Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Do wydarzeń zalicza się też pokonanie grup przestępczych jest ich 17 sprawdź na mapie czy wszystkie zrobiłeś. Co do statystyk wejdź w menu i tam masz opisane co zrobić żeby zdobyć dane złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pokonane. Na mapie mam tylko prakingi, ubrania,apteki i te różne koguty,wali itd. Nie mam już nic takiego jak te grupy przestepcze. w statystykach mam 100 % fabuły. Nie wiem własnie jak znaleść to co trzeba zrobić zeby zdobyć dane złoto gdybyś wytłumaczył szczegółowo byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ronnie80 - wchodzisz w telefon i SIECI SPOŁECZNOŚCIOWE. I tam masz pełne podsumowanie. Masz podsumowania ile masz czynności wykonanych a ile potrzeba do złota, srebra, brązu np. Łamignat - połamane kończyny, masz podsumowanie ile ich połamałeś dotychczas a ile potrzeba do każdej kategorii. I WSZYSTKO JEST TAM ŁADNIE OPISANE :)

JA wczoraj w SD wbiłem moją 2 platynę :)

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo o to mi chodziło :) Ja właśnie też poluję na PIERWSZĄ PLATYNE na ogół nie gram po to zeby platyne wbić ale SD to wyjątkowa gra :D

Dzieki i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dali za free jak coś to w ramach abonamentu ps plus

Skrót myślowy, każdy kto w temacie PS3 jest wie o co chodzi, ale dzięki za sprostowanie. W każdym razie dają takie gry, gdzie mogą nabić sobie kasy na dodatkach. Biznes jest biznes. Ale na plus jest to, że dają relatywnie nowe i grywalne, a nie jakiś crap, którego nikt nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 80% fabuły i jedna rzecz związana z fabułą mnie zastanowiła. Chodzi o dziewczyny z którymi Wei się spotyka.

Teraz spotyka się z Rosjanką z baru i tą bogatą (wybaczcie, nie pamiętam imion). Azjatka od karaoke go rzuciła, a co się stało z Amerykanką i Nie Ping? Bo jakoś mnie to ominęło.

Gra wymiata, to muszę przyznać, szkoda że jak na sandboxa jest dość krótka. Przy 13h na liczniku mam 80% fabuły, a ja w piaskownicach mało robię fabuły, skupiając się na aktywnościach dodatkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma problemy ze zdobyciem 10 lvl triady to tutaj jest film który pokazuje buga na exp triady

trzeba powtórzyć drugą misje

wystarczy nie wrzucić gościa do śmieci tylko cały czas go bić :P exp dostajemy tylko gdy uderzymy ogłuszonego przeciwnika co robimy za pomocą łamania nogi >

>(kółko kwadrat długo kwadrat a potem kwadrat)

jak pomogłem to daj suba ;)

Edytowane przez Dragonidas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@slababateria

Amerykanka bodajże "nie była zainteresowana" Wei'em. Chyba tak to gdzieś było wytłumaczone. Nie wiadomo co się stało z Nie Ping, ale w DLC Nightmare in Northpoint jest ona dalej przedstawiona jako dziewczyna głównego bohatera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Nie Ping:

W trakcie gry, chyba po akcji w szpitalu jest moment ze dzwoni Nie Ping, i Wei odrzuca połączenie, nie wiem co będzie dalej, ale może to jest klucz do zagadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak przeszedłem główny wątek to będę miał problemy ze zdobyciem trofeum związanego z użyciem 10 rodzaju broni palnej i broni białej ?

Czy trzeba to zrobić w czasie głównego wątku ?

Edytowane przez hsv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jak przeszedłem główny wątek to będę miał problemy ze zdobyciem trofeum związanego z użyciem 10 rodzaju broni palnej i broni białej ?

Czy trzeba to zrobić w czasie głównego wątku ?

Mozesz to smialo

Zrobic po skonczeniu glownego watku, w otwartym swiecie. Jedynie "zabicie przy pomocy ryby" bedziesz musial powtorzyc, o ile wczesnej tego nie zrobiles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do restauracji (w której dzieje się ostatni wątek) można bez problemu dostać się w czasie zwykłego biegania po mieście i tez zdzielic jakiegoś przechodnia ryba).

