Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Paka, obrażasz 90% użytkowników tego wątku... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czasami zaklnę, ale bez przesady, ten gość był bliski pocięcia się żyletką. Zresztą kiedyś sam czasami też narzekałem, ale poprawiłem swoją grę i widać efekty, a tutaj ostatnio to przewijają się właściwie tylko 4, może 5 osób które notorycznie wylewają żale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czasami zaklnę, ale bez przesady, ten gość był bliski pocięcia się żyletką. 

przecież ten typek udaje. Że też jaracie się aktorką na poziomie czeskich filmów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież ten typek udaje. Że też jaracie się aktorką na poziomie czeskich filmów. 

Tak, tak, a w 17-ej sekundzie słychać strzały. Czy naprawdę wszędzie trzeba się dopatrywać spisku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no... 10 słownie 10 słupków lub poprzeczek w 1 meczu a dostałem 5:0 po 5 strzałach przez cały mecz... pad latał po calym pokoju ale żyje.... fify 13 mam juz dosyc jak momentum będzie też w 14 to normalnie sprzedaje tydzien po premierze bo szkoda nerwow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będzie. Więc może zamiast kupować i sprzedawać tydzień po premierze zainwestuj w ziółka na uspokojenie i graj dalej w 13 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy w Fifa 12 albo nie zwróciłem uwagi albo nie było ;)

No i tak na marginesie ostatnio kolega mówił że dręczyło go momentum (same słupki itp) aż w końcu wbiegł do bramki, a przeciwnik zabrał mu piłkę jakby nigdy nic i gola nie było. Myślałem że ściemnia dopóki nie obejrzałem tego: http://www.youtube.com/watch?v=lMTwW18PSSU

1:40

Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy w Fifa 12 albo nie zwróciłem uwagi albo nie było ;)

No i tak na marginesie ostatnio kolega mówił że dręczyło go momentum (same słupki itp) aż w końcu wbiegł do bramki, a przeciwnik zabrał mu piłkę jakby nigdy nic i gola nie było. Myślałem że ściemnia dopóki nie obejrzałem tego: http://www.youtube.com/watch?v=lMTwW18PSSU

1:40

Co myślicie?

wszystko sie moze zdarzyc, ale tez nie ma co tak duzo narzekać - ja troche w fife przegralem i tez narzekalem na momentum ale jak sie troche "ostygnie" to idzie przezyc ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ostatnia cieszynka najlepsza. Trzeba tylko najeść się dużo wasabi przed meczem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów po długiej przerwie... Chciałem tylko wspomnieć, że ja także nie gram w 13 już od dawna, a dokładniej to nie grałem z 4 miechy i po takim długim okresie miałem wielki głód popykania z bratem...Moje odczucia jednak się nie zmieniły. Jak podniecałem się na samym początku przygody z 13, tak teraz stwierdzam ,że fifa 13 jest najgorsza od czasu 09. Po prostu jednak wielka loteria , zero umiejętności , czysty LOS...Pozdrawiam i też w tym roku najpierw poczytam zanim kupię 14 :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa jest jasna. Niektórzy z nas nie potrafią pogodzić się z porażką i zwalamy winę na skrypty, random, handica itd. Losowość panuje w każdej gozgrywce online, multi. Przykładów można tyle mnożyć, że głowa mała :biggrin:

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa jest jasna. Niektórzy z nas nie potrafią pogodzić się z porażką i zwalamy winę na skrypty, random, handica itd. Losowość panuje w każdej gozgrywce online, multi. Przykładów można tyle mnożyć, że głowa mała :biggrin:

ile rozegrales meczow w fife ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa jest jasna. Niektórzy z nas nie potrafią pogodzić się z porażką i zwalamy winę na skrypty, random, handica itd. Losowość panuje w każdej gozgrywce online, multi. Przykładów można tyle mnożyć, że głowa mała :biggrin:

 

Zgadzam się z Tobą w 0%

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie zwala tu winy za każdy przegrany mecz, ale sa spotkania w ktorych inaczej niz momentum nie da sie tego wytlumaczyc, co ciekawe najwiecej mowia ci ktorzy zagrali "dwa" mecze na krzyż albo graja tylko w niedziele z wujkiem - i sie dziwia, ze tam nie ma momentum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na x0 ponad 1,0k, a na ps3 ok. 200 :biggrin: wszystko w ultimate team (online). Nie wykluczam istnienia całych tych momentum, tylko wytłumaczyłem zachowanie towarzyszące po meczu. Gdyby wszyscy tutaj wygrywali, to nawet nie byłoby ten temat poruszany. Za sobą również mam setki meczy, gdzie oddaje 15 strzałów na bramkę, a tracę 2 typowe szmaty. Random istnieje wszędzie. W FPS, ktoś będzie płakał, bo drugi wyskoczył mu zza winkla lub zrespawnował mu się za plecami. Problem tylko w tym, że niektórzy grają dalej i mają to w du*i, a inni czekają na recenzje gry, czy będzie ona zawierać błędy poprzedniczek. I.. jeżeli będzie random, gry nie kupią.

