Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

a powiedz mi ile moge wolać za karte 4gb+ little big planet? z online passem

Za gre ok 90-100zł

A za karte z 40zł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce kupić handhelda i zastanawiam się nad PS Vita oraz 3DS. Co lepsze wg was ? chodzi mi o rozważny wybór, wiem że na 3DS jest więcej ciekawych gier, słabsza grafika ale biblioteka to główny czynnik którym bym się kierował. Oczywiscie w niedalekiej przyszłości będe chciał mieć je obie a teraz musze wybrać jedną. Jakieś sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vitę mam od dwóch tygodni - nie żałuję.

Biblioteka gier może nie jest za wielka jeżeli bierzemy tylko gry pisane pod VITĘ (ale ma się to podobno zmienić:)) ale jeżeli dodamy gierki z PSP i PSONE to już fajnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce kupić handhelda i zastanawiam się nad PS Vita oraz 3DS. Co lepsze wg was ? chodzi mi o rozważny wybór, wiem że na 3DS jest więcej ciekawych gier, słabsza grafika ale biblioteka to główny czynnik którym bym się kierował. Oczywiscie w niedalekiej przyszłości będe chciał mieć je obie a teraz musze wybrać jedną. Jakieś sugestie ?

Za kupne PsV przemawia teraz fakt że niedługo dostaniemy ( w EU ) nowe Tales'y, Soul Sacrifice, Ragnarok Odyssey, Muramasa, Monster Hunter itp itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jak jest z PS+ na vitcie ? słyszałem że kiepska oferta jak narazie. A z powyższych tytulów nic nie kupie od razu, poczekam jak dobrze potanieje więc nie napalałbym się tak, ale fakt, coś się rusza w temacie choć to i tak biednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Za kupne PsV przemawia teraz fakt że niedługo dostaniemy ( w EU ) nowe Tales'y, Soul Sacrifice, Ragnarok Odyssey, Muramasa, Monster Hunter itp itd...

Monster Hunter ? Przeciez Nintendo podpisalo umowe z Capcomem na 3 letnia ekskluzywnosc MH dla ich konsol.

Na dzien dzisiejszy lepiej brac 3DSa moim zdaniem, o wiele wiecej gier do ogrania a worek z zapowiedziami peka w szwach.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem że nie bedzie już MH na PsV z powodu tamtej umowy...ale jakoś chwile po zapowiedzeniu nowego MH i niby jego ekskluzywności na 3ds'a, japonskie magazyny opublikowały wywiad z kims z sony który powiedział mniej więcej że oni są w stanie wydać MH4 też na Psv i że może to zrobią...

Tak w ogóle macie może gdzieś rozpiskę zapowiedzi dla EU jeżeli chodzi o 3ds'a i psv ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to właśnie to jest sensacją, którą Kaz ogłosi 20 lutego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie...ogłosza bundla PsVMH4 specjalnie wystylizowanego xD i procent samobójców/fanów/fanbojów sony nagle wzrośnie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też o tym myślałem że nie bedzie już MH na PsV z powodu tamtej umowy...ale jakoś chwile po zapowiedzeniu nowego MH i niby jego ekskluzywności na 3ds'a, japonskie magazyny opublikowały wywiad z kims z sony który powiedział mniej więcej że oni są w stanie wydać MH4 też na Psv i że może to zrobią...

Tak w ogóle macie może gdzieś rozpiskę zapowiedzi dla EU jeżeli chodzi o 3ds'a i psv ?

No tak, ale dzien pozniej Capcom zdementowal jakiekolwiek plotki mowiac cos w stylu: "aby uniknac srogiego zawodu i frustracji radzilbym nie wierzyc ostatnim plotkom nt MH na PSV". Takze o MH radze zapomniec ;). Oczywiscie chcialbym sie mylic ale nie ma szans, Capcom cos za bardzo trzyma z Nintendo ostatnio.

Co do rozpiski, nie oplaca sie na Vite robic bo za malo :biggrin:, zas na 3DSa pewnie by miejsca nie starczylo :laugh:. A tak serio to ja nic takiego nie mam ;)

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam PS3 (od grudnia) i PSP (od dwóch lat). I moje pytanie jest takie:

