Jump to content
LionelPL

Cyberpunk 2077

Recommended Posts

3 godziny temu, Patricko napisał:

Podziwiam jak ktoś to czyta XD

W dobie postow na mniej niz 100 znakow i majac na uwadze ze ludzie ogolnie nie czytaja, twoja watpiliwosc jest zasadna. 

Ale widzisz generuje ruch na forum. :D

1 post 3 komentarze.

Moglo byc wiecej nastepnym razem bardziej sie postaram :P

Wydawanie się w dyskusję z Banym to pierwszy błąd, eseje tego Pana? Cóż już się przyzwyczailiśmy chyba

A swoją drogą temat ten w Detroit poruszcie a nie zbędny ruch w Cyberpunku robicie.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Posted (edited)

Wśród steku powielanych sloganów i poklepywania się wzajemnie po plecach, opiniotwórczość to miła odmiana na forumku dlatego lubie sobię poczytać kogoś kto ma szerszy obraz sytuacji, myśli samodzielnie i nie zero-jedynkowo. Faktycznie odbiegamy troche od tematu ale Cyberpunk jest na fali i może przez to ktoś się zainteresuje i dołączy do dyskusji bo myślę, że kilka aspektów związanych z moralnością  stosowania pewnych rozwiązań można podpiąć także pod cyberpunka no ale nic na siłę...

Edited by bany®

7 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Wydawanie się w dyskusję z Banym to pierwszy błąd, eseje tego Pana? Cóż już się przyzwyczailiśmy chyba emoji14.png

A swoją drogą temat ten w Detroit poruszcie a nie zbędny ruch w Cyberpunku robicie.

@bany®To ciekawa postac taki "doktor jekyll and mister hyde". Wiele razy sie z nim nie zgadzam, ale czasami mozna z nim pogadac (patrz watek o streamingu). 

Jak pisalem wielokrotnie - nie znajac sie ludzi oceniamy tylko przez pryzmat tego co pisza i jak pisza. 

Zgodze sie ze byl to ostry offtop ale sam o tym wspomnialem na poczatku mojej wypowiedzi. A i temat jest szerszy. 

Ruch to akurat cos co temu forum nie szkodzi :) zakladajac ze z ruchu wlasnie sie utrzymuje. 

milego grania

[mention=8865]bany[/mention]To ciekawa postac taki "doktor jekyll and mister hyde". Wiele razy sie z nim nie zgadzam, ale czasami mozna z nim pogadac (patrz watek o streamingu). 
Jak pisalem wielokrotnie - nie znajac sie ludzi oceniamy tylko przez pryzmat tego co pisza i jak pisza. 

Zgodze sie ze byl to ostry offtop ale sam o tym wspomnialem na poczatku mojej wypowiedzi. A i temat jest szerszy. 
Ruch to akurat cos co temu forum nie szkodzi  zakladajac ze z ruchu wlasnie sie utrzymuje. 

milego grania

Wyłącz adblocka wtedy będzie git :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

W dniu 8.07.2019 o 17:50, danken000 napisał:

Dać mu byle temat i zaraz esej gotowy.

giphy.gif

• Like 1