Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo jest takich miejscówek z ?? levelami. W jaskiniach, też takie niespodzianki się trafiają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, właśnie potem wbiłem do jakiejś jaskini a tam byli ci przeciwnicy co hordami atakują (nie pamiętam nazwy) właśnie z "???" lvl

Edytowane przez Nisshin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się uprze, to jest możliwa wbitka, zabranie dead ghosta z takiej lokacji pilnowanej przez ?? levele i szybka ucieczka. Ale miałem sytuację, że wszedłem do jaskini na poziomie piątym i był kosmita z levelem ?? i ledwo uciekłem, a kiedy wróciłem na 8, miał już level 11 i go zmasakrowałem. Ale są też miejscówki z gościem na levelu 16 (do ruszenia jak ma się parę godzin wolnych, ale niełatwe zadanie) czy 20 (już raczej nie do ruszenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo jest takich miejscówek z ?? levelami. W jaskiniach, też takie niespodzianki się trafiają :biggrin:

Nah jest tylko kilka miejsc takich. " ?? " Oznaczaja ze mobki maja duzo wyzszy od nas lvl.

Zwroc uwage np ze lvl 1 i 2 mobkow sa dla Ciebie "szare". Tzn ze one nie dadza CI juz expa.

Natomiast " ?? " sa dla Ciebie zbyt silne, za wysoki lvl i nie potrafisz ich nawet ocenic.  

Jest to znazne rozwiazanie z mmo.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, z tego co pamietam lvl ?? to + 10 od naszego Lvlu, skoro mamy 8 a max to 20, obstawiam że 18-20 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te mobki są po to żeby odwiedzać ta lokacje na mx lv jak się nabije , pewnie będą jakieś questy na wybicie ich na wyższym lv

bez nich ziemia na 20 lv by była by nie odwiedzana pewnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialna gierka :) przed chwilą na strike grałem 1h z tym czołgiem i polegliśmy, za 2 razem we 2 brakło nam dosłownie 10 strzałów :) dawno tak się nie bawiłem fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co to będzie.

Mogliby innym razem dać możliwość wyższego lvla, bo 8 to malutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co to będzie.

Mogliby innym razem dać możliwość wyższego lvla, bo 8 to malutko.

Dwie nowe mapy i włączone level advantages, czyli Twój gear ma znaczenie w tym evencie. 8 poziom to mało? Tak może się wydawać, ale to jest aż 40% do maksymalnego poziomu. IMO jak na wersję beta, to i tak sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw, myśleliście o tym Story Level 6 na księżycu? Może to odblokują potem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie nowe mapy i włączone level advantages, czyli Twój gear ma znaczenie w tym evencie. 8 poziom to mało? Tak może się wydawać, ale to jest aż 40% do maksymalnego poziomu. IMO jak na wersję beta, to i tak sporo.

To ile mam być poziomów? 20?

Wiadomo coś o zawartości? ile będzie misji i innych rzeczy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby 20 - ale są filmiki gdzie widać że level jest 20 ale pasku pokazujący postęp był 27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już za 3 godziny :D

 

B2gGR95.jpg

Wiadomo jak długo potrwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jak długo potrwa?

Dwie godziny, na nasz czas od 23 do 1 w nocy.

Troszkę mało tych leveli

Twórcy chyba mówili kiedyś (nie wiem dokładnie, Patricko wie takie rzeczy najlepiej :P), że Destiny pod tym kątem bardziej idzie w MMO, czyli "prawdziwa" gra zaczyna się na end-game. Większy nacisk ma być położony na optymalizację i poszukiwanie lepszego sprzętu niż na levele. To by wiele wyjaśniało w tym temacie. Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, by cap kiedyś nie skoczył na góry, a rzecz biorąc realistycznie (czyt. przez pryzmat większości gier online tego typu), z czasem wzrośnie na pewno. Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno 2h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak gracie strike, ale na normalu lvl6 Strike nie stanowi problemu. Czolg ubija sie z budynku po prawej stronie na koncu. Nic nam nie moze praktycznie zrobic. Reszta dba o nasze plecy. Bycmoze na wyzszym poziomie jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak samo tylko kwestia też z kim grasz i jak te osoby graja :P

Teraz grałem to misja zajęła nam 30min bez problemów żadnych a wcześniej grałem 1h i nie ukończyliśmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie ogólne. Gra warta swojej ceny jak będzie premiera? Fajnie sie w to gra? Jest miód , fun płynący z gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie ogólne. Gra warta swojej ceny jak będzie premiera? Fajnie sie w to gra? Jest miód , fun płynący z gry?

 

Zagraj w bete to sam ocenisz czy Ci sie podoba czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie ogólne. Gra warta swojej ceny jak będzie premiera? Fajnie sie w to gra? Jest miód , fun płynący z gry?

Tak, jest i miód jest i fun :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×