Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Wierz mi pCARS dosc mocno sie jaralem nie zapisalem sie do platnej bety ale to jest gra dla ktorej chcialem zainwestowac w nowa kierownice i nowa platforme. 

Wiec tez nie jestem zadowolony - niemniej tutaj nie ma to nic wspolnego z PlayStation jako takim - zakladam ze gra jako taka zalicza obsuwe wiec nawet ci ktorzy maja inne platformy tez beda musieli poczekac. 

 

Jest taka fajna prosta ale jakze pomocna mysl:

 

Ta prostą myśl powinni sobie twórcy gier na ścianie swoich biur powiesić, i codziennie patrzeć w tą stronę kilka razy.

Tak to skomentuję.

 

 

Edyta:

 

Już oficjalnie, premiera 20.03.2015

Nie mam więcej pytań. Więc niech nikt nie mówi o dopracowaniu i 5 miesięcznym opóźnieniu, bo oni są po prostu w czarnej dupie jeszcze z tą grą ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu nie chcą dać ciała jak ci od FailClub i wolą w dniu premiery wypuścić coś w pełni funkcjonalnego ?

Ta obsuwa może być przeznaczona na konkretne testy.... i oby tak było...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ostatni raz kupiłem konsole na premierę, a tak liczyłem na ten listopad :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu nie chcą dać ciała jak ci od FailClub i wolą w dniu premiery wypuścić coś w pełni funkcjonalnego ?

Ta obsuwa może być przeznaczona na konkretne testy.... i oby tak było...

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. DC przesunęli o rok, testowali funkcjonalność i serwery, a wszyscy wiedzą jak wyszło. Gra pewnie jak wyjdzie, nie będzie w pełni funkcjonalna tak jak zapowiadali. Twórcy będą zasypywać nas patchami, które poprawia jeden błąd, dodając przy tym kilka innych.

Szkoda gry, liczyłem na to, że w końcu program na konsoli w porządną samochodówkę.

ŻenuA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. DC przesunęli o rok, testowali funkcjonalność i serwery, a wszyscy wiedzą jak wyszło. Gra pewnie jak wyjdzie, nie będzie w pełni funkcjonalna tak jak zapowiadali. Twórcy będą zasypywać nas patchami, które poprawia jeden błąd, dodając przy tym kilka innych.

Szkoda gry, liczyłem na to, że w końcu program na konsoli w porządną samochodówkę.

ŻenuA

 

Tutaj zgadzam sie z tym co napisal INO. 

 

Moze tworcy zdali sobie sprawe z tego co mozna zmienic - poprawic, jakosc dopracowac produkt, zmienic date premiery

I postanowili jednak pojsc ta droga. 

 

Nie kazdej grze przesuniecie wyszlo bokiem, DriveClub z perspektywy czasu byl tylko papka marketingowa majaca podbic sprzedaz PS4 w okolicy premiery jak i sprzedaz PS+ udalo sie sie Sony, ale wtopa jaka zaliczyl na starcie bedzie zapamietana nawet jesli go polataja dodadza to czy owo i zmienia to czy tamto. 

 

Byc moze pCARS nie chce tak wlasnie skonczyc i ktos poszedl po rozum do glowy. 

 

Co do patchy te niestety sa norma - niemniej jest roznica w poprawieniu czegos co dziala zeby usprawnic dzialanie a naprawianiem czegos co lezy i kwiczy. 

Pamietajmy nie ma oprogramowania bez bledow jest tylko takie ktore nie bylo dostatecznie dlugo testowane. Buildy wg podzialu braz, srebro, zloto - absolutnie nie mowia o braku bledow. Mowia tylko o progu bledow i ich priotyrecie. To jest interes kierowany przez decyzje biznesowe wiec jesli nawet masz blad ktory albo zdarza sie sporadycznie, albo uznany bedzie za malo istotny to pewnie znajdzie sie w produkcie koncowym. Moglbym tu dalej pisac podawac przyklady z branzy SW ale mysle ze to wystarczy. 

 

Do tego kazdy z nas chyba wyniosl cos z calego zamieszania w kolo DriveClub (czy innych gier ktore mialy powazne problemy) - nikt nie zmusza nas do kupna gry na premiere - mozna poczekac na opinie dajmy na to tydzien - mamy internet mamy setki stron gdzie ludzie wymieniaja sie opiniami.