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku gry, w którejś misji rzucamy przeciwnikiem o duże akwarium i wypada nam ryba, mam 2 akwaria w razie czego i zabijamy tam nie pamiętam chyba 2 graczy i wpada nam trofik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat to z rybą to chyba jedna z łatwiejszych trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie wie gdzie znaleźć rybę to wcale nie jest to takie proste ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rybę można znaleźć w kilku miejscówkach, z tych które pamiętam to Klub Bam-Bam (wystarczy rozbić te wielkie akwaria), podczas pościgu za Psiookim zwiedzamy przetwórnie rybną i tak też kilka sztuk się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak mogę sprawdzić jakich "broni białych" użyłem do teraz ?

Edytowane przez hsv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem statystyki i nie znalazłem więc raczej nie można sprawdzić jakich białych broni się użyło.

Ale tu masz pomocny filmik

Edytowane przez Mati91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem statystyki i nie znalazłem więc raczej nie można sprawdzić jakich białych broni się użyło.

Ale tu masz pomocny filmik

Też właśnie przejrzałem statystyki i nic nie widziałem dlatego się zapytałem :biggrin:

Dzięki za filmik, będę musiał z tym trofikiem powalczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Okazuje się, że już w przyszłym tygodniu poznamy dalsze losy Wei Shena.

Akcja rozszerzenia Year of The Snake będzie się bowiem rozgrywać bezpośrednio po wydarzeniach wieńczących naczelną kampanię w Sleeping Dogs. W DLC Year of The Snake główny bohater wzmocni szeregi hongkońskiej policji. Na zawartość rozszerzenia złożą się trzy nowe stroje (Cultist Uniform, Beat Cop i SDU Gear), cztery trofea/osiągnięcia, sześć misji, dwie pukawki (na przykład pistolet z ładunkami elektrycznymi) oraz kolejna porcja umiejętności i elementów do odblokowania.

Do premiery – zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 – dojdzie już 12 marca.

Rozszerzenie zostało wycenione na 5,49 euro/560 Microsoft Points.

DLC zajmie na dysku około 1,8 GB miejsca.

gram.pl

!

201303082134582.jpg

201303081820300.jpg

Wreszcie...

Mam nadzieję, że będzie lepsze niż poprzednie DLC - Zodiac...

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż 2gb za kilka misji na krzyż? Coś mi tu śmierdzi upchaniem kolejnych DLC.

Ale i tak kupuję od razu :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś ten strój gliniarza (widoczny na screenach na ps3site)mnie od DLC odrzuca- nie pasuje mi to po prostu do Wei'a- przez całą grę tajniak a tu nagle wygląda jak z drogówki xD

BTW skończyłem robić misje dodatkowe wczoraj (te stałe bo jeździć mi się nie chce po całej mapie i szukać tych pokazujących się jak się jest blisko) i na podsumowanie grania w SD trzeba powiedzieć, że to jedyna gra, w którą miałem ochotę dalej grać po skończeniu głównego wątku. Znalazłem dużą część kapliczek i skrytek oraz wszystkie statuetki. Kolejnych pierdółek, mimo, że mam je na mapie nie chce mi jeździć i "brać".

Gra jest moim zdaniem bdb i każdy powinien w nią zagrać nawet jeśli po demie jest na nie- demo jest niestety dla tej gry słąbe i pokazuje początek gry, kiedy Wei jest słaby i nie ma żadnych ulepszeń odblokowanych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakoś ten strój gliniarza (widoczny na screenach na ps3site)mnie od DLC odrzuca- nie pasuje mi to po prostu do Wei'a- przez całą grę tajniak a tu nagle wygląda jak z drogówki xD

Na wszelki wypadek dam w spoiler:

Akcja dodatku dzieje się po wydarzeniach z podstawki, a tam na koniec Wei już nie jest taki tajniak...czy przypadkiem nie strój policjanta jest teraz przykrywką? Kto grał ten powinien zwrócić uwagę na ostatnie słowa Pani porucznik, a one dają do myślenia...może z dodatku dowiemy się, który świat jest prawdziwy :)

PS. Jaram się :)

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I takie dema byc powinny! :biggrin:

no nie powiedziałbym, że takie być powinno- gdyby nie PS+ w życiu bym nie zagrał w tą grę po demie, które było po prostu słabe...

@dilerus;

wiem, że

na koniec Wei już nie jest taki tajniak..

ale mimo to jakoś mi to tak nie pasuje; trochę "śmierdzi" degradacją :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×