Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy w sumie, czy grasz w nocy, czy w dzień. Na dzień najlepszy jest Animals, gdyby były procenty camo jak w MGS3, to pewnie miałby 85%. Nadaje się do Afganu i Afryki, chyba, że wybieramy się w specyficzne miejsca Afryki (góry, dżungla). W stealth camo, grając za dnia bardzo łatwo nas zobaczą, nawet z dalszych odległości.

Hmm stealth robi z Ciebie niewidzialnego Rambo. Możesz podejść do gości pod nos i Cie nie widzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, pomyliło mi się ze Sneaking Suit. Stealth Camo to tylko na platynowanie, chyba że kogoś nie interesuje niska ocena za misje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można przenosić personel z Brig'a np do R&D? Jak wywalę załogę z rankingiem B to automatycznie ktoś z Briga mi tam wskoczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można przenosić personel z Brig'a np do R&D? Jak wywalę załogę z rankingiem B to automatycznie ktoś z Briga mi tam wskoczy?

Ty nie przenosisz. Gra automatycznie po jakimś czasie wypuszcza ludzi z Brig jak poziom perswazji dojdzie do końca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytam dla pewności ;)

 

Ocena w misjach głównych zostaje zawsze ta najwyższa czy ostatnia??

 

Bo mam Ski a teraz chcę w Steath Cammo pyknąć zadanie poboczne a boję się że mi ocena spadnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zostaje najwyższa. Wcześniej był bug z misją C2W co zostawała ranga "-" ale chyba to naprawili już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zostaje najwyższa. Wcześniej był bug z misją C2W co zostawała ranga "-" ale chyba to naprawili już.

 

C2W jest Ska :P czas przejścia gdzieś ok. 3 - 4 minut maks o ile pamiętam więc luz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem grać . Miazga gameplayowo i graficznie ale ja nie o tym...

 

Tam jest taka opcja disconect czy jakoś tak.

Rozumiem że plus jest taki że żaden lamus nie zaatakuje mi bazy. A jakie są minusy że to wcisnę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem grać . Miazga gameplayowo i graficznie ale ja nie o tym...

 

Tam jest taka opcja disconect czy jakoś tak.

Rozumiem że plus jest taki że żaden lamus nie zaatakuje mi bazy. A jakie są minusy że to wcisnę?

 

Pablos tzw. FOBy czy te bazy operacyjne które się atakuje dopiero po 22 misji odblokowujesz :P więc nawet jak jest ONLINE to NIC tobie nie zrobią bo ta MOTHER BASE jest nietykalna :P

 

PLUSY Online np. codzienne nagrody :P (hajs, surowce itp.) + jakiś czas temu Konami dawało załogę :P coś tam zawsze jest!!

 

PABLOS jak ogarniesz to skołuj sobie Gunsmitha :P wtedy ze wszystkich części odkrytych broni składasz własne!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest taka opcja disconect czy jakoś tak.

Rozumiem że plus jest taki że żaden lamus nie zaatakuje mi bazy. A jakie są minusy że to wcisnę?

Nie, nie, to nie tak. Opcja Disconect to po prostu wyłączasz połączenie z serwerami Konami, tak jakbyś uruchomił grę bez połączenia z netem. Bazę FOB mogą zaatakować nawet jak się jest offline, po to się ją ulepsza, odblokowuje urządzenia zabezpieczające i ustawia ochronę żeby baza FOB mogła się bronić samemu, albo przynajmniej odstraszać innych przed infiltracją. Można grać całkowicie offline, ale w chwili obecnej więcej jest plusów posiadania FOB i bycia narażonym na pomniejsze straty jeśli komuś się uda infiltracja. A ostatnio zwiększyli limit na GMP i zasoby przechowując ich część online i żeby mieć do nich dostęp trzeba być połączonym z serwerami. Jak się rozłączysz to tracisz chwilowo (dopóki z powrotem się nie połączysz) dostęp do nawet 3/4 zasobów bo gra dziwnie proporcjonalnie dzieli zasoby między offline a online, zamiast dawać do online tylko nadwyżkę ponad limit potrafi większą część przenieść na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zna odpowiedź - czemu po powrocie do gry (po ok. 2-3 tyg i później to samo po kilku dniach) mam spory debet w GMP... Ktoś mi to wykrada w FOB ? Wkurza mnie to trochę bo grę skończyłem i miałem zamiar z doskoku ją masterować, ale za każdym powrotem do PP mam jakieś 500 000 GMP na minusie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rozbudowując Teamy R&D,Medical, Intel  w FOB,to wzrasta ich ogólny poziom w Mother Base?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osob ktore ukonczyly calosc. Po 31 misji mialem napisy i uruchomil mi sie chapter 2 w ktorym powtarzamy stare misje na wyzszym poziomie. Majac mocno ograniczony czas na granie warto w to grac dalej czy lepiej ogladnac true ending na youtube?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osob ktore ukonczyly calosc. Po 31 misji mialem napisy i uruchomil mi sie chapter 2 w ktorym powtarzamy stare misje na wyzszym poziomie. Majac mocno ograniczony czas na granie warto w to grac dalej czy lepiej ogladnac true ending na youtube?

