Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Vincent - poprzez ostatni akapit pokazałeś właśnie swoją zerową wiedzę w temacie game-devu, marketingu i punktu widzenia korporacji. Argument "obrońców" jest jak najbardziej na miejscu. Watch dogs swoim rozbudowanym światem (widocznym chociażby na filmikach) zjada InFamous na śniadanie. Co Ciebie to obchodzi odpiszesz, ta? Jestes przykladem typowego, głupiego klienta, żyjącego wg zasady - płacę to wymagam, a zapominasz o wielu czynnikach po drodze. Gdybyś chociaż troszkę poczytał, dowiedział się o procesach zachodzących podczas tworzenia gier, w szczególności na multiplatformy i do tego sandboxów to byś inaczej teraz pisał. Idziesz w zaparte jak ten cały motłoch w internecie, dołączyłeś do grona wiecznie niezadowolonych. Ubisoft jest w stanie zrobic zajebiscie wygladajaca wersje Watch_dogs. Taka uswiadczysz na PC, za ponad 5k zł. Konsola 1800 zł I NIE MA K***RWA opcji abys zlozyl w tej kwocie podobnego kompa. Cos kosztem czegos. Ubi nie ma programistow pokroju Naughty Dog. Spodziewales sie, ze dostaniesz dojebaną wersję na sprzet za 1800 zł w okresie raczkowania? Płaczesz, ze gra nie wyglada tak dobrze, jak na PC? Sprzedaj konsole, kup swietnego kompa i onanizuj sie przy lepszej grafie. Myslisz, ze Ubisoft celowo zanizyli rozdzialke i fps na konsolach? Widocznie sprzet NA CHWILE OBECNA im na to nie pozwolil. Moze sie przeliczyli co do mocy nowych konsol, a moze jeszcze za slabo znaja sprzet hmm? 

Co do info o wersji na ps3 to już podali wczesniej kilka roznic. Graficznie wiadomo, ze bedzie gorzej, ale obcieto rowniez kilka funkcji/mozliwosci w grze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie właśnie tez nurtuje jak to będzie na ps3 wyglądać. opcje są 2: albo różnica będzie tak mała że prawie "nie widać różnicy" czego bym bardzo chciał albo oni specjalnie tak spier.. wersję na ps3 i xboxa żeby móc powiedzieć

"patrzcie jakie to fajne na ps4 bierzcie to na tego potwora" 

Dobre też sa argumenty obrońców gdy się im poda przykład infamousa na ps4 jak to wygląda na co od razu leci riposta że to przecież eks na jedną konsolę. Fajnie tylko co mnie to wogule obchodzi jako klienta. Niech ubi tez to zrobi tylko na jedna konsolę a nie na wszystko co jest możliwe i po problemie.  

 

Wg. mnie największą różnicą poza grafiką będzie świat. Na Ps4 twórcy mogą sobie pozwolić na mniej loadingów, większe zapełnienie świata itp itd...dokładnie nie mogę powiedzieć. Na premierę będę miał pełen wgląd we wszystkie wersje WD to będę wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jestes przykladem typowego, głupiego klienta, żyjącego wg zasady - płacę to wymagam, a zapominasz o wielu czynnikach po drodze. 

Nooo po tym zdaniu nie mamy już o czym dyskutować. Mam nadzieję że nie muszę wyjaśniać dlaczego bo to w zasadzie oczywiste nie. Powodzenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja akurat różnicę w rozdziałce zapewne odczuję ponieważ gram na projektorze i obraz jest spory :) ale Ci którzy mają nie więcej jak 50 cali to wątpię by to była aż tak wielka różnica... Najważniejsze że w końcu dostaniemy nowe IP a nie kolejne remastery... Mam tylko nadzieję że WD będzie trzymało framerate i nie będzie takich niespodzianek jak swego czasu GTA IV na PS3 które strasznie się dławiło... Jeżeli obniżenie rozdziałki miało temu zapobiec to jestem w stanie to zaakceptować ponieważ stały framerate jest zdecydowanie bardziej potrzebny do komfortowego grania... 

