Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny problem - wygrałem puchar online i nie dostałem nagrody (2k monet, złota paczka). Ktoś tak miał lub wie czy to jeszcze dostanę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak narazie najlepiej podeszła 4-3-2-1. Zagęszczony środek i mnóstwo opcji rozegrania a za skrzydłowych robią boczni obrońcy - u mnie Walker i Moreno.

 

Tak poza tematem... zapisują wam się wyniki sezonu meczów towarzyskich online? (nie w FUT)

 

@bsc, pewnie jak nie dostałeś to już przepadło... nie rozłączyło ci serwerów zaraz po meczu?

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bsc, pewnie jak nie dostałeś to już przepadło... nie rozłączyło ci serwerów zaraz po meczu?

 

No właśnie wszystko było ok, nawet mogłem udostępnić, że zdobyłem trofeum, puchar podświetlony ale teraz jak chce drugi raz rozegrać to już mam tylko, że mogę 2k monet wygrać bez paczki no i symbol pucharu jest podświetlony jakbym go zdobył, a 'zdobyte trofea: 0'

Kilka dni temu rozłączało mnie po każdym meczu, problem zniknął to teraz coś takiego, ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nigdy w Fife nie grałem, kiedyś w PESa więc zaczynam z Fifą 15. Mam pytanie odnośnie zgrania.

Czy zgranie odnosi się do całego zespołu czy tylko wybiórczo między sąsiadami, np mam 100% zgrania, cały zespół na zielono ale wstawię napastników z innej parafi i powiedzmy zgranie spadnie na 90%.

To wtedy zgranie całego zespołu będzie 90%, czy obrona z pomocą będzie zgrana na 100% a będzie tylko słabe zgranie między pomocą a atakiem ??

 

Czy jeśli zgranie jest na 100% ale sporo połączeń na pomarańczowo to jest ok ?

 

Ogólnie jak większość początkujących mam problem z obroną, wbijają mi wszyscy jak w masło, nawet coś strzelam i w ataku coraz lepiej ale ta obrona..... Gram 352 ale zmienię chyba na jakieś ustawienie 4 -xxx-  2

Jak trafię słabszego grajka to wygram 5-3 a jak trafię koksa to w plecy 2-8 :) Na zero z tyłu chyba jeszcze nie zagrałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zgraniem to prawdę mówiąc ciężko powiedzieć uczciwie jak to jest. Na pewno lepiej żeby było jak największe. Chociaż jak trafisz na dobrego przeciwnika to i tak ciebie pojedzie nawet składem z zerowym zgraniem ;) Ja przede wszystkim staram się żeby zawodnicy byli na pozycjach tzn. CDM na CDM a nie np. CM na CDM bo już w takiej sytuacji teoretycznie lepszy zawodnik z pozycją CM gorzej się spisywał na CDM i był ciągle gdzieś nie tam gdzie trzeba gdy inny z pozycją CDM był ciągle idealnie pod grą. Wszystko przeważnie trzeba przetestować samemu bo inaczej nie da rady. Obrony trzeba się nauczyć ale można ogarnąć. Nie graj tylko na 3 obrońców bo to za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo halo, czy mam tu na forum jakiegoś doświadczonego handlarza z FUTa? Znalezienie jakiejkolwiek okazji czy na Kup teraz, czy przez licytacje jest po prostu niemożliwe. Nie ma szans na jakikolwiek sensowny zarobek. Ceny w licytacjach dochodzą do minimalnych cen kup teraz. Rynek na pc jest tak pełny idiotów, że zarobienie miliona to kwestia tygodnia albo dwóch. Na ps3 szanse na zarobek są minimalne.

 

Ma ktoś jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje gifta lvl83 - upgrade slotow transferlisty- moge zaoferowac 10k coinsow. psn: czikago. dodaj mnie do znajomych I sie dogadamy.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo na pozycje ''LS'' zawodnicy z ligi Angielskiej ???  który zawodnik jest dobry na tą pozycje za rady wielkie dzięki !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że na Hazarda nie masz coinsów, więc oczywiście Schurrle. Świetnie strzały, bardzo szybki, 4* słabszej nogi i 4* trików. U mnie w 4-3-2-1 na ataku są Schurrle - Remy - Sanchez i najlepiej gra mi się właśnie niemcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry pomyłka do usunięcia - nie ta platforma

Edytowane przez Stach86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=b1wFaQ85nLuYv:ps3

Jakieś zmiany polecacie ? Myślałem nad zamianą El Shaarawego na Gervinho, Buffona na Handanovicie i Hamsika na Mertensa. Jeżeli macie jakieś ciekawe propozycje co można zmienić piszcie. Może jakieś zmiany w obronie też? Niema na obronie Chieliniego bo karta wisi i nie mogę wysłać do klubu

Edytowane przez pepe993322

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, który z tych zawodników z BPL jest najlepszy:

 

ST - Benteke, Vargas, Diouf

CAM - Taarabt, Cabella

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry ST do BPL - Balotelli, Lukaku czy Remy? do 40 tys, jakaś podpowiedź?

Jovetić, tani i dobry. Do tego Negredo i ognień :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jovetić, tani i dobry. Do tego Negredo i ognień :D

Mowimy o Fifie 15? Negredo - Valencia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak kurduple z serie A hehe. Wczoraj atakiem Giovinco-Moralez z lekkim wsparciem kolegów nastrzelałem gościowi 6:4 (4 liga), a grę ogarniał nieźle i do 3:3 trzymał wynik.

I żadnych sprint slalomów nie robiłem. Wszystko kombinacyjnie.

Edytowane przez ridcully76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh jakies szity naprawiaja a podstawy zostawiaja... zapewnilem sobie utrzymanie i mialem do wygrania 2 mecze zeby awansowac do nastepnej ligi, oczywiscie zwiecha podczas gry, blad serwera i wywalilo informacje gratulacje za utrzymanie sie w lidze... 2 mecze tak po prostu przepadly...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie za to denerwuje ze moi grają jak ogórki, ledwo co utrzymuje się w lidze, gracze z dużo gorszym składem robią ze mną co chcą ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem mecz 2:1 cieszę się z awansu do 2 Ligii a tu dupa, wywalilo mnie z dnf...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×