Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam powiem krotko - kupilem Project Cars na PC, totalnie nie umiem w to grac, co chwile z tory wypadam jadac F1 a gram na padzie + full asysty + ustawienia podane tutaj wyzej, mimo wszystko dawno gra nie sprawiala mi tyle radosci, bo juz czulem ostatnio zmeczenie materialu i gry nie sprawialy mi radosci. Teraz tylko odkupić spowrotem kierownice ( jeszcze mysle, dfgt albo g27), nauczyc sie jezdzic i podbijac online. Piona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pamietaj kolego ze PS4 nie obsluguje kolek Logitecha, ot taki psikus :) Zostaje Ci polowanie na sprzety Thrustmastera, np. T500.

Edytowane przez bleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przeciez napisalem ze gram na PC.

 

Jedyne co mi sie na pierwszy rzut oka nie podoba to linia toru jazdy, w ogole nie pomaga, jakby stworzona pod jeden konkretny samochod. Gdy zaczynasz hamować gdy ona robi się czerwona to nagle do zarketu jeszcze z 10-15 metrow a linia juz zielona, potem dajesz gazu i ona znow czerwona, no nie wiem moze jestem takim noobem wyscigowym ale dla mnie to jest nieuzyteczne i skoro nie hamuje sie wtedy gdy ona sie robi czerwona tylko i tak trzeba wyczuc, to najlepiej to wylaczyc i jazda.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry na zakumalem. Teraz po premierze PC na PC G27 pewnie skoczy na aukcjach, nowke w MM widzialem za 999, za czasow PS3 bylo cena marzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolejny bug w pit lane… człek chce sobie wyjechać na Q a tu dzwon :)
 

 

 

Edytowane przez meister_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O ile dobrze pamiętam to włączasz wyścig i tam gdzie ustawiasz setup auta masz kolejną zakładkę w której możesz to ustawić. Jeśli źle mówię, to przepraszam :P

 

 

Co do błędów w pit lane to zauważyłem trzy:

1) Na monzie w karierze stoi się w alei a nie w boksie i jeśli przed nami będzie samochód to pomimo tego, że mechanik puszcza komp nie jedzie i tak stoimy do czasu aż samochód przed nami nie ruszy. Do tego jak nic nie przeszkadza to jak ruszamy, przejeżdżamy przez mechanika :d Powinien odskakiwać w drugą stronę...

2) Czasami mechanik nie puszcza a boxu. Samochodów do puszczenia nie ma a ten palant nie pozwala jechać :P

3) W SPA na wyjeździe częścią samochodów komp za każdym razem uderza w ścianę...

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli chodzi o pit stopy to poprosiłbym o radę, bo nie ogarniam tematu totalnie. Jak to jest, że n-ty raz z rzędu wjeżdżam do boksu 10-15 metrów za/przed kolesiem, a wyjeżdżając przewaga metrowa wynosi już pewnie z 50 metrów. Szlag mnie trafia, bo walczę o cenne setne sekundy, siedzę na zderzaku, a potem te jełopy wszystko niweczą. Nie ma znaczenia czy ustawię 11l paliwa, czy 47l. Zawsze jestem tam najdłużej. Czy tę ekipę się gdzieś wymienia? Może trzeba im więcej płacić  :)

 

Zacząłem karierę od Renault Clio Cup i przy wyścigach na 5 okrążeń, jeden Pit Stop jest obowiązkowy. Nawet jak ustawię tam, że nie chcę zmiany opon, a jedynie wlanie paliwa to oni i tak odkręcają i przykręcają nowe lacie  :mellow:

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez napisalem ze gram na PC.

 

Jedyne co mi sie na pierwszy rzut oka nie podoba to linia toru jazdy, w ogole nie pomaga, jakby stworzona pod jeden konkretny samochod. Gdy zaczynasz hamować gdy ona robi się czerwona to nagle do zarketu jeszcze z 10-15 metrow a linia juz zielona, potem dajesz gazu i ona znow czerwona, no nie wiem moze jestem takim noobem wyscigowym ale dla mnie to jest nieuzyteczne i skoro nie hamuje sie wtedy gdy ona sie robi czerwona tylko i tak trzeba wyczuc, to najlepiej to wylaczyc i jazda.

 

Co prawda nie pCARS ale moje ogolne spostrzenia co do lini pomocniczych (Shift 1 i 2, GT5 i 6) i gram na kierownicy - co prawda bez asyst. Jesli masz wspomaganie hamowania on - to woz faktycznie bedzie bardzo mocno zwalnial, nawet jesli nie masz to hebel moze spowodowac ze przed zakretem duuuzo wczesniej wyhamujesz ponizej predkosci z ktora mozesz brac zakret, taktyka ktora mozna przyjac to hamowanie i odpuszczanie a potem ponowne hamowanie, jesli jest etap posredni (czerwien, pomarancz, zolty, zielony) to mozna zwalniac do czasu az linia zrobi sie pomaranczowa a potem jeszcze odrobinke az bedzie zolta i probowac przeleciec zakret, ew stosowac minimalna koretke tuz przed samym zakretem. 

