Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Przynajmniej twarze są ładne, za co należą się Ubi brawa, bo mogli zrobić karykaturalne jak w AC. No i nie wspomnę, że nowy skrytobójca mógłby siekać w równie ładnym graficznym otoczeniu. Po przeanalizowaniu materiałów nie jest aż tak najgorzej. Thief jest co najmniej 3 razy brzydszy i w dodatku chrupie czasami niemiłosiernie, a wbrew powszechnym opiniom gra się spoko. Z Watch Dogs może być tylko lepiej. Mój entuzjazm związany z tą produkcją odżył na nowo :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale internet cisnie beke z Watch dogs. Gracze zjedzą to nieszczęsne ubisoft. Ciekawe ile osób anuluje preordera. Byłem przekonany, ze to trailer z ps3, sekcja z samochodem wygląda gorzej niż GTAV.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V było b ladne, nie wiem skad to porównanie. Dla wielu developerow wyciagnięcie takiej grafiki na past genach to jakas magia, nieosiagalna. Ja od poczatku nie spodziewałem sie cudów w multiplatformowej grze, ale powinno to byc nieco ładniejsze jednak.

One, kupisz na premierę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tak na dobrą sprawę grafika ma 30 rzędne znaczenie...póki będzie w stałych efpesach to może być to nawet 2d...no i żeby fabuła była dobra i jako że to sandbox to świat ma być dobrze zaprojektowany i wypełniony zawartością.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie my oczekiwaliśmy cudów tylko Ubisoft nam pokazał wczesne pokazy gry w które kazał nam uwierzyć że to tak będzie wyglądać a teraz po dzisiejszym trailerze wychodzi na to że gra wygląda gorzej. To nie przypadek że tyle osób to zauważyło i im to wytyka. No i ich pier.. że przesuwają premierę żeby gra prezentowała się jeszcze lepiej. No rzeczywiście jeszcze lepiej oni przez te pół roku zapewne jak z niesławnym trailerem killzona teraz muszą zejść z oprawą na dół i kombinowali przez te 5 miechów jak to pociąć żeby to jako tako wyglądało. Jeśli to wszystko okaże się prawdą to w zasadzie jest po nich bo ludzie po premierze ich zjedzą. A wystarczyło niepier.. głupot o przesunięciu premiery tylko to wydawać wtedy kiedy to mieli gotowe. Jeszcze sławny slogan" za połtora miesiąca po los santos zapraszamy do chicago" Czy ktokolwiek niemający całkowicie gotowej gry pozwolił by sobie na taki marketingowy bełkot. Gra była gotowa i tyle a na jej przeszkodzie stanęła GTA gdzie gdy oni w  niego zagrawszy spalili się ze wstydu i uciekli 6 miesięcy do przodu z myślą że ludzie zapomną i nakręcą się znowu na sandboxa. Można i tak ale po co znowu tyle papki o przesunięciu żeby gra z butów wyrywała skoro to niema już dziś żadnego znaczenia. Hype na tą grę już całkowicie przeminął oni wręcz przegrzali tą gierkę. Zagrać zagram ale za te cyrki to nic a nic się już na to nie czeka.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przy okazji jesiennej premiery było im wstyd, że currentgenowe GTA V zjadało tę grę na śniadanie. :)

Edytowane przez KoRnick90
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to powiedział Hed z gry-online..."Ubisoft na początku pokazywało nam grę magiczną i wypełnioną możliwościami, a teraz widać że to tylko zwykła gra"...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiające, build sprzed prawie dwóch lat musiał być naprawde dopakowany w kosmos. Zakładam ze tam nie było nawet całego miasta tylko kilka ulic i oskryptowane sceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma...tak jak każda pokazówka na targi albo coś.

 

Nie ma mowy żeby pokazali coś spontanicznie, wsio jest z góry zaplanowane i dograne w czasie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan cwir dał niezły ten artykuł wejdzie sobie i w komentach ktoś dał masakrycznego gifa porównawczego jazdę samochodem z dwóch wersji tej z targów i teraz. Powiem tak to 2 inne gry jeśli chodzi o oprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma...tak jak każda pokazówka na targi albo coś.

Nie ma mowy żeby pokazali coś spontanicznie, wsio jest z góry zaplanowane i dograne w czasie.

