLC do tej gry ?

Około 22 godzin...

Z wszystkich DLC które wypuścili do tej pory, najbardziej wartym uwagi jest Koszmar w North Point oraz Zodiac Tournament - chociaż ten ostatni już dużo słabszy...

Reszta to tylko popierdółki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka na prawdę fajna, aż dziwne, że ograłem dopiero jak w Plusie dali. Na serio wciągnęła mnie fabuła, całkiem dorosła, nie oszczędzająca nikogo. Ile zajęło wam mniej więcej zdobycie platynki i jak oceniacie DLC do tej gry ?

U mnie zajęła 28h, ale nigdzie się nie spieszyłem. Zresztą jak już wielokrotnie padało na tym forum, platynka w tej grze to czysta przyjemność, więc: delektuj się ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pech. :( Mam problem z Save. Nie zalicza mi np. "Publiczny wróg" 121/200 zabij. (trophy- Czyste Złoto). :(

Zna ktoś jakiś pomysł jak to naprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz to zrobić podczas jednej sesji (jednej rozgrywki bez wyłączania gry). To 121 to liczba ile ludzi zabiłeś najwięcej podczas jednego posiedzenia, dopiero gdy po włączeniu gry osiągniesz więcej np. 130 to zacznie pokazywać, więc to nie błąd a niedoczytanie poradnika Particko lub niewiedza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps store jest już dodatek Rok Węża. Ktoś grał już, warto wydawać 21 zł?

Dopiero dzisiaj miałem okazję ograć dodatek...

Całość nie powinna zająć więcej niż 3 godziny - wliczając w to szukanie "skrzynek", wyzwania oraz questy poboczne...

Śmigamy praktycznie po całej mapie i bawimy się w policjanta (już nie tajniaka), którego zadaniem jest rozpracowanie pewnej sekty...

Fabuła może nie jest specjalnie wyszukana (standardowo z przymrużeniem oka), tak jak i konstrukcja misji, ale parę fajnych momentów (jak chociażby rozpędzanie demonstrantów) się znajdzie...

Trochę rażą niektóre rozwiązania (ale to tylko moje czepianie się):

- podczas zabawy z granatami dymnymi, Wei nie nosi maski (chociaż jego koledzy obok mają) i może bez przeszkód poruszać się w obrębie działania gazu,

- bohater jako policjant w mundurze, może zostać aresztowany - ale wcześniej bez problemu może wyrżnąć całe miasto przy pomocy pałki :D

Ale mimo wszystko, z zakupu jestem zadowolony - klimat dalej jest świetny i nawet samo latanie w radiowozie po HK i słuchanie muzyki daje sporo frajdy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek lepszy od Nightmare. Trofea zajmują nieco mniej i misje są dużo ciekawsze. Przy okazji dodali nareszcie język angielski dla gry kupionnej w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jak najbardziej na plus. Polecam wszystkim fanom SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek DLC Rok Węża polecam. Giera super. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snake's Year - minirecenzja

Kilka słów z mojej strony na temat nowego dlc, może komuś pomogę podjąć decyzję odnośnie kupna.

Po ograniu Nightmare in Northpoint marudziłem trochę, że DLC nie najlepsze - w grze, która miała potencjał do zrobienia fajnych misji policyjnych wsadzili nam Zombie-podobą paczkę. No i się doprosiłem - nowe DLC zapewnia nam tym razem misje policyjne.

Rozgrywka nie różni się od podstawki, twórcy wprowadzili kilka nowych elementów - paralizator, pałkę policyjną, granatnik z gazem i butelki. Do rozegrania mamy kilka misji, które są w miarę różnorodne - trochę walki na pięści, strzelania, pościgów - czyli wszystko to co było w podstawce. Dodatkowo kilka przysług i misji pobocznych.

Fabuła szczerze mówiąc trochę mnie zawiodła, była jakaś taka miałka, wszystko miało sens i było zrozumiałe, ale jakieś takie płytkie - misje wydawały się być upchane na siłę, może dodatkowe cut-scenki by coś w tej kwestii pomogły, ale niestety raczej ich brak. Mam wrażenie, że sprawy policyjne, które były w podstawce były zrobione dużo lepiej.

Dodatkowo dostajemy nowe znajdźki do odszukania w postaci toreb z dowodami, których na całej mapie jest 20, a po ukończeniu fabuły pojawiają się ikonki, które pomogą nam je pozbierać.

