Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, ja właśnie dziś znów kupiłem Shift 2 w promce, bo rzygam sterylnym GT6, i gram właśnie na widoku z kasku. Więc nie oceniaj wszystkich swoją miarą :) I w Project C.A.R.S. planuję tak samo:)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz musze powiedziec ze po tych wszystkich wczesniejszych pCARS vs. reality, oraz zmiany w pCARS na przestrzeni dziejow developmentu.... a zaznaczam jaralem sie ta gra jak dziecko.

To ten filmik mnie nie przekonal...

modelu  jazdy oceniac po filmie nie bede bo w mojej opinii nie ma to sensu - a takze brak nam informacji - grali na padzie, na kierownicy, jakie asysty byly wlaczone itd.

Graficznie jest ladnie - ale jakos nie mam efektu WOW. Szczegolnie w porownaniu z wczesniejszymi filmami (tak wiem HiEnd PC).

Widok z kasku jest milym dodatkiem. Bo jako gracze powinnismy optowac za wyborem -  ludzie jezdza roznie a wlasnie roznorodnosc kamer pozwala kazdemu znalezc cos dla siebie (przypomne ze bywaly gry bez widoku z kokpitu...).

Ja akurat calkiem sporo gralem z widoku z kasku w Shifcie, ale nie stronilem tez od innych widokow. 

To co mi sie nie podoba i mam nadzieje ze bedzie mozna to wylaczyc w opcjach to rozmycie licznikow (obecne wczesniej w shiftach). Nie wiem jak jest w przypadku fur co smigaja po 300km/h  bo takich  nie prowadzilem ale pamietam ze w Shiftach jadac nawet meganka juz przy 150km/h liczniki sie rozmywaly... hmmm coz moje doswiadczenia z jazdy 150+ km/h sa takie ze nic mi sie nie rozmywa...

Ogolnie moj hajp na ta gre troche opadl... Dalej bede sie jej przygladal ciekawie... ale juz chlodniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Magellan

 

Te wszystkie blury, rozmazania i inne udziwnienia da się wyłączyć z poziomu menu gry :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Magellan

 

Te wszystkie blury, rozmazania i inne udziwnienia da się wyłączyć z poziomu menu gry :)

 

Piszesz o pCARS i PC?

Jesli bedzie dalo sie wylaczyc - super cud malina :)

 

czy moze w shftach tez mozna bylo to wylaczyc a ja jak taka sierota tego nie znalazlem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pisałem o PC, ale według  WMD, wersja PS4 ma być identyczna jak na PC (zawartość gry, fizyka jazdy). Także teoretycznie konsolowcy również powinni mieć dostęp do wyłączenia/włączenia tych bajerów.

Edytowane przez DAK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik udowodnił mi że na pewno nie będę korzystał z kamery w kasku bo wygląda słabo z tym dodanym mocno na siłę i przesadzonym DOF'em, reszta wygląda świetnie (no może poza linią hamowania,ale ją ustawię sobie na "off")

 

Szczegóglnie słabo wygląda deszcz w jakiś sposób dostający się do kasku...

 

Szczerze jak zobaczyłem filmik to sam miałem o tym pisać ale myślałem że weźmiecie mnie za idiote :biggrin: Ale teraz widzę że to ludziom rzeczywiście rzuciło się w oczy. Dla mnie to też troszkę dziwne no ale nie tego się wymaga od tej gry moim zdaniem :)

 

edit: moim zdaniem nie ma co się sugerować tym filmikiem oprócz tych kropelek, nic więcej tutaj nie da się chyba zobaczyć, koleś po pierwsze jechał na padzie po drugie widać że ma włączone asysty w tym na pewno trakcję, radzę odwiedzić ten kanał https://www.youtube.com/user/RastRene/feed a tzw. hype powinien wrócić :)

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jak zobaczyłem filmik to sam miałem o tym pisać ale myślałem że weźmiecie mnie za idiote :biggrin: Ale teraz widzę że to ludziom rzeczywiście rzuciło się w oczy. Dla mnie to też troszkę dziwne no ale nie tego się wymaga od tej gry moim zdaniem :)

