Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest i on

 

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja z Season Passem 85$

https://www.pixeldynamo.com/news/gaming/2015/10/20/84448/fallout-4s-gold-edition-will-keep-feet-warm/

 

SWmmXld.jpg

 

Skarpety gratis XD

 

PS.

Na chwilę obecną bundle jest dostępny chyba tylko dla sieci BestBuy, ale może i u nas ktoś podłapie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas widziałem w MM preordery z koszulkami. Niestety same rozmiary S i L były. A koszulki całkiem fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakies info dotyczace jezyka w grze?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra pewnie zrobi największe rekordy w przypadku Bethesdy.

Sam fakt, że nic innego nie wychodzi w tym okresie specjalnego daje im ogromną przewagę. Na marketingu też nie oszczędzają.

Poza tym to nie będzie hit, to będzie jeden z głównych kandydatów do gry roku :)

Przebije Wieśka w tej kategorii?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebije Wieśka w tej kategorii? :)

 

Wiesław 3 inna półka (bardziej otwarta na każdego gracza) Fallout 4 jest specyficzny nie każdemu pasuje wykreowany świat i to całe uniwersum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam aż jakiś porządny gameplay wyplują, bo w tym temacie to na razie bieda jest. Fajny gdyby pokazali budowanie schronu, łażenie po pustkowiach, a nie samo strzelanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pokażą, sami mówili, że do premiery nic nie zobaczymy bo chcą żebyśmy sami odkryli wszystko i to jest wypas właśnie.

Tak powinno się robić, a nie przed zakupem gry ja już znam prawie każdy kąt :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pokażą, sami mówili, że do premiery nic nie zobaczymy bo chcą żebyśmy sami odkryli wszystko i to jest wypas właśnie.

Tak powinno się robić, a nie przed zakupem gry ja już znam prawie każdy kąt :)

 

No właśnie moim zdaniem niekoniecznie jest to fajne. Nie wiem na co się w sumie nastawiać, czy na shootera w klimatach Fallout w którym będziemy tylko walić do przerośniętych robali, a budowa własnego schronu to tylko obiecanka. która nie znajdzie swojego miejsca w finalnym produkcie. Nie muszą wszystkiego pokazać mi do szczęścia wystarczy klimatyczny gameplay, który będzie pozbawiony skryptów a jednocześnie ukaże coś ciekawego co odróżni F4 od innych strzelanek.

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze bedzie polozony duzy nacisk na VATS-a i przechodzenie gry jako zwykla strzelanka bedzie ciezsze. Nie chce by zrobili zwykly shooter. Hype train ruszyl pełną parą, ale sproboje odczekać az gra będzie połatana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie moim zdaniem niekoniecznie jest to fajne. Nie wiem na co się w sumie nastawiać, czy na shootera w klimatach Fallout w którym będziemy tylko walić do przerośniętych robali, a budowa własnego schronu to tylko obiecanka. która nie znajdzie swojego miejsca w finalnym produkcie. Nie muszą wszystkiego

pokazać mi do szczęścia wystarczy klimatyczny gameplay, który będzie pozbawiony skryptów a jednocześnie ukaże coś ciekawego co odróżni F4 od innych strzelanek.

 

Równie dobrze możesz poczekać 1 dzień po premierze gdzie tysiące ludzi będzie wrzucać gameplaye, a następne tysiące będą stremować i dopiero wtedy będziesz mógł podjąć decyzję na temat kupna.

Podoba mi się tok myślenia Patricko, odkrywanie czegoś samemu daje mega wielką frajdę. Z tego co pamiętam coś niecoś już pokazali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Good Luck :)

 

 

Co do powyższej dyskusji: w sumie czekam na dwie gry w tym roku - jedna to własnie Fallout, a druga Tomb Raider.

I w obu liczę, że nie przesadzą ze strzelaniem. Juz myślałem, że ja chyba nie pasuję do tych czasów ;) ale widzę po wpisach, że nie tylko ja mam dosyć tej mody na młóckę.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma być na 200h,będzie miała 5 DLC i będzie 275 perkow :D tak ludzie piszą na grupach z Fallout 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w Fallouta, nawet nie wiem z czym to się je i przyznam bez bicia, że gameplayów nie widziałem żadnych z tamtych części.

Ale chyba pokusze się o ten tytuł z Waszych opinii ;) Poprzednie części warte były grosza?

Edytowane przez rafallo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w Fallouta, nawet nie wiem z czym to się je i przyznam bez bicia, że gameplayów nie widziałem żadnych z tamtych części.

Ale chyba pokusze się o ten tytuł z Waszych opinii ;) Poprzednie części warte były grosza?