 

Ogólnie czytając fora o fifie coraz więcej poznaję nowych synonimów handicapa. lol.

 

Mój błąd, moja poprzednia wiadomość była zbyt lakoniczna. :biggrin: Nie wiem jak było w poprzednich częściach fify, bo całkowicie mnie ta kategoria nie interesowała. Ale mając w fucie słaby skład, zwalałem winę na kart (słaby pace, źle dobrana pracowitość w ataku i obronie) ale jak już zacząłem grać składami za ponad 2kk czy to z Ronaldo, Messim, czy totsami zaczynało mnie to już strasznie irytować, bo zawodnicy, którzy statystyki mają znacznie wyższe od reszty grali na poziomie średniego gracza. Tak wiem, Totsy same nie biegają, Ronaldo nie strzela bramki poprzez podanie. Jednak tych wszystkich akcji miałem tak dużo, że zastanawiałem się po co EA wprowadza ify itp. skoro najlepiej spisują się one w trybie single player :biggrin:

 

a podobnych akcji miałem wiele, tu akurat Casillas poległ, po bramce kumpla, który zamieścił to u siebie. I co ja mam innego pisać? Skoro nie wygrałem, to zwalam winę na takie akcje. Tak, nie umiem przegrywać :P

http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/videos/ugc/157560952

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na x0 ponad 1,0k, a na ps3 ok. 200 :biggrin: wszystko w ultimate team (online). Nie wykluczam istnienia całych tych momentum, tylko wytłumaczyłem zachowanie towarzyszące po meczu. Gdyby wszyscy tutaj wygrywali, to nawet nie byłoby ten temat poruszany. Za sobą również mam setki meczy, gdzie oddaje 15 strzałów na bramkę, a tracę 2 typowe szmaty. Random istnieje wszędzie. W FPS, ktoś będzie płakał, bo drugi wyskoczył mu zza winkla lub zrespawnował mu się za plecami. Problem tylko w tym, że niektórzy grają dalej i mają to w du*i, a inni czekają na recenzje gry, czy będzie ona zawierać błędy poprzedniczek. I.. jeżeli będzie random, gry nie kupią.

 

Ogólnie czytając fora o fifie coraz więcej poznaję nowych synonimów handicapa. lol.

 

Mój błąd, moja poprzednia wiadomość była zbyt lakoniczna. :biggrin: Nie wiem jak było w poprzednich częściach fify, bo całkowicie mnie ta kategoria nie interesowała. Ale mając w fucie słaby skład, zwalałem winę na kart (słaby pace, źle dobrana pracowitość w ataku i obronie) ale jak już zacząłem grać składami za ponad 2kk czy to z Ronaldo, Messim, czy totsami zaczynało mnie to już strasznie irytować, bo zawodnicy, którzy statystyki mają znacznie wyższe od reszty grali na poziomie średniego gracza. Tak wiem, Totsy same nie biegają, Ronaldo nie strzela bramki poprzez podanie. Jednak tych wszystkich akcji miałem tak dużo, że zastanawiałem się po co EA wprowadza ify itp. skoro najlepiej spisują się one w trybie single player :biggrin:

 

a podobnych akcji miałem wiele, tu akurat Casillas poległ, po bramce kumpla, który zamieścił to u siebie. I co ja mam innego pisać? Skoro nie wygrałem, to zwalam winę na takie akcje. Tak, nie umiem przegrywać :P

http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/videos/ugc/157560952

1k mysle, ze mozna juz trzezwo spojrzec na fife, odpowiem odrazu na pytanie bo zapomne - po co IF itp, jak to po co? EA zarabia na tym kase, ludzie masowo otwieraja paczki.

Jak wytlumaczyc mecz w ktorym ogrywam 5-0 goscia z rekordem 130 wygranych i 8 porażek - widze po grze, ze gosc jest lepszy o klase ale jednak nie ma tego "czegoś", bramkarz broni wszystko, a ja wbijam mu szmaty po kontrach bo jego CB bawią sie w Davidow Luizow, nastepny mecz - koles kompletna żenada rekord 200-200(przykladowo) i w tym meczu to ja z nim jade ale brakuje tego "czegoś" po czym on strzela mi szmate w 90min i przegrywam mecz   ;). Trzy gole strzelone w 90 min juz mnie nie zdziwia, karne z dupy tez, mozna by pisac wiele.

 momentum - wg mnie i wielu istnieje, wg Ciebie i wielu nie istnieje, kazdy ma swoje zdanie.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, skoro to zjawisko nosi taką nazwę, to faktycznie coś takiego istnieje. :D Możliwe, że ilość rozegranych meczy obrazowała mi fife, że ma ona tak wyglądać. Najzwyczajniej w świecie się do tego przyzwyczaiłem, tak jak osoby mieszkające przy torach kolejowych. :D Porównania również nie miałem i mając na koncie 200-300 meczy rozważałbym zakup 14 dopiero wówczas, gdy ona wyjdzie. Wracając pamięcią, to właśnie najwięcej żalów wylewałem kilka dobrych miesięcy, ogólnie czym dłużej grałem, to miałem wrażenie, że tej gry nie rozumiem. :D

 

No nic, czas odłożyć fife na półkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, szukamy dobrych graczy do wirtualnego klubu FLYCOMFLAMERS. Staty 35-10-8. Gramy formacjami 5212 lub 433 defensywnie, szukamy głównie graczy defensywnych, ale jeśli ktoś ogarnia w ataku to miejsce się znajdzie. Gramy często i regularnie :D Właśnie zgłaszamy się do ligi FVPA. Pozdrawiam, kontakt na psn - hubertptak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

proszę o informację czy jest ktoś kto udziela porad / korepetycj z Fifa 13 ???

