Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ajjj, od razu wszystko na OFF no może ABS na 1 i pad w ręke i czy ogarnę :P w Asseto Corse i Race Room Experience dało się normlanie grać wszystko na OFF, więc myślę że i tu spokojnie można...

Pytanie kiedy pre-order w Euro AGD napiszą że do odebrania :)

 

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że na padzie gra się dość ciężko i trzeba sobie ustawić wszystkie strefy i czułości. Zbyt mocne dodanie gazu skutkuje bączkiem, a z byt mocne zahamowanie blokuje koła i dupa zbita :D Muszę się przestawić z drivercluba, bo tutaj jeździ się o wiele trudniej. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To dobry znak, znaczy ze pachnie symulatorem rzeczywiście.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiem, że na padzie gra się dość ciężko i trzeba sobie ustawić wszystkie strefy i czułości. Zbyt mocne dodanie gazu skutkuje bączkiem, a z byt mocne zahamowanie blokuje koła i dupa zbita :D Muszę się przestawić z drivercluba, bo tutaj jeździ się o wiele trudniej.

Czyli jak w kazdej innej grze, np GT6 czy Forza. Na wylaczonych asystach trzeba delikatnie operowac gazem i hamulcem. Ale to chyba oczywiste. A co do hamowania, to czulosc ustawiamy na okolo 80% i juz nam sie kola nie blokuja przy pelnym nacisku. Nie wiem jak w PC, ale w Forzie tak to wlasnie dziala. Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego mam tylko do ogrania pojedynczy wyścig...wszystko inne jest zablokowane, łącznie z kampanią i profilem. Patch oczywiście zainstalowany. Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś zabezpieczenia przedpremierowe? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego mam tylko do ogrania pojedynczy wyścig...wszystko inne jest zablokowane, łącznie z kampanią i profilem. Patch oczywiście zainstalowany. Też tak macie?

Może się gra gdzieś w tle jeszcze instaluje? Byłoby to dziwne bo powinno to trwać parę minut ale taki jest objaw :) W fifie etc. jest identycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak masz kampanie zablokowaną, to najedz na nowa gra i wtedy graj. 

 

Tym małym ustrojstwem trzeba umieć na serio jeździć :D 

 

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak można jeździć ze strzałkami na drodze :P Przecież to psuje odbiór gry, zabawę i wygląda koszmarnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kampanie zablokowaną, to najedz na nowa gra i wtedy graj. 

 

Tym małym ustrojstwem trzeba umieć na serio jeździć :biggrin:

 

 

 

Jakie pomoce masz włączone i na czym grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gram na padzie, a z asyst mam abs i linie żeby się torów nauczyć. 

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można włączyć linie tylko na zakrętach czy tylko na całym torze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linia na torze to jest dla mnie największa bolączka wyścigów. Jak ktoś nie jest pro-driverem i nie potrafiłby wyrecytować wszystkich zakrętów Monzy obudzony o 3 w nocy to jest to świetny sposób na naukę torów ale niestety wygląda koszmarnie i psuje trochę immersję. Ciekawe podejście zostało zaimplementowane w Driveclubie z flagami, ale myślę że w CARS'ach na prawdziwych torach wyglądało by trochę dziwnie. Mogliby np. zastosować strzałeczki jak w grach WRC z liczbą oznaczającą stopień zakrętu, na pewno raziłoby mnie niż "krechy" na trasie i pozwoliłoby się spokojnie nauczyć tras których jest naprawdę dużo za co wielki + bo trasy z DC znam już na pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przeżywacie tą linię...

Wyłączyć zupełnie i po sprawie. Chcesz się nauczyć toru to z linią nigdy tego nie zrobisz bo będziesz cały czas celował w linie, a nie w tą idealną dla Ciebie czy pod rekord :)

Do tego nigdy z linią nie nauczysz się miejsc dohamowania. Tych uczysz się po tabliczkach z metrami do zakrętu, a jak tych nie ma to wybierasz sobie punkt orientacyjny przy którym walisz w heble.

Linia jest wg mnie dla najmłodszych i ludzi, których nie interesuje szybka jazda, tylko po prostu sobie dojechać do mety.

Jak chcesz coś osiągnąć to z linią nigdy tego nie zrobisz. A najgorsze co może być to uzależnienie się od niej, bo jak Ci ją wyłączą w online to potem w ciemnej d jesteś :)

Nigdy w życiu nie grałem z linią, zresztą kiedyś tego nie było.

Ale wiem po innych jak grało się w ligach, że ludzie co jeżdżą lub jeździli na liniach, nigdy dobrych wyników nie osiągnęli.

Oczywiście nie twierdzę że zawsze tak jest, ale w większości przypadków.

