Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Brakuje mi jednej skrzynki w Kennedy Town, która jest na kontenerach w dokach. Za "Chiny Ludowe" nie mogę tam wejść. Chodzę dookoła i nie mam jak się tam wspiąć. Jak tam mam wyjść ??

popatrz dobrze, trzeba wejść na kontener, później na kolejny i tak coraz wyżej aż dojdziesz do skrzynki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz isc na sam koniec dokow, wejsc na kontener i skakac po kontenerach ktore sie ciagna za tym ze skrzynka:D

Mniej wiecej tak:P Mam nadzieje ze chodz troche to jest zrozumiale:P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi jednej skrzynki w Kennedy Town, która jest na kontenerach w dokach. Za "Chiny Ludowe" nie mogę tam wejść. Chodzę dookoła i nie mam jak się tam wspiąć. Jak tam mam wyjść ??

Jeśli dobrze kojarzę to właśnie obok tej skrzynki się przechodziło w jednej z ostatnich misji albo nawet ostatniej. Po prostu możesz włączyć tą misje tylko jest ją łatwo nie zauważyć bo w trakcie misji biegniemy i ją przeskakujemy. Trzeba się zatrzymać i otworzyć :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak powtorzyc jakąś misje? bo w opcjach nic nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% wątku głównego ukończone, reszta w dużej części czeka :D

pierwsza gra od dawna, która nie wyleciała z dysku od razu po skończeniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% wątku głównego ukończone, reszta w dużej części czeka :biggrin:

pierwsza gra od dawna, która nie wyleciała z dysku od razu po skończeniu...

Mam dokładnie tak samo. I od dawien dawna wbije w końcu kolejną platynę(4 dopiero) bo tak wciąga ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja po tylu waszych zachwytach nad grą przygotowałem się na kawał naprawdę wyjątkowego kodu, a gra okazała się przeciętna. Przeszedłem główny wątek, fabuła, która zapowiadała się na dobrą, okazała się średnia, inne elementy gry również. Model jazdy to jakaś kpina, lubię arcade, ale gdy takowy daję frajdę, a to była katorga. Walka wręcz jest całkiem niezła, ale po ograniu Batmana nie robi specjalnego wrażenia, strzelanie nie daje jakiejkolwiek satysfakcji (dobrze, że wymian ognia jest niewiele). Klimatu jakoś nie mogłem poczuć, miasto wydawało mi się sztuczne i naciągane. Gra nie jest na pewno kaszanką, ale też żadną rewelacją, ot ukończyć przyzwoicie się bawiąc i zapomnieć.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dzisiaj platynka brakuje mi tylko dwóch złotych statystyk , 10 lvla w triadzie i 10 zabójstw z roznego rodzaju broni bialej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też może dziisaj już wpadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki jest najlepszy sposob na nabijanie punktow triady? mam 9lvl , ten set co daje 15% wiecej doswiadczenia.. caly czas wybijam ostatnia misje i mam wrazenie ze jakby roslo co 1%,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zacząłem robić misje poboczne i jak na razie te misje są trochę za łatwe i mało wyszukane ale mimo to nie mogę się oderwać od SD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i siedzi platyna , jutro zabieram sie za dlc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po ile jest to DLC?

Marnując czas na zadanie tego pytania, spokojnie sprawdziłbyś to w PS Store. Jeszcze niedawno było w promocji w plusie za 8,08PLN. Teraz już nie ma promocji, ale pewnie niewiele więcej.

Aż spojrzałem na PSN i widzę, że niestety jest "nieco" drożej niż te 8,08PLN co było w promocji do niedawna:/

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do tych co ukończyli grę.

jesem właśnie na etapie misji gdzie gram w karty na przystani o llianę........ dużo mi zostało do końca wątku główego ?

dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko. lczyłem że przy ładowaniu save'a bedzie info. zaraz zerknę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no i wszystkie trofiki w dlc zdobyte rowniez :P wie ktos co z tym drugim dlc jest one w ogole dostepne?;o chodzi mi o rok węża

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marnując czas na zadanie tego pytania, spokojnie sprawdziłbyś to w PS Store.

Nie bede komentowal. Bo w tym czasie kiedy skrobales ten niepotrzebny kawalek wypocin mogles uzyc mozgu i pomyslec ze nie mam dostepu do PS Store-i wlasnie stad wzielo sie pytanie!

W kazdym razie, dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede komentowal. Bo w tym czasie kiedy skrobales ten niepotrzebny kawalek wypocin mogles uzyc mozgu i pomyslec ze nie mam dostepu do PS Store-i wlasnie stad wzielo sie pytanie!

W kazdym razie, dziekuje za odpowiedz.

skoro piszesz na forum to neta masz a od dłuższego czasu jest PSS przez WWW z poziomu kompa dostępny (store sony entertainment network w google wpisz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dluzszego czasu istnieje rowniez cos takiego jak "internet w telefonie" i nie konieczny dostep do kompa. Zreszta co tu duzo gadac, koniec OT!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie bede komentowal. Bo w tym czasie kiedy skrobales ten niepotrzebny kawalek wypocin mogles uzyc mozgu i pomyslec ze nie mam dostepu do PS Store-i wlasnie stad wzielo sie pytanie!

W kazdym razie, dziekuje za odpowiedz.

LOL no popatrz, odpisać umiesz, a zalogować się sie PS Store już nie....dziwne. NIe trzeba konsoli, żeby się zalogować, więcej można z poziomu PC/Smartfon robić normalnie w PS Store zakupy. A nie odpisałem, bo nie popieram lenistwa i pytania o oczywiste rzeczy, które można sprawdzić w mniej niz minutę.

Co ciekawe DLC jak sie ukazało kosztowało 14zł, w promo w PS Store było jakoś do zeszłego tygodnia za 8,08zł (jak ktoś ma plusa), a teraz bez promocji drożej niż po ukazaniu. No ale dali grę za free to liczą, że chociaż na tym nieco zarobią.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dali za free jak coś to w ramach abonamentu ps plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi dwóch wydarzeń do 100 % jak mam sprawdzić które to wydarzenia lub jak je znaleść mam 26/28 ? wykonałem już wszystkie zadania, pomoce, walki, wyscigi itd. brakuje tylko tego. I drugie pytanie jak zdobyć srebrne i złote nagrody za statystyki ? Dziękuje z góry za odpowiedź:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×