Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Bez Internetu da radę grać. Pytanie jakiego typu gry preferujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry to juz sobie jakies znajde, tylko czy uwazacie czy jest sens kupowac vite dla takiego trybu jak ja, 4 miesiace w morze tam pograc w wolnym czasie bez internetu, czy trofea beda wpadac mi na konto? czy nie bedzie problemu z grami bez internetu z logowaniem itp? a po powrocie do domu aktualizacja gier i systemu i wio na statek? jak uwazacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jak najbardziej warto. Ja sam Vity używam do grania w trasie (pociąg, bus) i na wyjazdach, np. siedząc kilka dni u rodziców. Trofki wpadają po podłączeniu do internetu i synchronizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że warto, trofea będą wpadać, jedynie z serwerem się zsynchronizują jak się podłączysz z netem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dzieki za info, poszukam moze ktos tu ma na sprzedaz jakas/

A jeszcze jedno chyba jest mocniejsza wersja Vity ? jezeli sie nie myle? warto nia sie zainteresowac? czy lepiej zwykla wersje?

Edytowane przez Sensei1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie są zbliżone. Nowsza wersja ma jakieś dodatkowe wejście ale gorszy ekran.

 

Żadna nie jest mocniejsza.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć Vitę i lubisz tzw "japońszczyzne" to będziesz wniebowzięty. Zachód w sumie niewiele tytułów robi. Właściwie już przestali. Jak ktoś nie miał Vity i Plusa od dawna to wiele darmowych gier go ominęło, ale teraz gry kosztują niewielkie pieniądze więc nie ma za bardzo nad czym płakać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba lepiej kupic nowa Vite niz uzywana bo na allegro widzialem sporo uzywek z grami juz, ale wtedy bede musial grac na ich koncie a nie na moim prywatnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie da się kupić vity z czyimś kontem i grać na własnym, z uwagi że na konsoli można mieć jeden profil.

 

Jak chcesz grać na własnym musisz skasować stary profil a z nim wszystkie gry cyfrowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Vicie może być tylko jedno konto - kupując konsolę z zainstalowanymi grami nie będziesz mógł grać na swoim koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te japońskie tytuły jakie polecicie ? w stylu RPG, na dłuzsza mete?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Persona 4 Gold.

Tak jest. Ja kupilem vite głównie po to, żeby zagrać w persona 4 golden:p oprócz tego masz tez chociażby sporo final fantasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto wymienić swoją starą Vitę na nowszy model?

Jak fat Ci działa, to nie warto. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam pytanko: czy mogę mieć do vity dwie (i więcej) karty pamięci i wymieniać je według upodobań? Czy sprawa wygląda jak wymiana dysku w stacjonarnych konsolach sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić ps vite ale nie wiem który model jest najlepszy. Szukałem na forach ale tam zdania są podzielone proszę o pomoc z wybraniem modelu konsoli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj! Pozbede sie mydelniczki :-)

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie seria starsza 1000, dlaczego? BO MA ekran OLED-owy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja kupiłem ostatnio vitę za 850 zł z zestawem 4 gier + karta 8GB model slim(ekran LCD) obraz jest bardzo dobry :) podobno dłużej bateria wytrzymuje niż w starszej wersji. Zastanawiam się właśnie nad zakupem mobilnego routera LTE może miał ktoś okazję testować działanie internetu w PS VITA za pomocą takiego modemu i chciał by się podzielić opinią na temat działania i prędkości, gry przez sieć etc,.

Edytowane przez PierekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dylemat już od paru dni i raczej wybiorę wersje slim. Mimo że ekran led jest gorszy od oled to bardziej podoba mi się wygląd slim oraz to że jest w nim normalny port micro usb, a do ekranu podobno da się przyzwyczaić :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało nie ma co zwlekać jeśli posiadasz PS plus to jeszcze zdążysz w tym miesiącu za friko ściągnąć GOW Duch Sparty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej byś nie wziął, będziesz zadowolony, bo konsolka jest elegancja. Ale mimo wszystko ekran OLED daje rade i przyjemnie się ciupie w najokrutniejsze indyki pokroju Shutshimi.

W każdym razie witamy w gronie niewielu posiadaczy Ps Vita :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 5.05.2016 o 11:42, polak919 napisał:

Witajcie,

mam pytanko: czy mogę mieć do vity dwie (i więcej) karty pamięci i wymieniać je według upodobań? Czy sprawa wygląda jak wymiana dysku w stacjonarnych konsolach sony?

TAK bezproblemowo. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×