Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pokladam wielkie nadzieje w until dawn. Po mgsie jestem niespelniony.

 nie będziesz zawiedziony, gra petarada. Jedyna w swoim rodzaju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja tak mam ze więcej funu mam z robienia SO niż z głównej fabuły? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj skończyłem. Krótka seria, ale w planach mam dłuższe granie.

Już nie wspominam o marzeniu prowadzenia blog'a nt gier nowych i retro ;(.

Side Ops'y są o tyle fajne, że można je robić naprawdę w dowolny sposób, ponieważ nie ma żadnych rang i ocen. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko niestety tu nie powinien być koniec. Misja jako świadomy fantom, który w przypływie złości/rozpaczy postanawia zemścić się na wszystkich, łącznie z Big Bossem. Grę kończy scena w Outer Heaven, gdy za jego plecami pojawia się tajemnicza postać w cieniu, która głosem Haytera mówi "kept you waiting, huh? I wtedy napisy końcowe.... Wówczas każdy fan spuściłby się na monitor cztery razy. Przecież coś tak prostego Japończyk na bank rozważał. Nie wiem, nie rozumiem.

 

 

 

No to jest chyba największy minus tej gry.

Twist twistem, ale zabrakło mi takiego konkretnego piedolni*cia. Czegoś, co by sprawiło, że zbieram szczękę z podłogi. Też czekałem na Grey Fox'a, no i oczywiście na Eve. To przesłanie do graczy, że to oni tak naprawdę uczestniczyli w tej historii, to fajna koncepcja. Niemniej jednak, liczy się opowieść, a ona jest niedopracowana i to mocno. Już sporo złego napisałem o MGSV, nie chcę już jątrzyć, ale muszę wspomnieć o przekroczeniu granic ze zjawiskami paranormalnymi. Zawsze były obecne i to w każdej części serii, ale tutaj Kojima przegiął. Palący się Volgin na ognistym jednorożcu, superżółnierze którym broń wyrasta...z ręki, teleportujący się zombie, rzucający jakimiś czarnymi obeliskami jak z Final Fantasy...a nad tym wszystkim dryfuje sobie rudy dzieciak, w skórzanej kurtce którą zawinął starszemu bratu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi, bo nie rozumiem?

ps. Co trzeba ulepszyć, aby wrogowie się poddawali jak się w nich celuje? 

Jestem już przy ostatnich misjach i nie mam tej mozliwości, pewnie jakiś side ops?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś u mnie nie działa ;/, ale będę jeszcze próbował. Dzięki w każdym razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już od 3 misji ich tak terroryzuję ;)

 

Nawet zwykłym pistoletem ze strzałkami usypiającymi i padają yyyy poddają :P się jak muchy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo, moi się boją pistoletu na wodę :D Dobry patent z nim jest jak się strzeli w twarz żeby oślepić i można podejść od przodu.

 

@senor

Może za szybko podchodzisz i słyszą to i zdążą się odwrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja widziałem to na streamach zanim kupiłem swoja kopię. Gram i gram sobie, podchodzę z pistoletem od tylu, a oni się zawsze odwracają i nie podnoszą tych rak do góry. Myślałem, że to jest jakaś modyfikacja np. ręki, ale jak piszecie, że to od początku jest dostępne to aż nie mogę uwierzyć heheh. Dzisiaj jeszcze popróbuję sobie, celownik na heada i zobaczymy jak będzie.

edit. o z tą szybkością możesz mieć rację. Czyli szybkość chodzenia na kucaka też ma na to wpływ?

Edytowane przez senor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyżej 5 metrów możesz chodzić w kuckach z pełną szybkością i nie usłyszą, poniżej musisz zwolnić bo już słychać kroki, chyba że pada deszcz, który zagłusza kroki. Tylko Sneaking Suit eliminuje odgłos kroków, że można podchodzić w kuckach na pełnej prędkości. Powyżej 10 metrów można podbiegać truchtem i nie usłyszą jakby co.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyżej 5 metrów możesz chodzić w kuckach z pełną szybkością i nie usłyszą, poniżej musisz zwolnić bo już słychać kroki, chyba że pada deszcz, który zagłusza kroki. Tylko Sneaking Suit eliminuje odgłos kroków, że można podchodzić w kuckach na pełnej prędkości. Powyżej 10 metrów można podbiegać truchtem i nie usłyszą jakby co.

 

Czy to jest ten Sneaking Suit co się dostaje po imporcie save z MGS: GZ ?? (bo taki dostałem po imporcie :biggrin:)

 

BO jak TAK to nie potrzebnie zwalniam przy podchodzeniu :D

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to taki czarny to mam go na 2 poziomie i kroki słyszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby dwa eliminują odgłosy

 

i ten seanking suit z GZ i ten czarny

tak samo strój solida i chyba gray foxa

 

wszystkie jest napisane przy wyborze stroju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby dwa eliminują odgłosy

 

i ten seanking suit z GZ i ten czarny

tak samo strój solida i chyba gray foxa

 

wszystkie jest napisane przy wyborze stroju

 

Nie nie nie MI CHODZI czy CAŁKOWICIE ELIMINUJĄ odgłosy czy tylko niwelują w jakimś tam stopniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkowicie to nie, ale dosyć mocno

strażnicy usłyszą cię tylko jak podbiegasz (nie sprintem) do nich za ich plecami (ale i tak nie zdąrzą się na czas w pełni obrócić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to ten Sneaking Suit na niższych poziomach nie eliminuje odgłosu kroków całkowicie ale tylko trochę zmniejsza. Ale żaden strój nie wyeliminuje odgłosów kroków podczas biegania. Ale ulepszony na maksa (Grade 4) eliminuje odgłos kroków przy skradaniu się, że można podejść w kuckach na pełnej szybkości i przeciwnik się nie zorientuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest z trofeum: Executed - Complete all mission tasks? Trzeba ukończyć wszystkie 'taski' w pojedynczej misji czy z wszystkich? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wszystkich, ja mam pare z pelna kompletnoscia i nic nie wyskoczylo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Jak rozbudowuję bazę i mam np. 2h do końca to muszę być w grze, czy mogę wyłączyć PS4, a po kilku h projekt będzie ukończony :D ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Jak rozbudowuję bazę i mam np. 2h do końca to muszę być w grze, czy mogę wyłączyć PS4, a po kilku h projekt będzie ukończony :biggrin: ??

Zależy, jak Mother Base to liczy się czas gry, jak FOB to czas rzeczywisty i leci sobie w tle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×