 

edit: moim zdaniem nie ma co się sugerować tym filmikiem oprócz tych kropelek, nic więcej tutaj nie da się chyba zobaczyć, koleś po pierwsze jechał na padzie po drugie widać że ma włączone asysty w tym na pewno trakcję, radzę odwiedzić ten kanał https://www.youtube.com/user/RastRene/feed a tzw. hype powinien wrócić :)

 

Mysle ze te kropelki to charektystyka prowadzania otwartego wozu z  widokiem z kasku.... a przynajmniej mam taka nadzieje... Mam nadzieje ze prowadzac samochod (Audi A4 Touring czy BMW M1) z wikokiem czy to z kasku czy z kokpitu deszcz bedzie zostaw na szybie. (np ubi w The Crew (beta) - wiem arcade - ma z tym problem i wczoraj moja deska rozdzielcza i kierownica pokrywaly sie sniegiem :P)

 

Kanal owszem odwiedzilem - i nie zrozum mnie zle - to nie jest tak ze skreslilem pCARS - bo nie dalej licze na dobra/bardzo dobra gre. Piszac o hajpie w moim wypadku mialem na mysli pCARS dla PS4.. niestety tutaj wszystko opadlo i pewnie chcac cieszyc sie z tej gry bede myslal o innej niz PS4 platformie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu kiedys pytal o tryb kariery.

 

Dla tych co olewali oficjalna strone w poszukiwaniu informacji link: http://www.projectcarsgame.com/career.html

 

I krotkie dosc dowolne tlumaczenie:

-----------------------------------------------------

Rozpoczecie kariery

Zaczynamy od stworzenia kierowcy i wyboru preferowanego sportu motorowego.

W przeciwieństwie do wielu innych gier nie musimy zaczynać od niskich szczebli i piać się wyżej. Mozemy wybrac dowolna kategorie np. wskoczyc  do wycigow w wozach ktore startuja w Le Mans, lub zaczac od europejskich wozow GT.

Po wybraniu punktu startowego w swojej karierze otrzymasz kontrakt do podpisania ze swoim pierwszym zespolem, po czym jestes gotowy zeby rozpoczac sezon.

 

Kontakty, pochwaly, aprobaty

Postęp w karierze odbywa się za pomocą kalendarza wyścigów. W oparciu o wyniki mogą przyciągnąć uwagę osob reprezentujących zespoły zarówno w wybranym na poczatku sporcie motorowym jak i z innych dyscyplin.

Zaimponuj im zbierajac pochwaly, aby otrzymac oferty jazdy w barwach ich druzyny albo otrzymac dostep do wyjatkowych wydarzen lub serii.Dodatkowo ukonczenie kamieni milowych moze wiazac sie z 'Aprobata' firm ktore sa dume z bycia czescia twojego sukcesu.

 

Cele historyczne

W całej historii sportów motorowych było wiele niezapomnianych i legendarnych kierowców.
Zainspirowani tymi historiami, gracze są zaproszeni  w pCARS, aby spróbować odtworzyć te podróże poprzez trzy cele historyczne...

- od zera do bohatera

- obrona mistrzostwa

- potrojna korona

-----------------------------------------------------

Coz zapowiada sie calkiem niezle, wszystko bedzie zalezec od roznorodnosci i ilosci eventow. Mile jest podjescie z kalendarzem i brak wymuszonego startu w nizszych klasach.. Ale jak to bedzie wygladalo w praktyce czas pokaze.

 

 

A tak z innej beczki - gdybanie - myslicie ze project Morfeusz ma szanse wyniesc doswiadczenia na nowy poziom? W filmiku tym ostanim bylo wspomniane ze pracuja nad tym...

Jako iz ja do calej idei pMorfeusz nastawiony jestem chlodno to widze raczej ograniczone zastosowanie - bo grac w tym z widokiem innym niz kokpit/kask to chyba nie bardzo  jest sens...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto grałby z 3 osoby? Chyba tylko niedzieli gracze. Wiadomo, że preferowane widoki to ten z kokpitu i z kasku i tu sprawowałby się fantastycznie. Ja byłbym za gdyby można było go użyć w innych grach, szczególnie w fpsach i na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morfeusz robi po prostu za osobny analog do obsługi kamery. Niestety w fpsach to będzie mało przydatny gadzet w połączeniu morf + pad. Jednak połączenie morf + omni to już inna bajka. Podobnie jednak będzie wg. mnie w pC. Można sie rozglądać ale przy graniu na lądzie to będzie tworzyło taki dysonans ze ją pierdziu. Więc jeżeli ktos chce sie bawić vr'kami w PC to lepiej mieć kierownicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się ściga bez kierownicy :-P tutaj chyba każdy ma kółko, wspierane czy nie.