Co do standardu 1080p na PS4 to myślę że za rok może dwa już wszystkie nowe tytuły będą działały w takiej rozdzielczości... Kwestia poznania i oswojenia się ze sprzętem przez programistów, dobrym przykładem jest własnie różnica pomiędzy GTA 4 a 5... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A może ktoś zamknie temat do czasu opublikowania gameplayu ;) Po co się niepotrzebnie przekrzykiwać kiedy i tak do niczego nie dojdziemy...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo po tym zdaniu nie mamy już o czym dyskutować. Mam nadzieję że nie muszę wyjaśniać dlaczego bo to w zasadzie oczywiste nie. Powodzenia.

 

Eee, nie? Głupi klient, typowy człowieczek, ignorant żyje tylko i wyłącznie wg takiej zasady (i uwaga teraz) nie patrząc na nic innego po drodze. Nie rozumiesz o co mi najwyraźniej chodzi, wiec to ja Tobie zycze powodzenia w zyciu. Szybko zmieni się Twoj poglad i zycie zweryfikuje Twoją ignorancka postawe.

Wg takiej zasady mysli polowa nabywców PS4. Zaplacili 1800 zł za konsole i chca Bog wie jakiej grafiki, rozdzielczosci, FPS. Sory man, ale to Sony zjebało sytuacje. Mogli poczekac z wypuszczeniem next-gena i wrzucic lepszy sprzet do srodka, a  to by sie wiazalo z wieksza kwotą za "zestaw" i kto by Ci to kupil? Masz idealny przyklad na to, ze Ubisoft potrafi zrobic swietna grafike - na PC. I teraz zadaj sobie pytanie. Czy celowo zanizyli rozdzielczosc i FPS? Kto normalny by tak zrobil. Nie trzeba byc nikim inteligentym aby przewidziec fale hejtu, wylewu syfu na forach nt. decyzji podjetej przez programistów. Ograniczył ich sprzet, z biegem lat przyskilluja w optymalizacji swoich gier i zobaczymy postęp. Dodaj do tego multiplatformowy tytuł.

Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze ludzie calkowicie zapomnieli o zawartosci gry przez te wszystkie newsy o technicznych aspektach. Nawet na Neogafie znajdzie sie wiecej pozytywnie myslacych ludzi, niz tutaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwaliles sie znajomoscia angielskiego , pewnie uczyl cie ten koles z awatara :biggrin:

Oczywiscie grales i widziales W_D zatem wiesz juz , ze Ubi to leszcze rozumiem takze , ze Zelnick (ten z R*) zadzwonil do Ciebie i powiedzial , ze bedzie GTA V Remastered bo w koncu komu mial o tym powiedziec jak nie Tobie.

Jesli masz TV 32 cale to nawet nie zauwazysz roznicy pomiedzy 900 a 1080 ale to nie wazne , trzeba sie wpisac w ogolnointernetowa krucjate przeciwko Ubi.

 

Ja naleze do mniejszosci , ktora woli nowe ip w 900p niz remastered edition w 1080.

 

Ci ktorzy czuja sie oszukani , to nie wiem czy wiecie ale ten jowialny staruszek z butelek Coca-Coli sprzedawanej w okresie swiatecznym to nie jest prawdziwy sw.Mikolaj tylko jest to wymysl specow od marketingu. Czy poznawszy te straszna prawde czujecie sie oklamani i przestaniecie kupowac coca-cole?

 

Wracajac do gry , oczekuje tego ze bede sie przy tej produkcj swietnie bawil lejac na klatki na sekunde . 

 

Mam 46" TV i siedzę od niego 2,5m :P  a ten "koles" z awatara to 2PAC :whistling: nie wspominając o tym, że "Ubi go home" nawiązałem do X1 gdybyś nie zrozumiał ;)

Nie grałem jeszcze w grę, ale widziałem gameplay, trailery, porównania oraz wpisy ludzi, którzy już grali i piszą, że jest kiepsko :down:  Trzeba też pamiętać, że Ubi to firma od tasiemców i drugie Activision. Gdyby mogli to wypuszczaliby Asasiny co miesiąc :laugh:  i tak samo będzie z Watch dogsem jak się sprzeda :laugh: Mieli tyle czasu, tylu ludzi i . . . wyszła kupa.

