Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ze niby moglbym nie kupic Fallouta na premiere i poczekac az wyjdzie dopracowana wersja ze wszystkimi dodatkami? Wykazac sie powsciagliwoscia aby uniknac potencjalnych nerwow lub zawodu?

 

See+you+guys+in+hell+_4859c40cdfd519cf34

Edytowane przez Juliusz Cezar
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wspomnicie moje słowa. Jeśli faktycznie świat i ogrom tej gry dorówna obietnicom deweloperów to czeka nas clown fiesta. Bo kto to miał przetestować i kiedy? Poza tym to Bethesda... Oni mają w swoim statucie zapisane, że wydają niedopracowane gry.

 

E tam dramatyzujesz. Nie zapominajmy o Skyrimie, który też wyszedł od Bethesdy a aż tak podziurawiony przez bugi i nieodpracowany przecież nie był jak F3, a lament i płacz przed premierą Skyrima też był. Owszem, gry Bethesdy mają swoje małe "grzeszki" ale wtopa z F3 raczej już się nie powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak pewnie odczekam z zakupem, chociaż wszystko zależy u mnie jak się z robotą ułoży.

W każdym razie gry Bethesdy w tamtej generacji to były małe koszmary. Nawet na PC to się wieszalo i wywalalo non stop, a co dopiero na konsolach. Nigdy nie zapomnę jak co 5 minut musiałem konsole restarować bo save był tak duży i konsola nie wyrabiala już.

Nie wiem, na razie mam dziwne wrażenie, że F4 aż takich błędów nie powtórzy. Wiadomo, że błędy będą, przy tak ogromnym świecie to normalne. Pytanie czy będą to gamebreakery czy po prostu pies wpadnie pod tekstury :)

Myślę, że na parę dni przed premierą sporo ludzi będzie już miało i opiniom na temat optymalizacji nie będzie końca. Także będzie może wiadomo czy brać na premierę czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trzeba będzie odsiać wiadomości na temat jak głośno chodzi konsola, ludzkich kalkulatorów fps, którzy wypatrzą spadek o 0,0005 klatek i tych, którym napromieniowana trawa się nie ugina ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś to już automatycznie unikam. Nawet na forum mamy ekspertów od najgłębszych technikaliów w grach i wiedzą nawet ile paprochów kurzu mają w środku i jak bardzo im wiatraki spowalnia.

Ja tylko czekam na opinie czy optymalizacja jest zyebana czy wszystko śmiga jak należy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę lat tę grę już robią. Miejmy nadzieję że PS4 udźwignie to bez zbyt wielkiej zadyszki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy fallout ma jakiś zarys fabularny czy po prostu otwarty świat i robisz co chcesz i sam sobie tworzysz fabułe, hm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się fabuła pierwszych dwóch podobała.  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlatego taki mały hype na forum, zazwyczaj jak cos dobrego to po 300 stron przed premierą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest gra single-player.

Będzie na pewno genialna, ale raz się przejdzie i pewnie tyle.

Jedynie powtórzy się dla innych wyborów, ale pomimo uważam Fallouty za genialne gry, to ich powtarzanie jest mało ciekawe.

Na PC ratują grę mody, na X'a pewnie będą dopuszczane mody w stylu "inny menu", albo "inny chopek".

 

No nic, ja czekam na pierwsze testy, bo chce zobaczyć czy gra jest dobrze zoptymalizowana czy znów jest tragedia i najpierw trzeba czekać na milion patchy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby sp, ale byly tez inne gry stricte dla singla, których tematy ciągnely się rzeczywiście łohoho. Tu mowimy o serii juz kultowej i rzeczywiście bardzo cicho tu u nas :). Widać Hype Train ominął naszą stację ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby sp, ale byly tez inne gry stricte dla singla, których tematy ciągnely się rzeczywiście łohoho. Tu mowimy o serii juz kultowej i rzeczywiście bardzo cicho tu u nas :). Widać Hype Train ominął naszą stację ;p

 

Może dlatego, że F4 wyskoczył tak nagle (w sensie oficjalnie zapowiedziany). Pal licho, to chyba najkrótsza kampania marketingowa w historii Bethesdy... ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby sp, ale byly tez inne gry stricte dla singla, których tematy ciągnely się rzeczywiście łohoho. Tu mowimy o serii juz kultowej i rzeczywiście bardzo cicho tu u nas :). Widać Hype Train ominął naszą stację ;p

Raczej bym powiedział, że wszyscy wiedzą jak ich gry wyglądają w dniu premiery, a raczej nie wyglądają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie. Ja kupię bez względu na opinie. Jara mnie ten klimat.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda tragicznie, polecam zobaczyć resztę screenów. Grafika jak z początku poprzedniej generacji, od czasów F3 niewiele się zmieniła.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt okrutnie :P masakra jak się patrzy dalej na tekstury, ale cóż FALLOUT Nigdy nie najeżał do najpiękniejszych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprzycie, pies lepszy niż w F3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika może nie najładniejsza, ale jak dla mnie ok. Ważniejsze jest jak to w ruchu wygląda. Ogólnie jestem pozytywnie nastawiony i nie mogę się doczekać 10.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×