Grę kupiłem na pół, kosztowało mnie to 10,50zł. Taka cena jest do zaakceptowania, dostajemy 2-3 godziny dodatkowej zabawy z naprawdę dobrą grą. Jeśli kogoś podstawka Sleeping Dogs nie pochłonęła, to wydawanie 21zł chyba nie jest najlepszym pomysłem. Jeśli natomiast grą się jaraliście, to możecie spróbować. Szału nie ma, dupy nie urywa, ale zapewnia trochę więcej zabawy, prawie tak dobrej jak w głównej fabule.

Za ukończenie dodatku dostajemy dodatkowo jakieś buble, które możemy wykorzystać w fabule głównej - chyba jakieś wdzianka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że gra dostępna była za free w Plusie to pobrałem. Zagrałem może 2-3 misje, trochę pokręciłem się po mieście i powiem, że gierka bardzo mi podeszła. Jak nie lubiłem takich debilnych tworów a'la GTA tak Sleeping Dogs bardzo mi się spodobało.

Pytanie na koniec - czy to tylko początkowe dobre wrażenie czy gra przez cały czas trzyma poziom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na koniec - czy to tylko początkowe dobre wrażenie czy gra przez cały czas trzyma poziom?

Jak dla mnie to cały czas trzyma poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na koniec - czy to tylko początkowe dobre wrażenie czy gra przez cały czas trzyma poziom?

Tylko początkowe, potem gra traci na wartości, kiedy zaczynasz bawić się jak mały Rambo, wtedy to się zaczynają misje rodem z GTA - jednoosobowa armia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko początkowe, potem gra traci na wartości, kiedy zaczynasz bawić się jak mały Rambo, wtedy to się zaczynają misje rodem z GTA - jednoosobowa armia.

Proszę Cię...a kim Ty byś chciał sterować w grze pokroju SD? W każdej grze tego typu steruje się bohaterem, który jest sam przeciwko zastępom wrogów. Gra jak najbardziej trzyma poziom do samego końca, świadczy o tym chyba to, że przechodzi się ją jednym tchem...

PS. Porównanie do Rambo wyjątkowo nie trafione, albo nie oglądałeś filmu, albo nie grałeś w grę i nie wiesz w jak totalnie różny od siebie sposób eliminowali wrogów Rambo i Wei...

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię...a kim Ty byś chciał sterować w grze pokroju SD? W każdej grze tego typu steruje się bohaterem, który jest sam przeciwko zastępom wrogów. Gra jak najbardziej trzyma poziom do samego końca, świadczy o tym chyba to, że przechodzi się ją jednym tchem...

PS. Porównanie do Rambo wyjątkowo nie trafione, albo nie oglądałeś filmu, albo nie grałeś w grę i nie wiesz w jak totalnie różny od siebie sposób eliminowali wrogów Rambo i Wei...

Tym, czym kierowałem przez pierwsze godziny gry. Mamy rozdarcie psychologiczne, małe akcje, pracę zespołową, a czym się różnią ostatnie godziny? Na początku gry bohater myśli, jak tu rozstrzygnąć wszystko z głową, a pod koniec rozgrywki dostaje broń i z planowania nici, zabijamy tego, którego mieliśmy zamiar na samym początku. Gdyby od pierwszych chwil rozgrywka była rodem z San Andreas, to rozumiem, ale nie zmiana o 180 stopni w samej końcówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko o czym piszesz jest spójne z fabułą gry...to, że na końcu akcje przeprowadzane przez Wei'a nabierają bardziej osobistego wymiaru są wynikiem ciągu wydarzeń i zatarcia się różnic "dwóch światów" z którymi przyszło mu się zderzyć, emocje przejmują kontrolę nad postawionym przed Wei'em zadaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci się to wydaje spójne, mi pozbawione logiki. Ile osób, tyle odpowiedzi. Szanuję twoje zdanie, ale się z nim nie zgadzam.

Czyli skończmy spamić :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, po prostu inaczej odczytujemy postępowanie głównego bohatera :) Ale to też może być argument, za tym iż ta gra jest naprawdę warta ogrania ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nie lubiłem takich gier jak GTA czy Saints Row dlatego też do tej produkcji nie podchodziłem zbyt chętnie. Teraz naprawdę gorąco polecam bo gra godna uwagi. Gra od początku może się podobać i wciąga na długie godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nabić szybko punkty triady ? Mam dziewiąty poziom i połowę zdobytego paska, tylko że strasznie wolno się napełnia i w sumie tylko to dzieli mnie od platyny. Poratuje ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×