Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Założy się osobny dział dla PCars i będzie podobnie jak w dziale Gran Turismo, czyli każdy będzie mógł założyć swoją ligę.

Początkowo 1 liga = 1 temat. Zobaczymy jak się to będzie potem rozwijać.

Mimo wszystko najpierw niech gra wyjdzie i zobaczymy jakie będzie zainteresowanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sam nie wiem co myśleć o tej grze. Niby premiera zapowiedziana na ten rok, Listopad.

To jest realny termin? Bo coś mi się wydaję że będziemy musieli się w tym roku zadowolić Drive(social)clubem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też planuję zakupić pCars na ps4.

Pierwsza recenzja t300 rs: http://www.citizengame.co.uk/Review-detail/thrustmaster-t300-rs-wheel-accessories

404

Ja teraz spróbuję:

http://www.citizengame.co.uk/Review-detail/thrustmaster-t300-rs-wheel-accessories

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się obudziłem ze to juz niedługo premiera, trzeba zacząć odkładać jakiś hajs bo skarbonka pusta. Najbardziej zmartwień mnie to że moje g27 nie będzie działało z PS4 bo niby jakiegoś chipa nie ma. Która z kierownic obecnie z sprzęgłem działa z PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się obudziłem ze to juz niedługo premiera, trzeba zacząć odkładać jakiś hajs bo skarbonka pusta. Najbardziej zmartwień mnie to że moje g27 nie będzie działało z PS4 bo niby jakiegoś chipa nie ma. Która z kierownic obecnie z sprzęgłem działa z PS4?

 

Kolego poprzednie 3 strony przejrzec pobieznie masz dyskusje o kolkach Thrustmastera (w odniesieniu do pCARS i nie tylko). 

 

Obecnie oficjalne kierownice dla PS4:

T80 - bez sprzegla i FF

oraz kierownica ktora bedzie premiere miala niedlugo:

T300 bez sprzegla. Mozna dokupic dodatkowo zestaw pedalow oraz shifter. 

 

Kierownice ktore mimo iz sa dla poprzedniej generacji a maja dzialac z pCARS a takze innymi grami to:

T100 - FF brak sprzegla

T500RS - przedstawiac chyba nie trzeba. 

 

W przypadku kierownic nie przeznaczonych dla PS4 - kierownica nie bedzie dzialac w menu, tylko w samej grze. 

 

mam nadzieje ze pomoglem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego poprzednie 3 strony przejrzec pobieznie masz dyskusje o kolkach Thrustmastera (w odniesieniu do pCARS i nie tylko).

Obecnie oficjalne kierownice dla PS4:

T80 - bez sprzegla i FF

oraz kierownica ktora bedzie premiere miala niedlugo:

T300 bez sprzegla. Mozna dokupic dodatkowo zestaw pedalow oraz shifter.

Kierownice ktore mimo iz sa dla poprzedniej generacji a maja dzialac z pCARS a takze innymi grami to:

T100 - FF brak sprzegla

T500RS - przedstawiac chyba nie trzeba.

W przypadku kierownic nie przeznaczonych dla PS4 - kierownica nie bedzie dzialac w menu, tylko w samej grze.

mam nadzieje ze pomoglem.

Pomogles bardzo dziękuję, wychodzi na to ze t500rs ale to bez sensu...Dla niedzielnego gracza rozstawiajacego kierownicę co jakiś czas, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie schodzić niżej jak g27. Problem polega na tym ze t500rs jest za droga a g27 warta może z 600-700 zł dokładać tysiaka do kolejnej kiery gdzie moja logi jak nówka to totalna masakra. Edytowane przez kaktusr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogles bardzo dziękuję, wychodzi na to ze t500rs ale to bez sensu...Dla niedzielnego gracza rozstawiajacego kierownicę co jakiś czas, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie schodzić niżej jak g27. Problem polega na tym ze t500rs jest za droga a g27 warta może z 600-700 zł dokładać tysiaka do kolejnej kiery gdzie moja logi jak nówka to totalna masakra.

Uwierz mi, nie jesteś jedyny który ma taki problem, takich graczy jest multum.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie sporo graczy "oleje" ten tytuł przez brak wsparcia dla kierownic logitecha, bo wydac na gre ponad 200 zl a poniej jeszcze kierownice za 1000 zl dokupywac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogles bardzo dziękuję, wychodzi na to ze t500rs ale to bez sensu...Dla niedzielnego gracza rozstawiajacego kierownicę co jakiś czas, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie schodzić niżej jak g27. Problem polega na tym ze t500rs jest za droga a g27 warta może z 600-700 zł dokładać tysiaka do kolejnej kiery gdzie moja logi jak nówka to totalna masakra.

 

Na poprzedniej stronie masz wklejke do pierwszej recki T300 - nowego kola dla PS4. 

Moglobybyc dosc interesujace ale:

- w cenie ponad 300€ zestaw pedalow przypominajacy ten z DFGT i DFP to troche lipa (sama baza zostala dobrze oceniona).

- zestaw pedalow z pedalem sprzegla do kupienia osobno kolejne 100€

- shifter kolejne 100€ 

I tak wychodzi ze w cenie kiera + dodatkowe pedaly to mozesz juz dostac T500RS. z duzo lepszymi pedalami. (shifter do T500RS trzeba dokupic osobno). 