Ja pisałem o fps na PC oczywiście, Arma czy DayZ to bajka z takim urządzeniem. Albo latanie :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś coś o customizacji pojazdów? Będzie coś w można zrobić czy taka sama bida jak w GT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś coś o customizacji pojazdów? Będzie coś w można zrobić czy taka sama bida jak w GT?

Będzie dodana w późniejszym DLC ;)

A na serio, to nic nie wspominali o tuningu, i customizacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam ze poza zmiana malowania to nie będzie większej customizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam ze poza zmiana malowania to nie będzie większej customizacji.

Niech dadzą chociaż taki edytor jak w jest w Forzy i będę bardzo zadowolony ;) Fajnie było by zrobić sobie własne malowanie do wykorzystania w online ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dodana w późniejszym DLC ;)

A na serio, to nic nie wspominali o tuningu, i customizacji...

 

Oh really?

[ choc to o DLC dobre ale juz nie kopmy lezacego :) ;) ]

 

:P :P :P

 

Obstawiam ze poza zmiana malowania to nie będzie większej customizacji.

 

Serio?

 

:P :P :P

 

Panowie to po kim jak po kim ale po Was sie tego nie spodziewalem - to ze autor pytania najwyrazniej boi sie ze google gryzie ;) :P to juz inna kwestia :)

Ale wy taka niesprawiedliwa ocena gry ;) [na ktora wyczekuje a moj hype train pobil juz predkosc dzwieku :P ]

 

 

Can we upgrade the cars?

Since the game covers such a variety of motorsports, each with their own performance restrictions, all vehicles are non-upgradable and come pre-installed with the best parts possible.

Can you tune the cars?

Yes! Project CARS has a deep tuning system with full control over all aspects of the car's performance. Troubleshoot common problems by checking with the in-game Engineer, get useful hints on technical details via the Digital Manual, and visit the dedicated Test Track to see how your changes perform out on the tarmac.

 
Czyli nie bedzie dodawania czesci (jak np w serii GT) ale bedzie system tunningu pozwalajacy zmieniac charakterystyke elementow ktore sa zainstalowane.
 
A tutaj wklejka dla potomnych: http://www.projectcarsgame.com/faq.html
 
A tutaj filmik w ktorym od 04:50 do 06:00 pokazane sa dostepne opcje tuningu.
 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się ściga bez kierownicy :-P tutaj chyba każdy ma kółko, wspierane czy nie.

Ja pisałem o fps na PC oczywiście, Arma czy DayZ to bajka z takim urządzeniem. Albo latanie :-D

Ja nie mam kierownicy. I jakos w platynach z gt6 i rivals nie przeszkadzalo to kompletnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że można powiedzieć "kto ściga się bez kierownicy?" ale szczerze mówiąc to właśnie gracze z kierownicami są mniejszością.

FPS na PC również tylko wyłącznie w połączeniu Omni + Oculus będą miały sens. Rozglądanie się głową a sterowanie po staremu totalnie mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tutaj potrzebna jest wyobraźnia, ale cudnie się zapowiada. :)

Edytowane przez KoRnick90
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że można powiedzieć "kto ściga się bez kierownicy?" ale szczerze mówiąc to właśnie gracze z kierownicami są mniejszością.

FPS na PC również tylko wyłącznie w połączeniu Omni + Oculus będą miały sens. Rozglądanie się głową a sterowanie po staremu totalnie mija się z celem.

To chyba nie wiesz co to jest ArmA. Oczywiście, że NIE mija się z celem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to arma i wiem co to OF. Dalej twierdzę ze to będzie mijalo sie z celem mimo setek godzin z tymi grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×