 

Posidam PS3 z kamerką do mova więc rozmowa podczas meczu z mojej strony jest możliwa, wydaje mi się, że dobrze by było pograć w trybie online i na bieżąco komętować co robię dobrze, a co źle.

Bardzo chciałbym trenować by grać dobrze w tą grę lecz nie wiem w jaki sposób mogę czy ktoś jest wstanie mi pomóc?

 

W Fifa 12 zrobiłem platynkę

W Fifa 13 brakuje mi jedno trofeum a mianowicie wygranie pucharu za każdym razem w półfinale lub finale odpadam.

Nie chodzi tu tylko o trofeum ale również o podwyższenie moich umięjtności gry w tą grę.

W sezonach jestem w 7 lidze więc już z tego można wnioskować, że nie jestem dobrym graczem, a tylko amatorem.

Jeżeli są tutaj osoby które mogłby podnieść moje umiejętności bardzo bym prosił o taką pomoc.

 

P.S. Dodam, że jestem z Poznania jeśli jest ktoś z kim można by się spotkać i na żywo poćwiczyć byłoby EXTRA...

 

Pozdrawiam

Marcyl

Edytowane przez Marcyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem na poprawę umiejętności jest granie,możesz też w dziale on-line poszukać osób do grania towarzysko,kupić Hs i w czasie meczu ktoś życzliwy powie ci jakie błędy popełniasz,ale podstawa to grać jak najwięcej na początku graj jedną drużyną bo nauczysz się pewnych zachowań zawodników,komu można wypuścić szybką piłkę a kim uderzyć z okolic 16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem na poprawę umiejętności jest granie,możesz też w dziale on-line poszukać osób do grania towarzysko,kupić Hs i w czasie meczu ktoś życzliwy powie ci jakie błędy popełniasz,ale podstawa to grać jak najwięcej na początku graj jedną drużyną bo nauczysz się pewnych zachowań zawodników,komu można wypuścić szybką piłkę a kim uderzyć z okolic 16.

Podpowiedz mi proszę co to jest skrót Hs ?

No i uwierz mi sporo gram, ale ciągle tak samo nie mam pomysłu gdzie i kogo podpytać o dobre rozgrywanie piłki i wykorzystywanie akcji.

Zdaje sobie sprawę, że musiałbym znaleźć ktoś naprawdę życzliwego by mi pomógł bezinteresownie.

Dlatego zdaje sobie sprawę, że porady, nauka, rozwój nie ma nic za darmo. Extra jakby można było by się spotkać i pograć na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Headset słuchawka do czatu,masz dział on-line fifa tam szukaj takich osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedz mi proszę co to jest skrót Hs ?

No i uwierz mi sporo gram, ale ciągle tak samo nie mam pomysłu gdzie i kogo podpytać o dobre rozgrywanie piłki i wykorzystywanie akcji.

Zdaje sobie sprawę, że musiałbym znaleźć ktoś naprawdę życzliwego by mi pomógł bezinteresownie.

Dlatego zdaje sobie sprawę, że porady, nauka, rozwój nie ma nic za darmo. Extra jakby można było by się spotkać i pograć na żywo.

ile grasz w fife ? albo ogolnie gry pilkarskie ? kazda fifa ma swoje "myki" w 12 byl to finezyjny strzal, w 13 jest to mocny strzal na bliższy slupek. Nie wiem czy kupisz fife 14, jesli tak to sledz temat po premierze gry, napewno pojawi sie tam sporo pomocnych informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie grac nauczylem sam,gdyby ktos mnie spytal jak gram,to szczerze nie wiem,gram jak mi wychodzi :D i imo nie gram zle ale sa lepsi.Jesli chodzi o nauke to polecam grac w jednej druzynie z kumplem (na zasadzie podasz on ma pilke on ci ja odegra i znow ty sterujesz).Tak wlasnie ucze grac kumpla ktory wczesniej z fifka nie mial stycznosci.Poczatkowo rzadko podawalem mu bo bylo to jednoznaczne ze strata pilki,a teraz z coraz wiecej mu podaje i mam coraz wieksza pewnosc ze odegra mi ja wlasciwie.Co prawda 1 vs 1 ciagle on dostaje tegie baty wiec efekty widze tylko grajac w tym samym teamie.

Ps. Piachu zapomniales o strzale po ziemi w dluzszy slupek gdy idziemy na bramke pod katem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×