 

Dlatego dalej czekam na pCARS. I wierze/licze na to ze bedzie to dobra gra. Jak bedzie w rzeczywistosci przekonamy sie za pol roku. 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By the way na pewnych źródłach pojawił la się ta beta która testują pctowcy dość nowy build tak więc dla mających w miarę PC można przetestować. Martwi mnie fakt małej ilości "ciekawych" aut niestety ale gierka raczej pokroju jakiegoś iracing gdzie mamy typowe tylko topowe auta a mało aut drogowych tak jak w formy. Martwi mnie ten fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie sprawdził tego builda, nie byłbym sobą :P

Kompa mam starego, ale pograć się dało. Grafika miażdży, moim zdaniem DriveClub sie przy CARS chowa pod tym względem :) 

Dźwięki silnika bardzo fajne, świetnie wykonane modele samochodów i kokpity.

Gram na DFGT. i gra się po prostu wybornie, Ten model jazdy jest przeeeświetny! I jak zawsze grałem na małym stopniu obrotu (okolice 300) tak tutaj gram na pełnym 900, bo sprawia to masę frajdy. 

Najarałem się teraz strasznie, akurat przed premierą zmieniam PC'ta, więc będzie śmiganie na ultra, bo nie mam zamiaru kupować nowej kiery :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ściągnąłeś tego bulida? Chętnie sprawdze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ściągnąłeś tego bulida? Chętnie sprawdze.

 

Podpinam się :)

 

Panowie buildy dostepne da tylko dla tych co wsparli projekt kiedy jeszcze zbieral pieniadze. Byly rozne poziomy uczestnictwa w zaleznosci od tego jak duza cegielke ktos dolozyl. Te osoby maja pewnie dalej dostep do buildow na PC. 

Niestety jak ja sie chcialem zarejestrowac to juz bylo za pozno i ta opcja byla niedostepna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dostęp od dwóch lat.

Niestety wtedy pCARS w żaden sposób mnie nie porwał. Samochody prowadziły się dość nijako, od strony fizyki wyglądało to obiecująco jak na tamten etap, jednak odpowiedź ForceFeedback to moim zdaniem była lipa. Później co jakiś czas z ciekawości odpalałem, poprawki było widać, ale do dłuższych testów nigdy się nie przekonałem. Od ponad roku nawet nie wiem co tam się dzieje, a teraz nawet nie mam już takiego PC, żeby sprawdzić.

Generalnie obawiam się, że ostatecznie wyjdzie z tego bardzo ładna gra, która niestety nie porwie zgodnie z zapowiedziami modelem jazdy i serwery dosyć szybko (jak na symulatory) opustoszeją. Obym się mylił, bo GT bardzo potrzebuje mocnej konkurencji.

Edytowane przez cMonry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie buildy dostepne da tylko dla tych co wsparli projekt kiedy jeszcze zbieral pieniadze. Byly rozne poziomy uczestnictwa w zaleznosci od tego jak duza cegielke ktos dolozyl. Te osoby maja pewnie dalej dostep do buildow na PC. 

Niestety jak ja sie chcialem zarejestrowac to juz bylo za pozno i ta opcja byla niedostepna. 

Chodzi właśnie o to, że jeden z nich wyciekł na torrenty :P Zainteresowanym odsyłam do zatoki, łatwo znaleźć :D Chyba że mi mod da pozwolenie, to mogę dać tutaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie możemy na to zezwolić. 

 

na PW możecie sobie wysyłać co chcecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do tematu czyli pCARS na PS4

 

Spoiler ogladac w chrome 1080@60!

 

Coz rozdzialka i frame rate zakladam ze moze byc dobry, ale niestety nie ma rozy bez kolcow - bo w mojej subiektywnej opinii (bazujacej na paru ktrotkich sesjach z beta na PC) niektore rzeczy jesli chodzi o ustawienia graficzne sa LOW - cienie, refleksy, swietlne, widok w lusterkach przy widoku z kokpitu, lub MEDIUM - np szczegolowosc kockpitu.

Dla tych co szukaja dziury w calym - a to duzo latwiej zauwazyc na filmiku nizli grajac na zywo - dla widoku z kockpitu pare obiektow zniknelo w lusterkach a to drzewo a to budynek.

 

Tak czy inaczej pCARS - biorac pod uwage dostepne na PS4 scigalki moze byc pierwsza gra w ktora bede chcial zagrac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do tematu czyli pCARS na PS4

Spoiler ogladac w chrome 1080@60!

Coz rozdzialka i frame rate zakladam ze moze byc dobry, ale niestety nie ma rozy bez kolcow - bo w mojej subiektywnej opinii (bazujacej na paru ktrotkich sesjach z beta na PC) niektore rzeczy jesli chodzi o ustawienia graficzne sa LOW - cienie, refleksy, swietlne, widok w lusterkach przy widoku z kokpitu, lub MEDIUM - np szczegolowosc kockpitu.