 

Każda była warta każdej złotówki (może poza tam 1 czy 2  DLC :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesław 3 inna półka (bardziej otwarta na każdego gracza) Fallout 4 jest specyficzny nie każdemu pasuje wykreowany świat i to całe uniwersum.

 

Ja bym powiedział, że jest odwrotnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda była warta każdej złotówki (może poza tam 1 czy 2  DLC :P)

 

Aha. Szczególnie polskie wydanie F3 na PS3 bez możliwości patchowania i z takim bug festivalem, że połowy zadań nie dało się ukończyć, kilka trofeów było zbugowane, a gra zawieszała konsolę średnio co pół godziny. Doprawdy to był wyborny zakup i bawiłem się świetnie. Grę w końcu skończyłem na PC w obawie przed zepsuciem konsoli.

 

Tym razem poczekam z zakupem około roku aż wyjdzie pełna wersja dobrze przetestowana przez miliony wkurzonych graczy ;)

 

Wspomnicie moje słowa. Jeśli faktycznie świat i ogrom tej gry dorówna obietnicom deweloperów to czeka nas clown fiesta. Bo kto to miał przetestować i kiedy? Poza tym to Bethesda... Oni mają w swoim statucie zapisane, że wydają niedopracowane gry.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Szczególnie polskie wydanie F3 na PS3 bez możliwości patchowania i z takim bug festivalem, że połowy zadań nie dało się ukończyć, kilka trofeów było zbugowane, a gra zawieszała konsolę średnio co pół godziny. Doprawdy to był wyborny zakup i bawiłem się świetnie. Grę w końcu skończyłem na PC w obawie przed zepsuciem konsoli.

 

Tym razem poczekam z zakupem około roku aż wyjdzie pełna wersja dobrze przetestowana przez miliony wkurzonych graczy ;)

 

Wspomnicie moje słowa. Jeśli faktycznie świat i ogrom tej gry dorówna obietnicom deweloperów to czeka nas clown fiesta. Bo kto to miał przetestować i kiedy? Poza tym to Bethesda... Oni mają w swoim statucie zapisane, że wydają niedopracowane gry.

Wszystko pięknie opisałeś, tylko jedną pomyłkę popeniłeś - trofeów w polskiej wersji w ogóle nie było!

To był czas, kiedy zdaje się dopiero wprowadzano do gier trofea patchem, a że Cenega totalnie olała patchowanie F3 to i pucharków nie mieliśmy.

Ja przez to kupiłem drugą wersję F3 już po angielsku i GOTY.

 

Inna sprawa, że ta nagielska wersja to był festiwal bugów, z wieszaniem konsoli włączie, tak jak piszesz.

Ale i tak uwielbiałem ten klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, no faktycznie! Masz rację!

Kojarzyło mi się po prostu, że nie mogłem znaleźć jednego BobbleHeada (bo się nie wczytywał) i przez to nie zaliczało mi jakiegoś trofika (ale to mogło być już na PC). Ta gra nigdy nie została pozbawiona wszystkich błędów, tak czy siak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nigdy nie została pozbawiona wszystkich błędów, tak czy siak.

To prawda, do dziś mam ps3 i nawet na początku tego roku odpalałem ją. Zwiechę zaliczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Szczególnie polskie wydanie F3 na PS3 bez możliwości patchowania i z takim bug festivalem, że połowy zadań nie dało się ukończyć, kilka trofeów było zbugowane, a gra zawieszała konsolę średnio co pół godziny. Doprawdy to był wyborny zakup i bawiłem się świetnie. Grę w końcu skończyłem na PC w obawie przed zepsuciem konsoli.

 

Tym razem poczekam z zakupem około roku aż wyjdzie pełna wersja dobrze przetestowana przez miliony wkurzonych graczy ;)

 

Wspomnicie moje słowa. Jeśli faktycznie świat i ogrom tej gry dorówna obietnicom deweloperów to czeka nas clown fiesta. Bo kto to miał przetestować i kiedy? Poza tym to Bethesda... Oni mają w swoim statucie zapisane, że wydają niedopracowane gry.

 

Kill ja mówię na podstawie wersji z PC ;)

 

(wtedy konsoli nie miałem jeszcze :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tym razem poczekam z zakupem około roku aż wyjdzie pełna wersja dobrze przetestowana przez miliony wkurzonych graczy ;)

 

 

 

A to nie jest generalna zasada, że gry od Bethsedy kupuje się w wersji GOTY/Legendary Edition, najwcześniej po roku od premiery? :) 

 

Słuchajcie Killa, bo dobrze prawi. Jak komuś save'a szlag trafi, to nikt wtopionego w grę czasu nie odda...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×