Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tą swoją super osadę trzeba rozbudowywać/umacniać? Jest to w ogóle do czegoś potrzebne, czy to pic na wodę?

 

 

Jeśli wykonujesz questy od Minutemów to zaopatrz ich bazy w podstawowe źródła do normalnej egzystencji, czyli zbuduj kilka wieżyczek obronnych, zasadź kilka roślinek, postaw pompę do wody i łóżka. Tyle, jeśli nie chcesz się w to bawić. Czasami bandyci zaatakują te pomniejsze osady, ale to zdarza się bardzo rzadko.

 

P.S gdzie sprawdzić ile czasu już gram w F4?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL. Ja jestem przy końcu i mam 33

Ja mam 28 i nawet jeszcze w Diamond City nie byłem hehe Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra sie ciagnie. Jedna misyjka poboczna robiona 5 godzin bo caly czas cos. Jest tyle do zrobienia ze az mozg sie mi lasuje. Robie mega osade, ale edytor jest chyba po kosztach robiony. Brak chociazby mozliwosci postawienia kolumny/slupa ktora imitowalaby potrzymywanie konstrukcji. Na razie wykorzystuje do tego slupy kolczaste.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem dziwny przypadek. Uruchamiam PS4, pojawia się informacja że jest dostępne nowe oprogramowanie do konsoli i przy ikonie Fallouta posze uszkodzone dane. Uruchomiłem konsole ponownie i okazało się że usunęło wszystkie dane z Fallouta wraz z aktualizacją i instalacją gry na dysku. Miał ktoś coś takiego?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem dziwny przypadek. Uruchamiam PS4, pojawia się informacja że jest dostępne nowe oprogramowanie do konsoli i przy ikonie Fallouta posze uszkodzone dane. Uruchomiłem konsole ponownie i okazało się że usunęło wszystkie dane z Fallouta wraz z aktualizacją i instalacją gry na dysku. Miał ktoś coś takiego?

Współczuje... daleko byles? Ja mialem tylko przypadem ze blad przy uruchamianiu gry. Drugie podejscie git.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Pier*****

 

Zaraz mnie coś strzeli! Misja "poziom molekularny" a konkretnie moment stawiania tej jeba*** wieży teleportacyjnej. Może mi ktoś wytłumaczyć jak mam to niby postawić? Siedzę nad tym 3 godziny, kombinuje, przestawiam, łączę kabelki, przewody, a do dyspozycji mam tylko mały obszar (kryjówka Mercer). Jak się tu nie wnerwić! No jak to cholerstwo postawić!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Pier*****

 

 Jak się tu nie wnerwić! No jak to cholerstwo postawić!?

Teraz to już tylko Braveran :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem dziwny przypadek. Uruchamiam PS4, pojawia się informacja że jest dostępne nowe oprogramowanie do konsoli i przy ikonie Fallouta posze uszkodzone dane. Uruchomiłem konsole ponownie i okazało się że usunęło wszystkie dane z Fallouta wraz z aktualizacją i instalacją gry na dysku. Miał ktoś coś takiego?

 

jeśli skasowało Ci zapisy gry to zobacz może masz w dysku internetowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna giera , kolejna której po mgs której niesłusznie się az tak dostało . Wprawdzie brak mi waszej skrupulatności i grę zakończyłem po zaledwie 20 h

( przejałem instytut a całą resztę wybiłem choč trzeba było się chwilę poméczyć robiąc to :) )

ale pozwiedzałem i mapka bardzo fajna ja tam widzę postép od ostatnich gier tej firmy , dialogi uroszczone tylko to się rzucalo w oczy ale jak najbardziej można pograć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście gram dopiero od tygodnia i miałem tylko 11 poziom ale nie chciałbym żeby takie cos działo się co jakiś czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz z miesiac i mam z 15 lev. Ehh brak czasu:/ i dlubie przy bazie strasznie dlugo. Chce odpicowac.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanko: Te zadania z nadajnikami MILA i ze skrytkami Avo od Trasy są zlecane w nieskończoność? 

 

EDIT: jeszcze jedno - Gdzie szukać fajnych sidequesów? Pytam npc-ów w DC i w DS i nic nie mają, a jak już coś mają to popierdółki typu "przynieś mi zmutowaną paproć". W dzienniku mam tylko misje fabularną i zadania związane z frakcjami. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: jeszcze jedno - Gdzie szukać fajnych sidequesów? Pytam npc-ów w DC i w DS i nic nie mają, a jak już coś mają to popierdółki typu "przynieś mi zmutowaną paproć". W dzienniku mam tylko misje fabularną i zadania związane z frakcjami. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Innych questów w F4 nie uświadczysz. Tylko FedEx i nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innych questów w F4 nie uświadczysz. Tylko FedEx i nic poza tym.

Opamiętaj się chłopie. Mi piszesz, żebym zdjął różowe okulary, ja chyba teraz powinienem Tobie powiedzieć, żebyś przestał widzieć wszystko w czarnych barwach? A może po prostu nie pisać na temat czegoś, o czym nie masz pojęcia (jak widać).

 

 

EDIT: jeszcze jedno - Gdzie szukać fajnych sidequesów?