Dla tych co szukaja dziury w calym - a to duzo latwiej zauwazyc na filmiku nizli grajac na zywo - dla widoku z kockpitu pare obiektow zniknelo w lusterkach a to drzewo a to budynek.

Tak czy inaczej pCARS - biorac pod uwage dostepne na PS4 scigalki moze byc pierwsza gra w ktora bede chcial zagrac :)

Pelne 1080p i nawet wszystko na low nadal lepsze niz np 900p i medium.

Jestem tez prawie pewien ze te buildy kraza po sieci do sciagniecia :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie czekam na tą grę. Nawet rozważam zakup kierownicy. Według mnie wygląda bardzo dobrze, zresztą wolę trochę niższe detale i 1080p w pięknym płynnym 60fps niż spadki animacji i "wazelinę" na ekranie przy 900p. Jedyne co trochę kłuje w oczy to mam wrażenie że ten tor jest trochę ubogi jeśli chodzi o otoczenie, ale może taka akurat jego konstrukcja i na innych jest lepiej. Dla mnie Day 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie czekam na tą grę. Nawet rozważam zakup kierownicy. Według mnie wygląda bardzo dobrze, zresztą wolę trochę niższe detale i 1080p w pięknym płynnym 60fps niż spadki animacji i "wazelinę" na ekranie przy 900p. Jedyne co trochę kłuje w oczy to mam wrażenie że ten tor jest trochę ubogi jeśli chodzi o otoczenie, ale może taka akurat jego konstrukcja i na innych jest lepiej. Dla mnie Day 1

 

poczekaj na recki - taka moja rada.

 

I nie zrozum mnie zle tez jaram sie ta gra. Troszke testujac na PC z DFP moge powiedziec  ze model jazdy wymagajacy. ale szczerze zmiejszylem rozdzialke i zostawilem detale medium (AA wylaczone)- mnie tak bardziej podchodzi.

To co pewnie mozna wygrzebac na YT odnosnie buildow na PC:

- pelne zniszczenia mechaniczne podzielone na zniszczenia oraz usterki mechaniczne (wcisniety gaz i redukcja z 5 do 2ki to koniec jazdy)

- obiekty na trasach (glownie point2point, ale takze torach jesli wystepuja) - typu slupki, znaki drogowe, smietniki maja swoja mase i jakas tam fizyke - co czuc, inaczej kosisz slupek przy chodniku, inaczej znak drogowy,

- przeciwnicy na ustawieniach 50 (w skali od 0 do 100) nie ja jacys super ospali ale nie sa tez jacys mega agresywni - pewnie jak  sie wcinasz ktos moze ciebie uderzyc ale AI walczy (widac walke o pozycje  wsrod AI) a takze stara sie uwazac na  gracza - np potrafi zaliczyc pobocze celem uniknieca kolizji a innym razem trzyma tor i moze dosc do otarcia.

- tory wygladaja roznie - jedne sa bardzo szczegolowe (chodzi tu o ilosc szczegolow otoczenia, drzew, domkow, publiki, itd) inne ciut mniej ale to dobrze bo to tez zroznicowanie

- nie wiem jak PS4 poradzi sobie z  dynamika pogody bo  u mnie i tak slaby frame rate w deszczu dzielony jest przez 2 i mimo iz  deszcz wyglada bardzo dobrze to zamiast grania mam slide show. (modle sie choc o stale 30fps przy burzy....)

- maly ale za to jaki mily bajer regulacja fotela kierowcy :biggrin:

 

Co do mojego jarania sie ta gra to jak juz wyjdzie i bedzie miala dobre recki to pewnie owa gra bedzie motywacja do zakupu  kolejnej platfomy do grania (i odpowiedzi na pytanie jakiej platformy) jak i nowej kiery. 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie killer.

 

Wierz mi tez tak mowilem, ba wieszczylem nawet nowego krola w kategorii sim dla konsol. 

Ale ochlonalem nieco. Hajp opadl. 

Wiec to czy bedzie killer to sie jeszcze okaze - choc z pewnoscia bedzie to dobra gra, po ktora bez watpienia siegne. 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tak było bo jak na razie nowa generacja to pustynia jeśli chodzi o samochodówki. Niby DC poprawiony ale nie samym ściganiem człowiek żyje.

Jakieś "grzebanie" w autach też by się przydało, no i oczywiście więcej aut i tras.

Będę bardzo zawiedziony jeśli ta gra nie wypali, wtedy konsola idzie do żyda już na pewno. Bo nie wiem czy chce mi się czekać do 50-tki na nowe Gran Turismo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×