Dokładnie. Dlatego nie oczekiwałem cudów i przygotowany bylem na taka zmianę grafy, ktora jednym słowem wali mnie. Ta gra nie urzekła innyxh wyglądem, a tym co oferuje. A oferuje duzo możliwości i powiew świeżości. Jeżeli bedzie ciekawie prowadzona fabuła, wyraziste postacie, miodny single i multi, zajebisty klimat no to dla mnie zakup bedzie mega udany. W dzisiejszych grach najbardziej przeszkadza mi nudny gameplay, ciagle to samo, a dopiero potem przejmuje sie grafika i bugami etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła wtopa z tym Watch Dogs, a tak się świetnie zapowiadało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykujcie sie ze The Division czeka podobny los.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale nie oceniajmy całej gry przed jej ograniem. Jednak cała ta sytuacja pokazuje po raz enty lenistwo programistów Ubisoft.

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest gra z pogranicza generacji. Dla mnie było oczywiste że graficznych wodotrysków nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha. Pamiętam, jeszcze przed premierą PS4, ludzie twierdzili, że Watch Dogs to jedna z najważniejszych (najważniejsza?) gra i powód, żeby kupić next-geny. No to klops :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tak na dobrą sprawę grafika ma 30 rzędne znaczenie...póki będzie w stałych efpesach to może być to nawet 2d...no i żeby fabuła była dobra i jako że to sandbox to świat ma być dobrze zaprojektowany i wypełniony zawartością.

Trace błagam Cię przestań z tym hipsterstwem ;P. Nie po to ludzie kupują konsole nowej generacji, żeby grać w 480p. Wiem, że masz dobry gust i zacięcie do oldschoolu, zrozum jednak - wraz z wejściem świeżego sprzętu oczekujemy też wyraźnego skoku technicznego. Grafika ma znaczenie. Zawsze miała. Wyścig deweloperów na tej płaszczyźnie nie jest przypadkowy. Dobry poziom wizualiów gwarantuje wieksze poczucie immersji i wpływa pozytywnie na sam gameplay. Jest nie tylko ładniej ale i precyzyjniej. Nowa generacja powinna zaoferować większe światy, większy realizm ale też zdecydowanie lepsze odczucia estetyczne. Jeżeli gracze dostają przehajpowaną grę, która spokojnie może ruszyć na PS3 i X360, to jest żart. W dodatku mamy za to płacić 60 euro? Wiadomo, że jeśli na ekranie będą wyświetlane wypalające oczy tekstury w 1080p i 60 klatkach, a gra będzie ssać kule to przegra z tytułami, które są miodne ale wyglądają gorzej. WD miało jednak być grywalne, a w dodatku zajebiście wyglądać. Wszyscy chcemy grafy o poziom wyżej niż w przypadku PS3 i jest to wymaganie usprawiedliwione ceną i bebechami PS4 oraz szumnymi zapowiedziami Ubisoftu.

 

Edit:

 

http://www.gamespot.com/articles/hacking-and-hentai-one-ridiculous-hour-in-the-watch-dogs-sandbox/1100-6418125/

 

Wersja z PS4, na krótkim video załączonym do artykułu. Jeśli to ma tak wyglądać, to ludzie, którzy mają cały czas PS3 nie mają co przepłacać za wersję na PS4. Przekonamy się po premierze...

Edytowane przez Grabeq
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest gra z pogranicza generacji. Dla mnie było oczywiste że graficznych wodotrysków nie będzie.

 

Dla Ciebie bylo to oczywiste ale dla innych nie. Zapoznalem sie z materialem porownawczym ktory wkleil Cwir. 

Ja z doswiadczenia wiem jak wygladaja prezentacje maja byc dopiete na ostatni guzik i pokazac cos co maja pokazac wywowac konktetny efekt. 

Ja wiem ze trailery (a Ubi nie raz to pokazalo) wygladaja czesto o niebo lepiej niz to co dostajemy w grze (np. AC3 i sceny walki z trailera vs. to co bylo w grze). 

Tak wiec mimo iz powinniem podchodzic na chlodno nie ukrywam ze dalem troche sie oszukac i uwierzylem ze gra bedzie niesamowita (ale to bylo przy okazji E3). 

Tak masz racje to gra multiplatformowa, z pogranicza generacji i na obie generacje wychodzaca wiec mozna bylo domniemac iz faktycznie nie zerwie skalpu z glowy. 