Wyłączcie to badziewie i uczcie się torów tak jak kierowcy się uczą. W końcu ta gra to podobno symulator, chociaż na konsoli prawdziwego symulatora raczej nigdy nie będzie, ale to już kwestia na osobny temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja bym jednak takich oznaczeń z WRC bym nie zdzierżył :P

 

Toru najlepiej się uczyć bez tych linii 3-4 kółka i jeśli nie jest to Nordszlajfe to pamiętasz układ.

 

A z linią nauczysz się linii a nie toru. Linii, która nawet dobra nie jest bo punkty hamowań są z kosmosu.

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, cale 5 minut zajelo mi szukanie streamu - musi byc opcja strzalek z zakretami (ponizej zrzut z xbone ale nie sadze zeby ta opcja byla tylko dla tej konsoli)

 

t2cydz97ikzg.png

 

 

@Patricko - tos troche pojechal, ja akurat uzywalem linii pomocniczych zeby nauczyc sie torow, i pozniejsza jazda bez linii byla ciut latwiejsza. Nie kazdy musi byc pro i kazdy ma inna metode nauki ;)

Nie zmienia to faktu ze linia w pCARS jest wyjeta z Shifta i nie wyglada zachecajaco.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Linie liniami, jednym się przydają, innym mniej - mnie najbardziej podoba się że odchodzi się od tego kreryńskiego cofania czasu w wyścigach, to było dopiero przegięcie :) Czuję że trochę czasu mi zejdzie zanim opanuję sterowanie bo z tego co piszecie to jest zdecydowanie bardziej symulacyjnie.....no ale to dopiero w czerwcu bo maj to miesiąc wiedzmina.

 

Magellan, i pięknie, według mnie wygląda to zdecydowanie lepiej niż linie na torze i ułatwi trochę wejście w grę.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, osoby co mało miały do czynienia z ostrą jazdą w ligach online, czy po prostu w online z ekipą w tego typu grach zawsze będą pisać, że jest trudno i jak ta gra masakruje noobów. A prawda jest taka, że to kwestia doświadczenia. Jak się gra dużo na kole w samochodówki to opanujesz sterowanie raz dwa. Inna sprawa opanować furę perfekcyjnie, ale tak jak mówię, ktoś kto pierwszy wskakuje do PCars będzie pisał jak mu to ciężko nie jest, a ktoś kto regularnie grywa, po prostu siadzie i będzie trenował, aż nie opanuje.

Taka sama sytuacja jak w każdej innej grze. Ktoś kto gra w Soulsy non stop nie będzie miał problemów w takim Bloodborne, a nowicjusze będą przeżywać jaka ta gra trudna. Ale chyba Ameryki nie odkryłem tutaj.

Gdyby nie cyrk z kołami to sam pewnie bym się zagrywal już, a tak to nie chce psuć sobie przyjemności grając na padzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linie jak linie, można sobie włączyć lub nie.

Najważniejsze żeby gra "odpaliła", była wspierana przez twórców i oby urosła wokół niej jakas mala społeczność tak jak przy GT.

Chociaż z tymi kołami to juz na starcie jest na minusie.

Ale co zrobisz jak nic nie zrobisz, kto będzie chciał to się przesiadzie i zakupu nowe kolo.

Coraz cieplej mi się robi na serduszku bo zgoda na poważniejsze kółko jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, jak sądzicie, granie przed premierą grozi jakimś banem lub czymś w tym rodzaju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale sytuacja z kołami odbije się mocno na grach o symulacji na konsole. Gran Turismo się sprzeda ze względu na samą markę, ale tutaj garstka maniaków nie zasili budżetu firmy, a na koło za ponad 1000 zł to w tym kraju mało kto może sobie pozwolić. Granie na padzie na dłuższą metę i w online to niestety nie tędy droga, szczególnie jak ktoś chce grać w ligach.

PCars chyba jest najlepszym wyborem na PC, bo tam bez problemu każdą kiere podepniesz, a do tego społeczność zrobi pewnie takie mody, że szczęka opadnie.

Cały czas odnoszę dziwne wrażenie, że konsolowe wersje są zrobione pod szybką kasę, a wspierana do końca będzie wersja na PC. Bardzo chciałabym się mylić, bo sam zainwestuje w ten tytuł prędzej czy później, ale na takie wsparcie jak przy DriveClub to bym chyba nie liczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, jak sądzicie, granie przed premierą grozi jakimś banem lub czymś w tym rodzaju?

Na pewno nie dostaniesz bana, co najwyżej on-line może nie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, prawda jest taka że osobiście jakbym miał kompa który uciągnie tą grę to nawet bym się nie zastanawiał na jaką platformę zakupić.

Zakupiłbym znowu DFGT i gitara.

A tak, no cóż... ale nie ma co narzekać, ileż można o samym Drajwklubie.

 

 

Na pewno nie dostaniesz bana, co najwyżej on-line może nie działać.

 

Online już działa normalnie chyba ze dwa dni z tego co widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wyglada graficznie?Do czego porownac,czy duzo slabiej niz w drive club i czy lepiej jak gt:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×