Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przypomnieć że na dniach będzie nowa kiera do ps3/ps4.

http://www.thrustmaster.com/node/5969

 

Niestety jakos stosunek mozliwosci cena mnie nie przekonuja. Set 2 pedaly, mozesz dokupic set z 3ma za jedyne 89€ i do tego shifter. I tutaj moim zdaniem karny kutas dla Thrustmastera. Nie mogli wrzucic podstawki z 3ma pedalami i tak by mogli zarabiac na shifterze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Thrustmaster sporo przegina z cenami swoich produktów. Lecz co zrobić skoro konkurencji zupełnie brak?

Nic tylko sprzedawać G27 i czekać aż cena za to kółko ustabilizuje się w granicach 1-1,2tys. zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Thrustmaster sporo przegina z cenami swoich produktów. Lecz co zrobić skoro konkurencji zupełnie brak?

Nic tylko sprzedawać G27 i czekać aż cena za to kółko ustabilizuje się w granicach 1-1,2tys. zł.

 

Ja rozumiem ze to mialo byc pytanie retoryczne... ale ja np rozwazylbym zmiane platformy... G27 to dalej bardzo dobre kolo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie na PC nie wchodzi w grę. Poza tym kółko i tak będzie potrzebne np. do GT7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje czy jakość grafiki na Ps4 będzie wystarczająca i ilu gracy na torze będzie w multi.

Co do kierownic niektórzy chyba nie wiedzą, że baza t500/t300/TX to poziom fanatec CSW, którego cena wynosi 450 euro za samą bazę bez kierownicy i pedałów. Na dniach będzie recenzja t300 w insidesimracing, ale wszystko wskazuje na to, że to to samo co Thrustmaster tx na Xbox one.

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje czy jakość grafiki na Ps4 będzie wystarczająca ...

Czy to jest dla Ciebie wystarczająca jakość grafiki?

ProjectCARS_PS4PC.jpg?42e955

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje czy jakość grafiki na Ps4 będzie wystarczająca i ilu gracy na torze będzie w multi.

Co do kierownic niektórzy chyba nie wiedzą, że baza t500/t300/TX to poziom fanatec CSW, którego cena wynosi 450 euro za samą bazę bez kierownicy i pedałów. Na dniach będzie recenzja t300 w insidesimracing, ale wszystko wskazuje na to, że to to samo co Thrustmaster tx na Xbox one.

 

Ja jakos tam sie nie boje o jakosc grafiki, bardziej mnie interesuje jak sie bedzie auta prowadzic.

 

Widzisz, bo tu nie chodzi o to jaki jest poziom kierownic od T. Tu chodzi o to ze spora czesc graczy na PS3/PS4 traktuje kolo jako kontroler ktory ma w ich subiektywnym odczuciu zwiekszac fun z grania. Wiekszosc ludzi to nie pro-sim-race-driverzy a ludzie ktorzy po prostu lubia pograc z innym kontrolerem jakim jest kierownica. I dla tych ludzi zwyczajnie brakuje alternatywy w postaci dobrego jakosciowo mid-endu (odpowiednika DFGT dla PS4).

A z kolei przyzwyczajeni do takiej a nie innej jakosci nie zamierzaja patrzec na drogie w stosunku do mozliwosci "zabawki" jak T80.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest dla Ciebie wystarczająca jakość grafiki? 

Widziałem większość materiałów, ale na podstawie filmu na któym jest nagrany obraz z  tv kompletnie nie umiem się wypowiedzieć. Co do porównania PC vs. PS4 na fotkach to wygląda to obiecująco, ale czy rzeczywiście to tak będzie wyglądać?

 

 

Ja jakos tam sie nie boje o jakosc grafiki, bardziej mnie interesuje jak sie bedzie auta prowadzic.

 

Widzisz, bo tu nie chodzi o to jaki jest poziom kierownic od T. Tu chodzi o to ze spora czesc graczy na PS3/PS4 traktuje kolo jako kontroler ktory ma w ich subiektywnym odczuciu zwiekszac fun z grania. 

To można trafić jeszcze coś takiego: http://allegro.pl/thrustmaster-t100-force-feedback-racing-wheel-nowe-i4505116135.html ta kiera na pewno zwiększy fun z jazdy bo posiada FF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To można trafić jeszcze coś takiego: http://allegro.pl/thrustmaster-t100-force-feedback-racing-wheel-nowe-i4505116135.html ta kiera na pewno zwiększy fun z jazdy bo posiada FF.

 

Wiem o istnienu T100 problem z ta kierownica nie jest oficjalna dla PS4 (podobnie jak T500RS) owszem bedzie wspierana przez pCARS ale czy przez inne gry?

