Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

No Yogi ja właśnie miałem być wczoraj, ale niestety pojawiłem się dopiero nad ranem i bardzo żałuję bo naprawdę z tymi nowymi ustawieniami jest mega. Polecam też wyłączenie kiery(jeśli śmigami z kabiny) wirtualnej i ustawienie regulacji fotela np. na krzyżaku. Na początku jest dziwnie, ale po chwili już doceniamy, to że nikt nam nie macha łapami:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie ustawienie pada polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowych ustawieniach FF czuć wszystko, wyboje, masę podczas hamowania. GT wysiada pod tym względem totalnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wklei screeny z gry z ustawień finalnych FF ,z porad na filmiku od matmana, żeby te ustawienia potraktować jako bazę. Łatwiej będzie się odznaleźć. Gry jeszcze nie mam ale dobrze jest być przygotowanym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe , '' GO GO GO " hehe. Fajnie ze ekipa w PIT lane tez popełnia błędy:) Wczoraj słyszałem ze jeden z ziomków w picie usłyszał komunikat ze ekipa zgubiła śrubę do koła i dodatkowe 15 sekund w picie wpadło:)

Co do ustawień FF to obejrzałem właśnie ponownie filmik i sprawa jest prosta:

Skala FX odpowiada za czołosc gazu i hamulca, zmniejszanie spowoduje uspokojenie auta, cenna wskazówka dla padowcow:)

Skala FY odpowiada za zachowanie w zakrętach, zmniejszenie powoduje lepsze skręcanie, padowcy pewnie powinni zwiekszyć ta wartość:)

Skala FZ odpowiada za czułość wyboi i nierówności na drodze:)

Skala MZ odpowiada za zachowanie kiery w momencie utraty przyczepności:)

Teraz tylko po testować i dobrać swoje ulubione:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie. Wczoraj przeglądając tory, zauważyłem że z finalnej gry usuneli Suzukę. Jest jakiś twór, ze zmienioną konfiguracją zakrętów (nie ma np. esek). Smuteczek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jednak nie zgodzę się z tym, że nie jest ciężko. Bo jak się ustawi odpowiednio wysoki poziom AI to przy wyłączonych asystach jest ciężko. No chyba, że po wyłączeniu asyst objeżdżasz w deszczu AI na 100% samochodem typu wspomniane przeze mnie BMW. Wtedy w zasadzie to współczuję bo co to za przyjemność kupić wyścigi w których na dobrą sprawę nie ma się konkurencji.

Mowiac ze nie jest trudno, nie mialem na mysli tego ze objezdzam wszystkich w kazdych warunkach, a jedynie to, ze da sie jezdzic i czerpac z tego radosc. Nawet robic niezle wyniki. Nie kazdy jest tu PRO, z ambicjami na szczyty leaderbordow. I zaloze sie ze tymi nie PRO sa w wiekszosci Ci, ktorzy najwiecej marudza i wyszukuja problemow. Ale to chyba na kazdym forum. To oczywiscie uwaga absolutnie nie do Ciebie, zeby nie bylo nieporozumien. Mowie o tych co pisza ze gra niegrywalna. (Pewnie nawet jeszcze nie grali) Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Fajnie ze ekipa w PIT lane tez popełnia błędy:) Wczoraj słyszałem ze jeden z ziomków w picie usłyszał komunikat ze ekipa zgubiła śrubę do koła i dodatkowe 15 sekund w picie wpadło:)

 

 

 

Miałem to samo, przegrałem wyścig przez tych gamoni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze ekipa w PIT lane tez popełnia błędy:) Wczoraj słyszałem ze jeden z ziomków w picie usłyszał komunikat ze ekipa zgubiła śrubę do koła i dodatkowe 15 sekund w picie wpadło:)

Czy to jest tez  jakas opcja ktora mozna wlaczyc i wylaczyc? Bo, nie ukrywam ze moze to rodzic wkurzenie poziom hard. Kiedy czlowiek stara sie jechac najlepiej jak potrafi a straci pozycje czy moze nawet wiecej przez wpadke ekipy technicznej z PIT stopu.

 

Rozumiem ze chodzi tu o dodanie elementu losowego i zwiekszenia realizmu (bo bledy sie przeciez zdarzaja tak na torze jak i poza nim), niemniej jednak bylo by dobrze zeby to bylo opcjonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie mi się przypomniało jak 2 dni temu trochę pojeździłem ze znajomymi z GT6 i coś mi mówili o opcji "przypadkowe usterki" czy coś w tym stylu i może to o to chodzi? Yogi, może ty coś wiesz? Ja nie napalałem się na multi w pierwszych dniach, bo wiem jaki wysyp idiotów wbija do pokoi i  też najpierw chciałem sobie wszystko dokładnie pobczajać jak np. FF,  więc nie wiem dokładnie wszystkiego o online. Nie wiem czy ktoś wspominał, ale jest też super opcja w multi wypełnieniem pozostałych pustych miejsc SI. I tu szkoda, że zrobili tylko 16 miejsc. Jest to dla mnie chyba jedyna wada gry. 