 

Niech się uczą od "Mistrzów" tej branży tj. Naughty Dog, Sony Santa Monica, Quantic Dream, Guerilla Games :) Oni robią solidne gry i nie wydają ich co chwile.

 

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chyba czytales tylko te zle opinie. Bardzo wiele osob ocenia ta gre po obcowaniu z nia mega pozytywnie.

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Summa Summarum wiele osób pisze też, że jest kiepsko, więc nic z tego nie wynika ;)

 

Najlepiej samemu zagrać i ocenić, ale ta gra mnie nie pociąga :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ezlis - spojrz troche szerzej na zagadnienie - i moze czasami zwyczajnie wypada sie z kims po dzentelmensku zgodzic w tym ze sie nie zgadzacie. (wydaje mi sie iz taki konsensus osiagnalem z Vincentem).

 

To ze ja  mam pojecie o branzy software (choc nie game-dev) to jedno  - ale jako klient mam prawo wymagac. Tutaj bardzo zasadne pytanie czego tak naprawde?

Zauwaz  ze jest masa tzw klientow nieswiadomych ida kupuja gre z polki w drogim sklepie i tyle... taki klient wymaga i ma prawo i malo go interesuje szersze spojrzenie na sprawe  -  choc taki klient kupuje rozrywke i pewnie gdzies ma dyskusje o FPS  i rozdzialce.

 

To z czym ja  sie nie godze to klamliwy marketing. Zwyczajnie nie mozna z ludzi robic debili bo ci zaglosuja portfelem. Maja prawo czuc sie oszukani ze podano jedno a potem sprostowano? maja! - jednego to obejdzie bardziej innego mniej.

 

Co do wymagan - owszem ja osobiscie zyczylbym sobie zeby gry na PS4 smigaly plynnie (w moim subiektywnym odczuciu) oraz w 1080 z racji tego ze w niektorych produkcjach robi to roznica jak i ja gram jakies 2m od telewizora i czasami jakies zabkowanie rzuci mi sie sie w oczy. Ale staram sie tez patrzec z drugiej strony moje zyczenia to jedno a tworzenie gier i ich dostosowanie to drugie...

To czego bym sobie zyczyl to aby programisci bedacy zatrudniani przez wielkie studia jak  i ci w mniejszych spedzili odrobine wiecej czasu na poznaniu architektury i optymalizacji. To tez jest moje zyczenie... choc mam nadzieje ze to nastapi.

 

Kazdy jeden z nas moze zamiast tutaj pisac  i sie rozpisywac - podjac decyzje. Kupuje, nie kupuje, poczekam az stanienie nie musze miec tej gry teraz. Mamy rozne opcje. A najwazniejsze to zeby kazdy wybral taka jaka  mu pasuje umotywowal dlaczego tak zrobi ale nie probowal innym niczego narzucac.

 

Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze ludzie calkowicie zapomnieli o zawartosci gry przez te wszystkie newsy o technicznych aspektach.

 

 

A teraz zastanow sie kto jest za to odpowiedzialny? Gdyby zamiast  karmic nas technikaliami (i to nieprawdziwymi 1080@60) ktos pokusil sie o kawalek gameplay np z PS4 to moze sytuacja wygladala by inaczej. Lub gdyby milczeli. Ludzie uwielbiaja obstawac przy swoim a niestety shitstormy maja do siebie to ze czesto mamy efekt kuli snieznej gdzie jeden zacznie drugi podchwyci i za chwile -nastu, -dziecieciu -stu zaczyna powtarzac to samo.

 

Porownaj te burze z  ta ktora byla w kolo DriveClub i update ktory mial byc oferowany jako DLC.

