Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co, nie sprawdzałem czy jest różnica w zachowaniu gier ale w ustawieniach PS4 można sobie na sztywno ustawić 1080p, 720p a nawet niższe rozdzielczości. Jeżeli tylko gra miałaby płynniej chodzić to warto spróbować . ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze xone pójdzie 720 Wiesiek ale faktycznie różnica będzie 10 procentową a gra może działać stabilnie i płynnie nic pozostaje czekać na gameplay od PlayStation polska choć nie wiem co oni tam robią ....

na xklocku będzie chyba 900p, co do płynności to gdzieś już pisali że jest stałe 30fpsów, ... zresztą wysłali kopie ps4 do recenzji więc chyba nie powinni tego spieprzyć. Ale playstation polska wali w ch*ja dzisiaj nie będzie filmiku, raczej bym liczył na środek tygodnia ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz "zadajmy sobie zajebiście ważne pytanie"... wolimy  grę w 1080p z dropami poniżej 30 klatek czy w 900p ze stałymi klatkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisano już, że gra trzyma płynne 30 klatek na sekundę - zdziwiło to wszystkich, bo zachowuje ona 30 fps nawet podczas starć z większą liczbą wrogów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale wez zostaw te rewelacje tam skad przyszly, czyli na pc labie. Bardzo mnie i moje ps4 interesuje ze platforma cebulorzy i piratow dostanie drma w postaci jednorazowego polaczenia z internetem (o zgrozo) xd

Edytowane przez (͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, nie sprawdzałem czy jest różnica w zachowaniu gier ale w ustawieniach PS4 można sobie na sztywno ustawić 1080p, 720p a nawet niższe rozdzielczości. Jeżeli tylko gra miałaby płynniej chodzić to warto spróbować . ;)

 

Niestety, z tego co wiem, to taka zmiana nic nie da. Bo gra "renderuje się" i tak na 1080p a potem co najwyżej jest skalowana przez ps4 do niższej rozdzielczości. żeby móc to wyświetlić np. na tv bez obsługi 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już coś na temat wersji językowych? A mianowicie czy będzie możliwość ustawienia języka dialogów z poziomu gry (angielskie głosy, polskie napisy), czy może będzie na sztywno zablokowane na podstawie języka konsoli jak w niektórych ostatnich grach (Dying Light, The Order) - albo pełna polska albo pełna angielska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiadomo tego ani tego czy w UE będzie do wyboru język PŁ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co cokolwiek zmieniać. Przecież wiadomo, że Polski dubbing w Wiedźminie będzie stał na najwyższym poziomie tak jak było w przypadku pierwszej i drugiej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja z chęcią zagrałbym po czesku w nowego wieśka kiedyś...a co do poziomu dubbingu to nie przesadzajmy że w pierwszej części był jakiś mega. 3/4 wieśniaków dwie osoby robiły więc bardziej niż mega to bliżej temu było do fallouta 3.

 

W dwójce już się w miarę postarali i wyszło im to dobrze.

 

EDIT: Wiedźmińskiej dramy ciąg dalszy czyli ludzie nie akceptują wizji twórców.

 

http://www.ppe.pl/news-35561-rzuccie_okiem__jak_brzydko_wyglada_wiedzmin_3_w_porownaniu_z_wersja_sprzed_2_lat.html

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor artykułu twierdzi ze grał w finalna wersje gry i jest po prostu brzydka i wg niego dobrze nie bedzie a cdp siedzi cicho albo próbuje sie nieudolnie tłumaczyć z różnic jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To się nazywa rzetelne dziennikarstwo :)
Gościu w grę nie grał. Obejrzał skompresowane filmiki na YT i porównał z renderami (a nie gameplayem) sprzed 2 czy 3 lat.

Różnica na pewno będzie, ale chyba tylko wybitne pelikany łykają obrazki przed rzeczywistym gameplayem. Dobrze, że nie ma za mało przechodniufff!

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To się nazywa rzetelne dziennikarstwo :)

Gościu w grę nie grał. Obejrzał skompresowane filmiki na YT i porównał z renderami (a nie gameplayem) sprzed 2 czy 3 lat.

Różnica na pewno będzie, ale chyba tylko wybitne pelikany łykają obrazki przed rzeczywistym gameplayem. Dobrze, że nie ma za mało przechodniufff!

Dokładnie . To jest farsa co niektórzy wypisują na pseudo profesjonalnych portalach. Pomijając juz tych idiotów co patrza na rozmiar pikesla to gra z tak ogromnym swiatem nie moze miec ultra high mega wypas detali bo po prostu bedziemy mieli pokaz klatek i przerwy na na doczytywanie każdej pierdoły. Ta gra ma byc grywalna i rozwalic sytem fabułą i zadaniami a nie grafiką. Tak było z Wiedzminem 1 i 2, grafa bez jakiś mega wodotrysków (ale wciaz bardzo dobra jak na swój czas) i wszyscy ją po pare razy przechodzili.

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się po tygodniu spamowania witchera na fejsie otrzymałem wiadomość ze materiał z konsoli będzie w tym tygodniu a dzisiaj środa wiec myślę że do piątku bądź soboty powinniśmy dostac:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczekujemy wszyscy tego gameplayu jak "kania dzdzownic"

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kur... jak to wyglada:) są jakieś zdjęcia lepszej jakości?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ;) Z tego co widzę to nie jest źle ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to z ps4 jest ?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Nie, tylko podłączyli pada z ps4 do pcta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dopiero teraz zauwazylem ikonki z ps4. Fotka mocno niewyrazna, ale zle to nie wyglada.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiadomo, nie ma żadnej pewności, że to z PS4, ale chcę w to wierzyć ;)

 

 

Witcher 3 has no native support for PS4 controller on PC, so it will not show PS4 buttons

 

Prawda to?

 

 

Jeszcze jeden edit.. https://instagram.com/p/2PH-JCk2jx/- To jest źródło tego zdjęcia. Koleś twierdzi, że nie ma czego się obawiać, bo gra wygląda naprawdę dobrze.

Edytowane przez Nisshin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×