Edytowane przez piotras3
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie często w boksie mechanicy źle nakretke od kola przykręcą ;)

A przed chwila w online jeden z nas miał awarie silnika 100m przed meta.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja z przypadkowymi usterkami i można ja wyłączyć:) ... lub nie:) Z uszkodzeniami fajne jest to ze są jakby dwa poziomy ustawień.

Pełen realizm to uszkodzenia pełne + przypadkowe, wtedy dzwon , zła redukcja skutkują rozwałka no i można łatwo nie do jechać do mety:)

Można tez zamiast pełnych uszkodzeń wybrać opcje " wpływ na jazdę" i wtedy można się trochę poobijać i dopiero po kilku kontaktach zacząłem odczuwać problemy z prowadzeniem. Taka bardziej przyjazna opcja uszkodzeń:)

Dodam tez ze gdy wypadnie się z wyścigu przez uszkodzenia auto trafa do garażu a my możemy oglądać dalej wyścig z dowolnej kamery u dowolnego kierowcy:)

W przypadku nagminnego wyjeżdżania poza obrys toru lub ignorowania flag może dojść nawet do DYSKWALIFIKACJI!! :) Zajebiscie , nie trzeba już oglądać powtórek by wyłapać "skrutowiczow" :))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie wiem czy ktoś wspominał, ale jest też super opcja w multi wypełnieniem pozostałych pustych miejsc SI. I tu szkoda, że zrobili tylko 16 miejsc. Jest to dla mnie chyba jedyna wada gry. 

 

Piekna opcja!! :) cos czego mi brakowo - czasami ustawiam sie w malej grupie i wypelnienie miejsc SI  to bardzo dobra opcja.

Dla mnie kolejny plus pCARS.

 

Byle do stycznia i dolaczam do grona graczy pCARS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stycznia ? wtedy już  Project CARS 2 będzie 

hahaha nie wydaje mi sie a nawet jesli to kupie obie :)

 

ot tak  mam budzet rozplanowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak panowie polecacie ta gre dla osoby która gra na padzie ? - ciężko się kieruje na padzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak panowie polecacie ta gre dla osoby która gra na padzie ? - ciężko się kieruje na padzie ?

 

Z calym szacunkiem polecam ostanich pare stron tego watku. Zdania sa podzielone, choc czesc osob z grajacych na padzie uwaza tą grę za w pelni grywalna i dajaca fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o to mi chodzi Aby była zabawa bo też w grach o to biega , prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest git. Na padzie również, frajda jest niesamowita.

Zresztą wystarczy przeczytać kilka stron wstecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komus sie obila data DLC z torem owalnym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka apropo FF. Jadąc gokartem, kierownica wytwarza drgania które poprzez stojak przenoszą mi się na pedały :) Jest moc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą karting jakby trochę źle zbalansowany. AI na 100% i zostaje daleko z tyłu w superkartach. Z kolei we wszystkich wyścigach na zaproszenie jest dużo trudniej.

 

A ustawienia Fx, Fy bardzo pomagają. Do tej pory regulowałem wszystko ustawieniami auta nawet nie zaglądając dalej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=439605295

co nieco o ustawieniach kontrolera, mi siadło elegancko na padzie

 

Bardzo dziękuje za te ustawienia. Przetestowałem je własnie na "moim" BWM M3 GT i jest super.

Jak na razie 2,5 sekundy szybciej na okrążeniu, jest "mięciutko" ale bardziej stabilnie i auto się "słucha" bardziej.

 

Dodatkowo zmniejszyłem skalę Fx i Fy ze 100,01 do 90,01 i kolejne ok. 2 sekundy szybciej.

Więcej nie mowie bo będziemy wszyscy tak samo jeździć :D

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę na PC, jak dla mnie czyli osoby grającej na kierownicy gra jest wyśmienita, model jazdy trochę łatwiejszy do opanowania niż w Assetto ale i tak jest bardzo dobrze, online jest genialne, ale wiadomo, tylko jak się ma dobrą ekipe, bo jak się wchodzi na randomowy serwer to jest jeden wielki burdel. Może ktoś też ma wersję PC to chętnie się pościgam ;) damiann130 mój nick na steam jakby ktoś się znalazł :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×