 

W pCARS jesli denerwuje Ciebie linia pomocnicza mozesz ja wylaczyc a zostawic sobie tylko znaczki (podobne do tych z gier rajdowych) ktore informuja o tym jaki zakret jest nastepny. 

 

Milego grania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zacząłem karierę od Renault Clio Cup i przy wyścigach na 5 okrążeń, jeden Pit Stop jest obowiązkowy. Nawet jak ustawię tam, że nie chcę zmiany opon, a jedynie wlanie paliwa to oni i tak odkręcają i przykręcają nowe lacie  :mellow:

W przepisach dla tej klasy napisane jest wyraznie, ze w dlugim wyscigu obowiazkowa jest zmiana opon, dlatego mechanicy zmieniaja kapcie nawet mimo wylaczenia tego w opcjach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To teraz pytanie, czy da się to jakoś przyspieszyć, czy po prostu im większy poziom AI ustawię to tym dłużej będzie trwał postój co by było trudniej? Nie będę ukrywał, że trochę martwi mnie fakt, że u mnie postój trwa zawsze dłużej od tych, których gonię.

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zabujalem się w.... RUF GT3:)) Po sesji multi smignalem jeszcze trening tym autem na torze w Barcelonie. Kurczę sama taka jazdę treningowa daje tyle funu ze gdyby nie robota dzisiaj to ciał bym do rana:) Zajebiste są te autka i swietnie wyważona grupa GT3:))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No dokładnie, grupa GT3 według mnie zdecydowanie najlepsza i jazda tam sprawia najwięcej frajdy.

A sama gra codziennie coraz bardziej wchodzi w krew i apetyt rośnie z ilością przejechanych wyścigów.

W weekend przegrane koło 30 godzin a ciągle mi mało.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te GT4 co wczoraj jechaliśmy też całkiem fajne. Nawet z wewn. widoku, podstępnie wymuszonego przez gospodarza :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wymuszonym widokiem z kabiny Matta to sie przyzwyczajaj;) Pelen realizm w koncu:)

Wczoraj rozkminilem tez gdzie jest opcja wylaczenia widoku kierownicy i raczek. Nie w opcjach kamery czy widoku ale w zakladce rozgrywka. Wylaczylem i jest fajniej:)Na ekranie tylko deska rozdzielcza i zegary:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Yogi, od razu ta wirtualna kiere wylacze. 

Wczoraj kombinowalismy tez z ustawieniami stopnia obrotu kiery i zdaje sie ze najlepiej dziala dla wartosci 720 lub 900 stopni. Ale to juz sprawa indywidualna, chociaz plecam sie pobawic tym parametrem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wymuszony widok? Host pokoju może wymusić na każdym uczestniku konkretny widok? O zgrozo!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może wymusić tylko widok kamer ze środka, inaczej chyba z boksu nie da się wyjechać ;)

Przynajmniej ktoś z nas wczoraj tak miał.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wymuszenie widoku to naprawde fajna sprawa...zwlaszcza ze dobrze wyglada to w PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Was :) Po pierwsze, jeżdżę jak mi się podoba a nie hostowi (jeśli to w tym rzecz). Kto chce się podniecać kokpitem - ma wolną rękę ale nie rozumiem co fajnego w wymuszaniu tego innymi ścigantom. Po drugie, jak to nie można z boksu wyjechać? W GT widok przełączał się po wjeździe do boksu sam i nic nie trzeba było kombinować - po stopie pojazd sam wyjeżdża i wraca do widoku pierwotnego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w sumie też tego nie rozumiem bo każdy gra jak chce, czy kamera z widokiem auta jest "łatwiejsza"? Kwestia względna.

Jest takie ustawienie i chyba tak działa w ten sposób, tak wczoraj ktoś miał u nas w lobby.

Jak grają znajomi to raczej nikt nie wymaga włączenia tego, chyba że ktoś ciśnie przez przypadek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też nie byłbym zadowolony gdy "na sztywno" ktoś by ustawił widok, tym bardziej bez kiery/zegarów.

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gorączkujcie się chłopaki, każdy jeździ jak chce lub jak się dogada z hostem:)) Wspomniałem o tym bo w GTBN od dawna chodził nam po głowie pomysł na event z pełniejszym realizmem i widokiem z kokpitu. Tam nie było to możliwe ale teraz jest i można ta opcje wykorzystać lub nie:) Osobiście znam wielu entuzjastów tego rozwiązania:) Być może je wykorzystamy:)

Technicznie działa to tak ze nie da się zmienić kamery na inna niż z kokpitu , tyle;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, entuzjastów tego widoku nie trzeba daleko szukać i liczę, że tego typu rzeczy Nervowi do głowy nie przyjdą jak zmigruje do pCars :) Rzecz w tym, że to trochę nie tędy droga bo skoro ktoś jest zdecydowany na możliwie maksymalny realizm - w tym widok z kokpitu - nie będzie musiał mieć nic narzucane. Z kolei ten kto nie lubi - po prostu nie pojedzie i nie będzie na kim wymuszać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak : Poszedłem , kupiłem , zagrałem i Sie zakochałem gra jest super, sterowanie na padzie miodzio . Jeździ mi się świetnie . Zapraszajcie mnie na rundę online : Portable49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×