Czy warto jest kupować PS VITA czy zostać przy PSP?????? (nie, nie, nie kupie nic od Nintendo i Microsoftu [ oprócz Windows 7 :D ]).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto, ja jeszcze parę dni temu chciałem kupić, ale jednak nie warto i odrzuciłem ten pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę lecieć do roboty , więc nie mam czasu się rozpisywać, ale według mnei warto jak ma się te pieniądze i chce się wydać na handhelda. Nie będę ci słodził i gadał o przyszłości vity . Na ten moment każda grą w jaką grałem, od minigierek do pudełkowych wersji miała dużo miodu. Sterowanie z użyciem dotyku jest bardzo intuicyjne i nie jest nachalne. W tej chwili jest już dużo ciekawych gier do pogrania. Wiadomo , że wychodzi stosunkowo mało gier , ale jak nie zrobisz z niej głównej konsoli do grania i nie jesteś wyjątkowy wybredny, albo zamknięty na konkretny gatunek , to zawsze będzie coś do obadania. Największą wadą jest bateria, która trzyma do 4 godzin max, ale z drugiej strony mam 3ds'a i tam trzyma godzinkę dłużej w praktyce. Jak nie będziesz taki leniwy jak ja i będziesz vite wyłączał , a nie usupiał , to ci nawet na dłużej starczy. Na pewno też będziesz mile zaskoczony , po przejściu z psp (jak ja), możliwością użycia dwóch analogów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem kupić Vite i zrezygnowałem i nawet darmowe gry z Plusa mnie nie przekonywuja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kto woli. :) Mnie właśnie gry z plusa przekonały. :) Miałem już subskrypcję ps+ na PS3, więc za jedne pieniądze 'otrzymałem' kilka mocno wartościowych gier. Jak już pisałem wcześniej - nie miałem PSP, więc mam też trochę gier z PSP do ogrania. Długo byłem sceptykiem pod względem Vity, ale właśnie plus pomógł mi z decyzją. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zapytam, a co :P

Planowałem zakup PSV, ale przeczytałem ten temat i mam mieszane odczucia. Używałbym tylko i wyłącznie w pracy (w domu mam PS3), w której mam dużo wolnego czasu (taksówkarz) i czasem stoję na postojach, więc chciałbym przede wszystkim zabić czas.

1. Wciągnie mnie to na tyle, że ten czas naprawdę będzie leciał szybciej? Interesowałaby mnie przede wszystkim FIFA 13...

2.Pytanie o 3G (mam pakiet internetowy na karcie sim blueconnect z t-mobile) - jak działa www, oraz filmy z youtube - da się oglądać je w HD?

3. Czy zamiast w PSV lepiej zainwestować w jakiś tablet z androidem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

1. Tak, w ofercie jest w tej chwili dużo gier, o bardzo dużej grywalności , które starczają na konkretne godziny rozgrywki. (to znaczy: nie są , to tylko popierdółkowate mini gierki z smartfonów) . Mówiąc "dużo" mam na myśli , że jak wychodzi tytuł na Vite to 99% z nich zbiera od pozytywne noty. W fifę nei9 grałem , ale miała bardzo dobre recenzje.

2. Nie mam 3 g , więc nie mogę się wypowiedzieć . Jest tam przeglądarka Sony, więc pewnie nie wszystko działa idealnie , patrząc jak to wygląda na ps3.

3. Jak chcesz oglądać filmy to kup tablet . Jak chcesz grać w gry Vite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przegladarka na Vicie akurat dziala bardzo dobrze, ze 100 razy lepiej niz na PS3, filmy w HD na YT rowniez sie da ogladac, i dzieki ekranowi OLED wygladaja przezajebiscie.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie granie w cokolwiek na komach/tabletach to porażka...niestety nie da się wygodnie pograć...ja jednak dalej bez wachania wybrałbym PsV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się przekonuję, zwłaszcz, że ultrabooka mam i czasem sobie odpalę Football Managera w robocie. Więc zaczynam obczajać stronki w poszukiwaniu dobrej oferty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Czy zamiast w PSV lepiej zainwestować w jakiś tablet z androidem?

Córa dostała od teściów tablet na święta. Powiem że to strata kasy. Taki przerośnięty smartfon i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.Pytanie o 3G (mam pakiet internetowy na karcie sim blueconnect z t-mobile) - jak działa www, oraz filmy z youtube - da się oglądać je w HD?

3. Czy zamiast w PSV lepiej zainwestować w jakiś tablet z androidem?

2. Jak złapiesz zasięg to daje rade. U mnie w Nysie, jak i w robocie w Opolu. Z zasięgiem z t-mobila to jakaś tragedia. Miałem kartę z pleya, i tam internet lepiej działał.

3. Tablet z androidem zgodzę się ze strata kasy. Ale za to Ipad daje radę, dużo gier z bardzo dobrą optymalizacją. I ogólnie jakiś taki wygodniejszy w obsłudze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samsung tab 2 .7.0 uwierz mi że to rewelacja;) więc jak nie miałes tabletu to nie wypowiadaj sie jak ktos kupi gówno za 100zł to wiadomo że tablet sie taki nie opłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaa mam akurat xooma, i widzę jak szybko traci na wartości. Jakie jest ogólne działanie systemu. Brak wsparcia od producenta. Systematycznie co 2 dni muszę robić wipe cache i dalvika. Bo system zaczyna chodzić tragicznie. Więc czy mogę się wypowiadać ?? Jeśli się wypowiedziałem widocznie miałem jakieś porównanie pomiędzy tablet z androidem, Ipadem a PS Vitą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok jednoo mnie zastanawia i licze na odpowiedz od bansaia albo tracea lub kogos kto vite ma bo w sieci info jest rozne... jak to jest z tym kontem... mam na psnie konto z ktorego kupuje gry i nie jest ono moim glownym... na nim mam plusa czyli darmowe tytuly ale czy po ich popraniu moge przelogowac sie na swoje konto i z niego grac patrzac na moje pokemonki z friendlisty???;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×