 

Do tego mimo tego samego rozstawu dziur do mocowania ksztalt bazy kierownicy jest nieco inny przez co czesc wheel standow moze sie nie sprawdzic... 

 

Przepraszam za offtop - a Tobie polecam tez watek kierownica do PS3/PS4 w dziale GT. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie sporo graczy "oleje" ten tytuł przez brak wsparcia dla kierownic logitecha, bo wydac na gre ponad 200 zl a poniej jeszcze kierownice za 1000 zl dokupywac...

Skoro oleja ten tytul, to wszystkie nastepne tez beda musieli olac. Bo G27 skonczyla sie na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bo G27 skonczyla się na zawsze.

Nadzieja umiera ostatnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro oleja ten tytul, to wszystkie nastepne tez beda musieli olac. Bo G27 skonczyla sie na zawsze.

 

 

Nadzieja umiera ostatnia...

 

Panowie,

 

Juz chyba o kierownicach bylo dosc.

 

Sejfo bez obrazy ale Twoj post niewiele wnosi. 

 

GT27 (jak i inne kola Logitecha) to dalej dobre kola. Jesli ktos chce z nich korzystac musi rozwazyc zmiane platformy. 

Jesli ktos chce pograc na PS4 jest skazany na Trustmaster i stosunkowo ubogi wybor. 

 

Kazdy z nas niech sam rozwazy co mu bardziej pasuje, na co go stac, co go kreci i dopasuje swoj setup do scigania sie pod siebie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja, że jakiś spryciarz wymyśli przejściówkę, która umożliwi granie na PS4 na tych kołach, bo każdy wie, że tanie one nie są, a w cholerę ludzi je ma.

Ktoś taki zbiłby sporo hajsu, ale pytanie jakby było z kompatybilnością przycisków, itd. No nic, ja i tak na razie koła nie mam zamiaru kupować to poczekam jak się sprawy rozwiążą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w okolicach świąt zapewne zakupie T500RS , chociaż mam wątpliwości... myślicie że jest szansa na nowy topowy model który był by w 100% kompatybilny z PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w okolicach świąt zapewne zakupie T500RS , chociaż mam wątpliwości... myślicie że jest szansa na nowy topowy model który był by w 100% kompatybilny z PS4?

 

Bez obrazy, ale pare postow  powyzej odpisywalem o modelach ktore sa beda w  najblizszej przyszlosci (T300), na poprzedniej stronie masz link to recki t300.

Poza tym wiemy tyle co i ty czyli nic - mozemy sobie z fusow powrozyc conajwyzej.

Czy w trakcie zycia tej generacji spodziewam sie wiecej modeli kierownic dla PS4 tak, czy jakies beda i jakie i  kiedy to sa niewiadome.

 

Gdyby cos ktos wiedzial to najpiewniej bylo by juz o tym info w watku o kierownicach pod PS3 i PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będzie już nic lepszego od t300 co byłoby w pełni kompatybilne z ps4. Pedały trzeba potraktować jako gratis i że po prostu są, ale na pewno nie są tak słabe jak te od dfgt. Na forum, które Dak wkleił w temacie o kierownicach jakiś czas temu dwie osoby sprzedawały pedały z t500 w idealnym stanie, jedne chyba sprzedały się za 120zł. Na allegro też były za około 200 zł więc można trafić okazje. Dla mnie są one lepsze od tych z g27 a po zastosowaniu oryginalnego moda, hamulec zaczyna fajnie pracować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przeleżałem pod lodem ostatnie doniesienia o PC to ekskuza.

Ale chciałbym spytać, data 21 listopada to już jest potwierdzona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przeleżałem pod lodem ostatnie doniesienia o PC to ekskuza.

Ale chciałbym spytać, data 21 listopada to już jest potwierdzona?

A czy ty się z choinki urwałeś??... Dopóki coś nie trafi do tłoczni to nie ma nic pewnego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ty się z choinki urwałeś??... Dopóki coś nie trafi do tłoczni to nie ma nic pewnego....

 

Nie z choinki tylko leżałem pod lodem ostatnio, przecież napisałem wyraźnie.

To jak będziesz mieć info z tej tłoczni to daj znać...

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik udowodnił mi że na pewno nie będę korzystał z kamery w kasku bo wygląda słabo z tym dodanym mocno na siłę i przesadzonym DOF'em, reszta wygląda świetnie (no może poza linią hamowania,ale ją ustawię sobie na "off")

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale psioczycie, ale psioczycie ... Przypomnijcie sobie kamerę z kasku w Shift 2 Unleashed, też bajek nie było i nie ma się póki co bajek po tej kamerze w żadnej grze spodziewać.

Jak ktoś grał w Shifta to pytanie do Was. Ile razy tak naprawdę użyliście tej kamery (nie odpowiadajcie, nie róbmy OT, ale odpowiedzcie sobie sami na to pytanie)? Ja raz, chciałem sprawdzić jak to wygląda, wyglądało słabo.

Jak ktoś chce widok z kasku niech siądzie blisko TV, tak żeby praktycznie nic poza obrazem nie widział, kupi kask i założy na głowę ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×