 

Ja caly czas w duzej mierze winie marketing z haslami typu "true next-gen" gdzie to slogan bo nie ma definicji do ktorej mozna sie odniesc jakimi cechami powinna wykazac  sie "true next-gen" gra. 

 

Z racji wieku za stary jestem na przepychanki, wole po prostu napisac mam odmienna opinie i zakonczyc temat. Powtorze sie po raz ostatni do premiery tej gry: poczekamy zobaczymy. Jestem ciekaw co UBI wymyslilo, czy bedzie to nowatorskie czy odtworcze, jestem ciekaw jak  bedzie to wygladalo, poczekam, poczytam, porownam rozne opinie i zobacze co dalej. Z  pewnoscia tej gry nie skreslam, niemniej z taka sama pewnoscia nie kupie jej na premiere.

 

over and out (do premiery).

Edytowane przez MagEllan
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem jak wy ale ja nie zagram bo się trochę cykam. Tyle przestępczości i wulgarnego języka

Edytowane przez sakosusz
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 46" TV i siedzę od niego 2,5m :P  a ten "koles" z awatara to 2PAC :whistling: nie wspominając o tym, że "Ubi go home" nawiązałem do X1 gdybyś nie zrozumiał ;)

Nie grałem jeszcze w grę, ale widziałem gameplay, trailery, porównania oraz wpisy ludzi, którzy już grali i piszą, że jest kiepsko :down:  Trzeba też pamiętać, że Ubi to firma od tasiemców i drugie Activision. Gdyby mogli to wypuszczaliby Asasiny co miesiąc :laugh:  i tak samo będzie z Watch dogsem jak się sprzeda :laugh: Mieli tyle czasu, tylu ludzi i . . . wyszła kupa.

 

Niech się uczą od "Mistrzów" tej branży tj. Naughty Dog, Sony Santa Monica, Quantic Dream, Guerilla Games :) Oni robią solidne gry i nie wydają ich co chwile.

 

Pozdrawiam

 

Dzieki ze mnie oswieciles z tym nawiazaniem do X1 :D

 

Reasumujac nie grales , widziales marnej jakosci filmiki na YT i wiesz , ze gra to kupa.

Ja tez nie gralem , ale znam kogos kto gral i slowo tej osoby wystarcza mi do tego aby gre kupic w dniu premiery.

 

Od "mistrzow" powiadasz , tylko ze zadna gra od wymienionych przez Ciebie tworcow nie jest sandboksem wszystkie gry od "mistrzow" sa rynnami jak GoW lub sa korytarzem z arena do walki seria Uncharted oraz The Last Of Us , InFamous tez nie jest "piaskownica" oraz nie ma 60fps  malo tego nawet nie zbliza sie do tej granicy , teraz powiedz kolego jak gry od "mistrzow" wygladalyby gdyby byly robione na wiecej platform niz konsola Sony. Gry od QD takze prowadza nas za raczke z punktu A do punktu B pozniej do C itd. 

 

Juz za niecale dwa tygodnie osoby , ktore kupia gre beda mialy okazje przekonac sie czy wartobylo wydac ponad 200 PLN na gre ,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolego ,ale ja nie wymagam 1080p i 60fps tylko 1080p/30fps, co więcej powiem ci, że jęczenie typowych fanów PC mnie śmieszy. Chciałbym widzieć ilu z nich zagra w 1080/60 :laugh:  lub pogrywa w takiego Crysisa 3 w takich ustawieniach ... 0,000000000000001% :yes:  a śmieją się, że PS4 nie daje rady :blink:

Odpalenie gry na takich detalach i ustawieniach wymaga pewnie GTX780Ti - dodam tylko, że ta karta ledwie (35-40fps) radzi sobie z Wiedźminem 3 na full detalach i 1080p :blink:

Oby CDP popracowało nad optymalizacją do lutego 2015 :thumbsup:

 

Edit. Z Wiedźminem nie powinno być tak źle bo jednak te 35-40 fps robił przy MSAAx8 :)

Edytowane przez Spychcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że Ubi wyda patch pozwalający odpalić grę w 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jako płatne DLC.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podejrzewam, że Ubi wyda patch pozwalający odpalić grę w 1080p.