Nie musisz robić tych samych, wystarczy że będziesz robił tylko nowe które będą się pojawiać plus side opsy, po jakimś czasie będziesz miał dostęp do True ending

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz robić tych samych, wystarczy że będziesz robił tylko nowe które będą się pojawiać plus side opsy, po jakimś czasie będziesz miał dostęp do True ending

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

Co ty pierniczysz!! Jak już 32 misja to C2W czyli powtórka... CZYLI MUSI robić te same... Nie rozumiesz / nie wiesz nie pisz!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty pierniczysz!! Jak już 32 misja to C2W czyli powtórka... CZYLI MUSI robić te same... Nie rozumiesz / nie wiesz nie pisz!!

 

Nie pierniczy tylko ma racje.Jeśli nie będzie robił tych misji na wyższym poziomie trudności,a skupisz się na side opsach to po kilku side opsach odblokowują się następne "stare misje" i nowa.Jak zrobisz wtedy tylko tą jedną nową i znowu side opsy to dostaniesz następne itd aż do ostatniej.Mogę potwierdzić bo drugi raz jak przechodziłem to tak właśnie robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty pierniczysz!! Jak już 32 misja to C2W czyli powtórka... CZYLI MUSI robić te same... Nie rozumiesz / nie wiesz nie pisz!!

Nie wiem czemu taka ekscytacja u twojej osoby. Mam rację bo w ten sposob skończyłem grę, jeszcze nie zabrałem się za te trudniejsze wersje. Aha jeszcze jedno.. Nie rozumiesz /nie wiesz, nie pisz ;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczajony użytkownik z pierwszym postem, była okazją błysnąć, pokazać wyższość, nie wyszło. <duzeilosciemoteknaraz>

 

Oczywiście, że nie trzeba robić powtórkowych misji. Ja je zrobiłem dopiero po zaliczeniu całej fabuły, łącznie z true ending. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz robić tych samych, wystarczy że będziesz robił tylko nowe które będą się pojawiać plus side opsy, po jakimś czasie będziesz miał dostęp do True ending

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

Do starych 'burczków" ;) Nie spinajcie się tak...

 

DO: Rafal.woti

 

ZWRACAM HONOR,  bo ja mam 32,33,34 misję 32 nowa, ale 33 i 34 stare i NIC MI NIE WSKOCZYŁO...

 

Natomiast nie wiedziałem, że trzeba zrobić ileś tam Side-opsów aby pojawił się z automatu misje fabularne nowe...

 

WIęc pytanie po ilu sideopsach pojawiają się kolejne misje?? (i za każdy razem tak jest??) że robimy XXX side-ów pojawia się nowa fabularna i znowu XXX side-ów i znowu fabularna itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba robić te żółte side-opsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba robić te żółte side-opsy.

T

Ta co do żółtych side-opsów to wiem, że to są tzw. WAŻNE sideopsy które popychają fabułę do przodu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o małą podpowiedź ;)

 

Zrobiłem 2 sideopsy nr. 143 i 144 (żółte) wymagane do odblokowania misji głównej 35 - Cursed Legacy, a właśnie misję 35 zrobiłem przed chwilą na RANK-S i co dalej??

 

Nie odblokowała mi się NOWA misja główna :( (mam tylko 33,34,36,37 ale to te powtórkowe), a żaden sideops żółty mi sie nie pojawił...

 

I jak tu fabułę pchnąć do przodu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wrócić do Mother Base, powinna się odpalić cutscenka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o małą podpowiedź ;)

 

Zrobiłem 2 sideopsy nr. 143 i 144 (żółte) wymagane do odblokowania misji głównej 35 - Cursed Legacy, a właśnie misję 35 zrobiłem przed chwilą na RANK-S i co dalej??

 

Nie odblokowała mi się NOWA misja główna :sad: (mam tylko 33,34,36,37 ale to te powtórkowe), a żaden sideops żółty mi sie nie pojawił...

 

I jak tu fabułę pchnąć do przodu??

 

Jeżeli powrót do Mother base nie pomoże zrób dowolne 3 side opsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×