  • w Goodneighbor (Kent Connoly w Memory Den)
  • wielki latający okręt nad rzeką Charles
  • w domu Cabotów (ale wiem że to zrobiłeś)
  • w lokacji Covenant
  • w laboratoriach Cambridge
  • w irlandzkim barze The Shamrock Taphouse, za barem na moście stoi dzieciak wypatrujący potwora morskiego
  • w DC jest ciekawy quest poboczny w barze The Colonial Taphouse, zaczyna się gdy jeden z klientów zostaje obity przez barmana
  • idąc drogą z Bostonu w kierunku Quincy napotykasz podejrzanie zachowującą się lodówkę
  • w muzeum w Salem (o czym pisałem Ci w wiadomości na PSN)
  • odkrycie tajemnicy Krypty 75

EDIT:

Panowie takie pytanko: Te zadania z nadajnikami MILA i ze skrytkami Avo od Trasy są zlecane w nieskończoność?

Nie, tych akurat jest określona ilość i miejscówki są ustalone na sztywno, choć kolejność przyznawania jest losowa.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te gazetki dające na stałe bonusy można sprzedawać nie tracąc przy tym bonusa? Czasem zgarnę jakąś holotaśmę, chcę ją odsłuchać i aby ją znaleźć trzeba przebijać się przez gąszcz tego wszystkiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • w Goodneighbor (Kent Connoly w Memory Den)
  • wielki latający okręt nad rzeką Charles
  • w domu Cabotów (ale wiem że to zrobiłeś)
  • w lokacji Covenant
  • w laboratoriach Cambridge
  • w irlandzkim barze The Shamrock Taphouse, za barem na moście stoi dzieciak wypatrujący potwora morskiego
  • w DC jest ciekawy quest poboczny w barze The Colonial Taphouse, zaczyna się gdy jeden z klientów zostaje obity przez barmana
  • idąc drogą z Bostonu w kierunku Quincy napotykasz podejrzanie zachowującą się lodówkę
  • w muzeum w Salem (o czym pisałem Ci w wiadomości na PSN)
  • odkrycie tajemnicy Krypty 75

Zwracam honor. Faktycznie imponująco długa lista ciekawych questów.

Czasem to nie wszystkie zadania w grze:

 

http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_4_quests

 

Trochę mało tego jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, i czy są gdzieś NPC, którzy skupują po odpowiednio większej sumie np. Nuka Cola Quantum ? Lub inne znajdźki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te gazetki dające na stałe bonusy można sprzedawać nie tracąc przy tym bonusa? Czasem zgarnę jakąś holotaśmę, chcę ją odsłuchać i aby ją znaleźć trzeba przebijać się przez gąszcz tego wszystkiego.

Mozesz je ladnie trzymac na polce na gazety w swojej osadzie. Podobnie jak figurki vaultboya.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Edytowane przez FunkdocPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nie moge grac w fallouta! Wywala z gry i wywala plyte z napedu. Japierdole

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wywal całość z dysku (łącznie z sejwami, ale wcześniej zrób ich backup w chmurze/na penie) i zainstaluj ponownie grę.

Niestety PS4 jest kapryśne i tego typu historie się zdarzają (tyle jesli chodzi o wygodę grania na konsoli - wkładam płytę i gram... Taa, nie na tej generacji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wywal całość z dysku (łącznie z sejwami, ale wcześniej zrób ich backup w chmurze/na penie) i zainstaluj ponownie grę.

Niestety PS4 jest kapryśne i tego typu historie się zdarzają (tyle jesli chodzi o wygodę grania na konsoli - wkładam płytę i gram... Taa, nie na tej generacji)

Hej. Znam przyczyne. To wada fabryczna czesta. Nawet jak konsola byla bez plyty to zaczela pikac. Chodzi o przycisk eject i jakas gumka. Sony nawet swoje poradniki udostepnilo co trzeba zrobic. Dzisiaj przetestuje.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że włożyli mi to to do pudełka przy konsoli, zacząłem sobie nie dawno pogrywać w tego Fallouta, o Jezusie Nazarejski! Czemu ta gra jest taka drewniana?

Przecież ta gra wygląda jak flagowy produkt PS2, cała ta mechanika poruszania się itp. wygląda jak koło drewnianego młyna u mojej Babci na wsi.

Charyzma i głos głównego bohatera na poziomie bębna od pralki, kurcze naprawdę czasem człowiek się męczy grając w ten tytuł.

No według mnie na pewno nie jest to ten wyczekiwany Fallout od lat.

Jednak po kilku "głębszych" jakoś da się wczuć w ten surowy jak zmrożona słonina klimat.

Głowny plus i nieśmiałe brawka gdzieś z tyłu sali za samą eksploracje terenu, bo przy tym zdecydowanie jest najwięcej pociechy. Jednak fabuła i zadania poboczne robią lekka krzywdę psychice i po prostu czasem potrafią nie miłosiernie nudzić, ogólnie śmiech na sali.

Szczerze, to nie mam pojęcia jak o tej grze można w ogóle pomyśleć że można by ją zestawić z Wieśkiem.

Jak na razie jedno z większych rozczarowań jeśli chodzi o gry ostatnio, nie licząc oczywiście wypieszczonych jeszcze przed premierą śmierdzących klocków typu The Order czy Watchdogs, bo te nie mieszczą się u mnie w żadnej skali oceny.

Tak zwyczajnie mi smutno, bo to naprawdę była fajna seria.

Edytowane przez toreso
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szalu faktycznie nie ma ale jesli dla kolejnej osoby ta gra wyglada jak gry z ps2 to chyba jest to jakas zbiorowa halucynacja

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 w porywach PS3 na premierę, mówię jak jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×