Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę żadnej różnicy więc moje złotówki właśnie wpadają do świnki która pęknie na premierę :D

Moze odloz te zlotowki na dobrego okuliste ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale różnicy przecież nie widać. Jakość jest bardzo zła jak już to bywa i nijak ma się takie porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo moze, czy bedzie jakies ogolnodostepne demo, czy cos ? Ja bym zlozyl preorder, moze nawet na jakas kolekcjonerke, edycje specjalna, czy co tam bedzie, ale nie w ciemno, nie wiedzac, jaki jest model jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie dema. Jeśli oczekujesz modelu jazdy coś ala gran turismo, czy nawet bardziej hardcorowy, to ten tytuł jest jak najbardziej dla Ciebie. Oczywiście kiera wymagana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie dema. Jeśli oczekujesz modelu jazdy coś ala gran turismo, czy nawet bardziej hardcorowy, to ten tytuł jest jak najbardziej dla Ciebie. Oczywiście kiera wymagana.

To jest jakies bzdurne, z brakiem dem :D Jak mozna kupic gre w ciemno ? Modelu jazdy nie da sie poznac "na oko". Wypuszczaja wciaz nowe buildy dla tych, ktorzy sie dolozyli, sklecenie demka powinno byc dla nich pestka, niedlugo przed premiera. Ja kierownicy nie kupuje, za duzy wydatek jak na ilosc czasu, jaka poswiecam na granie. Nie aspiruje do wymiatania w multiplayerze. Choc fajnie, jakby konsola potrafila rozpoznac czym sie steruje i byly na przyklad serwery dla ludzi z padami i tymi z kierownicami oddzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że powinno być demo. Jak ja patrze na filmiki z Drive Club to widzę jakby gracz walczył z pojazdem o jego utrzymanie na ulicy. Żeby jechać w miarę prosto to trzeba raz w lewo raz w prawo. Mam nadzieje że w Project Cars jazda będzie sprawiała przyjemność a nie nerwice :) Brak wypuszczenia dema daje do myślenia. Jakby producenci bali się że ich produkt może się nie spodobać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo pewnie będzie na zasadzie godzinnego triala jak ktoś ma ps+. Tak to brak osobnego dema to nie strah ze ich gra jest słaba a po prostu znak czasów. Teraz mało jest demek przed premiera, nie licząc tych targowych oczywiście. Jak twórca boi sie ze stworzył crapa to daje embargo na recki przed premiera i heja. Kasa sie zgadza, ludzie mogą być zawiedzeni ale i tak już zapłacili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rene Rast (triumfator serii Porsche Supercup w latach 2010-2012) chwali sobie bardzo carsy.

 

Bez_tytu_u.png

 

Niedawno wrzucił do sieci swój przejazd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś słuchy chodzą i na niektórych sklepach widać że to potwierdzają że data premiery niby przesunięta na 6 lutego 2015...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś słuchy chodzą i na niektórych sklepach widać że to potwierdzają że data premiery niby przesunięta na 6 lutego 2015...

 

To co wkleilem ponizej wisi na oficjalnej stronie, poki nie bedzie potwierdzenia rewelacji o przesunieciach, traktowalbym je raczej jako plotki. Polecalbym zachowanie spokoju i sprawdzanie oficjalnej strony. 

 

THE ULTIMATE

DRIVER JOURNEY...

RACE YOUR WAY INTO THE HALL OF FAME NOVEMBER 18TH IN THE US & NOVEMBER 21ST IN EUROPE!

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem Project Cars ponad miesiac temu w Empiku i tez dostalem w tym tygodniu od nich maila ze premiera jest przesunieta na 06.02.2015 i czy w zwiazku z tym chce zwrot pieniedzy czy bede czekal do lutego :/ Nigdzie nic na ten temat nie ma tylko w polskich sklepach zmieniaja sobie premiere :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie o co chodzi z tą datą? Wszystkie Polskie sklepy klepka ze luty podczas gdy oficjalna strona cały czas podaje ze listopad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie chodzi o polską wersję językową, której premiera jest przewidziana na luty 2015. Ale głowy nie dam.

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie sklepy pozmieniały już datę premiery na listopad 2014, pozostało jedynie eurortvagd, ważne, że na stronie cenegi jest 21 listopada.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i lipa. Premiera przesunięta. Niedługo podadzą oficjalne info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest przesunięte. Premiera dalej w Listopadzie.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i lipa. Premiera przesunięta. Niedługo podadzą oficjalne info.

Skąd takie info? Jakieś źròdło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuck! Premiera przesunięta na marzec.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie info? Jakieś źròdło?

Z forum pCARS (dostępnego dla testerów). Premiera w marcu 2015.  Niedługo będzie na portalach oficjalne potwierdzenie.

Edytowane przez DAK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to jest to bardzo, bardzo zła i przygnębiająca wiadomość...

Pierwszy poważny "must have" nowej generacji i taka kapota. Najpierw Srajwklab teraz to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej żeby przesunęli i dopracowali niż zasypywali nas patchami day1. Poza tym to tylko cztery miechy czekania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja bym wolał żeby usunęli sobie łaskawie datę premiery z ich głównej strony i wstrzymali preordery tak jak wstrzymali premierę.

Zaczyna mnie te całe #dilejstejszyn wpieniać pomału.

Też się będą bawić w tych patałachów z Evolution, zgarniając odpowiednią liczbę preorderów a gdy to zrobią powiedzą oficjalnie że premierę przesuwamy?

Zazwyczaj mnie to wali, ale te całe opóźnianie gier z nie wiadomo jakiego względu zaczyna być śmieszne, bo i tak gra w dniu premiery będzie miała kilka znaczących błędów znając życie i pacza dej łan który nic nie naprawia.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja bym wolał żeby usunęli sobie łaskawie datę premiery z ich głównej strony i wstrzymali preordery tak jak wstrzymali premierę.

Zaczyna mnie te całe #dilejstejszyn wpieniać pomału.

 

Wierz mi pCARS dosc mocno sie jaralem nie zapisalem sie do platnej bety ale to jest gra dla ktorej chcialem zainwestowac w nowa kierownice i nowa platforme. 

Wiec tez nie jestem zadowolony - niemniej tutaj nie ma to nic wspolnego z PlayStation jako takim - zakladam ze gra jako taka zalicza obsuwe wiec nawet ci ktorzy maja inne platformy tez beda musieli poczekac. 

 

Jest taka fajna prosta ale jakze pomocna mysl:

 

Trzeba godzic się z tym, czego nie mozna zmienić. 

Miec odwage zmieniac to, co mozna zmienić.
I posiadac mądrośc, aby odróżniac jedno od drugiego.
Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×