Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy, jak Mother Base to liczy się czas gry, jak FOB to czas rzeczywisty i leci sobie w tle.

 

No MB więc co Phantom Cigar i jazda?? (przyśpieszam upływ i zaraz zrobione?)

 

A w FOBie to coco? konsola MUSI być włączona z MGSem? czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No MB więc co Phantom Cigar i jazda?? (przyśpieszam upływ i zaraz zrobione?)

 

A w FOBie to coco? konsola MUSI być włączona z MGSem? czy nie?

Nie, nie, nie. Czas gry z punktu widzenia gracza, nie czas płynący w grze, na który ma wpływ Phantom Cigar.

 

Dla FOB czas odlicza się na serwerach, nie ma znaczenia czy będziesz online, offline czy w ogóle poza grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No MB więc co Phantom Cigar i jazda?? (przyśpieszam upływ i zaraz zrobione?)

 

A w FOBie to coco? konsola MUSI być włączona z MGSem? czy nie?

Poczekaj aż będziesz miał możliwość budowania atomówki he he to się naczekasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej
 
Zapodaje linka do mojego niekonwencjonalnego przejścia 11 misji ;) tej z Quiet :)

 

 

Dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego przypadkiem w dodatkowych celach misji żeby w ten sposób pokonać quiet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to w dodatkowych celach misji, za pierwszym razem też ją tak załatwiłem szkoda było mi strzelać w tą miłą facjate, jak będziecie walczyć na extreme to się zdziwicie jak poczęstujecie ją paczką, tu mały sposób na walkę extreme użyjcie nalotu-bombardowania to był mój sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można ją bombardować ale dużo GMP stracimy

lepiej wziąć brennana i ją załatwiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to w dodatkowych celach misji, za pierwszym razem też ją tak załatwiłem szkoda było mi strzelać w tą miłą facjate, jak będziecie walczyć na extreme to się zdziwicie jak poczęstujecie ją paczką, tu mały sposób na walkę extreme użyjcie nalotu-bombardowania to był mój sposób.

 

Na extreme sposób z paczką też działa. Jak już przesyłka będzie 15 - 10 m nad Quiet trzeba się na chwile wychylić żeby oddała w Snejka strzał, wtedy nie będzie miała czasu się odsunąć.

 

Oczywiście najprostszym sposobem jest po prostu brennan no ale jak ktoś platynuje to nie obejdzie się bez kombinowania.

Edytowane przez Shintokatana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na extreme wsiadłem do czołgu i załatwiłem babe

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na extreme sposób z paczką też działa. Jak już przesyłka będzie 15 - 10 m nad Quiet trzeba się na chwile wychylić żeby oddała w Snejka strzał, wtedy nie będzie miała czasu się odsunąć.

 

Oczywiście najprostszym sposobem jest po prostu brennan no ale jak ktoś platynuje to nie obejdzie się bez kombinowania.

Masz rację, tyle że trzeba dodać że musisz mieć mocny armor, ja miałem sneaking suit i co się wychyliłem i dostałem to kończyło się zgonem, więc wybrałem bombardowanie stać mnie he he, no ale są różne sposoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogluszacie tych wrogow na posterunkach czy ich zabijacie po prostu ??Ja na poczatku podlazilem im pod nos ale mi sie znudzilo wiec wale im heady ze snajperki albo wywalam z rakiety w beczki .Czy sposob pozbywania sie straznikow wplywa jakos na gre ,spada morale albo cos innego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabójstwa przekładają się na punkty demona, ale generalnie musiałbys wybić małe Państwo, by się coś stało. Dopiero bomba atomowa pomaga. No i poza tym tracisz cennych ludzi do bazy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Ktoś coś gdzieś?? Mi powie kiedy patch wprowadzający opcję MGO? i kiedy samo MGO rusza bo niby 06.10.2015 czyli jutro tak?? (ciekawe o której czy o 00:01 już :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy mnie lepiej dajcie patcha do misji C2W, bo kurde platyny nie wbiję. 

 

A co w C2W jest nie tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załapał buga, w którym nie oceniło mu zadania. :biggrin:

 

Pytanie do tych, co skończyli grę:

 

Tylko jedna zaraza występuje w grze?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabójstwa przekładają się na punkty demona, ale generalnie musiałbys wybić małe Państwo, by się coś stało. Dopiero bomba atomowa pomaga. No i poza tym tracisz cennych ludzi do bazy. 

Nie bo najpier sprawdzam ich status idroidem a potem tych slabych wybijam -taka selekcja naturalna -a tych z a i a+ usypiam  i wysylam do bazy ..Dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załapał buga, w którym nie oceniło mu zadania. :biggrin:

 

Ja w misji C2W miałem problem ze mi czas z kosmosu brało :P podchodziłem z 9 razy do misji i pokazywało jakby "całkowity" czas ze wszystkich przejść i za każdym razem ocena z dupska... zresetowałem konsole i od razu Ska wskoczyła :P

Hej

 

Ktoś coś gdzieś?? Mi powie kiedy patch wprowadzający opcję MGO? i kiedy samo MGO rusza bo niby 06.10.2015 czyli jutro tak?? (ciekawe o której czy o 00:01 już :biggrin:)

 

Podbijam aby nie zaginął :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyneczka wbita. W singlu nie mam już nic tak naprawdę do roboty, mam nadzieję że MGO ruszy w miarę stabilnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×