 

Trace błagam Cię przestań z tym hipsterstwem ;P. Nie po to ludzie kupują konsole nowej generacji, żeby grać w 480p. 

 

Zgoda grafika miala, ma i bedzie miala znaczenie.

Parafrazujac to co napisales moge napisac nie po to ludzie kupuja nowa generacje aby grac w indyki i odgrzewane kotlety (ubi i Rayman Legends moze byc tu przykladem).

 

Moim zdaniem trzeba troche czasu aby aktualna generacja rozwinela skrzydla. To co  stanowi tutaj problem to fakt ze ci co czekaja na gry chca na nie wyczekiwac i czesto jak w The X-Files - I want to believe - w to co prezentuja firmy na roznych konferencjach. To irracjonalne bo wiele przykladow z przeszlosci pokazalo ze to co na prezentacjach a to co w pudelku to 2 rozne rzeczy. Niemniej nie kazdy podchodzi tak chlodno jak pablos_83. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w przypadku WD, różnica między demem, a obecnym trailerem jest bardzo, ale to bardzo wyraźna. Dlatego ludzie się tak wkurzyli. Nie przypominam sobie, żeby ktoś kiedyś oszukał aż tak bardzo ;).

 

Wiadomo, że wreszcie dostaniemy na PS4 bardzo dobre i świetnie wyglądające tytuły. Wystarczy spojrzeć na daty premier największych i najlepiej wyglądających hitów na PS3. MGS4 (2008), KZ2 (2009), GoW 3 (2010) o Uncharted i TLoU nawet nie wspominam. Tak więc dopiero po dwóch latach od premiery, zaczęły się pojawiać tytuły, które naprawdę robiły różnicę pod kątem technicznym. Teraz tego skoku możemy spodziewać się wcześniej. GG w tym gniocie KZ:SF pokazało, że FPS mogą wyglądać na PS4 niesamowicie. Na gry z otwartym światem i genialną grafą musimy widocznie jeszcze trochę poczekać. Może już Wiedźmin 3 zrobi na graczach gigantyczne wrażenie.

 

Edit:

 

Z drugiej strony, jeżeli WD wyglądałoby tak dobrze jak AC 4 na PS4 to bym w ogóle nie marudził. Uważam, że Black Flag jak na początek generacji prezentowało się i chodziło fantastycznie.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... czytam czytam czytam ... wiem jak ludzie się napalili na ta grę. Mnie jakoś hype ominął.

...i co, znowu wszyscy nas dymają? ;)

Trailery to marketing. Maja przyciągnąć gracza. Jak na Atari. Okładka ręcznie rysowana, piękna grafika a w środku na kasecie gra w której chodzimy pikselem ;) To co jest w środku to zawsze jest inna bajka. Co ma być to będzie. Ważne żeby było grywalne. 

 

...a co do Wiedźmina, to chyba nie ma zastrzeżeń że nie będziemy w niego grali dla pięknych widoków tylko chociażby dla samego wiedźmińskiego słowiańskiego klimatu. Ta gra dla fanów Sapkowskiego (wiem że on nie ma z nią nic wspólnego) ma inny wydźwięk i nie ważne jak będzie wyglądała i tka ją kupię jako lekturę obowiązkową ;)

...ale już koniec offtopu na temat Wiedźmina ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak boli zależy od rozmiaru..ekhm..chciałem powiedzieć stopnia dymania :). Tutaj Ubi przekracza granicę tolerancji. Zgadzam się z Tobą Sephir w 100%, że marketingowe podejście wiąże się z zamazywaniem rzeczywistego obrazu i przedstawiania wszyskiego w pięknych barwach. Możemy wymagać jednak, aby w reklamach było więcej prawdy, niż mniej.

 

A co do W3, to jasna sprawa, że tu nikt nie myśli o grafice, ale wszyscy wiemy że istnieje 99% szansy na to, że CDP Red znowu da nam produkt o nieprzeciętnej jakości pod każdym względem. Będzie miodnie i ładnie.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dla tego ja olewam trailery, zwiastuny i obietnice.

Czekam na konkretny gameplay i wtedy zdecyduję czy kupić na premierę, za pól ceny używkę, czy ewentualnie od kogoś pożyczyć jak mnie będzie o to błagał na kolanach :D

Przydałoby się demo jak już wyjdzie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×