Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym Cross-controller to w ogóle porażka. Kupujesz DWIE konsole Sony, kupujesz DWIE oryginalne gry (choć w zasadzie to ten sam tytuł tylko na dwie platformy sprzętowe) i w nagrodę jeszcze masz dopłacić za taką pierdołowatą funkcję. Brawo dla Sony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Cross-controller to w ogóle porażka. Kupujesz DWIE konsole Sony, kupujesz DWIE oryginalne gry (choć w zasadzie to ten sam tytuł tylko na dwie platformy sprzętowe) i w nagrodę jeszcze masz dopłacić za taką pierdołowatą funkcję. Brawo dla Sony!

Dzień dobry. Witamy w realnym świecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cross-controller jako PS Vita się może coś zmieni dopiero w następnej generacji. Ale kupować LBP2 na PS3 za 80zł chyba i jeszcze LBP na PS Vita 150zł + cross controller to trochę przesada.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to bardziej "masz vite i ps 3 oraz masz i lubisz lbp to weź to też" . Oskarżanie, że Sony lobbuje kupno czegoś poza lbp ita to lekka przesada. Oczywiście, żeby cross controller działał potrzebujemy przede wszystkim więcej cross buyów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież LBP2 na PS3 jest za darmo jak się wykupi PS+ więc zostaje zakup tylko wersji na PSV i DLC za 18 zł, które przecież można podzielić chyba na 2 konta bo to jest DLC do wersji PS3 z tego co wiem więc nie jest drogo. A, że nie jest za darmo to akurat zrozumiałe jest- wkrótce ma wyjść LBP complete, które będzie miało wszystkie DLC zintegrowane już...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, może nie powinienem się dziwić skoro Sony opycha nawet ubranka dla Sackboy'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma telefon z androidem 2.3+ to moze ustawic go jako wifi hotspot i nie potrzeba investowac w drozszy model vity.

Czy ktos sie bawil w AdHoc Party na Vicie/PSP? Jak to sie sprawdza w praktyce? Dzisiaj dla testu sciagnalem sobie wersje EU i JP dla porownania ilu ludzi w lobby siedzi (ale Vity jeszcze nie mam zeby podlaczyc i sprawdzic jakosc polaczenia).

Edytowane przez fingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma telefon z androidem 2.3+ to moze ustawic go jako wifi hotspot i nie potrzeba investowac w drozszy model vity.

Czy ktos sie bawil w AdHoc Party na Vicie/PSP? Jak to sie sprawdza w praktyce? Dzisiaj dla testu sciagnalem sobie wersje EU i JP dla porownania ilu ludzi w lobby siedzi (ale Vity jeszcze nie mam zeby podlaczyc i sprawdzic jakosc polaczenia).

Ja wczoraj gralem ze znajomym na amerykanskim Ad Hocu w monster huntera freedom unite na vicie i bylo zajebiscie, jesli o jakosc/lagi chodzi, nie ma sie co martwic. Jakbys mial jakies pytania to wal smialo do mnie.

Mam pytanie odnośnie vity, ile w końcu kont można mieć na vicie?

Na 1 karte pamieci przypada 1 konto, jesli chcesz miec 2 lub wiecej, musisz miec 2 lub wiecej kart pamieci, i kiedy chcesz sie przelogowac z konta A na konto B, musisz zmienic karte pamieci oraz przywrocic system Vity (z 5 minut babrania sie).

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli nie mam zamiaru korzystać z PS+ to karta 4/8 gb wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna. Zmieściłbyś tam kilka (może naście) demek. No, ale PS Vita bez PS+ bardzo dużo traci ... stosunkowo nieduży abonament, a wypożyczasz kilka dość dużo wartych gier. Zastanów się dobrze nad tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i plus na psv automatycznie daje ci plusa na ps3...i do tego dochodza znizki itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vita miesięczna karta 4 gb plus little big planet cena 650 co mowicie? karta troche mała tymbardziej że na ps3 mam plusa i na vicie chciałbym popykać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zestaw nowy można było kupić w dużych sieciach za około 899zł. Zestawy z kartą i Assassin's Creed: Liberation można było znaleźć za 799zł (tak jak ja to zrobiłem). :) Sam zdecyduj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Empik stacjonarny. W sklepie internetowym w tamtym czasie było drożej, ale sklepy stacjonarne miały swoje promocje. Może nadal tak jest, poszukaj. Nie było żadnego wielkiego napisu 'promocja'. Po prostu podszedłem, spytałem za ile jest. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba kupie od tego goscia za 650:) moze sie dogadam na 600zł:) sprzedam tego little i karte w zestawie za np 100zł:) i kupie 16gb karte bo na ps+ raczej 4 gb to za mało co?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spytaj czy ten Little Big Planet jest w pudełku czy to może kod na grę. Może być tak, że jeśli jest to kod, to on już jest użyty na danym koncie i zajmuje tę kartę. Ja zrobiłem tak, że ta karta 4gb to jest Assassin's Creed: Liberation + dema, a karta dodatkowa 16gb to inne gry.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no na fotce jest pudełko i karta z gra little takze nie jest to kod;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi ile moge wolać za karte 4gb+ little big planet? z online passem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×