 

To lepiej skoncz podejrzewac, o patchu 1080p w AC bylo mowione od poczatku, tutaj zaczeli sie tlumaczyc dlaczego bedzie 900 i 792 idiotycznymi tekstami ze to tylko liczby. Nigdy by nie wypuscili takiego oswiadczenia jakby mieli w planach patcha a nawet jesli, na pewno by o tym w tej notce napisali aby uspokoic ludzi.

 

 

Spanish website Vandal recently previewed Watch Dogs (the preview was posted on April 23, 2014) and this is what they have to say about game's graphics/visuals on Playstation 4: Translated via Google Translator

W skrocie

"On the negative side, the truth, almost everything else, has greatly disappointed graphically, not by comparing it to the famous demo from E3 2012, but certain details we were not expecting with an open world game at this point in the new generation.

Things like cars and pedestrians suddenly appearing beside, fog on the horizon hiding elements, especially in tunnels, ugly textures, physics leave much to be desired in vehicles, quite ordinary animations, discrete modelling of cars, facial expressions of the last generation ...

Lest you think we ordered too much, when compared with a recent title of the console and open world, inFamous: Second Son, this hits it a look, games seem almost from different generations. And we also had the opportunity to play the PC version, and the truth, things do not improve too much, is quite similar to what we saw in PS4, only a little better."

 

Z wyzej podanego Hiszpanskiego preview w skrocie wynika ze:

 

- Fizyka pojazdow pozostawia wiele do zyczenia

- Doskwierda widoczny pop-up tekstur, przechodniow oraz samochodow

- Obecna jest mgla w oddali ktora ma na celu zasloniecie niedoskonalosci

- Zwykle/przecietne animacje

- Mimika to poprzednia generacja

 

W porownaniu z Infamous Second Son gra wyglada jak wyjeta z prawie innej [gorszej] generacji. Na koncu dodal tez ze wersja PCowa rowniez wcale lepsza nie jest. Preview jest z konca kwietnia, wiec jeszcze przed cala ta afera :). Jesli to jest prawda to lepiej zeby fabula byla wciagajaca a gameplay zrywal pape z dachu bo inaczej mojego grosza tez nie zobacza, ale co ich to obchodzi, przeciez moje pieniadze to tez "tylko liczby".

Edytowane przez Bansai
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że Ubi wyda patch pozwalający odpalić grę w 1080p.

Pewnie wydadza platne DLC ktore pozwoli odpalic gre w 1080p oraz w 60 FPS XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Eee, nie? Głupi klient, typowy człowieczek, ignorant żyje tylko i wyłącznie wg takiej zasady (i uwaga teraz) nie patrząc na nic innego po drodze. Nie rozumiesz o co mi najwyraźniej chodzi, wiec to ja Tobie zycze powodzenia w zyciu. Szybko zmieni się Twoj poglad i zycie zweryfikuje Twoją ignorancka postawe.

Wg takiej zasady mysli polowa nabywców PS4. Zaplacili 1800 zł za konsole i chca Bog wie jakiej grafiki, rozdzielczosci, FPS. Sory man, ale to Sony zjebało sytuacje. Mogli poczekac z wypuszczeniem next-gena i wrzucic lepszy sprzet do srodka, a  to by sie wiazalo z wieksza kwotą za "zestaw" i kto by Ci to kupil? Masz idealny przyklad na to, ze Ubisoft potrafi zrobic swietna grafike - na PC. I teraz zadaj sobie pytanie. Czy celowo zanizyli rozdzielczosc i FPS? Kto normalny by tak zrobil. Nie trzeba byc nikim inteligentym aby przewidziec fale hejtu, wylewu syfu na forach nt. decyzji podjetej przez programistów. Ograniczył ich sprzet, z biegem lat przyskilluja w optymalizacji swoich gier i zobaczymy postęp. Dodaj do tego multiplatformowy tytuł.

Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze ludzie calkowicie zapomnieli o zawartosci gry przez te wszystkie newsy o technicznych aspektach. Nawet na Neogafie znajdzie sie wiecej pozytywnie myslacych ludzi, niz tutaj. 

Po tym wyznaniu mam dla ciebie radę. Czym prędzej składaj CV w ubisofcie w dziale marketingu.  Haha człowiek który napisał że zacytuję "jesteś przykładem typowego, głupiego klienta żyjącego według zasady-płacę wymagam a zapominasz o wielu czynnikach po drodze" chce mnie pouczać jak mam wydawać swoje ciężko zarobione pieniądze. I tak jestem jak to ty określiłeś typowym tępym klientem płacę i właśnie (co za niespodzianka nie)wymagam . Naprawdę można wymagać dysponując swoimi pieniędzmi i chcąc je wydać? No naprawdę. Powiem ci jeszcze coś w sekrecie jak kupuję produkt to węszę, dowiaduję się wszystkiego, chce kupić taniej, dopytuję, szukam luk, jestem ostrożny. Powiem ci jeszcze coś w sekrecie taki klient jak ja dokonując zakupów doprowadza do tego że produkty stają się lepsze(przynajmniej w teorii takie mają się stać bo wybrzydzam i w dużo przypadkach ma to miejsce) natomiast taki klient jak ty to właśnie coś na co czekają te ogromne korporacje byle co byle kupił(w twoim przypadku natomiast niema żadnej szansy na poprawę produktu w moim przynajmniej jest na to szansa tym się różnimy). Tak jak mówię powodzenia w życiu bo jest ostatnią rzeczą żeby przyjąć styl życia twojego w moim przypadku. Po prostu niema takiej opcji po tym co przeczytałem. I pisz o grze bo odnosząc się do mnie robi sie burdel na forum a czytając te twoje wypociny po prostu nie mogłem nie odpisać :)

 

MagEllan tutaj bardzo fajnie i trafnie to wszystko sklecił klamrą bardzo mądry gość. Szacunek. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz jakim jestem klientem. Dalej nic nie zrozumiales widze. Dlatego skoncze Twoje meki, a Ty nie wyrywaj z kontekstu moich wypowiedzi. Zyj dalej w niewiedzy i niech dzieki Tobie produkty staja sie lepsze. Pozdro man, milej gry w Watch _Dogs :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pozostańmy przy swoim. Napadłeś mnie po prostu pierwszy więc ci odpisałem i to tyle. A ograć ogram bo nic tu nie pisałem że gra może być słaba czy coś(jeśli będzie assasynem w teraźniejszości to dla mnie będzie słaba tylko tego określenia użyłem). Komentujemy tu wszystko co związane z grą czyli także marketing i miedzy innymi grafikę tej produkcji. Jeśli ktoś tu myśli że będzie się tu tylko pisało pozytywnie o tej pozycji to musi do poprzedniego ustroju się cofnąć to tyle. Nie napadać na ludzi wystarczy a wszyscy będziemy się kochać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę jak najlepiej grze, ale jeżeli się okaże że to rzeczywiście taki crap to Ubi chyba przebije pod względem oszustwa twórców Alien Colonial Marines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie po co te przepychanki? Żale wylewane na forum nie sprawią, że przesuną premierę i bardziej dopracują grę ;) Pamiętajcie - głosujemy portfelem i to jest jedyny skuteczny odruch niezadowolonego gracza :) Ubi za tą całą ściemę już nigdy nie dostanie ode mnie nawet grosza, a jak jakaś gra mnie od nich zainteresuję to kupię ją z drugiej ręki... ;) Brak szacunku do klienta - mniejsze wpływy ze sprzedaży ;) Peace :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Akcja marketingowa Watch Dogs. 

Skupili się na zrobieniu reklamy, zamiast na 1080p   :P.

Edytowane przez Malibu19
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego sobie ta reklama :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×