Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sprawa z tą baterią.

Ale swoją drogą pojawiło się w tym tygodniu info, że po najnowszym updatcie softu jest właśnie z baterią problem w pewnych przypadkach.

Może Ciebie to dotknęło.

Ja problemu nie dostrzegam w swoim egzemplarzu, a też gram różnie. Czasem miesiąc nie załączam, a czasem po 5h dziennie cały tydzień - zależnie czy jest dużo roboty w pracy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO chyba nie wina baterii. Wcześniej wyglądało to tak, że wieczorem naładowałem, 10 min poużywałem a potem w następny dzień koło wieczora znowu chciałem, odpalić ale już się nie dało z uśpienia wybudzić. Myślałem, że bateria taka słaba, ale wczoraj znowu naładowałem i sobie chwile pograłem i było ok. Tylko znowu na noc zostawiłem uśpiony i z rana bateria jest do połowy :/ Można jakoś cofnąć aktualizację albo coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia fabryczne spróbuj.

Gry pobierzesz ponownie z historii pobierania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Raja

Wygląda na to, że nie jesteś jedyny i to wina ostatniej aktualizacji systemu. Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na naprawczą łatkę.

 

http://www.psu.com/news/29251/Latest-PS-Vita-update-causing-major-problems-Sony-working-on-a-fix

Tak swoją drogą, jakież to wszystko jest smutne, jak ta świetna konsolka nikogo już nie obchodzi. Nie dość, że tylko obcinają w updejtach kolejne funkcje to nawet tego nie potrafią porządnie zrobić, echh... :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam, ale mi się Ps store zjeb** po tej aktualizacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie, ale tylko 2 razy przez noc mi się rozładowała, teraz się uspokoiło

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam problem z pobraniem Helldivers :( Nie ma możliwości pobrania tzn. nie ma przycisku "Pobierz". Jak to u Was wygląda?

Problem rozwiązany :) pobrałem poprzez listę pobierania.Z poziomu sklepu nie dało rady.Lemingów w dalszym ciągu nie ma.

Edytowane przez xMakosPLx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z pobraniem Helldivers :sad: Nie ma możliwości pobrania tzn. nie ma przycisku "Pobierz". Jak to u Was wygląda?

Problem rozwiązany :) pobrałem poprzez listę pobierania.Z poziomu sklepu nie dało rady.Lemingów w dalszym ciągu nie ma.

 

Ja chciałem tylko dodać do listy wersję na Vitę, ale też nie poszło. Pomogło za to dodanie wersji na PS3, która automatycznie zaciąga też wersję Vitową. Można wtedy przerzucić z dużej na małą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć. Kilka dni temu kupiłem używaną Vitę, był to zakup nieplanowany i jestem zielony w temacie.

Jak to jest z przypisaniem konta do konsoli? Jedynym sposobem by odłączyć konto poprzedniego właściciela i podłączyć swoje jest przywrócenie ustawień fabrycznych?

Gość ma na swoim koncie kilka gier, które mogę teraz odpalić, ale zapewne po przywróceniu ustawień przestanie to być możliwe. Rozumiem że nie ma sposobu by móc w nie grać na swoim koncie?

Edytowane przez Dobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kilka dni temu kupiłem używaną Vitę, był to zakup nieplanowany i jestem zielony w temacie.

Jak to jest z przypisaniem konta do konsoli? Jedynym sposobem by odłączyć konto poprzedniego właściciela i podłączyć swoje jest przywrócenie ustawień fabrycznych?

Gość ma na swoim koncie kilka gier, które mogę teraz odpalić, ale zapewne po przywróceniu ustawień przestanie to być możliwe. Rozumiem że nie ma sposobu by móc w nie grać na swoim koncie?

True. Ja też kupiłem używkę i musiałem zrobić formata. Na Vitę można mieć tylko jedno konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwość gry zdalnej przy różnych kontach PSN czy musi być to samo na Vicie i PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Lemingów w dalszym ciągu nie ma.

 

Bo poszły na manifestację KOD'u ;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już są Lemmingi

 

Rano jak sprawdzałem czy są dostępne to kosztowały 17 zł., teraz są za free (przekreślona cena 42,00)...

A potem marketingowcy będą piali z zachwytu ile to gracze zaoszczędzili na gry dzięki "Instant Game  Collection"....

 

Lepiej by zrobili fixa do ostatniego firmware.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego na psstore Fifa 13 jest za chyba 209 a Fifa 15 za 159? I czy ktoś z Was w ogóle ogrywal Fife na Vicie? Dobrze się w to gra? Czy lepiej darować sobie tą odmianę kopanej?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Kurde sory, nie w tym temacie napisałem :/

Edytowane przez malyksg86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fify na Vitę są takie same, różnią się tylko składami. Ja mam 13 i nadal można pograć online a na aukcjach kosztuje grosze więc polecam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fify na Vitę są takie same, różnią się tylko składami. Ja mam 13 i nadal można pograć online a na aukcjach kosztuje grosze więc polecam :)

15 na vicie nie ma multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by tłumaczyło dlaczego w PsStore 13'stka jest droższa. Sony nasze takie piękne :pardon:

 

#4thefrajers :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć, ze fifa 15 to ostatnia fifa wydana na vite. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope, wczoraj odpaliłem na chwilę Lemmingi a dzisiaj widzę je w Trofeach z poziomu ps4. Obstawiam więc ze działa to jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Potwierdzam - wszystko działa normalnie. Moja kobitka w przypływie nudy dorwała wczoraj moją (naszą?) Vitkę i uruchomiła kilka gier, żeby zobaczyć czy jej podejdą. Po synchro wszystko pojawiło się u mnie na liście.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam pytanie takie, otoz zastanawiam sie nad kupnem PS Vita, jednak z tego co tu czytam na forum to bardzo malo gier wychodzi w sensie perelki jakies, ale powiedzcie mi czy warto kupic PS Vite nie majac Wifi ani 3g w okolicy, jestem marynarzem z zawodu i tak mysle czy warto zainwestowac w to kupic kilka gierek i czy da rade grac bez uzywania internetu ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×