Po drugie stare poczciwe DFP ma 900stopni gdzie T400 nie ofruje nawet polowy tego...

 

Jak pisalem wczesniej a te czesc wypowiedzi wyciales z cytatu chodzi o porzadny mid-end - odpowiednik DFP czy DFGT a tego zwyczajnie nie ma dla PS4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Thrustmaster sporo przegina z cenami swoich produktów. Lecz co zrobić skoro konkurencji zupełnie brak?

Nic tylko sprzedawać G27 i czekać aż cena za to kółko ustabilizuje się w granicach 1-1,2tys. zł.

Tak też zrobiłem, moją g27 jutro wysyłam nowemu właścicielowi.

Teraz jestem na etapie poszukiwania T500RS w najatrakcyjniejszej cenie bo nic lepszego niż ten model Thrustmastera chyba nie znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat brak 900 to dla mnie ogromna zaleta :) Nie wiem kto to wymyślił, ale w samochodach wyścigowych przeważnie nie ma takiego szerokiego kąta skrętu, a już tym bardziej w bolidach.

Brak blokady na mniejsze zakresy w DFGT bardzo mnie bolał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat brak 900 to dla mnie ogromna zaleta :) Nie wiem kto to wymyślił, ale w samochodach wyścigowych przeważnie nie ma takiego szerokiego kąta skrętu, a już tym bardziej w bolidach.

Brak blokady na mniejsze zakresy w DFGT bardzo mnie bolał :)

 

Tos mnie zakoczyl.

Przyznam ze na poczatku obawialem sie 900 ale w GT5 i 6 do niej szybko przywyklem... nie pamietam jak  jezdzilem shifty ale te mialy akurat plynna regulacje. Wiec ja uwazam ze lepiej miec  mozliwosc 900 i liczyc  na to ze tworcy gry sprawnie ogarna to, co mozna z danym kolem zrobic (np. blokowac w dowolym zakresie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowane przez Garru
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też zrobiłem, moją g27 jutro wysyłam nowemu właścicielowi.

Teraz jestem na etapie poszukiwania T500RS w najatrakcyjniejszej cenie bo nic lepszego niż ten model Thrustmastera chyba nie znajdę.

http://allegro.pl/thrustmaster-t500-rs-kierownica-ps3-racing-wheel-i4519965263.html

 

lub 100zł droższa wersja f1

http://allegro.pl/thrustmaster-t500-rs-f1-add-on-kierownica-ps3-pc-i4519964056.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu od nich kupiłem i jestem mega zadowolony ,jakby to powiedziec oszczędności zostały ruszone bo kwota dla niejednego z nas kosmos ale powiem że warto było :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta kierownica T500RS jest oficjalna na PS4?

 

Poprzednia, strona tego watku, i 2 strony wczesniej i 3....  - bylo.

 

Nie nie jest officjalna kierownica ale jest kierownica wspierana przez pCARS. Jesli chodzi o kierownice ktore nie sa oficjalne (czyli nie maja na stronie Trustmastera - informacji o PS4) sa takowe dwie T500RS i T100. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupuje się kota w worku decydując się na tą kierownicę? Wszystko zależy od producenta gry czy jej użyje w swojej produkcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupuje się kota w worku decydując się na tą kierownicę? Wszystko zależy od producenta gry czy jej użyje w swojej produkcji?

 

Bez obrazy ale pisalem ze bylo o tym tak ciezko zajrzec 2 strony wstecz? Lub prostej logiki zeby polaczyc fakty?

 

http://www.ps3site.pl/forum/topic/72301-project-cars/?p=1045289

 

Tak kupujac ta kierownice decydujesz sie na kota w worku. Tak wszystko zalezy od innych producentow gier czy dodadza jej wsparcie czy nie. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też T300RS będzie tu lepszym wyborem. Pedały zawsze można ewentualnie dokupić lepsze lub zmodyfikować te standardowe.

T500 działa tylko w samej grze, w menu konsoli już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też T300RS będzie tu lepszym wyborem. Pedały zawsze można ewentualnie dokupić lepsze lub zmodyfikować te standardowe.

T500 działa tylko w samej grze, w menu konsoli już nie.

 

A jak wypada T300RS w porównaniu z G27? Mam na myśli jedynie kwestię jakości wykonania i ogólnego działania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno ma gorsze pedały. Reszty dowiemy się jak na dniach wyjdzie recka od iracing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno ma gorsze pedały. Reszty dowiemy się jak na dniach wyjdzie recka od iracing.

To na pewno, a tej kiery u nas jeszcze nie ma na rynku? Bo nigdzie nie widzę jej w necie? Kiedy ona wyszła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×